Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Gece Sesleri Gece Sesleri
Yerli DiziSHOW TV2008-11-07saat: 20:00
Son günlerde art arda yaşadığı olaylar, kimseyle paylaşamadığı korkunç sırlar ve Kerami Bey’in ölümünden duyduğu vicdan azabı Yağız’ı içten içe kemirmektedir. Neriman ebenin mezarı başında gözyaşları içerisinde duygularını paylaşırken Ziynet’le karşılaşır.

Deryalı Günler Derya Baykal Deryalı Günler Derya Baykal
Canlı YayınSHOW TV2008-11-07saat: 13:15
Türk Kadını, aklın ve becerinin ulaştığı, duygunun yoğunlaştığı yerde, Derya Baykal’la buluşuyor...Vizyona, farklılığa, sanata, tiyatroya, şiire, dekorasyona, güzellik ve sağlığa, boya, örgü, nakış, dikiş ve takıya pencere açan Derya Baykal, yine kadınları hayata bağlayan bir projeye imza atıyor...“Deryalı Günler” Derya Baykal’ın sunumuyla hafta içi her gün 13:00da Show TV ekranlarında.

Savaşa Dönüş Savaşa Dönüş
Yabancı SinemaATV2008-11-07saat: 24:20
Bir grup genç, 2. Dünya Savaşı’nın değerli hatıratlarını araştırırken, kazı yaptıkları alanın biraz ilerisinde bir gölde gizemli bir zaman boşluğuna denk gelirler. Bu göl onları 1942 yılına, savaşın en şiddetli günlerinin tam ortasına göndermiştir.

Benim Annem Bir Melek Benim Annem Bir Melek
Yerli DiziATV2008-11-07saat: 22:00
Ev halkının hepsi bir takım bahaneler ile dışarıdadır, Neriman yapacak bir şey bulamayınca oturup televizyonda bir film seyretmeye başlar. Seyrettiği bir korku filmidir. Yalnızlığının da etkisi ile Neriman fena halde etkilenir filmden.

Adanalı Adanalı
Yerli DiziATV2008-11-07saat: 20:00
1. Bölüm Özeti: Başarılı ama disiplinsiz davranışları yüzünden İzmir Emniyeti’ne sürülen Adanalı, İstanbul’un en büyük organize suç şebekesini yöneten Maraz Ali’yi yakalaması için İstanbul’daki görevine iade edilir. İstanbul’a gelen Adanalı’yı büyük bir sürpriz beklemektedir.

Mavi Şeker Mavi Şeker
Kadın ProgramıATV2008-11-07saat: 13:00
Seyircilerini hıçkırığa boğan diğer gündüz programlarının tersine Mavi Şeker’de; birbirinden değerli konuklar, müzik, eğlenceli yarışmalar, komik haberler, dedikodu ve bol bol kahkaha var.Hafta içi hergün ekranlarda olacak olan Mavi Şeker’in sunucusu ise : Ece Erken

Bizim Evin Halleri Bizim Evin Halleri
Yerli DiziATV2008-11-07saat: 17:30
“Bizim Evin Halleri” aşk, sevgi, dostluk, dayanışma gibi her yaş grubuna hitap eden konuları ve seçkin oyuncu kadrosu ile yeni yılda ekranlarda olmaya devam edecek. Heyecan kaybolmadan…Yüzünüzdeki gülümseme bitmeden…Bir hafta beklemeden... “Bizim Evin Halleri” hafta içi her gün Kanal 1’de…

Müge Anlı ile Tatlı Sert Müge Anlı ile Tatlı Sert
Kadın ProgramıATV2008-11-07saat: 08:45
Sağlık, eğitim gibi hayata dair her konunun, alanında isim yapmış uzmanlarla ele alınacağı programda, ekran başındaki izleyici ve stüdyodaki konuklar her an sürprizlerle karşı karşıya olacaklar. İzleyicilerin ve konukların çok eğleneceği programda, birbirinden değerli hediyeler de dağıtılacak. Pek çok izleyici ev ve araba sahibi olacak

Derdest Derdest
Yerli DiziSTAR TV2008-11-07saat: 24:00
Mehmet hayatını değiştiren gerçeklere ulaşma çabasındayken; Burak, Gaye’nin kendisinden uzaklaşmasına neden olduğuna inandığı Mehmet’i, ekarte etme çabasındadır. Hamza Yusuf’un kendi düzenlerini bozmak için çabaladığına inanır.

Kalpsiz Adam Kalpsiz Adam
Yerli DiziSTAR TV2008-11-07saat: 22:00
Oktay’ın Feraye’nin peşini bırakmaya ve kendini affettirmekten vazgeçmeye niyeti yoktur. Feraye artık Oktay’ın bu ısrarından vazgeçmeyeceğini anlayınca buluşmayı kabul etmek zorunda kalır. Bu buluşma Feraye için son kez görüşmeleri demekken, Oktay’ın Feraye ile ilgili yeni planlar yapmasına sebep olacaktır.

Esra Erolla İzdivaç Esra Erolla İzdivaç
Kadın ProgramıSTAR TV2008-11-07saat: 14:00
Esra Erolla İzdivaç Esra Erol’un sunuculuğunda, canlı orkestra ve ünlü konuklar eşliğinde; evlenmek isteyenlerin adaylar içinden eşlerini seçecekleri Esra Erol’la İzdivaç, farklı formatıyla TV ekranlarında! Evlenmek isteyenler, hayata yeniden başlamak isteyenler ve ikinci baharını yaşamak isteyenler Star TV’de buluşuyor.

Side Order Of Life Side Order Of Life
Yabancı DiziCNBC-E2008-11-07saat: 20:00
Evren sizi uyandırmak için bir çağrıda bulunursa, ne yaparsınız? Cevap verir misiniz, yoksa gözardı mı edersiniz? İşte “In Person” dergisi için fotoğrafçılık yapan 30 yaşındaki Jenny McIntyre bu çağrıya kulak asıyor; hayata ve gerçekliğe gözlerini yeniden açıyor...

Conan O brien Conan O brien
EğlenceE22008-11-07saat: 23:00
Televizyonun en kurnaz talk-show ustası Conan OBrien, eşsiz tiplemeleri ve ünlü konukları ile her gece ekranlarınızda olacak. OBrien, ABD yayınının üzerinden 24 saat geçmeden altyazılı olarak e2’’’’de.

The Sopranos The Sopranos
Yabancı DiziE22008-11-07saat: 22:15
Mafya babası Tony Soprano ve ailesinin hikayesi 5. Sezon bölümleri ile e2 izleyenleri ile buluşuyor... Amerika ve dünya televizyonlarının en popüler dizisi, ödül şampiyonu “The Sopranos” beşinci sezonuna girerken; Tony Soprano’nun başı yine dertte... Carmela ile gene ayrılar ve New Jersey ailesinde de işler pek yolunda sayılmaz.

Tetikçi Tetikçi
Yabancı SinemaCINE52008-11-07saat: 22:00
Kiralık katil Truman Fisher, sıra dışı yetenekleri olan, sadist bir kişiliktir. Çete içinde de saygınlığı oldukça fazladır. Patronunun yeğeni kaçırıldıktan sonra grup içinde dengeler değişmeye başlar. Truman efsanevi gangaster Rain ile karşı karşıya gelir.

Dolap Dolap
Yabancı SinemaCINE52008-11-07saat: 20:30
Arkadaşlarıyla eğlenmek için ve adına Salaklar Yemeği adını verdikleri ve herkesin çılgınca davrandığı bir toplantı sırasında arkadaşlarından biri olan Francis Veber, bu çok yetenekli ve dürüst arkadaşını işsiz kalmaktan kurtarmak için ona bir fikir verir

Çarkıfelek Çarkıfelek
YarışmaFOX TV2008-11-07saat: 18:00
Dünyanın en çok izlenen yarışma programı “Çarkıfelek”, Türkiyenin en eğlenceli şovmeni “Mehmet Ali Erbil” in sunumuyla bundan sonra Fox ekranlarında… Mehmet Ali Erbilin eşsiz sunumuna, Asenanın eşlik edeceği Çarkıfelekte yarışmacılar hayatlarının şansını yakalamak için çarkı çevirecek, harfleri bulacak, puanları toplayacak ve çok değerli ödüllerin sahibi olacak

Su Gibi Su Gibi
Kadın ProgramıFOX TV2008-11-07saat: 12:45
Su Gibi..Songül Karlı ve Uğur Aslan ın sunacağı programda; dertlerine derman arayan, çaresizlik içinde kıvranan insanlara yardımcı olunacak. Programda; İlginç hikayelere sahip olan her gün bir çiftin nikahı kıyılacak, sigortası olmayan yardıma muhtaç tedavi edilebilir hastaların tedavilerinin karşılanacak...

Brothers & Sisters Brothers & Sisters
Yabancı DiziTNT2008-11-07saat: 20:00
For the Children Walkers Ailesi’nin yaşamını gözler önüne seren Brothers & Sisters TNT’de devam ediyor... Sarah, şirket hakkındaki gerçekleri Nora’nın öğrenmesini sağlamak zorunda kalır. Diğer tarafta ise Nora, çocuk hastanesi için yardım toplama kampanyasına katılmanın çok önemli olduğunda ısrarcı davranır

İlk gün İlk gün
Yabancı SinemaTNT2008-11-07saat: 21:15
Ünlü aksiyon yönetmeni Antoine Fuqua ile tecrübeli oyuncular Denzel Washington ve Ethan Hawke’dan sıkı bir polisiye… “ Jake Hoyt, Los Angeles polis merkezine yeni atanmış bir çaylaktır. Meslekte 13 yıllık deneyimi bulunan dedektif Alonzo Harris’in seçkin memurlardan oluşan ekibinde görev yapmak için can atmaktadır.

Aşk İksiri Aşk İksiri
Yabancı SinemaBLOOMBERG HT2008-11-07saat: 20:20
Hayatını, Baharat Çarşısı ismindeki dükkânına adayan Tilo, kendisine sorunlarının çözümü için gelen hiç kimseyi geri çevirmeden, baharatlarla yaptığı farklı karışımlarla insanların dertlerine deva olur. Bu konudaki yeteneği ve becerisi her geçen gün yayılan Tilo için yaşam, sadece bu dört duvar arasında geçmektedir.

İyi Günde Kötü Günde İyi Günde Kötü Günde
Kadın ProgramıBLOOMBERG HT2008-11-07saat: 16:30
Oya Germen ve Canten Kaya’nın sunduğu “İyi Günde Kötü Günde” 20 Ekim’de Kanal 1 ekranlarında başlıyor… Mutlu ve sorunsuz bir ilişki yürütmek isteyen izleyicilerin sorunları canlı yayında telefon bağlantılarıyla masaya yatırılacak.

Dünya Bunu Konuşuyor Dünya Bunu Konuşuyor
Haber ProgramıNTV2008-11-07saat: 16:30
Işın Eliçin ile “DÜNYA BUNU KONUŞUYOR” NTV Haber Merkezi’nden yeni bir haber program… “Dünya Bunu Konuşuyor” hafta içi her gün 16:30’da ekrana gelecek. Dünya medyasının ilgi gösterdiği tüm konular, haber başlıkları ve son gelişmeler Işın Eliçin ile NTV ekranından Türk izleyicisine aktarılacak.

Dünyayı Sarsan Günler Dünyayı Sarsan Günler
BelgeselNTV2008-11-07saat: 21:00
Sadece 24 saatte dünyanın kaderi yeniden çizilebilir mi? Tek bir günde tarih yeniden yazılabilir mi? Yankıları günümüzde de devam eden tarihi olayları derinlemesine inceleyen BBC belgeseli “Dünyayı Sarsan Günler”in bu akşam NTV’de

%100 Futbol %100 Futbol
Spor ProgramıNTV2008-11-07saat: 21:45
Rıdvan Dilmen ve Güntekin Onay, hafta sonu oynanan Super Ligin hafta maçlarını “%100 Futbol”da değerlendirecek. Günün maçı ve oynanan diğer karşılaşmaları sıcağı sıcağına canlı yayında yorumlayacak olan ikili haftanın tartışmalı pozisyonlarını yorumlayacak ve takımları mercek altına alacak.

Eğrisi Doğrusu Eğrisi Doğrusu
TartışmaCNN TÜRK2008-11-07saat: 22:00
Taha Akyol, Türkiye’yi yönetenlerin ve düşünenlerin programı "Eğrisi Doğrusu"nda, Türkiye ve dünyadaki siyasal ve sosyal gelişmeleri ilginç dosyalar ve konunun taraflarıyla yapılan röportajlarla izleyiciler için CNN TÜRK ekranında irdelemeye devam ediyor.

5N 1K 5N 1K
BelgeselCNN TÜRK2008-11-07saat: 20:00
"Hislerinle düşün, aklınla hisset "Cnn Türk , Cüneyt Özdemir’in ve Soner Yalçın’ın birlikte hazırladıkları 5n 1k’yı; Salı, Çarşamba, Perşembe ve Cuma günleri ekrana getirmeye devam ediyor.

Co-Medya Co-Medya
EğlenceTV82008-11-07saat: 22:30
Medya dünyasına kazandırdığı özgün, komik, eğlenceli komedi- show programları ve starlarıyla dikkat çeken tv8, Yeni Yayın Dönemi’nde yine büyük beğeniyle izlenecek ve milyonların sevgilisi olacak bir programı izleyicileriyle buluşturuyor: CoMedya…

Beni Keşfet Beni Keşfet
Yabancı SinemaTV82008-11-07saat: 20:30
Luke ve Brier birbirlerine aşıktır. Tek sorun ikisinin de bu durumdan habersiz olmalarıdır. İki yıl önce metroda çarpıştıklarında kısa ve romantik bir “an” yaşamışlardır. Los Angeles’ın eğlence dünyasında yolları tekrar kesişene dek “metrodaki çarpışma” ikisi için de tatlı bir anıdan ibarettir.

Bam Teli Bam Teli
BelgeselTRT 12008-11-07saat: 23:50
Yol öykücüsü Tayfun Talipoğlu, Anadolu’’nun bilinmeyen yüzünü, Türkiye’’nin ekranı TRT 1’’de anlatmaya devam ediyor.
Reklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı