Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
CoMedya CoMedya
Yerli KomediTV82009-03-28saat: 22:45
Tv8, Yeni Yayın Dönemi’nde yine büyük beğeniyle izlenecek ve milyonların sevgilisi olacak bir programı izleyicileriyle buluşturuyor: CoMedya…CoMedya’ya bugün Tribün Ateşi Programının Yorumcularından Hayri İçler ve Müzik Dünyasının Sevilen İsimlerinden Ziynet Sali Konuk Oluyor…

Anılarla Müzik Anılarla Müzik
MüzikTV82009-03-28saat: 16:00
Anılarla Müzik programına bugün Türk Pop Müziğinin Sevilen İsmi Özgün Konuk Oluyor…Şevket Uğurluer’in 28 Mart Cumartesi günkü konuğu Türk Pop Müziğinin sevilen ismi Özgün… Özgün, Şevket Uğurluer’in piyanosu eşliğinde dillerden düşmeyen birbirinden güzel caz parçalarını yorumlayacak.

Alamode Alamode
YaşamTV82009-03-28saat: 17:30
Zeynep Tunuslu bu hafta stil danışmanı Kemal Doğulu ile dünya sıralamasında 33. sırada bulunan ve Türkiye’nin en pahalı caddelerinden Abdiipekçi Caddesi’ndeki vitrinlere bakıp yeni tasarımcıların tanıtıldığı bir showroomu geziyor… Otantik malzemelerle tasarımları yıllardır konuşulan Tiraje artık İstanbul’da …

Tartışma Saati Tartışma Saati
TartışmaTV82009-03-28saat: 13:20
Gazeteci-yazar Nasuhi Güngör’ün hazırlayıp sunduğu Tartışma Saati’nin, bu haftaki konuğu Sağlık İşleri Genel Müdürü Sami Türkoğlu.Genel sağlık sigortasındaki son değişiklikler ne ifade ediyor? Prim ödemeyen vatandaşlar sağlık hizmetlerinden yararlanabilecek mi? Acil hallerde sağlık yardımları için istisnalar var mı?

Bizden Biri Bizden Biri
Talk ShowCINE52009-03-28saat: 13:45
Programın bu haftaki konuğuZerrin Özer. Yaşamadım dediği çocukluğundan, gizli gizli adım attığı şöhrete kadar Zerrin Özer’in hayatının dönüm noktaları…Amerika’ya yerleşmesine kim engel oldu?Önünde duran ve ona engel olan kimlerdi ?

Al Capone’un Adamları Al Capone’un Adamları
Yabancı SinemaCINE52009-03-28saat: 19:00
Hikaye Jimmy ve Liverpool’u iki arkadaşı Dan ve Eddie hakkında. Her ikisi de Amerika’ya yeni bir yaşam kurmak, kısa zamanda para kazanmak ve NY’a taşınarak mutlu bir hayat sürmek amacıyla gelmişlerdir. Farkında olmadan yer altı dünyasının lideri Al Capone’un adamı olurlar. Ve hiç beklemedikleri olayların içinde bulurlar kendilerini.

Son Umut Son Umut
Yabancı SinemaBLOOMBERG HT2009-03-28saat: 21:10
Yıkıcı bir nükleer kaza sonrasında bilim adamları dünyanın tektonik tabakalarının yer değiştirdiğini ve sert bir küresel patlamada dünyayı yok edecek derecede basınç ürettiğini ortaya çıkarırlar ve bunu durdurmak bir kaç üst düzey bilim adamına bağlıdır!

Hayalet Dünya Hayalet Dünya
Yabancı SinemaBLOOMBERG HT2009-03-28saat: 24:00
Ting-yin, farklı bir isimle yazdığı ilk romanıyla Güney Doğu Asya’nın en çok satan yazarları arasına girmeyi başarır. İmza gününde menejeri, Ting-yin’in yeni kitabının duyurusunu yapar. Fakat bu kitap, konusu duygulu bir aşk hikeyesi olan ilkinden farklı olarak doğaüstü güçlerle ilgili olacaktır.

HT Ajanda HT Ajanda
Talk ShowBLOOMBERG HT2009-03-28saat: 14:00
Programın stil bölümünde Esra Çoruh, konuğu Zeki Triko Baştasarımcısı Yasemin Karabeyoğlu ile 2009 yaz modasını konuşuyor. Plajların gözde modellerini, 2009 yazının gözde aksesuarları yaz gelmeden Kanal 1 ekranlarında…

Taner Takipte Taner Takipte
MagazinBLOOMBERG HT2009-03-28saat: 22:50
Taner bu hafta da Mısır’ın merak edilen köşelerini dolaşmaya, asırların öncesinin gizemlerini keşfetmeye devam ediyor. Mısırın altını üstüne getiren Taner, bu hafta hiç kimsenin yapamadığını yaptı ve mistik piramitlerin en gizli bölümlerine girdi. 3500 yıllık Piramit’te Taner’in başına gelen çarpıcı olay ne?

Şehrin Şovalyeleri Şehrin Şovalyeleri
Yabancı SinemaCINE52009-03-28saat: 22:40
Güçlü bir Miami çetesinin üyeleri, diğer haydut çeteleri ile önemli bir hususta farklıdırlar. Hepsi aynı zamanda rap grubunun üyesi olan müzisyendirler. Bu çetenin albüm yapma şansı elde edebilmek için, önce diğer çetelerin üyelerini öldüresiye dövmeleri gerekmektedir.

Gizli Görev Gizli Görev
Yabancı SinemaCINE52009-03-29saat: 19:00
Mike Anderson, siyasi ilişkileri güçlü, araştırmacı Amerikalı bir gazetecidir. Amerikan halkını tehdit eden gizemli ve ölümcül bir saldırının duyumunu haber alan Anderson olayı araştırırken kendini bir anda siyasi bir terör örgütünün hedefi olarak bulur.

Çok Köpek Az Kemik Çok Köpek Az Kemik
Yabancı SinemaCINE52009-03-28saat: 19:00
Hindistanlı Ray Amerika’ya kuzeni Andy’yi ziyaret etmek için gelmektedir. Victoria yanlışlıkla karıştırılan evcil hayvanları ayıran bir hayvan bakıcısıdır. Eski işçilerinden kendisine kin güden birisi tarafından Ray’ın çantasında L.A’ye bir milyon dolar gönderilmeye zorlanır.

Adanalı Adanalı
Yerli DiziATV2009-03-27saat: 20:00
İdil, kalpazan çetesinin peşindedir. Adanalı ise okula başlayan Sofia’nın bir an bile yanından ayrılmaz. Ama bela Adanalı’yı okulda da bulur. Maraz Ali, Hasan abinin spor salonunu kurtarabilmek için Canavar Orhan ile kickbox maçı yapar. Canavar Orhan’ın karşısında dayanamayan Maraz Ali’yi müthiş bir süpriz beklemektedir.

Asi Asi
Yerli DiziKANAL D2009-03-27saat: 20:00
Asya’nın kendi kızı olduğuna dair şüpheleri gittikçe güçlenen Demir, gerçeği Asi’den duymak için baskı yapar. Asi’nin bu gerçeği inkâr etmekten başka çaresi yoktur. Asi ve Demir’in her karşılaşması fırtınalar yaratır. Tartışmalar, geçmişin hesaplaşmasına dönüşür. İkisinin de hem aşkı, hem öfkesi dinmemiştir.

Aşk Yakar Aşk Yakar
Yerli DiziKANAL D2009-03-27saat: 22:00
Nazlı, Mustafa’dan kalan izleri silmeye kararlıdır. Mustafa ise Nazlı’ya ve kızına yaklaşamamanın acısı içinde kıvranmaktadır. Bu acı onu gün geçtikçe perişan etmekte ve kendine zarar verecek kadar gözünü kör etmektedir. İntikam ateşiyle yaşayan Celil, can yakmak için geri gelmiştir.

En Büyük Şaban En Büyük Şaban
Türk FilmiSTAR TV2009-03-27saat: 20:10
Şaban’ın memleketinden İstanbul’a amcasının oğlunu araması için gelmesiyle başlar. Otobüsten inmesiyle tokatlanması bir olur. Açıkgöz bir adam Boğaziçi Köprüsünü satarak onu tokatlar. Sonra Şaban adamı aramaya koyulurken kendini asmakta olan bir adam görür ve onu kurtarır. O saatten sonra can ciğer dost olurlar

Papatyam Papatyam
Yerli DiziSTAR TV2009-03-27saat: 22:30
Necati’nin eski ilişkilerinden biri çıkıp gelir ve Necati ile evlenmek istediğini söyler. Necati bunu şiddetle reddeder ama kadın kolay pes edecek gibi değildir. Sonunda Yasemin adındaki bu kadın eve kadar gelir ve Necati’nin evliliğini iyice tehlikeye sokar

Yemekteyiz Yemekteyiz
YarışmaSHOW TV2009-03-27saat: 22:00
Yemekteyiz 24. haftasında Yemekteyiz Best Of ile ekranlarda.5 günlük büyük rekabetin sonunda 10.000 TL’lik büyük ikramiyeyi acaba Şaduman mı, Alessandro mu, Funda mı, Hasan mı yoksa Zeynep mi kazanacak?

Var Mısın Yok Musun Var Mısın Yok Musun
YarışmaSHOW TV2009-03-27saat: 20:00
Acun Ilıcalı’nın sunduğu Var Mısın Yok Musun’da heyecan fırtınası devam ediyor..Bu gece ki yarışmacımız Nusret...Yarıştığı bölümlerin çoğunda 500.000 açan Nusret acaba kendi yarıştığı bu programda da 500.000’i bulabilecek mi? Yoksa Bankacı Hamdi Bey’in teklifini mi kabul edecek?

Beyaz Show Beyaz Show
Talk ShowKANAL D2009-03-27saat: 00:15
“Beyaz Show”a bu gece; Müslüm Gürses, Zuhal Olcay ve Yüksel Aytuğ konuk olacak.Müzik ziyafeti… Arabesk müziğin güçlü yorumcularından Müslüm Gürses, nam-ı diğer Müslüm Baba, “Sandık” isimli yeni albümünün en beğenilen şarkılarını Beyaz Show tiryakileri için seslendirirken, oyunculuğu kadar müziğiyle de başarılı bir sanatçı olan Zuhal Olcay da “Aşkın Halleri” adlı yeni albümünün ...

Rat Rat
Yabancı SinemaTNT2009-03-27saat: 21:15
İçki içmekle ve kumar oynamakla gururlanan Dublin’li Hubert Flynn, sabırlı karısı Conchita’yı görmezden gelen sorumsuz bir aile babasıdır. Meyhaneden döndüğü bir gece yarısı birden bir fareye dönüşür... Ama garip olan Hubert’ın fareye dönüşmesi değil, ailesinin bu ani değişim karşısında verdiği tuhaf tepkidir.

88 Dakika 88 Dakika
Yabancı SinemaTRT 12009-03-27saat: 21:30
Adli tıp uzmanı Psikiyatr Jack Gram bir seri katil olan Jon Foster’in mahkum edilmesine katkıda bulunacak görüşlerini mahkemeye bildirmiştir. Bu nedenle seri katil onu, şahitlere aksi yönde ifade vermesi için zorlamakla suçlamaktadır.

İki Karagöl İki Karagöl
BelgeselTRT 12009-03-27saat: 23:45
Ülkemiz Karagöl adıyla anılan çok sayıda göle sahiptir. Bu göllerden ikisi de Çubuk ve Kızılcahamam ilçesi yakınlarındadır. Yönetimini Canan Silleli’nin, yapımını Korkmaz Göçmen’in üstlendiği “İki Kara Göl” adlı belgeselde, bu iki göl ile, gölleri birleştiren güzergah üzerindeki tarihi mekanlar ve doğal güzellikler tanıtılıyor

Komedi Dükkanı Komedi Dükkanı
Yerli KomediTRT 12009-03-27saat: 19:30
Tolga Çevik’in sürpriz konuklarıyla birlikte canlı olarak sunduğu ve özgün formatıyla dikkat çeken “Komedi Dükkanı” her hafta cuma günleri TRT’de sevenleriyle buluşuyor. Türk televizyon tarihinde bir ilki gerçekleştiren program, TRT’de ekrana gelen yepyeni bölümleriyle kahkaha fırtınası estiriyor.

İspanya - Türkiye Milli Maç Özel İspanya - Türkiye Milli Maç Özel
Spor ProgramıNTV2009-03-27saat: 19:30
İspanya - Türkiye Milli Maç Özel programında Maçın oynanacağı yaklaşık 90 bin kişi kapasiteli Santiago Bernabeu Stadından yapılacak canlı yayında takımın son durum, muhtemel 11’i, oyun anlayışı, İspanya’da cephesindeki son gelişmeler ve özel röportajlar yer alacak.

Bez Bebek Bez Bebek
Yerli DiziFOX TV2009-03-27saat: 19:30
Düşler ülkesinin prensi Haris, eşi Peri Lahira onu terk ettiği için öfkesinden bütün evrene savaş açar. İlk olarak da oyuncaklar ülkesine... Onu bu istilasından vazgeçirmek için Nana gönüllü olur. Ancak Nana Haris’in eşine tıpa tıp benzemektedir. Haris, Nana’nın Lahira olmadığına inanmaz. Bu arada Şoker Lahira’yı kandırıp dünyaya götürür.

O’Horten O’Horten
Yabancı SinemaCNBC-E2009-03-27saat: 22:00
Eski bir kayakçı olan annesinin yanı sıra tüm kadın kayakçılara armağan etmiş. Zaten filme adını veren baş karakter O’Horten’in hayatta geriye kalan tek arkadaşı, artık bunamış olan annesi de eski bir kayakçı. Hatta bir sahnede kendisi de kayak yapıyor

One Tree Hill One Tree Hill
Yabancı DiziCNBC-E2009-03-27saat: 20:00
Lindsey, Jamie’nin beşinci doğum günü için Tree Hill’e geri dönmüştür. Bu durum Lucas’ı ilişkileri konusunda yeniden umutlandırır. Diğer yandan Dan tekrar ailesinin hayatının bir parçası olmaya çalışmaktadır. Bu arada da Nathan ve Haley’ye çok önemli bir sırrını açar

ER ER
Yabancı DiziCNBC-E2009-03-27saat: 21:00
Balayını erteleyen Luka, Abby, Joe ve diğer herşeyi geride bırakarak yepyeni farklı bir yolculuğa çıkmak üzeredir. Bu arada acil ünitesinin şefi olarak ilk gününü geçiren Moretti’nin farklı tarzı herkes üzerinde hemen etkisini hissettirecektir. Öte yandan Neela, Ray’e ne olduğunu öğrenir. Ardından da savaş karşıtı bir mitinge katılı
Reklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı