Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
MadMen MadMen
Yabancı DiziE22009-03-31saat: 22:15
Rakip bir reklam firması Don’u bünyelerine katmak istemektedir ve bunu yapmak için de Betty’den faydalanacaklardır. Öte yandan seçimler yaklaşmıştır ve Nixon’ı temsil eden Sterling Cooper Reklam Ajansı, Kennedy’nin kampanyasıyla rekabet edebilmek için daha etkili yöntemler geliştirmek zorundadır.

Ayrılık Günleri Ayrılık Günleri
Yabancı SinemaTV82009-03-31saat: 20:45
Olga, sıradan bir hayatı olan genç ve mutlu bir kadındır. Fakat hiç beklemediği bir anda kocası tarafından terk edilir. Bu terk ediliş Olga’yı, acı dolu bir girdabın içine çekmeye başlar. Kocasıyla yaşadığı ayrılık günleri kendisine ve herkese işkence ettiği sonu gelmeyen azap dolu saatlere dönüşür.

Keyfekeder Keyfekeder
MüzikTV82009-03-31saat: 22:45
Romantik şarkılarıyla gönüllerde taht kuran, müzik dünyasının başarılı ismi Kutsi… Sesiyle olduğu kadar Doktorlar dizisinde gösterdiği performansıyla da adından sıkça söz ettiren ünlü sanatçı programda son albümü “Aynadaki Yüzünün Karşılığı Benim” de yer alan sevilen şarkılarını seslendiriyor.

Duygu ve Yaşam Duygu ve Yaşam
YaşamTV82009-03-31saat: 17:30
Programın bugünkü konukları Psikiyatrist Doç. Dr. Özkan Pektaş ve nefes terapisti Nevşah Fidan… Doç. Dr. Özkan Pektaş’ın son zamanlarda toplumsal şiddetin artış nedenlerini özellikle gençler arasında görülen ve giderek yaygınlaşan şiddet eğilimlerinin nedenlerini anlatacağı programda Nevşah Fidan ise psikoterapi ile uyuşturucu bağımlılığı tedavisini ve bu yöntemle uyuşturucu bağımlılığından kurtulmanın yolları konusunda bilgiler verecek

Ebruli Ebruli
YaşamTV82009-03-31saat: 10:15
Ebruliye bugün Bioenerji Uzmanı Şuayip Dağıstanlı ve Gazeteci - Moda Editörü Sibel Arna Konuk Oluyor...“Yaşamınıza sahip çıkın” sloganından hareket ederek renkli hayatın pencerelerini açan programda ayrıca, sağlık ve spor alanındaki son gelişmeler, güzellik, estetik alanındaki doğal yöntemler hakkında bilgiler veriliyor.

Neden Neden
TartışmaNTV2009-03-31saat: 20:00
Türkiye’nin sıcak gündemi haber – tartışma programı “Neden?” ile NTV ekranına gelecek. Aylardır süren yeril seçim yarışı son buldu.. Kimilerine göre beklenen sonuç, kimilerini şaşırttı.Can Dündar bu haftaki programında seçimin ardından sağ ve solda ortaya çıkan sonucu ve Türk siyasetteki yeni dönemi konuklarıyla tartışacak...

Piton 2 Piton 2
Yabancı SinemaBLOOMBERG HT2009-03-31saat: 20:20
Düşen bir Amerikan kargo uçağından çıkan gizli silah incelenmek üzere Rus ordusuna ait askeri üsse getirilir. Kargoyu açmak üzere Amerika’dan gelecek timi beklemeyen Rus bilim adamı kutuyu açtığında içinden dev bir piton çıkar ve bu korkunç yaratık etrafa dehşet saçmaya başlar.

Hey Canlı Hey Canlı
MagazinBLOOMBERG HT2009-03-31saat: 21:50
TRT Şeşin Seda Sayan’ı Rojin Hey Canlı’ya yaptığı özel açıklamalarda neden ‘’Kürt doğmak istemezdim’’ dedi?Önce evlatlıktan reddetti, sonra oğlunu bağrına bastı. Yavuz Bingöl’ün düşman olduğu babasıyla barışından Hey Canlı’ya özel ayrıntılar…

Gençlink Gençlink
YaşamBLOOMBERG HT2009-03-31saat: 23:30
Son trendler, etkinlikler, festivaller, teknolojik gelişmeler, en yeni mekânlar ve farklı mağazalar… Kısacası gençliğin gündemini oluşturan herşey Gençlink’te…Ünlü konuklarla keyifli sohbetler ekranı renklendirecek, gençler canlı bağlantılarla merak ettiklerini sorabilecek. Ayrıca canlı performanslarla birbirinden güzel parçalar da Gençlink’le Kanal 1 ekranlarında olacak.

Hulk Hulk
Yabancı SinemaCINE52009-03-31saat: 20:50
Çok gizli bir askeri proje, bazı dahi öğrencilerin de yardımıyla test aşamasına gelmiştir. Projenin başında Bruce Banner görev almaktadır. Test sırasında bir kaza olur ve Banner, tehlikeli Gama ışınlarına maruz kalır. Yoğun ışın yüzünden mutasyon geçiren Banner, sinirlendiği zaman yıkıcı güçlere sahip yeşil bir deve dönüşen yeni bir kişiliğe bürünür

Tuval Gece Tuval Gece
Yabancı SinemaCINE52009-03-31saat: 19:00
Ray, hep çizgi dışı yaşamış genç bir sanatçıdır. Onun en sevdiği modeli Eve bir gece stüdyoyu terk eder ve ortadan kaybolur. Abby çekici fakat sorunlu bir sosyal hizmet çalışanı olarak Eve’i aramaya gelir. Bu evsiz kadını aramak üzere biraraya gelen Ray ve Abby birdenbire aralarındaki esrarengiz çekimi farkederler.

Doğruluk Ekseni Doğruluk Ekseni
Yerli DiziSTV2009-03-31saat: 19:40
Doğruluk Ekseni’nde kasabaya yeni bir gelin geliyor. Aliye, şahit olduklarında sonra Fikret’e boşanma davası açmıştır. Işıl kasabayı terk etmek istese de Fikret onu bırakmamaya kararlıdır. Bu arada Sıdıka, gelini Aliye’e eve dönmesi için yalvarmaktadır. Aliye Fikret’i affedemeyeceğini söyler. Oğuz ise Sırma’yı affedememektedir.

3. Devre 3. Devre
Spor ProgramıCNN TÜRK2009-03-31saat: 20:00
3. Devre’de bugün İlker Yasin, UEFA Asbaşkan Şenes Erzik ve Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Mahmut Özgener ile futbol ve hayat üstüne konuşuyor.İlker Yasin ile 3. Devre geri dönüyor, izleyicileriyle Cnn Türk ekranında buluşuyor.

Afiş Afiş
YaşamCNN TÜRK2009-03-31saat: 17:30
Yekta Kara ve Ahmet Erenli, Leyla Gencer için düzenlenen bu özel geceyi, Nur Aydın’ın sunduğu Afiş’e anlatıyor. Aydın’ın hazırlayıp sunduğu kültür sanat programı “Afiş”, gündemde olan gösterileri, sergileri, yarışmaları, oyunları ve sanat tartışmalarını izliyor; “başarıları”, “hayalleri”, “sorunları” ve “çekişmeleri” ekranlara getiriyor.

Deniz Feneri Deniz Feneri
YaşamKANAL72009-03-31saat: 23:20
Deniz Feneri’nde bu hafta ilk olarak Şekernaz Hanım ve eşinin yaşadığı göz yaşartan durum ekrana gelecek. Bağcılarda dükkandan bozma bir barakada yaşayan Şekernaz Hanım ve eşi zor günler geçirmektedir. Kaldıkları yerin ne camı ne de bir sobası vardır. Üstelik yaşlı ve hastadırlar da

Memleket Havaları Memleket Havaları
EğlenceKANAL72009-03-31saat: 19:35
İkbal Gürpınar ve halk müziğinin usta yorumcularından Latif Doğan ikilisinin birlikte sundukları müzik eğlence programı ‘İkbal ve Latif’le Memleket Havaları’ Kanal 7 ekranlarında. Birbirinden değerli sanatçıların eşlik edeceği gecede, Latif Doğan’ın yorumuyla türküler ve İkbal Gürpınar’ın sesinden şiirler izleyenleri bekliyor.

Elveda Rumeli Elveda Rumeli
Yerli DiziATV2009-03-30saat: 20:00
Dimitri ve Abdül’ün gönderdiği çeteciler, Feveran Köyü’nü basarlar. Sadece Ramiz ve ailesi değil bütün köy tehlike altındadır. Ancak Mustafa ve Ahmet Ekrem yetişerek büyük bir felakete engel olurlar ve ele geçirdikleri komitacıdan aldıkları bilgi doğrultusunda, civardaki çeteleri çökertmek için hareket geçerler.

Bir Bulut Olsam Bir Bulut Olsam
Yerli DiziKANAL D2009-03-30saat: 22:15
Narin’in yeri Mustafa’nın yanıdır. Narin huzur bulduğu bu evden, kendisine değer veren insanlara zarar gelmemesi için onu almaya gelen Mustafa’yla gecenin karanlığında kaybolur. Narin hüzünlü, acılıdır. Mustafa ise dünyanın en mutlu erkeğidir.

Arka Sokaklar Arka Sokaklar
Yerli DiziKANAL D2009-03-30saat: 20:00
Yeliz hastaneye kaldırılır. Engin çılgına dönmüştür. Vural’ın yeri öğrenilir ve Engin, Vural’ı yakalar. Rıza Baba devreye girer ve Engin olay yerinden uzaklaştılır. Mesut evde otururken dışarıdan gelen sesleri duyar ve gaspa uğrayan Asiye’ye yardıma koşar. Asiye’yi tanır ve ne olduğunu öğrenir.

Dar Alanda Kısa Paslaşmalar Dar Alanda Kısa Paslaşmalar
Türk FilmiSTAR TV2009-03-30saat: 00:30
Esnafspor Bursa’nın tarihi semtlerinden birinde mahalle sakinlerince kurulmuş olan amatör bir futbol kulübüdür. Brezilya Milli Takımı’na öykünerek benimsedikleri sarı-yeşil formalarıyla,mahallenin genç ve yaşlı delikanlılarının top koşturdukları; fırıncı Hamdi’nin varını yoğunu ortaya koyarak kulüp başkanlığını üstlendiği Esnaf Sporlu’ların en büyük tutkuları Amatör Kulüpler Ligi’nde şampiyon olmaktır.

Yol Arkadaşım Yol Arkadaşım
Yerli DiziSTAR TV2009-03-30saat: 22:30
Nalan’ın kasabaya aslında kızından para istemek için geldiği ortaya çıkmıştır. Anne kız arasında tam buzlar erimişken, bu yeni durum; yeni bir hesaplaşmaya neden olur. Nalan ve Ayla’nın bu durumun üstesinden nasıl geleceği herkes için merak konusudur.

Son Bahar Son Bahar
Yerli DiziSTAR TV2009-03-30saat: 20:10
Sado, evlenmekten son anda vazgeçmiştir. Bu durum herkes için tam anlamıyla büyük bir şok olmuştur.Galip ile Sabiha iyice gerilmişlerdir ve Sabiha çözümü evden gitmekte bulur.Sado’nun ani gidişi ve son günlerde yaşadıklarına Kemal’in kalbi daha fazla dayanamaz

Çılgın Dersane Kampta Çılgın Dersane Kampta
Türk FilmiSHOW TV2009-03-30saat: 20:00
“Çılgın Dersane” filminin devamı niteliğinde olan “Çılgın Dersane Kampta”da üniversiteye giriş sınavlarına çok az bir süre kalmış ve öğrenciler sınav stresinden uzaklaşmak amacıyla doğa cenneti bir yerde sınav öncesi 15 günlük bir kamp sürecine girmiştir.

Kurdun Günü Kurdun Günü
Yabancı SinemaTV82009-03-30saat: 20:45
Anna ve ailesi köydeki evlerine gittiklerinde evin yabancılar tarafından işgal edilmiş olduğunu görürler. Karşılaştıkları bu durum acılarla dolu bir öğrenme sürecinin başlangıcıdır. Hiçbir şey olduğu gibi değildir. Bir ailenin öyküsü olarak başlayan film büyük bir drama dönüşür. Aynı zamanda bir efsane, bir azizin öyküsüdür.

Yemekteyiz Yemekteyiz
Yerli DiziSHOW TV2009-03-30saat: 16:15
Yemekteyiz Yarışması 25. haftasında Fransa’nın başkenti Paris’te...İlk yarışmacımız Ev hanımı..Evli..18 aylık Arda isimli bir erkek bebek annesi..Eşi Remzi Bey’le 2.5 senelik evliler. Betül hanım oğluyla ve eşiyle vakit geçirmeyi çok seviyor..Betül Hanım 2.5 sene önce eşi Remzi Bey’e aşık olup Türkiye’de yaşadığı Bursa’dan Fransa Paris’e yerleşmiş.

Doktorlar Doktorlar
Yerli DiziSHOW TV2009-03-30saat: 22:15
Doktorlar final bölümüyle tüm sevenlerine veda ediyor.Levent’in kaza sonrası tek düşündüğü diğer kazazedenin durumudur. Kazazedenin ameliyata girmesi gerekince görev yine Levent’e düşer. Ancak ameliyatta onu bir süpriz beklemektedir.

Doludizgin Yıllar Doludizgin Yıllar
Yerli DiziTRT 12009-03-30saat: 19:30
Savaş ve Barış’ın aynı saflarda ve yan yana oluşları başta Gülşen olmak üzere herkes için büyük ve şaşırtıcı bir sürpriz olmuştur… Herkes bu ittifakı sorgularken Savaş’ın Barış ve çevresiyle bu denli yakın olması İrfan tarafından hiç hoş karşılanmamaktadır…

Hicran Yarası Hicran Yarası
Yerli DiziTRT 12009-03-30saat: 21:35
Madamın Hicran’a miras bıraktığını öğrenen aile çok sevinir. Ancak Hicran Sevinemez, içi buruktur. Müjde, Cahit yüzünden üzgündür. Arkadaşı Esra’ya gider. Şeyma, Tarık ve Halit mirasın sevinciyle kutlamak için sinemaya giderler. Hicran, Müjde’yi merak etmektedir

Lost Lost
Yabancı DiziTNT2009-03-30saat: 20:00
Tüm dünyada ilgi gören ‘küresel efsane,’ 3. sezon bölümleri ile hem orijinal dilinde altyazılı hem de dublajlı seçenekleri ile TNT’de devam ediyor. Bu ada farklı… Özel… Kazazedeler hayatta kalmaya çalışıyor… Bu bir oyun değil. Uçağın düşüşünü, adayı, geride bıraktıkları hayatı düşünmedikleri bir gün yok.

Cehennem Silahı 2 Cehennem Silahı 2
Yabancı SinemaTNT2009-03-30saat: 21:15
Macera kaldığı yerden devam ediyor. İki kafadar polis Riggs ve Murtaugh, soluk soluğa bir macera yaşatmak için geri geliyor. Serinin ikinci filminde çılgın ikili, tanıklarını ve kendilerini hayatta tutabilmek için mücadele veriyor. Cehennem Silahı 2, yine heyecan ve macera dolu.
Reklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı