Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Açık Tribün Açık Tribün
Spor ProgramıCNN TÜRK2009-02-20saat: 19:30
Açık Tribün Statlarda! Nebil Evren, Alp Özgen ve Barış Kuyucu; maçların öncesi, sonrası, sıcak gelişmeleri ve çarpıcı röportajlarla anında Açık Tribün’de ekrana taşıyor.Cuma günü saat 19.30 ve 21.55’te Gazi Antep’ten Barış Kuyucu Gaziantep– Beşiktaş maçında son gelişmeleri özel röportajlarla aktarıyor.

Kollama Kollama
Yerli DiziSTV2009-02-20saat: 19:40
İyice köşeye sıkışan Hayri, Gümüş Kurşun’u karşısında görünce canını bağışlamasını ister. Bu arada Ferruh ve Güvercin, ülkeyi kaosa sürükleyecek büyük bir bombalama eylemini tasarlayıp uygulayamaya koymak üzeredir. Bunu öğrenen Destek Büro ve onlar arasında müthiş bir mücadele başlar.

Kılıbık Kılıbık
Türk FilmiKANAL72009-02-20saat: 21:25
Kemal Sunal’ın keyifle izlenecek filmlerinden biri daha; Kılıbık.Namlı bir kabadayıya benzetilen ve bundan yararlanarak çeşitli işler çevirmeye çalışan iki çocuk babası bir adamın trajikomik öyküsü.

Battal Gazi Destanı Battal Gazi Destanı
Türk FilmiKANAL72009-02-20saat: 19:40
Malatya Serdarı Hüseyin Gazi ağır yenilgiler tattırıp haraca bağladığı Bizanslıların hazırladığı kalleşçe bir tuzağa düşer. Babasının mezarı başında intikam yemini eden oğlu Cafer bir savaşçı olarak yetişir. Kılıç sallamakta, ok atmakta, at binmekte kimseye geçilmeyen genç cengaver Malatya’ya tekrar özgürlüğünü kazandırmak için Bizans’a savaşmaya gider.

İskele Sancak İskele Sancak
TartışmaKANAL72009-02-20saat: 23:15
Beklenen büyük Marmara depremi kapıda. Uzmanlar uyarıyor; deprem her an olabilir. Marmara’da sıra dışı hareketlilik var. İstanbulluların korku içinde bekledikleri olası büyük deprem Erhan Çelik’le İskele Sancak’ta masaya yatırılıyor.

Yeşil Elma Yeşil Elma
Kadın ProgramıSTV2009-02-20saat: 13:00
Keyifli sohbetlerin, lezzetli yemeklerin tek adresi Oktay Usta ile Yeşil Elma bugün de dopdolu içeriğiyle ekrana geliyor.Konuğuyla mutfağa giren Oktay Usta, yine nefis yemekler yapıyor.

Nur Ertürkle Her Sabah Nur Ertürkle Her Sabah
Kadın ProgramıKANAL72009-02-20saat: 09:20
Sağlıktan, hukuka, el becerilerinden güzel kalmanın inceliklerine kadar pek çok konuda alanının uzmanı isimler Nur Ertürkle HER SABAHa konuk oluyor. Nur Ertürkle HER SABAH sabah programlarının klasiği olmaya aday.

Ebru İle Paylaştıkça Ebru İle Paylaştıkça
Kadın ProgramıKANAL72009-02-20saat: 15:50
“Ebru İle Paylaştıkça”da mutluluklar, hüzünler, acılar ve hayata dair her şey canlı yayında izleyenlerle paylaşılacak. Sohbetlerin doyasıya yaşanacağı programda şiirler, türküler okunacak, yaşanmış ibret dolu öykülere yer verilecek. Sanatçı konukların da ağırlanacağı programa birbirinden değerli sanatçılar en sevilen eserleri ile canlı yayına konuk olacak

İkbal Gürpınarın Mutfağı İkbal Gürpınarın Mutfağı
Kadın ProgramıKANAL72009-02-20saat: 13:30
İkbal Gürpınar’ın sunumuyla hafta içi her gün ekrana gelecek olan İkbal Gürpınar’ın Mutfağı’nda tadına doyulmaz sohbetler, birbirinden güzel yemek tarifleri eşliğinde ekrana gelecek. Sevgiyle hazırlanmış birbirinden güzel tarifler, Anadolu mutfağının eşsiz tatları ve hamarat ellerden çıkmış ilginç tarifler ekrandan izleyicilerle buluşacak

Tek Türkiye Tek Türkiye
Yerli DiziSTV2009-02-19saat: 19:40
Berfin’in aldığı boşanma kararı, onu hiç beklemediği sonuçlara götürüyor. Yılmaz ise Berfin’i vazgeçirmek için elinden geleni yaparken, Zilan şüpheli davranışlarda bulunuyor. Bu arada Tarık, Keje’yi köye gelen time teslim ediyor. Fakat Keje için acı son malesef yaklaşıyor

Var Mısın Yok Musun Var Mısın Yok Musun
YarışmaSHOW TV2009-02-19saat: 20:00
Tekrar.Bu gece ki yarışmacımız ; tüm Türkiye’nin tanıyıp,sevdiği beraber güldüğü kahkaha makinesi Cem YılmazCem Yılmaz bu akşamda bir ailenin yüzünü güldürmek için yarışacak.Ailenin hasta çocuğu ile verdiği hayat mücadelesine destek amaçlı kutu açtıracak olan Cem Yılmaz , bakalım gecenin sonunda ne kadar kazanacak.

Parmaklıklar Ardında Parmaklıklar Ardında
Yerli DiziATV2009-02-19saat: 20:00
Bekir’in gelişiyle, işler çözüleceğine daha çok karışır. Tansel Beray’ın geçmişteki firar dosyasını kurcalamayı sürdürür. Dosyadaki bir nota gore, Filiz, çamaşırlıkta, jiletle doğranmış bir gardiyanın bulunması nedeniyle sorgulanmış ve hemen peşinden kaçmıştır.

Aşk-ı Memnu Aşk-ı Memnu
Yerli DiziKANAL D2009-02-19saat: 20:00
Behlül’ün sözlüsü Elif’in, Hilmi Bey’le ilişkisi olduğundan şüphelenen Bihter, bundan emin olmak için bir oyun oynar ve şüphelerinin gerçek olduğunu gözleriyle görür. Bu olaydan sonra Bihter’i bir tehdit olarak algılayan Elif, kendine göre önlemler almaya başlar. Bu durum Hilmi Bey cephesinde de herkesi şaşırtan gelişmeleri tetikler.

Çok Güzel Hareketler Bunlar Çok Güzel Hareketler Bunlar
Yerli KomediKANAL D2009-02-19saat: 22:45
“Çok Güzel Hareketler Bunlar”ın en son yayınlanan bölümü bu akşam yeniden ekrana geliyor. Hıyarlı Baba’nın bir süre önce hayatımıza dahil olan havuçlu eşi, bu hafta, tası tarağı toplayıp oğluyla eski kocasının yanına taşınacak. Elbette kendince yöntemlerle!

Yabancı Gelin Yabancı Gelin
YarışmaSTAR TV2009-02-19saat: 22:15
Yabancı Gelin evinde nefesler tutuldu, eleme anı bekleniyor. Acaba erkeklerden hangisi annesini de alarak evden ayrılacak? Hangi kız bu rüyadan uyanacak ve evine dönecek? Şu an evdeki kulisler, siyasi partilerdekileri aratmayacak boyutta. Bakalım halk oylamasında sonuç ne olacak ve bu akşam kim kimi evden göndermeyi başaracak?

Ahmet Çakar’la Zor Karar Ahmet Çakar’la Zor Karar
YarışmaATV2009-02-19saat: 22:30
Ahmet Çakar’la Zor Karar” muhteşem para ödülleri ile yarışmacılarını mutlu etmeye devam ediyor…Her bölümü heyecan ile izlenen yarışmanın 11. bölümünde, acaba iki yarışmacıdan hangisi finalist olacak?Acaba bu bölümde bir rekor kırılıp yarışmacı, büyük ödüle ulaşabilecek mi?

Kurşunlar Arasında Kurşunlar Arasında
Yabancı SinemaSTAR TV2009-02-19saat: 20:00
Orin Boyd kuralları kendine pek dert edinmeyen, hep kendi kanununu uygulamayı yeğleyen sert bir polis memurudur. Yine aldığı emirlerin hepsini ihlal ettiği bir operasyonun ardından -üstelik her zaman olduğu gibi başarı da kazanmış olmasına karşın- şehrin en kötü bölgelerinden birine gönderilir

Ölüme Bir Bakış Ölüme Bir Bakış
Yabancı SinemaTNT2009-02-19saat: 21:15
James Bond (Roger Moore) ileri teknoloji üreten bir fabrikanın sahibi Max Zorin’in (Christopher Walken) peşindedir. Zorin, Silikon Vadisi’ni ortadan kaldırmak ve mikroçip pazarını tek başına yönetmek istemektedir: Amacı Silikon Vadisi’nde yapay bir deprem yaratır ve milyonlarca insanı da katletmek...

Yüksek Siyaset Yüksek Siyaset
TartışmaTV82009-02-19saat: 22:30
Perşembe akşamı ekrana gelecek Yüksek Siyaset’te kamuoyunun nabzını tutan araştırmacılar konuk olacak. Usta gazeteci Haluk Şahin soruyor, Kamuoyu araştırmacıları Bülent Tanla, Mustafa Şen ve Sezgin Tüzün yanıtlıyor.

Yuvaya Dönüş Yuvaya Dönüş
Yabancı SinemaTV82009-02-19saat: 20:30
Genç bir çift olan Samuel ve Eva, Samuel’in bir gazetede fotoğrafçılık işi bulması üzerine Madrid’e taşınırlar. Eva, tüm vaktini evde viyola çalarak geçirmektedir ve bu arada bir bebek beklemektedir. Ancak Samuel’in bundan haberi yoktur.

Suç Ortakları Suç Ortakları
Yabancı SinemaCINE52009-02-19saat: 20:50
Bu film, üçkağıtcıların, düzenbazların ve gangasterlerin hüküm sürdüğü New York sokaklarında bir sadakat ve ihanet öyküsü anlatıyor. Kendilerini manşetlerde görmeyi hayal eden iki küçük gangaster, Billy Goode ve Jackie Williams, dikkat çekmeyen bir cinayet ve bir soygundan sonra, yerel suç patronuyla çatışırlar.

Akrep Akrep
Yabancı SinemaBLOOMBERG HT2009-02-19saat: 21:50
Angelo güçlü bir boksördür. 6 yıl hapiste yatar ve dövüşe geri dönmeyeceğini sandığı zaman Sevgi için, yasadışı Ücretsiz mücadeleceye katılmayı kabul eder. O artık bir dövüş makinasıdır.

Fırtına Operasyonu Fırtına Operasyonu
Yabancı SinemaBLOOMBERG HT2009-02-19saat: 20:20
Orduya ihanet eden bir general, yeni ve çok gizli özel bir jeti kullanarak Washington’u bombalamayı planlar. Bu ileri teknoloji jeti sadece bir kişi kullanabilmektedir. Özel eğitimden geçmiş ayrıcalıklı bir pilot olan Jack, haksız yere yöneltilen bir suçlamayla karşı karşıya kalmıştır

Sahil Güvenlik Sahil Güvenlik
Yabancı DiziBLOOMBERG HT2009-02-19saat: 23:30
Nefesleri kesen bir aksiyon, inanılmaz bir heyecan ve dünyanın başka hiçbir yerinde görülemeyecek eşsiz bir manzara. Sahil Güvenlik! En iyinin bile iyisini göreceğiniz tek yer. David Hasselhoff liderliğindeki Sahil Güvenlik ekibine katılacak ve rüya gibi plajlarda, akla hayale gelmeyecek maceralar yaşayacaksınız.

Siyaset Meydanı Siyaset Meydanı
TartışmaSHOW TV2009-02-19saat: 00:15
Siyaset Meydanı tüm Dünya’nın hala çözemediği bir tartışmayı gündeme getiriyor: ötenazi...Kişi ölme hakkını kulanabilir mi? Bu isteği için hangi şartların yerine gelmesi gerekiyor?Ali Kırca soruyor tıp camiası, ilahiyatçılar ve hukukçular “ötenazi”yi tartışıyor.

Kimlik Kimlik
Yabancı SinemaCNBC-E2009-02-19saat: 22:00
“Identity”, bir gece Nevada çöllerinde kopan fırtına sırasında on kişiyi gözden uzak bir motelde bir araya getiriyor. Bu on kişi arasında belki de en ön planda olan karakter, John Cusack’in oynadığı limuzin şöförü Ed. Arabasındaki aktris (Rebecca De Monray) dikkatini dağıtınca Ed, yolda bir kadına çarpar.

Prison Break Prison Break
Yabancı DiziCNBC-E2009-02-19saat: 21:00
Lincoln, Self, Gretchen ve T-Bag, Scylla’yı bulmak için Miami’ye gider. Bu arada Şirket’in elinde tutsak tutulan Michael geçmişiyle ilgili çok şaşırtıcı bazı gerçekler öğrenir. Annesinin hayatta olma ihtimali vardır. Sara ise Michael için endişe duymaktadır ve Krantz’i ona ne yaptığı konusunda sorgular

My Name is Earl My Name is Earl
Yabancı DiziCNBC-E2009-02-19saat: 20:30
Earl karmayla hesaplaştığı listesine geri döndü ve geçmişte yaptığı hataları teker teker temizlemeye başladı. Tabii ki arkadaşlarının yardımıyla... Earl bir savaş gazisinin karavanının çalınarak hırpalanmasını telafi etmeye karar verir ancak bu sandığı kadar kolay olmayacaktır. Bu arada Joy da Pigsquatch efsanesinin izini sürmektedir

Çalışma Hayatı Çalışma Hayatı
YaşamNTV2009-02-19saat: 12:30
Yeni İstihdam Paketi, kıdem tazminatını yatırım fonuna dönüştürmeyi hedeflerken sistem, bireysel emeklilik fonları gibi işleyecek. Peki çalışanlar hangi durumlarda kıdem tazmatı almaya hak kazanabilecek? Kıdem tazminatı alabilmek için ne kadar süre bir işverene bağlı olarak çalışılması gerekecek?

beşN birK beşN birK
Haber ProgramıCNN TÜRK2009-02-19saat: 20:00
"Diyetteyim, ben yemem" diyen Levent Kırca, en büyük projesi projesizlik olan Arif Sağ, You Tube’u açma vaadinde bulunan İstanbul Bağımsız Adayı Seyfi Solukal, cinlerden adaylığı için çağrı geldiğini söyleyen Antalya’nın bağımsız adayı medyum Ömer Çetin Yavuncu ve siyasette bembeyaz bir sayfa vaadeden Zekeriya Beyaz
Reklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı