Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Baba Ocağı Baba Ocağı
Yerli DiziSTAR TV2008-10-25saat: 20:00
Jandarma tarafından kocası bulunan Kısmet, çok sevinmiştir. Ancak bu sevinci Seyfi yüzünden kursağında kalır. Seyfi’nin damadı için yaptığı planlar Kısmet’in hayatını alt üst eder. Öte yandan Feraye damadın İngiliz annesi yüzünden iyice kıskançlık krizine girer.

Derdest Derdest
Yerli DiziSTAR TV2008-10-25saat: 24:00
Orhan Kılıç ( Mehmet ), Sezin Akbaşoğulları ( Gaye ), Burak Sergen ( Bülent ), Nihan Büyükağaç (Aysun), Kaan Çakır(Turgut),Yusuf Akgün(Boğaç),Serkan Keskin(Okan),Uğur Aslan(Arap Yusuf),İbrahim Raci Öksüz(Hamza),Şebnem Doğruer(Gönül),Evren Bingöl(Burak Yurt),Çağdaş Serter

Yarış Babam Yarış Yarış Babam Yarış
YarışmaSTAR TV2008-10-25saat: 22:00
Babaların çocukları ile birlikte yarıştığı ve Amerika da izlenme rekorları kıran “YARIŞ BABAM YARIŞ”, yeni bölümüyle bu akşam Star TV’de . Öner Erkan’ın sunduğu yarışmanın her etabında bambaşka bir heyecan, bambaşka bir macera yaşanmaya devam edecek…

Family Guy Family Guy
Yabancı DiziCNBC-E2008-10-25saat: 01:00
Family Guy, 1990ların ortasında, dizinin yaratıcısı olan Seth MacFarlanein yaptığı yaklaşık 10ar dakikalık iki kısa filmden doğdu. İki ana karakteri vardı: Aptalca şeyler yapan şişman, yaşlı, saçları açılmış Larry ile, çoğu insandan daha akıllı olan konuşan köpek Steve.

Dexter Dexter
Yabancı DiziCNBC-E2008-10-25saat: 24:00
Dexter’ın tüm dünyası altüst olur. Öte yandan Rita, yavaş yavaş Dexter’ın hayatına tekrar girmesine izin vermeye başlamıştır. Miami Metro Polis Departmanı ise “Körfez Limanı Kasabı” vakasını kapatmak üzeredir.

Battlestar Galactica Battlestar Galactica
Yabancı DiziCNBC-E2008-10-25saat: 23:00
Bilimkurgu tarihinin unutulmaz dizisi “BATTLESTAR GALACTICA” soluksuz izlenen final sezonu ile Pazar akşamları CNBC-e ekranında. Battlestar Galactica bu akşam tıpkı sezona başladığı gibi soluk kesici bir tempoyla ve baş döndüren gelişmelerle izleyenleri ekrana kilitleyecek...

Terminatör Terminatör
Yabancı DiziCNBC-E2008-10-25saat: 22:00
İnsanlığın kaderi için bir anne savaşçıya, oğlu ise kahramana dönüşüyor!” İnsanlığın geleceği onların ellerinde. Tek müttefikleriyse gelecekten gelecek bir dost... “Terminator: The Sarah Connor Chronicles” bu akşam altıncı bölümü ile ekranda...

The Tudors The Tudors
Yabancı DiziE22008-10-25saat: 22:00
Henry, aynı ölçüde çapkın ama çok daha olgun, güçlü ve acımasız bir kral olarak çıkıyor karşımıza. Henry’nin tutkulu aşkı Anne Boleyn’in tarafında ise durum biraz daha karışık İhtiraslı güzelin sonunu getirecek olaylara tanık olurken, diziye katılacak yeni kadın karakterlerle tanışacağız...

Aç Biilaç Aç Biilaç
Yabancı SinemaCINE52008-10-25saat: 20:30
Film, dört arkadaşın ’geri kazanma’ öyküsü üzerine odaklanıyor. Sevgilisini başka bir kadına, hem de kendisi gibi tombul olmayan bir kadına kaptıran Lily’e arkadaşlarından hemen destek gelir. Lily’nin avuçlarından kayıp giden sevgiliyi geri kazanmak için herşey yapılacaktır artık..

Sıfırdan Yüze Sıfırdan Yüze
YaşamNTV2008-10-25saat: 20:00
Cenova’da düzenlenen Uluslararası Boat Show’dan çok özel görüntüleri ekrana getirecek. 2800’den fazla teknenin ve deniz ekipmanının sergilendiği Avrupa’nın en büyük tekne fuarını meraklıları için gezen ikili, fuara katılan markaları, yeni modelleri ve özelliklerini inceleyerek izleyenler ile paylaşacak.

Kürşat Başar’la Kürşat Başar’la
YaşamCNN TÜRK2008-10-25saat: 22:00
Kürşat Başar’la”nın ilk konukları; Beren Saat, Güneri Civaoğlu, oyuncu Nebahat Çehre, Begüm Kütük, Prof. Dr. Aytül Çorapçıoğlu, Ahu Türkpençe, Güvenç Dağüstün ve Piyanist Saki Çimen Programda, kadın-erkek ilişkilerinde roller ve aldatılma üzerine, Yılmaz Güney ve Nebahat Çehre birlikteliği üzerine sohbet edilecek.

Dört Kardeş Dört Kardeş
Yabancı SinemaFOX TV2008-10-25saat: 20:00
Bobby, Angel, Jeremiah ve Jack Mercer çocuklukları birlikte geçen bambaşka karakterlere sahip 4 kardeştir. Zamanla hepsi annelerinin yanından ayrılır. Yıllar sonra annelerinin ölümü üzerine cenaze törenine katılmak için bir araya gelirler.

Lanetlilerin Aşkı Lanetlilerin Aşkı
Yabancı SinemaBLOOMBERG HT2008-10-25saat: 23:30
John Jaspers (Faust), kız arkadaşı mafyamatik adamlar tarafından öldürülünce soluğu intihar etmek üzere köprüde alır. Burada M (Mephisto) kendisine yanaşır ve ruhu karşılığında intikam alabileceğini söyler. M ile bir anlaşma yapan Jaspers, bileklerinden fırlayan, wolwerin benzeri bıçaklarla donanır.

Sürgün Sürgün
Yabancı SinemaTV82008-10-25saat: 22:15
Patrick McGrath’ın aynı adlı romanından sinemaya uyarlanan, David MacKenzie’nin yönettiği ve başrolünde Natasha Richardson’ın oynadığı, 2005 yapımı bir drama 1960’ların başlarında, psikiyatrist Max Raphael, Londra’nın varoşlarında bir akıl hastanesinin müdürü olur.

Supernatural Supernatural
Yabancı DiziTNT2008-10-25saat: 24:30
Winchester kardeşler, Super Natural’ın bu bölümünde şeytan ile bir pazarlık yapacaklar. Şeytana zamanında ruhunu satan Evan Hudson adında bir adamı korumak amacıyla Dean kendini pazarlık konusu yapar... Bu pazarlığı yaparken şeytan Dean’in babaları ile ilgili en kötü anılarını onlara karşı kullanacaktır.

Cold Feet Cold Feet
Yabancı DiziTNT2008-10-25saat: 23:30
Jenny (Fay Ripley) ve Pete Gifford (John Thomson) çifti ise daha yeni çocuk sahibi olmuştur ve ikinci bir çocuk hayali kuran Karen (Hermione Norris) ve David Marsden (Robert Bathurst) ise çoktan bir çocuk sahibi olmuştur... Bu altı kişinin macerası TNTde.

Güzel Bir Gün Güzel Bir Gün
Yabancı SinemaTNT2008-10-25saat: 21:15
New York’ta tek başına annelik yapmanın zorlukları ile mücadele eden Melanie adında mimar bir anne ve haftada bir babalık görevini yerine getirmeye çalışan Jack adında köşe yazarı bir baba... İkisi de işkolik... İkisi de boşanmış... İkisi de önyargılı... Bu sıra dışı dörtlünün 12 saatlik macerası seyirlik bir komedi.

Ugly Betty Ugly Betty
Yabancı DiziTNT2008-10-25saat: 20:00
Yalnızca Amerika Birleşik Devletleri’nde değil, tam 6 kıtada 40 farklı ülkede milyonlar tarafından ilgi gören Emmy ve Altın Küre ödüllü Ugly Betty ilk sezon bölümleri ile TNT’de devam ediyor. Mode dergisi Noel çekimlerini yeniden planlamak zorunda kalır; rakip dergi bu fikri çalmıştır.

Mert ile Gert Mert ile Gert
Yerli DiziTRT 12008-10-25saat: 19:30
Mert ile Gertin birbirlerine zıt iki karakter olması, bu farklılıklar sonucu yaşanan olaylar, diziyi renkli ve bir o kadar da eğlenceli kılıyor. Sorumluluk sahibi, tutumlu, bilinçli, içine kapanık Gert ile onun tam tersi savurgan, hayatı ciddiye almayan, tembel, soğukkanlı ve çapkın Mert…

Bodyguard 1 Bodyguard 1
Yabancı SinemaSTV2008-10-25saat: 21:50
Televizyonda ilk kez yayınlanacak olan filmin konusu şöyle: Thai Mafyası tarafından ünlü ve zengin bir komedyenin oğlu kaçırılmak istenmektedir. Mafya, çocuğun babasını bodyguard ve garsonların bakışları arasında korkunç şekilde öldürür.

Mahmut Tuncer Show Mahmut Tuncer Show
EğlenceKANAL72008-10-25saat: 21:25
Mahmut Tuncer Show’a bu hafta halk müziğinin sevilen seslerinden Mustafa Uğur ve Türkü konuk oluyor. Mahmut Tuncer’in neşeli sunumu ve sanatçı konukların muhteşem yorumları ile neşe dolu bir gece Kanal 7 ekranlarında.

Perde Perde
Türk FilmiKANAL72008-10-25saat: 24:20
Yönetmenliğini Yağmur Yavuz’un yaptığı ‘Perde’ güçlü oyuncu kadrosu ve etkileyici anlatımıyla akıllardan silinmeyecek. Mete Dönmezer, Emin Yaşar, Yaşar Karakulak ve Faruk Savun gibi usta oyuncuların yer aldığı film Kanal 7’de.

Beyaz Show Beyaz Show
Talk ShowKANAL D2008-10-24saat: 24:30
Ebru Gündeş, Fahriye Evcen ve Tolgahan Sayışman bu gece “Beyaz Show”da! Kanal D’nin, sunuculuğunu Beyazıt Öztürk’ün yaptığı sevilen talk- show programı “Beyaz Show”a bu hafta; Ebru Gündeş, Fahriye Evcen ve Tolgahan Sayışman konuk oluyor.

Asi Asi
Yerli DiziKANAL D2008-10-24saat: 21:45
Demir’in nikâh masasında tutuklanması iki ailede de şok etkisi yaratır. İhsan Bey rahatsızlanır. Asi en mutlu gününü yaşarken bir anda kendini korkunç bir kâbus içinde bulur. Bu kez aşkın arasına demir parmaklıklar örülmüştür. Cinayet silahı Demir’in evinde bulunmuştur.

Aşk Yakar Aşk Yakar
Yerli DiziKANAL D2008-10-24saat: 20:00
Nazlı’nın falında çıkan kara bulutlar yavaş yavaş mahalleyi sarmaktadır. Nazlı ile Mustafa yıllar sonra ilk kez evliliğe bu kadar yaklaşırken Numan, oğlu Teoman’ın mutsuzluğunun öcünü almak için ince ince çalışır. Nazlı’nın babasının dükkânına saldırıları artarak sürer.

Lanetli Ada Lanetli Ada
Yabancı SinemaSHOW TV2008-10-24saat: 24:00
Kaliforniya’da otoyol devriyesi olarak görev yapan polis memuru Edward Malus (Nicolas Cage), annesiyle seyahat eden küçük bir kızın kayıp oyuncak bebeğini geri vermek için arabalarını durdur. Oyuncak bebeği geri verirken, kontrolden çıkan bir kamyon duran arabaya çarparak alev almasına neden olur.

Doktorlar Doktorlar
Yerli DiziATV2008-10-24saat: 22:00
Ambulanstan indirilen genç bir kadın, onu gören kadın doktorların tüylerini diken diken eder. Balkondan düştüğü söylenen kadının karın bölgesine demir bir çubuk saplanmıştır. Kadını Jülide ameliyata alır ve bir daha hamile kalamayacağını söyler.

Gece Sesleri Gece Sesleri
Yerli DiziSHOW TV2008-10-24saat: 20:00
Bağ evinde Yağız’la karşılaşan Ziynet, onun anlattıklarına inanmak istemez. Zira yıllardır yanlarında çalıştığı, ailesinin yerine koyduğu, güvendiği insanların gerçek yüzleri ortaya çıkmıştır. Bugüne kadar bildiği her şeyin yalan olduğunu öğrenmek genç kadını şok etmiştir.

Otobanda Dehşet Otobanda Dehşet
Yabancı SinemaATV2008-10-24saat: 24:20
Rennie Cray, 5 yıl önce bir trafik kazasında karısını kaybetmiştir. Karısının ölümüne sebep olan kişi, kazadan sonra olay yerinden kaçmıştır. Rennie, intikam amacıyla 68 model Plymouth Barracuda’sına atlar ve Amerika’yı baştanbaşa katederek karısının katilini aramaya başlar.

Benim Annem Bir Melek Benim Annem Bir Melek
Yerli DiziATV2008-10-24saat: 22:00
Sıddık’ın kahveden tanıdığı bir arkadaşı, bir kıza aşıktır. Ama çok utangaç olduğu için bir türlü aşkını ilan edemez. Sıddık, Berke’den arkadaşı adına bir aşk mektubu yazmasını rica eder. Berke güzel bir aşk mektubu yazar, ama mektubun kime yazıldığı belli değildir.
Reklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı