Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Komedi Dükkanı Komedi Dükkanı
Talk ShowTRT 12008-10-24saat: 19:30
Geçtiğimiz yılın en iyi komedi programı dalında birçok ödül alan, doğaçlamaya dayalı özgün formatı ile “Komedi Dükkânı”, sürpriz konukları ile kahkaha fırtınası yaşatmaya devam ediyor.

Yenilmez 1 Yenilmez 1
Yabancı SinemaSTV2008-10-24saat: 23:00
Turnuvalarda efsaneye dönüşmüş olan, yasal dünyada gayri resmi şampiyon olarak adlandırılan Monroe Hutchens’dir. Bu iki yenilmez şampiyonun bulunduğu hapishanede, mafyanın ve devletin en stratejik noktalarında sıkı bağlantıları olan, yaşlı bir boks hastası bulunmaktadır.

Kollama Kollama
Yerli DiziSTV2008-10-24saat: 19:40
Kollama, bu fedakar insanların, polislerin hikâyesini ekrana taşıyor. Oyuncu kadrosunda Mehmet Özgür, Orhan Bıyıklı, Süeda Çil, Ayçin Tuyun, Serhan Süsler gibi isimlerin yer aldığı dizide, bir grup polisin maceraları anlatılıyor.

İskele Sancak İskele Sancak
TartışmaKANAL72008-10-24saat: 23:45
Türkiye’nin demokrasi platformu Erhan Çelik’le İskele Sancak her hafta gündeme damgasını vuran tüm gelişmeleri ekrana getiriyor. Kanal 7 Haber Saati sunucusu ve gazeteci Erhan Çelik, Türkiye’nin ve dünyanın gündemini ekrana taşıyor…

Bitirim Kardeşler Bitirim Kardeşler
Türk FilmiKANAL72008-10-24saat: 22:15
En küçük bir bahanede bile sürekli kavgaya tutuşan ve sonunda da darılıp konuşmayan Veli ile Ali geçimlerini hamallık yaparak temin eden iki kardeştir. Bu huylarından artık bıkan babaları, ölüm döşeğindeymiş gibi numara yaparak, son isteğinin ikisinin sonsuza dek barışık yaşamaları olduğunu vasiyet eder.

Şans Kapıdan Bakınca Şans Kapıdan Bakınca
YarışmaKANAL72008-10-24saat: 19:40
Yıllar önce hafızalarımızda güzel bir tat bırakan, yetenekli babaları yarıştıran ve aileleri sürpriz hediyelere kavuşturan Şans Kapıdan Bakınca yeni versiyonuyla Kanal 7’de ekrana geliyor. Programın sunucusu son yıllarda Türk Televizyonları’nda yarışma programlarının vazgeçilmez ismi olan ünlü tiyatrocu Süheyl Uygur.

Galatasaray - Olympiakos maçı Galatasaray - Olympiakos maçı
Canlı YayınLIG TV2008-10-23saat: 21:15
Avrupa’da yoluna UEFA Kupası’nda devam eden Galatasaray, B Grubu ilk maçında Yunanistan’ın güçlü takımlarından Olympiakos’u konuk ediyor.UEFA kupasında Galatasaray Olympiakos karşısında kazanmak için oynayacak. D-Smart ekranlarından izlenebilecek olan Galatasaray - Olympiakos maçı saat 21:15 de başlayacak.

Aşk-ı Memnu Aşk-ı Memnu
Yerli DiziKANAL D2008-10-23saat: 20:00
Nihal’in, Behlül’ün evden uzaklaşmasına gösterdiği tepki Adnan Bey’i etkiler. Bihter, Behlül’ün dönmesi için istekli olmasa da, Adnan Bey, Behlül’ün eve dönmesi için bir adım atar. Ancak Behlül’ün Adnan Bey’in de işine gelecek başka planları vardır.

Annem Annem
Yerli DiziKANAL D2008-10-23saat: 22:15
Ayşe’nin bebeğinin Musa’dan olduğu artık bir sır değildir. Tüm aile ve tabii ki başta Zeynep olmak üzere herkes şoktadır. Bu olay bu sefer hiç kimsenin kabul edemeyeceği kadar büyüktür. Musa yıkılmıştır. Her ne kadar bu olayın, Zeynep hayatına girmeden önce olduğunu söylese de, Zeynep hiçbir açıklamayı kabul etmez

32. Gün 32. Gün
TartışmaKANAL D2008-10-23saat: 24:30
Mehmet Ali Birand ve Rıdvan Akar’ın hazırladıkları 32.Gün, Ergenekon davasında yargılananların eşlerini, kardeşlerini, çocuklarını konuk ediyor. Tutuksuz sanıklar ve sanıkların yakınları yargılama sürecinde yaşadıklarını ilk kez 32. Gün’de anlatıyor.

Esra Ceyhanla Esra Ceyhanla
Kadın ProgramıKANAL D2008-10-23saat: 14:30
Esra Ceyhan’la yeni yayın döneminde Kanal D de devam ediyor.Esra Ceyhan’ın hazırlayıp sunduğu program, Ünlü konukların ilk durağı olacak ve programın en büyük özelliği gündemi yakından takip etmek ve bu dinamiği yayına yansıtmak olacak. Yediden yetmişe herkesin kendini bulduğu “Esra Ceyhan’la” her yıl olduğu gibi bu yılda sosyal olaylara parmak basacak.

Sabahların Sultanı Sabahların Sultanı
Kadın ProgramıKANAL D2008-10-23saat: 10:30
Kanal Dnin, sunuculuğunu Seda Sayanın yaptığı, izlenme rekorları kıran sabah programı Sabahların Sultanı, yaz tatilinin ardından; yepyeni dekoru, zenginleştirilen içeriği ve sımsıcak sohbetleriyle bugün tiryakileriyle yeniden buluşuyor

Siyaset Meydanı Siyaset Meydanı
TartışmaSHOW TV2008-10-23saat: 23:45
O, tüm Türkiye’yi ekran başına kilitledi...Ali kırca ile Siyaset meydanı, 23 Ekim Perşembe akşamı saat 23:45’de canlı yayında Show Tv’de...

Kurtlar Vadisi Pusu Kurtlar Vadisi Pusu
Yerli DiziSHOW TV2008-10-23saat: 21:30
İskender’e bombalı saldırı yapmaya hazırlanan Memati’yi kim durduracak? Memati’nin Polat’a ulaşmak için yaptığı yeni plan ne olacak? Cezaevinde kendi üssünü kuran İskender’in rahatını kimler, nasıl kaçıracak? Cezaevinde çıkan isyan, kime hizmet edecek, kimin planlarını bozacak?

Yemekteyiz Yemekteyiz
YarışmaSHOW TV2008-10-23saat: 16:15
Her akşam bir yarışmacının diğer 4 yarışmayı ağırlayacağı,müzikle,sohbetle renklenecek gecenin sonunda ise puanlamayı konuklar yapacak. Birbirinden renkli,iddaalı saatlerin yaşanacağı Yemekteyiz 13 Ekim Pazartesi günü itibariyle hafta içi her akşam haber öncesi..

Deryalı Günler Derya Baykal Deryalı Günler Derya Baykal
Canlı YayınSHOW TV2008-10-23saat: 13:15
Türk Kadını, aklın ve becerinin ulaştığı, duygunun yoğunlaştığı yerde, Derya Baykal’la buluşuyor...Vizyona, farklılığa, sanata, tiyatroya, şiire, dekorasyona, güzellik ve sağlığa, boya, örgü, nakış, dikiş ve takıya pencere açan Derya Baykal, yine kadınları hayata bağlayan bir projeye imza atıyor...“Deryalı Günler” Derya Baykal’ın sunumuyla hafta içi her gün 13:00da Show TV ekranlarında.

Parmaklıklar Ardında Parmaklıklar Ardında
Yerli DiziATV2008-10-23saat: 20:00
Yakup cinayet işlemeyi beceremeyince Filiz, Ziynet’in kara listesine girer. Ziynet bu işi kendi bildiği gibi çözmek üzere Osman’ı görüşe çağırır. Osman peşindekileri atlatıp nihayet görüşe gelecek; fakat Ziynet’in gözü önünde Zerrin’le uzun uzun el sıkışınca Zerrin de kara listeye girecektir.

Ejder Savaşları Ejder Savaşları
Yabancı SinemaATV2008-10-23saat: 22:30
Genç bir muhabir olan Ethan Kendrick ile Kore’de hayvan fosillerini ve iskeletlerini toplayan kolleksiyoner Jack arasında iyi bir dostluk vardır. Jack Ethan’a onunla ilgili bir sırrı açıklamaya karar verir: O 500 yıl önce yaşamış Haram adlı bir savaşçıdır ve reenkarnasyonla yeniden doğmuştur.

Huysuz’la Görücü Usulü Huysuz’la Görücü Usulü
Talk ShowATV2008-10-23saat: 24:30
Huysuz Virjin‘in harika şovlarıyla renklenecek olan programda, evlenmeyi düşünen gençler, büyüklerinin ve Huysuz Virjin‘in klavuzluğunda hayat arkadaşlarını arayacaklar. Programda, hayat arkadaşını bulma yolunda gençlere klavuzluk edecek olan Huysuz Virjin’in ilk konuğu sevilen sanatçı Gülben Ergen...

Mavi Şeker Mavi Şeker
Kadın ProgramıATV2008-10-23saat: 13:00
Seyircilerini hıçkırığa boğan diğer gündüz programlarının tersine Mavi Şeker’de; birbirinden değerli konuklar, müzik, eğlenceli yarışmalar, komik haberler, dedikodu ve bol bol kahkaha var.Hafta içi hergün ekranlarda olacak olan Mavi Şeker’in sunucusu ise : Ece Erken

Bizim Evin Halleri Bizim Evin Halleri
Yerli DiziATV2008-10-23saat: 17:30
“Bizim Evin Halleri” aşk, sevgi, dostluk, dayanışma gibi her yaş grubuna hitap eden konuları ve seçkin oyuncu kadrosu ile yeni yılda ekranlarda olmaya devam edecek. Heyecan kaybolmadan…Yüzünüzdeki gülümseme bitmeden…Bir hafta beklemeden... “Bizim Evin Halleri” hafta içi her gün Kanal 1’de…

Kalpsiz Adam Kalpsiz Adam
Yerli DiziSTAR TV2008-10-23saat: 22:00
Oktay yeni bir kalbin hayatını kurtarmasını beklerken, Şevket oğlunu ölüme terk eden Oktay’a oğlunun kalbiyle hayat vermeyi reddeder. Oktay’ın ailesinin ise pes etmeye niyeti yoktur. Oktay’ın yıllardır görüşmediği babası Ekrem, bu sorunu kendi yöntemleriyle çözmek üzere harekete geçer.

Son Ağa Son Ağa
Yerli DiziSTAR TV2008-10-23saat: 20:00
Halise’nin vurduğu Hayri hastaneye, Halise ise karakola götürülür. Hayri bütün bunlara rağmen davacı olmaz. Halise nezarette mahkemeyi beklemektedir. Bu olay ise Salim ile Gülüm’ü tekrar yakınlaştırır.

Esra Erolla İzdivaç Esra Erolla İzdivaç
Kadın ProgramıSTAR TV2008-10-23saat: 14:00
Esra Erolla İzdivaç Esra Erol’un sunuculuğunda, canlı orkestra ve ünlü konuklar eşliğinde; evlenmek isteyenlerin adaylar içinden eşlerini seçecekleri Esra Erol’la İzdivaç, farklı formatıyla TV ekranlarında! Evlenmek isteyenler, hayata yeniden başlamak isteyenler ve ikinci baharını yaşamak isteyenler Star TV’de buluşuyor.

The Starter Wife The Starter Wife
Yabancı DiziCNBC-E2008-10-23saat: 21:00
Molly’nin Sam’le olan ilişkisi oldukça iyi gitmektedir ve Molly onunla olmaktan dolayı çok mutludur. Ancak Joan’ın içkiyi bırakmasını sağlamaya çalıştığı için Molly’nin onunla arkadaşlığında sorunlar yaşanır. Bu arada boşanma işlemleri yolunda gitmemektedir ve Molly Sam’e değişmesi için baskı yapmaya başlar.

Çılgın İkili Çılgın İkili
Yabancı SinemaCNBC-E2008-10-23saat: 22:00
Miami narkotik polisleri geri döndü! Mike Lowrey ve Marcus Benneth, kokusunu aldıkları bir uyuşturucu trafiğini araştırmaya başlıyor ve son derece tehlikeli bir uyuşturucu patronu ve uyuşturucu savaşlarının kapısını aralıyor.

Conan O brien Conan O brien
EğlenceE22008-10-23saat: 23:00
Televizyonun en kurnaz talk-show ustası Conan OBrien, eşsiz tiplemeleri ve ünlü konukları ile her gece ekranlarınızda olacak. OBrien, ABD yayınının üzerinden 24 saat geçmeden altyazılı olarak e2’’’’de.

Breaking Bad Breaking Bad
Yabancı DiziE22008-10-23saat: 22:15
Bu akşam ekrana gelecek üçüncü bölümde neler olacak? Çöldeki fiyaskonun ardından Walter ve Jesse için iş başa düşmüştür. Skyler ise Walt’un son zamanlardaki davranışlarından giderek daha çok şüphelenmeye başlar.

Cold Case Cold Case
Yabancı DiziE22008-10-23saat: 21:00
Eski dosyalar yeniden açılıyor, adalet geç de olsa yerini buluyor… Bir dedektif! Meslek aşkıyla çalışıyor... Unutulanlar için adaleti savunuyor. Raflara kalkan dosyalar anlatıyor, o da sonunu yazıyor. Dedektif Lily Rush yıllar öncesinin çözülememiş dosyaları aydınlatmaya devam ediyor.

Rusya’ya Dönüş Rusya’ya Dönüş
Yabancı SinemaCINE52008-10-23saat: 23:00
Amerikalı bir turistin (Whaley) Rusya’yı ziyaretinde kaybolan bir ikon olayına karışmasını konu edinen filmin tamamı Rusya’da geçiyor. Rusya’nın yeraltı dünyası romantik bir gerilimle sunuluyor.
Reklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı