Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Supernatural Supernatural
Yabancı DiziTNT2008-10-18saat: 24:30
Winchester kardeşler bir avukatın ve karısının ölümünü araştırırken bu ölümlerin öncesinde bu kurbanların bir hayalet görmüş olduklarını öğrenirler. Ne yazık ki bu araştırma esnasında polis tarafından yakalanırlar ve karmaşık geçmişleri masaya yatırılır.

Cold Feet Cold Feet
Yabancı DiziTNT2008-10-18saat: 23:30
Üç çift ve büyük bir arkadaşlık hikayesi... Adam Williams (James Nesbit) ve Rachel Bradley (Helen Baxendale) bir yıldır birliktedir, Jenny (Fay Ripley) ve Pete Gifford (John Thomson) çifti ise daha yeni çocuk sahibi olmuştur ve ikinci bir çocuk hayali kurar..

Her Yerde Bir Haber Var Her Yerde Bir Haber Var
YaşamCNN TÜRK2008-10-18saat: 20:00
Türkiye’ye ilk 1970’li yıllarda gelen ve çok beğendikleri için bir ev sahibi olmaya karar veren çift, inşaat sırasında yaşadıklarını, Türk kültürüne alışma çabalarını “Life With a View” adlı bir kitapta topladı. Sepeda Çifti’nin hikayesi ile Her Yerde Bir Haber Var, Cumartesi günü saat 20.00’de ekrana geliyor.

Şirin Payzın’la 360 Şirin Payzın’la 360
YaşamCNN TÜRK2008-10-18saat: 23:00
Türkiye’nin ve dünyanın gündemini 360 derecelik bir açıyla takip edebileceğiniz Şirin Payzın’la 360º, siyasetin gündemini olduğu kadar ekonominin gidişatını, sokağın nabzını, kültür-sanatın renklerini ve halkın beklentilerini aynı bültende birleştiriyor.

Frekans Frekans
MüzikCNN TÜRK2008-10-18saat: 21:00
Şafak Onganın sunduğu Kaliteli müziğin Frekansı her cumartesi saat 21.00de CNN TÜRKte ekrana gelmeye devam ediyor.

Gerilim Olur musun? Gerilim Olur musun?
YarışmaBLOOMBERG HT2008-10-18saat: 24:20
Hakan Yılmazın sunduğu “GERİLİM OLUR MUSUN?” Kanal 1 ekranlarında devam ediyor. Amerikada uzun yıllar beğeniyle izlenen program, Türk izleyicisiyle buluşuyor. Dünya standartlarında bir program Kanal 1 farkıyla ekranlarınıza geliyor.

Küçük Casuslar Küçük Casuslar
Yabancı SinemaBLOOMBERG HT2008-10-18saat: 19:30
James Bond filmlerinin temel esprisini çocukların dünyasına uyarlayan film, anne ve babaları gizli ajan olarak görev yapan iki çocuğun öyküsünü anlatıyor. Boylarından beklenmedik marifetlere sahip bu iki yumurcak, sadece aile mesleğini değil, bizzat tehlikede olan anne ve babalarını da hayatta tutmayı başaracaklar mı?

Mahmut Tuncer Show Mahmut Tuncer Show
MüzikKANAL72008-10-18saat: 21:25
Mahmut Tuncer Show’a bu hafta halk müziğinin sevilen seslerinden Mustafa Uğur ve Türkü konuk oluyor. Mahmut Tuncer’in neşeli sunumu ve sanatçı konukların muhteşem yorumları ile neşe dolu bir gece Kanal 7 ekranlarında.

Haber Saati Haber Saati
Haber ProgramıKANAL72008-10-18saat: 18:30
Haber Saati’ni tecrübeli haberci Erhan Çelik sunuyor, usta gazeteci Fehmi Koru günün tüm önemli gelişmelerini sıcağı sıcağına stüdyoda, zaman zaman sahada, Haber Saati izleyicileri için yorumluyor. Haber Saati izleyicileri haberlerin perde arkasını Fehmi Koru’nun farklı, çapraz, derinlikli analizi, Erhan Çelik ile buluşuyor.

Serdem le Her Dem Serdem le Her Dem
MüzikKANAL72008-10-18saat: 16:30
Pop müziğin sevilen sanatçılarından Serdem Coşkun, Serdemle Her Dem programı ile her Pop müziğin sevilen sanatçılarından Serdem Coşkun, Serdemle Her Dem programı ile her cumartesi ve pazar evlerinize konuk oluyor.

Beyaz Show Beyaz Show
Talk ShowKANAL D2008-10-17saat: 24:15
Kanal D’nin, sunuculuğunu Beyazıt Öztürk’ün yaptığı sevilen talk- show programı “Beyaz Show”a bu hafta; Ayten Alpman, Yaşar, Yavuz Seçkin,ve Hasibe Eren konuk oluyor. Programda, “Bir başkadır benim memleketim” şarkısıyla gönüllere taht kuran Ayten Alpman en beğenilen şarkılarını seslendiricek..

Aşk Yakar Aşk Yakar
Yerli DiziKANAL D2008-10-17saat: 20:00
Birbirlerini çocukluklarından beri seven Nazlı ve Mustafa, bir türlü evlenememişlerdir. Arkasına sığınacakları bahane çok olsa da, parasızlık, bunun başlıca sebebidir. Ailelerinin, arkadaşlarının ve mahallenin gözleri önünde defalarca ayrılıp barışmaları, ilişkiyi hafiften yıpratsa da “aşk”larını iyice alevlendirmiştir.

Asi Asi
Yerli DiziKANAL D2008-10-17saat: 21:45
Demir bütün işlemleri tamamlamış, hatta nikâh gününü bile almıştır. Düğün Asi’nin sandığından daha erken olacaktır. Düğünün nasıl yapılacağı aile içinde krize neden olur. Neriman. rahmetli babasının istediğine uygun, davullu zurnalı düğün yapılması konusunda diretir.

Sabahların Sultanı Sabahların Sultanı
Kadın ProgramıKANAL D2008-10-17saat: 10:30
Kanal Dnin, sunuculuğunu Seda Sayanın yaptığı, izlenme rekorları kıran sabah programı Sabahların Sultanı, yaz tatilinin ardından; yepyeni dekoru, zenginleştirilen içeriği ve sımsıcak sohbetleriyle bugün tiryakileriyle yeniden buluşuyor

Esra Ceyhanla Esra Ceyhanla
Kadın ProgramıKANAL D2008-10-17saat: 14:30
Türk televizyon tarihinin en uzun soluklu gündüz kuşağı programı Esra Ceyhan’la yeni yayın dönemine bugün başlıyor. Esra Ceyhan’ın hazırlayıp sunduğu program, yeni sezonda büyük yeniliklerle izleyicisine merhaba diyecek. Ünlü konukların ilk durağı olacak programın en büyük özelliği gündemi yakından takip etmek ve bu dinamiği yayına yansıtmak olacak. Yediden yetmişe herkesin kendini bulduğu “Esra Ceyhan’la” her yıl olduğu gibi bu yılda sosyal olaylara parmak basacak.

Bizim Evin Halleri Bizim Evin Halleri
Yerli DiziATV2008-10-17saat: 17:30
“Bizim Evin Halleri”, Türk izleyicisinin hasret kaldığı aile sıcaklığını, masumane ilişkilerini ve yaşamın doğal ritmini ekrana taşırken ‘keşke bende bu ailenin bir parçası olasaydım’ duygusunu yaşatacak. Çocuklarına düşkün ve bütün güçlüklere karşı ailesini bir arada tutma çabasında...

Dönüş Dönüş
Yabancı SinemaATV2008-10-17saat: 24:20
Raimunda, ailesini geçindirebilmek için birden fazla işte çalışan güçlü ve mücadeleci bir kadındır. Ablası Sole, onun kadar mücadeleci ve güçlü olmasa da, kayıtdışı çalıştırdığı kuaför salonunu işleterek hayatını kazanmaya çalışmaktadır

Gurbet Kuşları Gurbet Kuşları
Yerli DiziATV2008-10-17saat: 22:00
Tamirhanede işlerin durgun olduğu bir anda Gülistan’dan sürpriz bir teklif gelir. Morali bozuk olan Fatoş, ikizi Kemal sayesinde kendine gelir ve kardeşinin desteği sayesinde hayata yeniden bağlanmaya başlar. İlyas’ın eşi evlilik yıldönümleri için bir davet düzenler...

Doktorlar Doktorlar
Yerli DiziSHOW TV2008-10-17saat: 22:00
Eylül’ün doktor olarak çalışmaya başladığı ilk gündür. Teknesinde kaldığı Levent’le heyecanını paylaşması ve onu fazla sahiplenmesi Levent’in aklını karıştırır. Siyah bir minibüsün eşlik ettiği ambulanstan indirilen Yakup Baştar, ilginç ailesi ile bir anda hastane gündemine oturur.

Gece Sesleri Gece Sesleri
Yerli DiziSHOW TV2008-10-17saat: 20:00
Sinan, evine gelen alacaklısını kazara öldürür… O sırada annesiyle tartışan Aslı babasının yanına gelmiştir. Kızına durumu belli etmemek için bahaneler öne sürerek evden uzaklaştıran Sinan, evden eşya taşıyacağını söyleyerek Seyhan’ın arabasını alır.

Deryalı Günler Derya Baykal Deryalı Günler Derya Baykal
Canlı YayınSHOW TV2008-10-17saat: 13:15
Türk Kadını, aklın ve becerinin ulaştığı, duygunun yoğunlaştığı yerde, Derya Baykal’la buluşuyor...Vizyona, farklılığa, sanata, tiyatroya, şiire, dekorasyona, güzellik ve sağlığa, boya, örgü, nakış, dikiş ve takıya pencere açan Derya Baykal, yine kadınları hayata bağlayan bir projeye imza atıyor...“Deryalı Günler” Derya Baykal’ın sunumuyla hafta içi her gün 13:00da Show TV ekranlarında.

Çılgın Çocuklar Çılgın Çocuklar
Yabancı SinemaSTAR TV2008-10-17saat: 24:00
Mike Camber, amcasıyla birlikte Almanya’da yaşayan iyi bir çocuktur. Hayatı arkadaşı Werner onu yeni arabasıyla onu gezmeye götürene kadar sıradan bir hayat yaşamaktadır… Arabayla giderken kaza yaparlar ve Werner araçta Mike’yi bırakarak kaçar, polisler Mike tutuklar çünkü araba çalıntıdır.

Derdest Derdest
Yerli DiziSTAR TV2008-10-17saat: 22:00
Turgut ve adamları Mehmet’i etkisiz hale getirmek için eve baskın yapar. Çember giderek daralmaya başlamıştır. Gerçeğin ortaya çıkması an meselesidir. Hamza’nın gözü Yusuf’un üstündedir.Macera her şey bitti dendiği yerde yeniden başlayacaktır.

Kalpsiz Adam Kalpsiz Adam
Yerli DiziSTAR TV2008-10-17saat: 20:00
Oktay yeni bir kalbin hayatını kurtarmasını beklerken, Şevket oğlunu ölüme terk eden Oktaya oğlunun kalbiyle hayat vermeyi reddeder. Oktayın ailesinin ise pes etmeye niyeti yoktur. Oktayın yıllardır görüşmediği babası Ekrem, bu sorunu kendi yöntemleriyle çözmek üzere harekete geçer.

Lady X Lady X
Yabancı SinemaCINE52008-10-17saat: 22:15
Lady X, arkadaşının uğradığı saldırıdan sonra karate eğitimi alan bir modeldir. Gündüzleri modellik yapar fakat gece olduğunda o sokaklarda adalet için savaşan bir kadındır. Hem güzel hem de tehlikeli olan Lady X karate ustası Chang ile birlikte akıl almaz bir mücadelelere atılırlar.

Kongo Kongo
Yabancı SinemaCINE52008-10-17saat: 20:30
Elmasları bulmak üzere giden ekipten haber alınamaz. İzlerini bulmak için peşlerinden bir ekip daha yollanır, bu sıradışı ekipte bir CIA profesörü , bir elektronik uzmanı, define avcısı bir rehber, özel bir aletle konuşabilen eğitimli bir goril olan Amy de vardır.

Esra Erolla İzdivaç Esra Erolla İzdivaç
Kadın ProgramıSTAR TV2008-10-17saat: 14:00
Esra Erolla İzdivaç Esra Erol’un sunuculuğunda, canlı orkestra ve ünlü konuklar eşliğinde; evlenmek isteyenlerin adaylar içinden eşlerini seçecekleri Esra Erol’la İzdivaç, farklı formatıyla TV ekranlarında! Evlenmek isteyenler, hayata yeniden başlamak isteyenler ve ikinci baharını yaşamak isteyenler Star TV’de buluşuyor.

Side Order Of Life Side Order Of Life
Yabancı DiziCNBC-E2008-10-17saat: 20:00
Evren sizi uyandırmak için bir çağrıda bulunursa, ne yaparsınız? Cevap verir misiniz, yoksa gözardı mı edersiniz? İşte “In Person” dergisi için fotoğrafçılık yapan 30 yaşındaki Jenny McIntyre bu çağrıya kulak asıyor; hayata ve gerçekliğe gözlerini yeniden açıyor...

Cold Case Cold Case
Yabancı DiziCNBC-E2008-10-17saat: 01:15
Bir dedektif! Dedektif Lily Rush... Meslek aşkıyla çalışıyor. Unutulanlar için adaleti savunuyor. Raflara kalkan dosyalar anlatıyor, O da sonunu yazıyor. Dedektif Lily Rush yıllar öncesinin çözülememiş ve kaldırıldıkları raflarda tozlanmaya mahkum edilmiş davalarını gün yüzüne çıkarıp aydınlatmaya devam ediyor.

Ve İnsan Ve İnsan
YaşamNTV2008-10-17saat: 17:40
Oğuz Haksever ile İnsan Manzaraları Oğuz Haksever’in sunduğu “Ve İnsan” programı yaşamın insani yanını ekrana taşıyor. Haksever, yanı başımızdan gelip geçen, dikkat etmediğimiz ve kameralara yansıyan "öteki" insan öykülerini aktarıyor.
Reklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı