Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Dünya Bunu Konuşuyor Dünya Bunu Konuşuyor
Haber ProgramıNTV2008-10-17saat: 16:30
Işın Eliçin ile “DÜNYA BUNU KONUŞUYOR” NTV Haber Merkezi’nden yeni bir haber program… “Dünya Bunu Konuşuyor” hafta içi her gün 16:30’da ekrana gelecek. Dünya medyasının ilgi gösterdiği tüm konular, haber başlıkları ve son gelişmeler Işın Eliçin ile NTV ekranından Türk izleyicisine aktarılacak.

Eğrisi Doğrusu Eğrisi Doğrusu
TartışmaCNN TÜRK2008-10-17saat: 22:00
AKP’nin önde gelen ismi Bülent Arınç, yeni yasama döneminde ilk açıklamalarını canlı yayında CNN TÜRK’te yapıyor. Terör, yolsuzluk, Avrupa Birliği ve reformlar, ekonomik kriz, siyasi kavgalar... AKP Milletvekili Bülent Arınç, Türkiye’nin sorunlarını Eğrisi Doğrusu Özel’de Taha Akyol’a anlatıyor.

Full Ekran Full Ekran
YaşamCNN TÜRK2008-10-17saat: 20:30
Cengiz Semercioğlu ile Full Ekran, her Cuma saat 20.30’da CNN TÜRK’te ekrana gelmeye devam ediyor. Biri araştırmacı gazeteciliğin Türkiye’deki en deneyimli isimlerinden, diğeri kendine has üslubuyla Türkiye’nin en çok okunan yazarlarından. Ve bu iki usta haberci şimdi de Star Ana Haber’e damgasını vuruyor,

Desperate Housewives Desperate Housewives
Yabancı DiziE22008-10-17saat: 20:00
Umutsuz ev kadınlarının maceraları 4. sezon bölümleriyle devam ediyor

K-1 Max Sezon K-1 Max Sezon
Spor ProgramıFOX TV2008-10-17saat: 23:15
Hollandalı Andy Souwer, Ukraynalı Arthur Kyshenko, K-1 yıldızı Por Promuk, Sato ve Albert Kraus izleyenlere heyecan dolu dakikalar yaşatacak. Mücadele dolu maçlar, 17 Ekim Cuma saat 23.15’te Fox’ta izleyicilerle buluşacak

Yalancı Romantik Yalancı Romantik
Yerli DiziFOX TV2008-10-17saat: 21:00
Yalancı Romantik tüm eğlencesi ile Fox ekranlarında devam ediyor… Ahmet, doğacak olan oğlu için pahalı bir yatak odası takımı almıştır. Fakat bu sırada İpek gelecek bebeğin erkek değil kız olduğunu öğrenir. Oğlu olacağı için havalara giren Ahmet’e bu haberi vermek imkansız gibi birşeydir

Çarkıfelek Çarkıfelek
YarışmaFOX TV2008-10-17saat: 18:00
Dünyanın en çok izlenen yarışma programı “Çarkıfelek”, Türkiyenin en eğlenceli şovmeni “Mehmet Ali Erbil” in sunumuyla bundan sonra Fox ekranlarında… Mehmet Ali Erbilin eşsiz sunumuna, Asenanın eşlik edeceği Çarkıfelekte yarışmacılar hayatlarının şansını yakalamak için çarkı çevirecek, harfleri bulacak, puanları toplayacak ve çok değerli ödüllerin sahibi olacak

Brothers & Sisters Brothers & Sisters
Yabancı DiziTNT2008-10-17saat: 20:00
Walkers kardeşlerin hayatını gözler önüne seren Emmy ödüllü Brothers & Sisters’ın I. Sezon üçüncü bölümünde kardeşleri kötü bir sürpriz beklemekte. Nora’nın düşündükleri kadar iyi niyetli bir kadın olmadığı ortaya çıkar. Diğer tarafta ise Justin, babalarının gizli ilişkisi hakkında diğer kardeşlerini bilgilendirecek.

Tepki Tepki
Yabancı SinemaTNT2008-10-17saat: 21:15
Chicago Üniversitesi’nin laboratuvarında bir grup bilim adamı ve teknisyen dünyayı yerinden oynatacak bilimsel bir zafer kazanırlar. Yıllarca emek verdikten sonra enerjiye aç, çevre kirliliğinden muzdarip dünyada, sudan enerji elde etmenin çok basit bir yöntemini keşfetmişlerdir.

Jake In Progress Jake In Progress
Yabancı DiziTNT2008-10-17saat: 19:15
Magnum PR Agency’nin en değerli çalışanlarından biri olan New York’lu magazin yazarı Jake Philips (John Stamos) için hayat çok hızlı ilerliyor. II. sezonun 6. Bölümünde Jake, Annie’nin düğününe gidip bu evliliğe bir son vermek niyetinde...

E-Katil E-Katil
Yabancı SinemaBLOOMBERG HT2008-10-17saat: 23:20
Doğru söylese bile, bir yalancıya kimse inanmaz. Bir kadın cesedinin bulunmasıyla birlikte, bir grup lise öğrencisi sınıf arkadaşlarını korkutmak için "The Wolf" isimli bir seri katille ilgili yalan haberleri internet üzerinden yaymaya başlarlar.

Sabotaj Sabotaj
Yabancı SinemaBLOOMBERG HT2008-10-17saat: 21:30
Albay Michael Bishop’ın son görevi korkunç bir şekilde sona ermiştir. Ekibinden birileri hepsini yok etmiş ve kendisi de ‘Kara Operasyon’ ekibinden hayatta kalan tek kişi olmuştur. Çok uzun bir tedavi döneminden sonra ancak düzelebilen Albay Bishop artık hayatını zengin ve meşhur kişilerin koruması olarak kazanmaktadır.

Tokatçı Tokatçı
Türk FilmiBLOOMBERG HT2008-10-17saat: 19:30
Saf köylü Osman yanında ırgat olarak çalıştığı Hasan Ağa’nın kızı Emine’ye deliler gibi aşıktır. Bunu ağaya açıklayınca ağa öfkeden deliye döner. Ancak Osman ailesiyle birlikte kapısına dayanınca da yüklü miktarda başlık parası ister.

Komedi Dükkanı Komedi Dükkanı
Talk ShowTRT 12008-10-17saat: 19:30
Geçtiğimiz yılın en iyi komedi programı dalında birçok ödül alan, doğaçlamaya dayalı özgün formatı ile “Komedi Dükkânı”, sürpriz konukları ile kahkaha fırtınası yaşatmaya devam ediyor.

Tut Şu Bücürü Tut Şu Bücürü
Yabancı SinemaTRT 12008-10-17saat: 21:35
Sinema kariyerine Coen kardeşlerin mutfağında yetişerek adım atan ünlü yönetmen Barry Sonnenfeld’in en iyi filmlerinden birisi... Amerikan edebiyatının en ünlü suç anlatıcılarından olan Elmore Leonard’ın aynı adlı romanından uyarlanan "Get Shorty", Chili Palmer adlı Miami’li bir mafya adamının öyküsünü anlatıyor.

Şans Kapıdan Bakınca Şans Kapıdan Bakınca
YarışmaKANAL72008-10-17saat: :
Yıllar önce hafızalarımızda güzel bir tat bırakan, yetenekli babaları yarıştıran ve aileleri sürpriz hediyelere kavuşturan Şans Kapıdan Bakınca yeni versiyonuyla Kanal 7’de. Programın sunucusu son yıllarda Türk Televizyonları’nda yarışma programlarının vazgeçilmez ismi olan ünlü tiyatrocu Süheyl Uygur.

Çöl Ateşi Çöl Ateşi
Yabancı SinemaSTV2008-10-17saat: 23:10
Eddie Lomax Nevada Çölü’nün ortasında tabancasıyla intihar etmeye karar vermişken birden yakındaki Inferno kasabasında terör estiren Ryker Ailesi’nin üç üyesi belirir. Bu saldırganlar Eddie’yi feci şekilde dövüp, motorsikletini ve tabancasını alıp ölüme terk ederler.

Kollama Kollama
Yerli DiziSTV2008-10-17saat: 19:45
Siz uyurken, sokakta rahatça dolaşırken, çocuğunuzla parkta oynarken sizi kollayıp koruyan birileri var. Samanyolunun yeni dizisi Kollama, bu fedakar insanların, polislerin hikâyesini ekrana taşıyor. Oyuncu kadrosunda Mehmet Özgür, Orhan Bıyıklı, Süeda Çil, Ayçin Tuyun, Serhan Süsler gibi isimlerin yer alıyor.

İskele Sancak İskele Sancak
TartışmaKANAL72008-10-17saat: 23:45
Türkiye’nin demokrasi platformu Erhan Çelik’le İskele Sancak her hafta gündeme damgasını vuran tüm gelişmeleri ekrana getiriyor. Kanal 7 Haber Saati sunucusu ve gazeteci Erhan Çelik, Türkiye’nin ve dünyanın gündemini ekrana taşıyor…

Kara Murat Kara Şovalye’ye Karşı Kara Murat Kara Şovalye’ye Karşı
Türk FilmiKANAL72008-10-17saat: 21:40
Bizans’a karşı kahramanca savaşlar çıkaran akıncı Ömer, Türk düşmanı Carlos tarafından tuzağa düşürülüp öldürülür. İkiz çocuklarından Mehmet’i de kaçıran Carlos onu intikam kılıcı olarak kullanmak için Türk ve müslüman düşmanı bir Hıristiyan olarak yetiştirir.

Haber Saati Haber Saati
Haber ProgramıKANAL72008-10-17saat: 18:30
Erhan Çelik ve Fehmi Koru stüdyoda önemli konukları da ağırlıyor. İkili, günün flaş gelişmelerini, konunun muhatapları ile konuşuyor. Türkiye ve dünya gündeminin tüm önemli gelişmeleri, bütün görüş ve renkler Haber Saati’nde

Ebru ile Paylaştıkça Ebru ile Paylaştıkça
YaşamKANAL72008-10-17saat: 15:50
Kanal 7 yeni dönemde yepyeni bir kadın programıyla ekrana merhaba diyor. Başarılı sunucu Ebru Gediz’in sunumuyla ekrana gelecek olan “Ebru İle Paylaştıkça”da mutluluklar, hüzünler, acılar ve hayata dair her şey canlı yayında izleyenlerle paylaşılacak.

 Annem Annem
Yerli DiziTRT 12008-10-16saat: 22:15
Başar ve Gonca birbirlerinden o kadar çok etkilenmişlerdir ki, bunun adı ikisinde de aşktır. Duygularının yoğunluğuna engel olamayan iki genç, birdenbire o kadar çok yakınlaşmışlardır ki, artık aralarında bitemeyecek bir bağ oluşmuştur. Ayşe’nin durumu her geçen gün daha fazla risk içermeye başlamıştır.

 Aşk-ı Memnu Aşk-ı Memnu
Yerli DiziKANAL D2008-10-16saat: 20:00
Behlül, Adnan Bey’e Nihat’ın babasından duyduklarını anlatarak onu evliliği konusunda uyarır. Ancak Adnan Bey, Bihter’e duyduğu aşk yüzünden bu uyarıyı ciddiye almaz ve Behlül’le tartışır. Bihter’in de sert çıkışıyla gururu kırılan Behlül evden ayrılır. Behlül’ün Bihter yüzünden gittiğini düşünen Nihal, Bihter’e tepkisini gösterir.

Esra Ceyhanla Esra Ceyhanla
Kadın ProgramıKANAL D2008-10-16saat: 14:30
Türk televizyon tarihinin en uzun soluklu gündüz kuşağı programı Esra Ceyhan’la yeni yayın dönemine bugün başlıyor. Esra Ceyhan’ın hazırlayıp sunduğu program, yeni sezonda büyük yeniliklerle izleyicisine merhaba diyecek. Ünlü konukların ilk durağı olacak programın en büyük özelliği gündemi yakından takip etmek ve bu dinamiği yayına yansıtmak olacak. Yediden yetmişe herkesin kendini bulduğu “Esra Ceyhan’la” her yıl olduğu gibi bu yılda sosyal olaylara parmak basacak.

Sabahların Sultanı Sabahların Sultanı
Kadın ProgramıKANAL D2008-10-16saat: 10:30
Kanal Dnin, sunuculuğunu Seda Sayanın yaptığı, izlenme rekorları kıran sabah programı Sabahların Sultanı, yaz tatilinin ardından; yepyeni dekoru, zenginleştirilen içeriği ve sımsıcak sohbetleriyle bugün tiryakileriyle yeniden buluşuyor

 32. Gün 32. Gün
TartışmaKANAL D2008-10-16saat: 24:30
Terörle nasıl mücadele edilecek? Mehmet Ali Birand ve Rıdvan Akar’ın hazırladıkları “32.Gün” bu hafta; terörle mücadele zirvesinin perde arkasıyla ekrana geliyor. Programda “Hükümet PKK’yla mücadeleyi orduya mı havale ediyor? İçişleri Bakanlığı’nda kurulması planlanan kurumsal yapı nasıl olacak?

Var mısın? Yok musun? Var mısın? Yok musun?
YarışmaSHOW TV2008-10-16saat: 20:00
Hiçbir soruya cevap vermeden milyarlar kazanmak ister misiniz?Dünyanın en kolay para kazandıran yarışması Show TV ekranlarında...22 kişi kendi kutularını seçiyor, aralarından 1 kişi yarışmacı oluyor... Ama kimse kutuların içinde ne olduğunu bilmiyor...1 YTL’de olabilir 500Bin YTL’de...En büyük ödül 500 Bin YTL kimin kutusunda?Var Mısın? Yok Musun? Show TV de

Deryalı Günler Derya Baykal Deryalı Günler Derya Baykal
Canlı YayınSHOW TV2008-10-16saat: 13:15
Türk Kadını, aklın ve becerinin ulaştığı, duygunun yoğunlaştığı yerde, Derya Baykal’la buluşuyor...Vizyona, farklılığa, sanata, tiyatroya, şiire, dekorasyona, güzellik ve sağlığa, boya, örgü, nakış, dikiş ve takıya pencere açan Derya Baykal, yine kadınları hayata bağlayan bir projeye imza atıyor...“Deryalı Günler” Derya Baykal’ın sunumuyla hafta içi her gün 13:00da Show TV ekranlarında.

 Siyaset Meydanı Siyaset Meydanı
TartışmaSHOW TV2008-10-16saat: 23:45
O, tüm Türkiye’yi ekran başına kilitledi... Terör, hiçbir zaman bu kadar çıplak gözler önüne serilmemişti... Efsane Albay Erdal Sarızeybek Aktütün’ü anlatmaya devam ediyor... Ali kırca ile Siyaset meydanı, 16 Ekim Perşembe akşamı saat 23:45’de canlı yayında Show Tv’de...
Reklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı