Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Deniz Feneri Deniz Feneri
YaşamKANAL72009-03-10saat: 23:00
Ekranların ilk yardım programı Deniz Feneri, on yıldır ihtiyaç sahiplerine yardımları ulaştırıyor ve insanların içindeki umut ışığını yeniden yakarak, umut ve yardım öykülerini sürdürüyor. Deniz Feneri bu yardımları yaparken de insan onuruna zarar verici tüm eylemlerden kaçınıyor

Göster Kendini Göster Kendini
YarışmaKANAL72009-03-10saat: 19:40
En acayipler, yetenekliyim diyenler, hünerini sergilemek isteyenler Göster Kendini’de fırsat buluyor.Ankara’dan, Urfa’dan, Edirne’den, Kars’tan… Kendine güvenenlere, ‘ben en yetenekliyim’ diyenlere fırsat doğuyor. En acayipler, yetenekliyim diyenler, hünerini sergilemek isteyenler Göster Kendini’de.

Nur Ertürk’le Her Sabah Nur Ertürk’le Her Sabah
Kadın ProgramıKANAL72009-03-10saat: 09:20
Nur Ertürk’le Her Sabah’a bugün alternatif tıp uzmanı Prof. Dr. Ahmet Maranki konuk olacak. Sabah kuşağının hem eğlendiren, hem bilgilendiren programı izleyicilerine keyifli anlar yaşatıyor.Nur Ertürk’le Har Sabah, izleyenleri hem eğlendiriyor, hem de bilgilendiriyor. Ekranların uzun soluklu sabah kuşağı programı Nur Ertürk’le Her Sabah’a bugün alternatif tıp uzmanı Prof. Dr. Ahmet Maranki konuk oluyor.

Elveda Rumeli Elveda Rumeli
Yerli DiziATV2009-03-09saat: 20:00
Aleks’in, evinde eşkiya saklamak suçuyla tutuklanmasının ardından Zarife rahatsızlanır. Fatma ve diğerleri Zarife ve bebeği için endişelenirken, Aleks’in Manastır’a sevki için emir gelir. Diğer yandan Ramizler hırsızı bulmak için gittikleri Elbasan’dan elleri boş ayrılırken, dönüş yolunda hırsızı yakalarlar. Vahide ise barışmak üzere, Mustafa’nın dönmesini beklemektedir.

Bir Bulut Olsam Bir Bulut Olsam
Yerli DiziKANAL D2009-03-09saat: 22:15
Narin ölümden kurtulur ama Mustafa’dan kurtulamaz. Çıkardığı olaylar yüzünden Mustafa tekrar tutuklanır. Bunu duyan Aslan Bey çılgına döner. Zira Mustafa’yı kurtarmak daha da zorlaşmıştır. Basında çıkan haberler de bu durumu kuvvetlendirir.

Doktorlar Doktorlar
Yerli DiziSHOW TV2009-03-09saat: 22:30
Ela, Zenan’ın “Giyom’a aşık mısın?” sorusuna cevap verir. Verdiği cevap Zenan’a inandırıcı gelmez. Zenan’ın ısrarlı soruları ile iyice köşeye sıkışan Ela, gerçek duyguları ile yüzleşmeye hazır olmadığı için sinirlenir. Can ciğer iki arkadaşın konuşması tartışmaya dönüşür ve araları açılır.

Yemekteyiz Yemekteyiz
YarışmaSHOW TV2009-03-09saat: 16:30
Yemekteyiz 22. haftasında...Herkesin merakla izlediği Yemekteyiz in bu hafta ki renkli yarışmacıları ise şöyle;Necla 23 yaşında,Bekar, Üniversite mezunu..Sosyolog...Necla Hanım şuanda düğün ve benzeri organizasyonlarda fotoğraf organizasyonunu yapıyor..

Arka Sokaklar Arka Sokaklar
Yerli DiziKANAL D2009-03-09saat: 20:00
Hüsnü’nün meslek hayatında 20. yılını doldurması nedeniyle evde sürpriz kutlama hazırlanır. Suat, Hüsnü’ye evde hırsız var diye telefon eder. Hüsnü telaşla eve gider. Bu sırada hırsız diye, garsonu vurmasına ramak kalır. İş tatlıya bağlanınca herkes eğlencesine devam eder.

Girdap Girdap
Yabancı SinemaKANAL D2009-03-09saat: 00:30
Başrolünde ünlü oyuncular Samuel L. Jackson ve Ashley Judd’ un yer aldığı “Girdap” bu gece Kanal D’ de ekrana geliyor. Jessica Shepard, yeni terfi olmuş bir polis şefidir ve kendisine bir “seri katil” dosyası verilir. Fakat Jessica, cinayet soruşturmasında ilk olarak şunu fark eder: Gizemli katilin kurbanları, Jessica’nın birlikte olduğu erkeklerdir.

Yol Arkadaşım Yol Arkadaşım
Yerli DiziSTAR TV2009-03-09saat: 22:30
Defilede Ayla ve Suat’ı gelin ve damat kostümleri ile podyumda gören Rıza sinirlenir. Ayla ve Rıza tartışırlar. Sonunda aile ortak bir çözüm olarak nişanlanmalarını ister. Ayla ise bu fikre karşı çıkar. Suat ise bu çözümü beğenmiş görünmektedir. Sonunda Ayla, Eylül’ün de etkisiyle nişanlanmaya razı olur.

Son Bahar Son Bahar
Yerli DiziSTAR TV2009-03-09saat: 20:10
Kaptan Latif ile Gülşen arasındaki buzlar erimiş, her şey tatlıya bağlanmıştır. Nihayet Gülşen’in de Latif’in de beklediği gün gelip çatmıştır. Uzun bir aradan sonra herkesin yüzünü yeniden gülmeye başlamıştır. Galip ile Merve’nin iş ortaklığına Sabiha hala kendini alıştıramamıştır.

Esrarengiz Dosyalar Esrarengiz Dosyalar
Yabancı SinemaBLOOMBERG HT2009-03-09saat: 20:20
Tropikal bir dağda bulunan uydu istasyonunda araştırmacı olarak çalışan Gerry, işinin başındayken bile hep kızını düşünür. İlerisi için her zaman endişelenir. Kendisini ziyarete gelen kızı Mattie, kazara hayatlarını değiştirecek bir uydu ileti çıktısı alır. Korkudan bunları çantasına saklar ve resim kağıdı olarak kullanır

Ölümcül Temas Ölümcül Temas
Yabancı SinemaBLOOMBERG HT2009-03-09saat: 21:50
Mutasyona uğramış bir virüs ortaya çıkar. Durdurmak amacı ile Dr. Iris Varnack görevlendirilir. Olay yerine giden Varnack çabalarının boşa gittiğini düşünmeye başlar. Çünkü Amerikalı bir işadamı insandan insana geçen bu virüsün ilk kurbanıdır. Önlenemez şekilde yayılan virüsle beraber ortaya çıkan karmaşayı durdurmak için özel kuvvetler görevlendirilir. Fakat virüsün yayılmasına kimse engel olamaz.

Tuval Gece Tuval Gece
Yabancı SinemaCINE52009-03-09saat: 20:45
Ray, hep çizgi dışı yaşamış genç bir sanatçıdır. Onun en sevdiği modeli Eve bir gece stüdyoyu terk eder ve ortadan kaybolur. Abby çekici fakat sorunlu bir sosyal hizmet çalışanı olarak Eve’i aramaya gelir. Bu evsiz kadını aramak üzere biraraya gelen Ray ve Abby birdenbire aralarındaki esrarengiz çekimi farkederler

Şöhret Düşleri Şöhret Düşleri
Yabancı SinemaCINE52009-03-09saat: 19:00
Hayatın farklı kulvarlarında bir erkek ve bir kadın. Kader’in onlar için yazdığı senaryoyu bilmeden birbirlerine karşı oyun oynarlar. Bir süre sonra birbirlerine ait olduklarını anlarlar. Biri tesisatçı diğeri başarısız bir senarist olan iki komşu, başarıyı yakalamak için birbirlerini kullanmaya karar verirler.

Damat Beğendi Damat Beğendi
YarışmaATV2009-03-09saat: 17:15
Damat ve annesi hayallerinin gelinini arıyor.Becerikli, saygılı ve güleryüzlü çağdaş gelin adayları mutluluğu arıyor...‘Damat Beğendi’ 2.hafta yarışmacılarıyla hafta içi her gün 17.15’ de atv ekranlarında!Birbirini hiç tanımayan dört gelin adayı, hayalindeki eşi arayan bir damat adayı ve annesi her gün birbirlerine misafir olacaklar ve belki de bu misafirlikte hayatlarının mutluluğunu yakalayacaklar.

Deşifre Deşifre
Haber ProgramıATV2009-03-09saat: 23:20
Alper Tezcan, Galatasaray A Takımı kadrosuna alındığında, henüz onaltı yaşındaydı. Emre Belezoğlu, Hakan Şükür gibi yıldız futbolcularla birlikte top koşturdu. Dört lig şampiyonluğu gördü, sayısız madalyalar aldı. Türkiye’yi ayağa kaldıran UEFA kupası maçlarında, o yine sahadaydı. UEFA Kupası Galatasaray - Bologna maçında sakatlandı, sonra da hayatı alt üst oldu.

Santra Santra
Spor ProgramıATV2009-03-09saat: 01:20
Futbol dünyamızda gündem oluşturan Santra, bu akşamda birbirinden ilginç konularla ve müthiş röportajlarla ekrana damgasını vuracak.Turkcell Süper Lig’in zirve mücadelesinde yaşanan önemli olayların perde arkasındaki gelişmelerin, en ince ayrıntısını yine Santra’da izleyeceksiniz.

WWE Smack Down WWE Smack Down
Spor ProgramıFOX TV2009-03-09saat: 23:15
Amerika’nın en büyük spor eğlencesi, gücün ve rekabetin etkileyici şovu WWE Smack Down milyonlarca hayran, akıllara sığmayan dev güreşçiler ve asla düşmeyen yüksek bir tempo ile FOX ekranlarında.WWE Smack Down alışılagelmiş tüm güreş müsabakalarının çok dışında…

Muhabbet Kapısı Muhabbet Kapısı
YaşamKANAL72009-03-09saat: 21:40
İslam dinine ait bütün bilgiler artık Muhabbet Kapısı’nda ekrana gelecek. Programda dini konular bütün açıklığıyla ele alınacak, merak edilen soru ve sorunlara canlı yayında cevap verilecek. Stüdyoya canlı telefon bağlantılarının da yapılacağı Muhabbet Kapısı’nda izleyenlerden gelen sorulara programda cevap verilecek.

Gurbetçi Şaban Gurbetçi Şaban
Türk FilmiKANAL72009-03-09saat: 19:40
Gurbetçi Şaban saf görünümlü gariban bir adamdır. Ancak bu haliyle bile kendi çapında ufak tefek kurnazlıklar yapmaktan geri durmamaktadır. Gurbetçi Şaban’da Şaban’ın işçi olarak gittiği Almanya’da da kendi çapında kurnazlıklar yapmaya çalışırken başından geçen traji-komik olaylar anlatılıyor.

Ebru İle Paylaştıkça Ebru İle Paylaştıkça
Kadın ProgramıKANAL72009-03-09saat: 15:50
“Ebru İle Paylaştıkça”da mutluluklar, hüzünler, acılar ve hayata dair her şey canlı yayında izleyenlerle paylaşılacak. Sohbetlerin doyasıya yaşanacağı programda şiirler, türküler okunacak, yaşanmış ibret dolu öykülere yer verilecek. Sanatçı konukların da ağırlanacağı programa birbirinden değerli sanatçılar en sevilen eserleri ile canlı yayına konuk olacak

İkbal Gürpınarın Mutfağı İkbal Gürpınarın Mutfağı
Kadın ProgramıKANAL72009-03-09saat: 13:30
İkbal Gürpınar’ın sunumuyla hafta içi her gün ekrana gelecek olan İkbal Gürpınar’ın Mutfağı’nda tadına doyulmaz sohbetler, birbirinden güzel yemek tarifleri eşliğinde ekrana gelecek. Sevgiyle hazırlanmış birbirinden güzel tarifler, Anadolu mutfağının eşsiz tatları ve hamarat ellerden çıkmış ilginç tarifler ekrandan izleyicilerle buluşacak

Nur Ertürk’le Her Sabah Nur Ertürk’le Her Sabah
Kadın ProgramıKANAL72009-03-09saat: 09:20
Sabahların neşesi Nur Ertürk’le Her Sabah haftanın ilk gününde birbirinden değerli konuklarla izleyenleri eğlendirmeye ve bilgilendirmeye devam ediyor. Programa bugün Uzm. Dr. Nihat Kaya konuk olacak. Halkın Starları bölümünde ise sesine güvenenler kıyasıya yarışacaklar.

Dexter Dexter
Yabancı DiziE22009-03-09saat: 22:15
Dexter, Miguel’in yeni öğrettiği “Kod”un dışına çıkmasından korkar. Bu endişe aralarında gerginlik yaratıp, dostluklarını da etkilenmasine neden olur. Bu arada Miguel’in artık hiç evde bulunmadığına dikkat çeken Sylvia, Rita’ya onun başka bir kadınla ilişkisi olduğuna inandığını söyler.

Evrenin Askerleri Evrenin Askerleri
Yabancı SinemaCNBC-E2009-03-09saat: 22:00
Jean-Claude Van Damme ve Dolph Lundgren, Vietnam Savaşı’nın sonlarına doğru, aynı tarafın askerleri olmalarına rağmen karşı karşıya geliyorlar: Lundgren’in karakteri Scott’un gözünü kan bürümüş durumda, Van Damme’ın oynadığı Luc ise onu durdurmaya çalışıyor. Sonunda birbirlerini öldürüyorlar.

Csi: New York Csi: New York
Yabancı DiziCNN TÜRK2009-03-09saat: 21:00
Mac, gelmiş geçmiş en büyük düşmanıyla karşı karşıya gelecektir. New York sokaklarını hedef alan başı boş bir seri katil, şehirde yaşayan ve adı Mac Taylor olan herkesi teker teker öldürmeye başlamıştır. Bu durum tüm dikkatleri dedektif Mac üzerinde toplanmasına sebep olur.

Chuck Chuck
Yabancı DiziCNBC-E2009-03-09saat: 20:00
Chuck yeni bölümlerde artık sadece harici düşmanlara karşı değil, dahili bedbahtlarla da savaşmak zorunda.Ekip, Guy Lafleur’un ardında bıraktığı bilmeceleri çözerek Fulcrum ajan listesini ele geçirmeye çalışmaktadır. Diğer yandan Chuck’ın neden sıklıkla gelmediğini öğrenmek isteyen Emmett, meslektaşının peşine düşer.

90 Dakika 90 Dakika
Spor ProgramıNTV2009-03-09saat: 20:00
Dört ünlü spor yorumcusu programda, Turkcell Süper Lig’in yirmi üçüncü hafta karşılaşmaları başta olmak üzere gelişen spor olaylarını ve futbol dünyasında hafta içi yaşanan tartışmaları değerlendirecek. Programda ayrıca maçların öne çıkan yanları, takımların oyun anlayışları ve oyuncuları da konuşulacak.

Gece Gündüz Gece Gündüz
YaşamNTV2009-03-09saat: 18:15
Yaptığı ilk filmiyle adından sıkça söz ettiren Mahsun Kırmızıgül’ün yeni filmi ‘Güneşi Gördüm’ bu akşam düzenlenecek gala töreni ile izleyicisi ile buluşacak. Yekta Kopan gala öncesi Mahsun Kırmızıgül, Altan Erkekli, Demat Evgar, Hande Subaşı ve Şerif Sezer’i canlı yayında ağırlayacak ve filmin gala heyecanını, yapım sürecinde yaşananları ve beklentilerini konuşacak.
Reklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı