Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Boyalı Kalp Boyalı Kalp
Yabancı SinemaCINE52009-03-13saat: 19:00
Film iki erkek ve bir kadın arasındaki tutkulu ilişkiyi ekrana getiriyor. Wesley patronunun genç karısı Maggi’ye aşık olur. Bu olay başkaları tarafından da fark edilince dedikodular başlar.Küçük bir kasabada sırlar uzun süre gizli kalamaz. Willie karısından şüphelenmeye başlar.

İyi Adam Afrika’da İyi Adam Afrika’da
Yabancı SinemaCINE52009-03-13saat: 20:40
Morgan Leafy, İngiltere Majestilerini temsilen Afraika’nın küçük bir ülkesi olan Kinjanja’ya gider. Morgan’ın hedefi profesyonel olarak kariyer yapmak ve kendi iç dünyasında mutlu olmaktır. Ama olaylar istediği gibi gelişmez. İngiltere ve Afrika arasında yaşanan politik kavgaların arasında kalmıştır

Amazonlar ve Gladyatörler Amazonlar ve Gladyatörler
Yabancı SinemaBLOOMBERG HT2009-03-13saat: 20:20
Roma İmparatorluğu döneminde Crassius adlı zalim bir komutan, ele geçirdiği kasabada katliam yapar ve askerler tarafından annesi babası öldürülen 12 yaşındaki Serena ile kız kardeşini esir alır. Crassius`tan öcünü alma hırsıyla büyüyen Serena, 10 yıl sonra Amazon savaşçılarının arasına katılır.

Magazin 1 Magazin 1
MagazinBLOOMBERG HT2009-03-13saat: 21:50
İpek Özkök’ün sunduğu Magazin 1 izleyenlerin haftasonu keyfini yaşayacakları, dopdolu, eğlenceli ve bir o kadarda iddialı haberleri ile evlerinize konuk olmaya devam ediyor. Sanatçıların röportajları, albüm çalışmaları, konserleri kısacası dopdolu bir magazin ile ünlüleri sizlerle buluşturuyor.

Yemekteyiz Yemekteyiz
YarışmaSHOW TV2009-03-13saat: 20:00
Yemekteyiz 22. haftasında...Büyük bir beğeni ile izlenen Yemekteyiz, eğlenceli yarışmacılarla bütün bir hafta izleyenlerin beğenisini kazandı.5 günlük büyük rekabetin sonunda 10.000 TL’lik büyük ikramiyeyi acaba kim kazanacak?Heyecanın doruklara ulaşacağı Yemekteyiz finalini kaçırmayın.

Dünya Bir Oyun Sahnesi Dünya Bir Oyun Sahnesi
Talk ShowATV2009-03-13saat: 23:20
“Dünya Bir Oyun Sahnesi”nin bu haftaki konuğu usta oyuncu Metin Akpınar.Metin Akpınar, Kenan Işık’a, Devekuşu Kabare’nin nasıl kurulduğunu, Haldun Taner’le tanışmalarını anlattı. Devekuşu Kabare’nin, neden yıllarca büyük başarı kazandığını açıklayan Metin Akpınar, o zamanlar sanatçıların siyasi eleştiri yapmaktan çekinmediğini, eleştirel bir duruş sergilediklerini belirtti.

The Sopranos The Sopranos
Yabancı DiziE22009-03-13saat: 22:00
Tony, Johnny’nin yaşadığı maddi şansızlıkları kendi lehine çevirecektir. Bobby Bacala’nın ise geçirdiği yaralanma yüzünden gözünde sorun vardır. Bu arada Janice Tony’nin kendisine ve Bobby’ye karşı davranışları konusunda onunla yüzleşir. Vito ise eski yaşam tarzına özlem duymaktadır.

Late Night With Jimmy Fallon Late Night With Jimmy Fallon
Talk ShowE22009-03-13saat: 23:00
Jimmy Fallon’un bu akşamki konukları: Siyahi oyuncu Tracy Morgan ve vizyona yeni giren “Watchmen” adlı filmde aldığı rolle adından bahsettiren güzel oyuncu Malih Akerman.ABD yayınının üstünden 24 saat geçmeden altyazılı olarak e2’de izleyebileceğiniz şovda dünyayla birlikte ilklere şahitlik etmeye hazır olun.

Yeryüzünde Aşk Yeryüzünde Aşk
Yabancı SinemaCNBC-E2009-03-13saat: 22:00
Başarılı bir oyun yazarı ve yönetmen olan Clemont Roquemaure, Amerikalı oyuncular Emily ve Charlotte’a alışılmadık bir oyunda oynamalarını teklif eder. İki genç kadın bu sansasyonel yazarın oyununda yer almak için heveslidir, ancak oyunun sonu henüz yazılmamıştır ve yazarın bazı şartları vardır

One Tree Hill One Tree Hill
Yabancı DiziCNBC-E2009-03-13saat: 20:00
Nikah töreni esnasında kilisenin mihrabında Lindsey tarafından terk edilen Lucas, kendini toparlamaya çalışmaktadır. Nathan ve Haley ise Jamie’nin kaçırılmasının ardından ilişkilerini düzeltmek amacıyla bir evlilik danışmanına gitmeye başlar. Dan artık özgür bir adamdır ancak uyum sağlamakta güçlük çekecektir

ER ER
Yabancı DiziCNBC-E2009-03-13saat: 21:00
Luka’nın acildeki çalışanlar için verdiği dikkatlice planlanmış resmi yemek, toplanmalarının gerçek nedenini keşfettiğinde Abby’ye hayatının süprizini yaşatacaktır. Luka, Abby’nin ilk andaki tepkisi karşısında ne yapacağını şaşırsa da, sonunda aşk galip gelir ve herşey umulduğu gibi yolunda gider.

Üç Küçük Kız Üç Küçük Kız
Yabancı SinemaTV82009-03-13saat: 22:30
İki genç kız, Cezayir’de görücü usulüyle evlenmeye zorlanan en iyi arkadaşlarına yardım etmeye çalışırlar. Bu amaçlarına Jonny Deep’in de destek vermelerini isterler ve aktörün ailesiyle birlikte yaşadığı Korsika adasına gidebilmek için yaşlı bir kadının kredi kartını çalarlar

Çıkış Çıkış
Yabancı SinemaTV82009-03-13saat: 20:30
Finans dünyasının başarılı işadamlarından Mads Mikkelsen, mentörünün öldürülmesi olayındaki baş şüphelidir çünkü onun ölümünden yüklü miktarda para kazanması söz konusudur. Hapse atılır, ancak daha sonar gizemli bir ses onu arar ve taleplerde bulunmaya başlar. Karısı ve çocuğu ölümle tehdit edilmektedir.

Şöhret Yolunda Şöhret Yolunda
Yabancı DiziTV82009-03-13saat: 18:30
Diana doğum yapar. Okula yeni bir öğretmen gelir. Carmen’le arası oldukça iyidir. Alicia ise, kurumun açığını azaltmak için JJ’yi işten çıkarmayı düşünmektedir. Pavel, Silvia’yı baştan çıkarmaya çalışır. Lola, babasının evlenme niyetinde olduğunu öğrenir.

Bez Bebek Bez Bebek
Yerli DiziFOX TV2009-03-13saat: 19:30
Nana, Aladdin’i bulmak için masallar dünyasına gider. Orada pek çok masal kahramanı ile karşılaşır, Şoker de adım adım onu takip eder. Aladdin’i bulup Şoker’in oynadığı oyunu anlatır.Emre ise cini okula götürmüş eğlenmek amaçlı müdüre oyun oynamışlardır.

Tarih Dersleri Tarih Dersleri
BelgeselNTV2009-03-13saat: 20:00
Piri Reis’in Haritası Gerçekten Var Olan Tek Harita mı?Denizcilik tarihinin uzmanı İdris Bostan programda “Piri Reis’in haritasının gerçekten var olan tek harita olup olmadığından”, “bir imparatorluğun denizcilik teşkilatının neden yeterince bilinmediğine” kadar pek çok konuda bilgi verecek; Ortaylı’nın sorularını yanıtlayacak.

0-100 0-100
Spor ProgramıNTV2009-03-13saat: 21:00
Celal Pir ve Saffet Üçüncü bu akşam ekrana gelecek programda 79. kez ziyaretçilere kapılarını açan İsviçre’nin Cenevre kentindeki uluslararası otomobil fuarında.Bu yıl son 80 yılın en ağır ekonomik krizi nedeniyle biraz sönük geçen fuarı, otomobil meraklıları için gezecek olan ikili, fuara katılan markaları araştıracak, yeni modeller ve özelliklerini inceleyecek ve geleceğin araçlarını izleyenler ile paylaşacak.

Özel Röportaj Özel Röportaj
Talk ShowNTV2009-03-13saat: 19:30
“Jeopolitika ve Dünya Ekonomisi: Bir Dönüşüm Krizi” başlıklı konferans için geçen hafta ülkemizi ziyaret eden Wallerstein, küresel mali krizin boyutlarından, Obama’nın ekonomi politikalarına ve Türkiye’nin yeni dünya düzeni içindeki yerine kadar pek çok konuda Banu Güven’in sorularını yanıtlayacak

Eğrisi Doğrusu Eğrisi Doğrusu
TartışmaCNN TÜRK2009-03-13saat: 21:00
Bir yıl önce ne söz vermişti, sözünü yerine getirdi mi?Belediyenin gelir - gider ve borç tablosu nedir? İstanbul’u yeniden yönetmeye aday olan Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş Eğrisi Doğrusu’nda Taha Akyol’a anlatıyor.

Full Ekran Full Ekran
Talk ShowCNN TÜRK2009-03-13saat: 20:00
Cengiz Semercioğlu’nun hazırlayıp sunduğu, geçtiğimiz hafta yeni formatı ve saatinde takipçilerinin karşısına çıkan ’Full Ekran’ın bu haftaki bölümüne, Cnn Türk’ün genç ve başarılı haber yüzleri İpek Kaplan, Ece Üner ve Pelin Çift konuk oluyor.

Kollama Kollama
Yerli DiziSTV2009-03-13saat: 19:40
Melike’nin sorularını cevapsız bırakan Yiğit, onu incitmemek için ondan uzaklaşmaya karar verir. Necip ve Memduh ise belediye başkanına yapılan suikastın peşindedir. Suçlulara çok yaklaşırlar ve aralarında müthiş bir kovalamaca başlar. Yiğit ise olanlara engel olamadığı için kendisini suçlamakta ağır bir vicdan azabı çekmektedir

Kara Murat Kara Murat
Türk FilmiKANAL72009-03-13saat: 19:40
İkiz çocuklarından Mehmet’i de kaçıran Carlos onu intikam kılıcı olarak kullanmak için Türk ve müslüman düşmanı bir Hıristiyan olarak yetiştirir. Murat ise yeniçeri ocağında yetişir, yiğit bir akıncı olur. Cesur ve güçlü iki savaşçı olan iki kardeş birbirlerinden habersiz düşman saflardadır

Karadır Kaşların Karadır Kaşların
Türk FilmiKANAL72009-03-13saat: 21:05
Köyün ileri gelenlerinden Recep Ağa, evlenme çağına gelen oğlu Vedat için Asiye’yi uygun görür, fakat Asiye Hasan adındaki bir gence sevdalıdır. Recep Ağa bir gün ailesiyle Asiye’yi istemeye geldiklerinde genç kız derhal Hasan’ın evine gider, fakat Hasan’ın annesi Ayşe Asiye’yi ağır sözlerle evinden kovarak kendisini oğluna gelin olarak istemediğini söyler

İskele Sancak İskele Sancak
TartışmaKANAL72009-03-13saat: 23:15
Partilerin seçim çalışmalarında son durum ne? Büyükşehirlerde partilerin son durumu neyi gösteriyor? Hangi parti, nerede ipi göğüslemeye daha yakın? AK Parti’nin hükümet politikaları yerel seçimlere nasıl yansıyacak? Uzman konuklar seçim gündemini derinlemesine analiz edecekler.

Galatasaray - Hamburg Maçı Galatasaray - Hamburg Maçı
Canlı YayınTRT 12009-03-12saat: 19:00
Galatasaray Nordbank Arena’da gurbetçilerin desteği ile adeta evinde sahaya çıkıyor, zafer arıyor.. UEFA Kupası’nda 2. kez finali hedefleyen Cim Bom’un tek amacı, 4. tur ilk maçında gülüp, Ali Sami Yen’e rahat bir skorla çıkmak! Maç Futbol Smarttan canlı verilecek.Galatasaray - Hamburg Maçını şifresiz izlemek için okuyun.

Kurtlar Vadisi Pusu Kurtlar Vadisi Pusu
Yerli DiziSHOW TV2009-03-12saat: 21:45
Kurtlar Vadisi Pusu’da bu hafta macera hızını kesmeden devam ediyor!Polat USB belleği çalıştırmak için elinden geleni yapar.Bilgilere ulaşmak için çözülmesi gereken şifre, Polat’ı yeni bir bilinmezliğe sürükler.Muro, yaptığı yeni çözümleme sonucu kaldıkları mekandan kaçmaya karar verir.

Tek Türkiye Tek Türkiye
Yerli DiziSTV2009-03-12saat: 19:40
Tarık, annesini Zeynel’in elinden kurtarmaya çalışıyor. Fakat çabaları sonuçsuz kalıyor. Bu arada köylü hastalıktan kırılıyor ve onlar için gelen ilaçları örgüt çalıyor. Örgütün amacı Tarık’ı köyde yapayalnız bırakmak. Tarık’a alternatif olarak doktor Selma’nın ekibini kuruyor ve köylülere sözde yardım ediyorlar.

Parmaklıklar Ardında Parmaklıklar Ardında
Yerli DiziATV2009-03-12saat: 20:00
Handan ile Aliye buluşmasını yakalayan Ekrem, kendini ele vermeden konunun takipçisi olur. Bu arada müfettiş Ahmet firar olaylarını soruşturmak üzere Sinop’a ulaşmıştır. Ahmet’in geçmişten getirdiği sır, daha ilk günden Tansel’in dikkatini çeker. Müfettiş’in gelişiyle Handan’ın durumu iyice karışır.

Aşk-ı Memnu Aşk-ı Memnu
Yerli DiziKANAL D2009-03-12saat: 20:00
Evden gönderileceğini anlayan Firdevs, elindeki büyük kozu kullanmaya ve bütün bildiklerini anlatmaya karar verir. Köşeye sıkışan Bihter, Firdevs’e boyun eğer. Bu andan itibaren ipler artık Firdevs’in elindedir. Bihter, annesine yenildiği için Behlül’ü suçlar ve giderek aralarındaki gerginlik tırmanır.

Annem Annem
Yerli DiziKANAL D2009-03-12saat: 22:15
Ayşe, Masal’ını bırakıp gitmiştir. Kızı dünyaya geldikten sonra tek isteği onun büyüdüğünü görmek olan Ayşe, daha fazla direnememiştir. Aslında herkesin beklediği, fakat bir o kadar da kimsenin kendini hazırlayamadığı bir anda Ayşe, dünyaya gözlerini kapamış, bu gidiş herkesi derinden etkilemiştir
Reklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı