Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
16 Blok 16 Blok
Yabancı SinemaTRT 12008-11-07saat: 21:35
Dedektif Jack Mosley’nin tek istediği eve gidip bir kadeh içki içmekti. Fakat saat 08:02’de NYPD’den bir görev aldı. Aslında oldukça basit bir görevdi. Bir suçlu olan Eddie Bunker’ı saat 10:00’da büyük jüri önüne çıkmadan önce 16 blok öteye götürecek ve onun orada itirafta bulunmasını sağlayacaktı.

Komedi Dükkanı Komedi Dükkanı
EğlenceTRT 12008-11-07saat: 19:30
Tolga Çevik’in sürpriz konuklarıyla birlikte canlı olarak sunduğu ve özgün formatıyla dikkat çeken “Komedi Dükkanı” her hafta cuma günleri TRT’de sevenleriyle buluşuyor. Türk televizyon tarihinde bir ilki gerçekleştiren program, TRT’de ekrana gelen yepyeni bölümleriyle kahkaha fırtınası estiriyor.

Ebru ile Paylaştıkça Ebru ile Paylaştıkça
YaşamKANAL72008-11-07saat: 15:50
Kanal 7 yeni dönemde yepyeni bir kadın programıyla ekrana merhaba diyor. Başarılı sunucu Ebru Gediz’in sunumuyla ekrana gelecek olan “Ebru İle Paylaştıkça”da mutluluklar, hüzünler, acılar ve hayata dair her şey canlı yayında izleyenlerle paylaşılacak.

Şans Kapıdan Bakınca Şans Kapıdan Bakınca
YarışmaKANAL72008-11-07saat: 19:40
Şans Kapıdan Bakınca’da yarışmacıları her hafta büyük hediyeler bekliyor. Yerin metrelerce altında gerçekleşecek bir oyun, Sancar ailesinin golf topuyla imtihanı ve Ağbulak ailesinin sonu mutlu ya da hüzünlü sona erecek

İskele Sancak İskele Sancak
TartışmaKANAL72008-11-07saat: 23:45
Türkiye’nin demokrasi platformu Erhan Çelik’le İskele Sancak her hafta gündeme damgasını vuran tüm gelişmeleri ekrana getiriyor. Kanal 7 Haber Saati sunucusu ve gazeteci Erhan Çelik, Türkiye’nin ve dünyanın gündemini ekrana taşıyor…

Nur Ertürkle Her Sabah Nur Ertürkle Her Sabah
Kadın ProgramıKANAL72008-11-07saat: 09:20
Sağlıktan, hukuka, el becerilerinden güzel kalmanın inceliklerine kadar pek çok konuda alanının uzmanı isimler Nur Ertürkle HER SABAHa konuk oluyor. Nur Ertürkle HER SABAH sabah programlarının klasiği olmaya aday.

Kanal 7de Sabah Kanal 7de Sabah
TartışmaKANAL72008-11-07saat: 07:30
Kanal 7, sabah kuşağıyla da objektif ve kaliteli haberlerini daha geniş kitlelere ulaştırmaya devam ediyor... Kanal 7’de haber koşusu sabah başlıyor. Kanal 7de Sabah, bir önceki günün tüm gelişmelerini izleyicilere aktarırken yeni bir güne ve gelişmelere de hazırlıyor.

Beşinci Boyut Beşinci Boyut
Yerli DiziSTV2008-11-07saat: 21:15
Bazı ruhlar vardır ki, fedakârlık timsali, olgun ruhlardır. Her hareketleriyle hal insanı olduklarını belli eden bu ruhlar için doğruluk, cesaret, fedakârlık ve ahde vefa; her ne şart altında olurlarsa olsunlar, taviz vermedikleri vasıflardır.

Galatasaray - Benfica Maçı Galatasaray - Benfica Maçı
Canlı YayınTRT 12008-11-06saat: 21:25
Galatasaray -Benfica Maçı canlı yayın ile TRT1 ekranlarında olacak . Benfica-Galatasaray maçının tüm heyecanı 21.30’da TRT-1’de yaşanacak.UEFA Kupasında Galatasaray’ın ikinci randevusu:

Aşk-ı Memnu Aşk-ı Memnu
Yerli DiziKANAL D2008-11-06saat: 20:00
Firdevs Hanım geçirdiği trafik kazası sonucunda ağır yaralanmıştır. Haber Adnan Bey’in evinde şok etkisi yaratır. Yoğun bakıma alınan Firdevs Hanım’ın hayati tehlikesi devam etmektedir. Bihter bunun bir kaza olmadığını anlayacaktır.

Annem Annem
Yerli DiziKANAL D2008-11-06saat: 22:15
Musa da, Zeynep de zor günler geçiriyor. Gonca ve Başar, birbirlerine her geçen gün daha fazla aşık olmaktadırlar ve bu aşk onlar için vazgeçilmez bir hal almaktadır. Aşk sarhoşu olan iki genç, bu doludizgin ilişkinin kendilerine büyük bir sürpriz yapacağını düşünememişlerdir

32.Gün 32.Gün
TartışmaKANAL D2008-11-06saat: 24:30
Mehmet Ali Birand ve Rıdvan Akar’ın hazırladıkları 32.Gün, son günlerde hem Güneydoğu’da hem de İstanbul’da tırmanan şiddet eylemlerini tartışıyor. İstanbul’un bazı semtlerinde halkın pompalı tüfekle havaya ateş açması, Başbakan’ın “sabır, ama bir yere kadar” sözü nasıl bir tehlikeyi işaret ediyor?

Sabahların Sultanı Sabahların Sultanı
Kadın ProgramıKANAL D2008-11-06saat: 10:30
Kanal Dnin, sunuculuğunu Seda Sayanın yaptığı, izlenme rekorları kıran sabah programı Sabahların Sultanı, yaz tatilinin ardından; yepyeni dekoru, zenginleştirilen içeriği ve sımsıcak sohbetleriyle bugün tiryakileriyle yeniden buluşuyor

Esra Ceyhanla Esra Ceyhanla
Kadın ProgramıKANAL D2008-11-06saat: 14:30
Esra Ceyhan’la yeni yayın döneminde Kanal D de devam ediyor.Esra Ceyhan’ın hazırlayıp sunduğu program, Ünlü konukların ilk durağı olacak ve programın en büyük özelliği gündemi yakından takip etmek ve bu dinamiği yayına yansıtmak olacak. Yediden yetmişe herkesin kendini bulduğu “Esra Ceyhan’la” her yıl olduğu gibi bu yılda sosyal olaylara parmak basacak.

Siyaset Meydanı Siyaset Meydanı
TartışmaSHOW TV2008-11-06saat: 23:45
Anneannesi vefat ettiğindeki gözleri yaşlı hali… Amerikan ve dünya tarihinde yeni bir milat... Gözler,, siyahi başkan Obama’nın üzerinde.... Obama’nın seçilirken sözleri… Daha seçilmeden suikaste kurban gideceği söylenen Obama, Dünyanın kaderini nasıl değiştirecek?

Kurtlar Vadisi Pusu Kurtlar Vadisi Pusu
Yerli DiziSHOW TV2008-11-06saat: 21:30
Polat Alemdar, nefes kesen bir mücadelenin ardından, sonunda İskender’in adamlarını atlatır ve özgürlüğüne kavuşur. Polat Alemdar’ı elinden kaçırmak, İskender Büyük’ü çileden çıkarır. Yaşadıklarının intikamını almaya söz veren Polat’ın ilk hedefi ise, İskender’i bulmak olacaktır.

Yemekteyiz Yemekteyiz
YarışmaSHOW TV2008-11-06saat: 17:15
Her akşam bir yarışmacının diğer 4 yarışmayı ağırlayacağı,müzikle,sohbetle renklenecek gecenin sonunda ise puanlamayı konuklar yapacak. Birbirinden renkli,iddaalı saatlerin yaşanacağı Yemekteyiz 13 Ekim Pazartesi günü itibariyle hafta içi her akşam haber öncesi..

Deryalı Günler Derya Baykal Deryalı Günler Derya Baykal
Canlı YayınSHOW TV2008-11-06saat: 13:15
Türk Kadını, aklın ve becerinin ulaştığı, duygunun yoğunlaştığı yerde, Derya Baykal’la buluşuyor...Vizyona, farklılığa, sanata, tiyatroya, şiire, dekorasyona, güzellik ve sağlığa, boya, örgü, nakış, dikiş ve takıya pencere açan Derya Baykal, yine kadınları hayata bağlayan bir projeye imza atıyor...“Deryalı Günler” Derya Baykal’ın sunumuyla hafta içi her gün 13:00da Show TV ekranlarında.

Özel Hat Özel Hat
MagazinATV2008-11-06saat: 22:30
İstanbul gecelerinden aşklar, dedikodular, kaçamaklar, başka hiçbir yerde rastlayamayacağınız özel görüntüler... Özel Hat Yunanistan’da... Adanalı’nın Selanik’teki çekimlerini adım adım takip eden Özel Hat, Oktay Kaynarca’nın Atatürk’ün evini ziyaret ettiği anları saniye saniye görüntüledi

Parmaklıklar Ardında Parmaklıklar Ardında
Yerli DiziATV2008-11-06saat: 20:00
Aliye yine hücre cezası almıştır, kardeşine mutlu bir mektup yazar ve bu sefer karantina hücresinde yalnız kalmaz. Hastaneden dönen Hayriye ve Ekrem’le, Cengiz yüzünden takışan Beray da karantinaya atılırlar. Karanlık hücrelerden Beray’ın bebeği için yeni bir ümit mi doğacaktır?

Mavi Şeker Mavi Şeker
Kadın ProgramıATV2008-11-06saat: 13:00
Seyircilerini hıçkırığa boğan diğer gündüz programlarının tersine Mavi Şeker’de; birbirinden değerli konuklar, müzik, eğlenceli yarışmalar, komik haberler, dedikodu ve bol bol kahkaha var.Hafta içi hergün ekranlarda olacak olan Mavi Şeker’in sunucusu ise : Ece Erken

Bizim Evin Halleri Bizim Evin Halleri
Yerli DiziATV2008-11-06saat: 17:30
“Bizim Evin Halleri” aşk, sevgi, dostluk, dayanışma gibi her yaş grubuna hitap eden konuları ve seçkin oyuncu kadrosu ile yeni yılda ekranlarda olmaya devam edecek. Heyecan kaybolmadan…Yüzünüzdeki gülümseme bitmeden…Bir hafta beklemeden... “Bizim Evin Halleri” hafta içi her gün Kanal 1’de…

Müge Anlı ile Tatlı Sert Müge Anlı ile Tatlı Sert
Kadın ProgramıATV2008-11-06saat: 08:45
Sağlık, eğitim gibi hayata dair her konunun, alanında isim yapmış uzmanlarla ele alınacağı programda, ekran başındaki izleyici ve stüdyodaki konuklar her an sürprizlerle karşı karşıya olacaklar. İzleyicilerin ve konukların çok eğleneceği programda, birbirinden değerli hediyeler de dağıtılacak. Pek çok izleyici ev ve araba sahibi olacak

Mega Magazin Mega Magazin
MagazinSTAR TV2008-11-06saat: 22:00
Genel koordinatörlüğünü ve yapımcılığını Tayfun Topal’ın yaptığı Mega Magazin bu hafta yine dopdolu… - Canlı yayında aldatıldığını itiraf eden Beyaz’dan sonra kendisinin de bayan arkadaşı tarafından aldatıldığını açıklayan ünlü oyuncu kim?

Son Ağa Son Ağa
Yerli DiziSTAR TV2008-11-06saat: 20:00
Salim, Gülüm ile Ulvi’nin aynı evde baş başa kaldıklarını öğrenir, dünyası başına yıkılır. Gülüm, abisi Hayri’nin tavırlarına dayanamayıp, Ürgüp’ü terk etme planları yaparken, Ali Ağa her şeyden habersiz Suzan’la evlenmektedir. Karısıyla İstanbul’a giden Kurtuluş ise eve tek başına döner.

Esra Erolla İzdivaç Esra Erolla İzdivaç
Kadın ProgramıSTAR TV2008-11-06saat: 14:00
Esra Erolla İzdivaç Esra Erol’un sunuculuğunda, canlı orkestra ve ünlü konuklar eşliğinde; evlenmek isteyenlerin adaylar içinden eşlerini seçecekleri Esra Erol’la İzdivaç, farklı formatıyla TV ekranlarında! Evlenmek isteyenler, hayata yeniden başlamak isteyenler ve ikinci baharını yaşamak isteyenler Star TV’de buluşuyor.

The New Adventures Of Old Christine The New Adventures Of Old Christine
Yabancı DiziCNBC-E2008-11-06saat: 20:30
Enteresan rollerin oyuncusu Julia Louis-Dreyfus’un başrolünü oynadığı “The New Adventures of Old Christine” CNBC-e’nin yeni yayın döneminde 3. Sezon bölümleri ile ekranda. Kocasından ayrılmış, oğlunu tek başına büyüten Amerikalı bir annenin portresi her hafta ayrı bir macera ile ekrana gelmeye devam edecek.

Dracula Dracula
Yabancı SinemaCNBC-E2008-11-06saat: 22:00
Coppola’nun fazlaca eleştiri alan klasik vampir filmi. Dehşet ve erotizmin çok fazla kullanıldığı, görsel açıdan etkileyici, fakat oyunculuk ve konu acısından oldukça zayıf bir film. Gary Oldman, dehşet saçan bir vampir rolünde karşımıza çıkacak.

Cold Case Cold Case
Yabancı DiziE22008-11-06saat: 21:00
Bir dedektif! Meslek aşkıyla çalışıyor... Unutulanlar için adaleti savunuyor. Raflara kalkan dosyalar anlatıyor, o da sonunu yazıyor. Dedektif Lily Rush yıllar öncesinin çözülememiş ve kaldırıldıkları raflarda tozlanmaya mahkum edilmiş davalarını gün yüzüne çıkarıp aydınlatmaya devam ediyor; “Cold Case” üçüncü sezon bölümleri ile e2’de...

Breaking Bad Breaking Bad
Yabancı DiziE22008-11-06saat: 22:15
İlk sezonuyla büyük ilgi gören ve bu ilgiyi En iyi Erkek Oyuncu Emmy ödülüyle de taçlandıran “Breaking Bad”, önde gelen eleştirmenlerin de beğenisini topladı. Sıradan bir kimya öğretmeni olan Walter White’ın öleceğini öğrenince uyuşturucu üreticiliğine kadar uzanan özgürleşme deneyimi, çarpıcı bir kara mizaha dönüşüyor.
Reklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı