Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Var Mısın Yok Musun Var Mısın Yok Musun
YarışmaSHOW TV2009-03-28saat: 20:00
Acun Ilıcalı’nın sunduğu Var Mısın Yok Musun’da heyecan dolu bir yarışma sizi bekliyor...Bu akşam sevilen yarışmacı Nur yarışmacı koltuğuna oturuyor..Nur, 500.000 TL’yi kazanmak için bankacı Hamdi Bey ile büyük bir mücadeleye girecek..

Pack Shot Pack Shot
DiğerSHOW TV2009-03-28saat: 13:30
Türk milli takımı eleme grubu maçlarına hazırlanıyor, Fatih Terim son taktikleri Turkcell’le veriyor...Geniş basın toplantısı Nike’la devam ediyor. Terim yine sahnede. Bu sefer “amansız” bir şekilde.Eleme grubu maçlarına, özel bir kampanya daha. Ttnet’le Afrika Kıtası’nda, bir mahalle maçındayız..

Hayallerin Peşinde Hayallerin Peşinde
Yabancı SinemaSHOW TV2009-03-28saat: 02:15
Kalbi kırık Mei Chung, eski aşkını geride bırakıp yeni bir hayata başlamak üzere Kore’yi terk eder ve Hong Kong’a yerleşir.Burada bir dil okulunda öğretmenlik yapmaktadır. Öğrencilerinden biri olan Bond ise, thai-box alanında hayallerini gerçekleştirmenin peşindedir.

Afacanlar Yolda Afacanlar Yolda
Yabancı SinemaSHOW TV2009-03-28saat: 04:15
Küçük bir Teksas kasabasında sıradan bir günde, Zachary Beaver, yani “dünyanın en şişman çocuğu”, ışıklı karavanı içinde çıkagelir. Kasaba kasaba gezdirilen bu çocuk, kısa sürede Toby ve Cal adlı iki arkadaşın ilgisini çeker. Zachary’nin gelişiyle beraber kasabada bazı değişiklikler de baş gösterir

Baba Ocağı Baba Ocağı
Yerli DiziSTAR TV2009-03-28saat: 20:10
Feraye türküsü yüzünden kavga eden Yusuf ve Halil karakolluk olur. Yusuf usta bir bahaneyle jandarmadan kurtulur. Sabri, yeşil arabayı kaçırırken ortadan kaybolunca Gülsüm aldatıldığını düşünür. Sabri için Gülsüm’ü ikna etmek artık çok zordur. Arabanın çalındığını zanneden Dürdane jandarmaya haber verir.

Yabancı Gelin Yabancı Gelin
YarışmaSTAR TV2009-03-28saat: 22:30
Yabancı Gelin “Final” programına yakışacak büyük sürpriz… Türk Sanat Müziğinin eşsiz sesi, sanat dünyasının divası Bülent Ersoy, çok özlenen, birbirinden güzel şarkılarıyla Yabancı Gelin ‘in “Büyük Finali”nde olacak.3 aya yakın bir süredir evde olan yabancı gelinler, anne ve oğulları arasında kazanan bugün belli olacak

Anneyim Ben Anneyim Ben
YaşamSTAR TV2009-03-28saat: 11:50
Star TV’de yayınlanan Anneyim Ben programına konuk olan Feraye Tanyolaç, şişen karnı yüzünden aniden yırtılan elbisesi sayesinde hamile kaldığını öğrendiğini söyleyerek, "Anneliğe hazır değildim, büyük sürpriz oldu" dedi.

Samanyolu Samanyolu
Türk FilmiKANAL72009-03-28saat: 00:10
Nejat ailesinin ölümünden sonra teyzesi tarafından büyütülmüştür. Teyzesinin kızı Zülal’e aşık olan Nejat onunla kardeş gibi büyüdüğü için büyük aşkını dile getiremez. Zülal de ona olan hislerini benzer düşünceler yüzünden açığa vuramadığı için genç adamın arkadaşlarından birisiyle evlenir

Vay Başıma Gelenler Vay Başıma Gelenler
Türk FilmiKANAL72009-03-28saat: 14:40
Yeşilçam sinemasından Zeki Alasya ve Metin Akpınar’ın birlikte rol aldığı keyifli bir seyirlik… “Vay Başıma Gelenler”…Aynı mahallede yaşayan bir grup kafadar paha biçilemez mücevherleri çalmak için bir soygun planı yaparlar. Ancak kafadarlar oldukça sakar ve amatördürler ve ayrıca soyacakları yer de çok iyi korunmaktadır.

Zulüm Zulüm
Türk FilmiKANAL72009-03-28saat: 09:40
Aynı kadına aşık olan biri bestekâr, diğeri gazinocu iki kardeşin öyküsü... Yağmurlu bir günde konservatuarın mezuniyet törenine gidebilmek için dolmuş bulamayan Ayla, önünde duran bir arabaya biner. Genç kız kendisini arabasına alan kişinin ünlü bestekâr Tarık Akçam olduğundan habersizdir.

Ölmüş Bir Kadından Mektuplar Ölmüş Bir Kadından Mektuplar
Türk FilmiKANAL72009-03-28saat: 08:00
Arkadaşlarıyla eğlenceli bir doğum günü partisi kutlayan Nedret bir davetsiz misafirle karşılaşır. Annesinin eski sevgilisi Nejat genç kıza onun günlüğünü hediye eder. Tek isteği genç kızın da annesi gibi kendisini affetmesidir. Yanlış anlaşılmanın kurbanı olan Fikret tüm duygularını, acı ve mutluluklarını günlüğüne aktarmıştır.

Bam Teli Bam Teli
BelgeselTRT 12009-03-28saat: 19:30
Yol öykücüsü Tayfun Talipoğlu bu hafta yedi yıl önce bir haber yaparken yolunun kesiştiği ama bağının hiç kopmadığı faruk’un öyküsünü getirecek ekranlara. Onların ilk tanışıklığı Van’da bir köye dönüş haberi ile olmuştu. Faruk okumakla hayatının kurtulacağına yürekten inanıyordu.

Sen Türkülerini Söyle Sen Türkülerini Söyle
YarışmaTRT 12009-03-28saat: 20:15
Sen Türkülerini Söyle”de bu haftada yarışmacılar performanslarını sergileyecek. Jüri oyları ve seyircilerden gelecek SMS oylaması sonucunda yarışmacılardan bir kişi elenecek. Yüzyıllardır bu topraklarda ayrılığı, sevinci, coşkuyu anlatan türküleri yeni seslerden dinlemek için ekran başına!

Stargate Atlantis Stargate Atlantis
Yabancı DiziTRT 12009-03-28saat: 23:35
“Yıldız Geçidi”nin devamı olarak çekilen “Yıldız Geçidi Atlantis” bilim- kurgu meraklılarını TRT’de buluşturmaya devam ediyor… Dizi, farklı milletlerden gelen bir grup bilim adamının, kayıp şehir Atlantis’e olan yolculuklarını anlatıyor.

Dehşet Sokağı Dehşet Sokağı
Yabancı SinemaTNT2009-03-28saat: 22:30
Bir evin anıları var mıdır? Ya da bir evi ele geçiren görünmeyen güçlerden bahsetmek mümkün mü George (James Brolin) ve Kathy (Margot Kidder) üç çocukları ile birlikte taşındıkları yeni evlerinde bu sorulara cevap bulacaklar. Georgea göre evlerin anıları olmaz ama şeytani güçler bu ailenin üyelerini tek tek esir alır

Ugly Betty Ugly Betty
Yabancı DiziTNT2009-03-28saat: 20:00
Henry hayatına yeniden geri gelmiş olsa da Betty’nin kafası Giovanni yüzünden karışmıştır. Mode dergisinde herkes Mead Ailesi’nin Siyah Beyaz Gecesi için hazırlığa girişir. Wilhelmina düğün hazırlıklarını yoluna sokar. Amanda, Fey Sommers’ın çocuğu olarak ilk defa ortaya çıkacaktır ve bunun için hazırlanır.

Dünya Bir Oyun Sahnesi Dünya Bir Oyun Sahnesi
Talk ShowATV2009-03-28saat: 00:50
“Dünya Bir Oyun Sahnesi” programının bu haftaki konukları; Sürmanşet oyununun oyuncuları, Erkan Can, Dolunay Soysert, Tardu Flordun, Beste Bereket ve Ceyda Düvenci.27 Mart Dünya Tiyatro Günü nedeniyle, özel bir içeriğe sahip olan bu bölümde, Kenan Işık, tiyatromuzun dünden bugüne kadar geldiği noktayı, geçirdiği evreleri, içinde bulunduğu sıkıntıları üzerine konuşulacak

Ahmet Çakar’la Zor Karar Ahmet Çakar’la Zor Karar
YarışmaATV2009-03-28saat: 22:30
Ahmet Çakar’la Zor Karar” muhteşem para ödülleri ile yarışmacılarını mutlu etmeye devam ediyor…Her bölümü heyecan ile izlenen yarışmanın bu haftaki bölümünde, acaba iki bayan yarışmacıdan hangisi finalist olacak? Acaba bu bölümde bir rekor kırılıp yarışmacı, büyük ödüle ulaşabilecek mi?

Mehmet Ali Erbil’le 50 Sarışın Mehmet Ali Erbil’le 50 Sarışın
YarışmaFOX TV2009-03-28saat: 21:00
Çarkıfelek’le milyonları ekran başına kilitleyen Mehmet Ali Erbil, bu kez de “Mehmet Ali Erbil’le 50 Sarışın” adlı yarışmayla Fox ekranlarında…Yarışmada her hafta bir erkek yarışmacı 50 bayanla yarışıyor. Yarışmacı bayanların özelliği ise “sarışın ve akıllı” olmaları…

Öyle Olsun Öyle Olsun
Türk FilmiFOX TV2009-03-28saat: 12:15
Bir gazetede muhabir olarak çalışan Ferit, zeytinyağı kralı Hulusi Bey hakkında asılsız haberler yapar. Bir gün yağlarına makine yağı kattığını, bir başka gün de kızı Alev’in erkeklerle düşüp kalktığını yazar ve resimlerini basar. Aslında resimlerde görünen evli erkek Alev’in teyzesinin oğludur.

Kendi Okulumuza Doğru Kendi Okulumuza Doğru
Yerli DiziSTV2009-03-28saat: 19:40
Handan yaptıklarının cezasını çekerken Şefik kendisini kurtarmayı başarıyor. Ali ve ailesi yıllar sonra birbirlerine sımsıkı sarılıyorlar.Cemal amcanın evinde verilen davette öğrenciler ve öğretmenler bir araya geliyor. Fakat beklenmedik bir olayla tüm her şey değişiyor. Yusuf hayata gözlerini yumarken çocuklarına büyük bir hazineden bahsediyor.

Ayna Ayna
BelgeselSTV2009-03-28saat: 22:45
Ayna bu hafta Bahreyn’den ekrana geliyor. Dünyanın en yüksek binası bu ülkede. Bahreyn’de resmi dilin Arapça olması, İngilizce’nin günlük hayatta yaygın olarak kullanılmasını engelleyememiş. Petrol ülkesi olan Bahreyn’deki benzin fiyatları herkesi hayrete düşürüyor. Ortadoğu’da olduğu için ülkede çok sayıda çöl var.

MadMen MadMen
Yabancı DiziE22009-03-28saat: 22:00
Don’un geçmişindeki sırlar peşini bırakmamaktadır. Öte yandan Peggy’nin işteki başarısı ve artan özgüveni ofis ilişkilerinde sorun yaşamasına sebep olacaktır. Bu arada Salvatore müşterisiyle oldukça yakından ilgilenmektedir.

The Sopranos The Sopranos
Yabancı DiziE22009-03-28saat: 21:00
Phil Leotardo, New York ve Jersey aileleri arasında dönen karşılıklı misillemelerin devam etmesini sağlamaya çalışmaktadır. Öte yandan Christopher bağımlılıklarından kurtulmak için büyük bir mücadele vermektedir

The Closer The Closer
Yabancı DiziCNBC-E2009-03-28saat: 20:00
Provenza ve Flynn, Provenza’nın garajında buldukları ceset yüzünden şaşkınlık içindedir. Ancak Provenza gidecekleri önemli Dodger maçından döndükten sonra olayı bildirmeleri konusunda Flynn’i ikna eder. Fakat işler umulduğu gibi gitmez. Ceset oradan kaybolur

Desperate Housewives Desperate Housewives
Yabancı DiziCNBC-E2009-03-28saat: 20:00
Lynette oğlunu korumak uğruna aşırıya kaçmaktadır. Carlos da Gaby’nin ailesi için yaptığı fedakarlıkları yeni yeni görmeye başlar. Bu arada Bree, Andrew’ya onu olduğu gibi kabul ettiğini kanıtlamak istemektedir. Katherine nihayet mutluluğu yakalamıştır. Öte yandan Susan ve Mike ise ilişkilerinin kaderini farkeder.

Kürşat Başar’la Kürşat Başar’la
Talk ShowCNN TÜRK2009-03-28saat: 20:30
Aşkın Nur Yengi, Yalçın Doğan, Elif Şafak, Mustafa Alabora ve Ezo Sunal, Kürşat Başar’ın yemek masasında, sohbetin tadına bakıyor.Tv ve çocuk gelişimi okuyan Ezo Sunal, kendisine çocukları daha yakın gördüğü için onları tercih ettiğini ve anaokulu öğretmenliği yaptığını anlatıyor. Aşk için herkes bir şey söylüyor ama her şey tercihlerimize bağlıdır..

Işıltılar Işıltılar
YaşamCNN TÜRK2009-03-28saat: 17:20
Özel dünyaların kapılarını aralayan Tahire Demircan’ın hazırlayıp sunduğu ‘Işıltılar’ bugün Özalp Birol’u konuk ediyor.Özalp Birol İstanbul’da sanatın bütün renklerine ve disiplinlerine açık bir kültür evinin; Pera Müzesi’nin dününü, bugününü ve gelecekteki projelerini Işıltılar’da anlatıyor.

Sen Uyurken Sen Uyurken
Yabancı SinemaTV82009-03-28saat: 20:45
Bekar bir kadın olan Lucy, yakışıklı Peter’la her sabah metroda karşılaşır ve uzaktan uzağa hayran olmayı sürdürür. Peter bir gün raylara düştüğünde müdahale eden kişi Lucy’dir. Komaya giren genç adamı hastanede ziyaret ettiğinde ailesiyle de tanışır ve onlara oğullarının hiç tanımadıkları nişanlısı olduğunu söyler.

Arkadaşım Goril Arkadaşım Goril
Yabancı SinemaTV82009-03-28saat: 11:30
Film, 15 yaşındaki bir gençle, 60 kiloluk bir goril arasında alışılmamış bir dostluğu anlatıyor ve başından sonuna kadar ilgiyle izleniyor. Babasız büyüyen Rick ayrı yaşadığı annesi Margaret’le sorunlar yaşamaktadır. Fakat bu sırada karşısına acımasız sahibinin elinde acı çeken bir goril olan Katie çıkar.
Reklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı