Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
 İhanet İhanet
Yabancı SinemaTV82008-10-16saat: 23:00
Emniyet görevlilerinin olay yerinde uymaları gereken standart protokolü defalarca ihlal eden Max Garret (Stephen Baldwin), altı ay görevden uzaklaştırma cezası aldıktan sonra soygun ve cinayetlerle ilgilenen bölüme atanarak görevine iade edilir.

 Tehlike Peşinde Tehlike Peşinde
Yabancı SinemaSTV2008-10-16saat: 23:15
Bir yapım ekibi Avusturya Alpler’ine doğru yola koyulmuştur. Bu film ekibinin amacı extreme spor tutkunu üç sporcuyla reklam filmi çekmektir. Fakat hiç ummadıkları bir olayla karşı karşıya gelirler: Sırpların savaş suçlusu olan Slobodan Pavle dağda saklanmaktadır

 Beşinci Boyut Beşinci Boyut
Yerli DiziSTV2008-10-16saat: 21:30
Bazı ruhlar vardır ki, fedakârlık timsali, olgun ruhlardır. Her hareketleriyle hal insanı olduklarını belli eden bu ruhlar için doğruluk, cesaret, fedakârlık ve ahde vefa; her ne şart altında olurlarsa olsunlar, taviz vermedikleri vasıflardır.

 Zülfikar Zülfikar
Türk FilmiKANAL72008-10-16saat: 22:00
Zülfikar (Sedat Mert), geçmişteki kirli işleri ve ilişkileri yüzünden canından çok sevdiği karısı Hasret’in canice öldürülmesine neden olur. Yıllarca katilleri arar fakat izlerini bulamaz. Vicdan azabı nedeniyle bunalıma girer ve intihar girişimlerinde bulunur. Başarılı olamaz.

Nur Ertürkle Her Sabah Nur Ertürkle Her Sabah
Kadın ProgramıKANAL72008-10-16saat: 09:20
Sağlıktan, hukuka, el becerilerinden güzel kalmanın inceliklerine kadar pek çok konuda alanının uzmanı isimler Nur Ertürkle HER SABAHa konuk oluyor. Nur Ertürkle HER SABAH sabah programlarının klasiği olmaya aday.

Türkiye Estonya Maçı Türkiye Estonya Maçı
Canlı YayınTRT 12008-10-15saat: 21:25
FIFA 2010 Dünya Kupası Eleme Grubu A Milli Futbol Karşılaşması "Türkiye Estonya Maçı Canlı Yayın" TRT ekranlarında. A Milli Futbol takımımız, Estonya ile FIFA 2010 yolunda Türkiye’nin ekranında karşı karşıya geliyor...Milli Takımımıza başarılar diliyoruz.

Mavi Şeker Mavi Şeker
Kadın ProgramıATV2008-10-15saat: 13:00
Seyircilerini hıçkırığa boğan diğer gündüz programlarının tersine Mavi Şeker’de; birbirinden değerli konuklar, müzik, eğlenceli yarışmalar, komik haberler, dedikodu ve bol bol kahkaha var.Hafta içi hergün ekranlarda olacak olan Mavi Şeker’in sunucusu ise : Ece Erken

 Budala Dedektif 2 Budala Dedektif 2
Yabancı SinemaATV2008-10-15saat: 22:00
Wachati Kabilesinin sembolü olan nadide bir beyaz yarasa kaybolur. Dedektifimiz (Jim Carrey), Fulton Greenwall (Ian McNeice) ile bir Tibet manastırından Afrika’nın ormanlarına doğru keşif için yola çıkar. Beyaz memeliyi bulamazlarsa kabile ile savaş kaçınılmazdır.

 Avrupa Yakası Avrupa Yakası
Yerli DiziATV2008-10-15saat: 20:00
Dilber Hala üst kata taşınma sürecinde tadilat fikirleri alma bahanesiyle Sütçüoğlu rezidansından çıkmamaktadır. Bu yakınlık bir süre sonra Volkan ve Aslı’nın hayatına burnunu sokma olarak da kendini gösterir. Oysa evdeki disiplinden bıkan Volkan, artık rock tarzında bir hayat yaşamaktadır

Bizim Evin Halleri Bizim Evin Halleri
Yerli DiziATV2008-10-15saat: 17:30
“Bizim Evin Halleri” aşk, sevgi, dostluk, dayanışma gibi her yaş grubuna hitap eden konuları ve seçkin oyuncu kadrosu ile yeni yılda ekranlarda olmaya devam edecek. Heyecan kaybolmadan…Yüzünüzdeki gülümseme bitmeden…Bir hafta beklemeden... “Bizim Evin Halleri” hafta içi her gün Kanal 1’de…

Müge Anlı ile Tatlı Sert Müge Anlı ile Tatlı Sert
Kadın ProgramıATV2008-10-15saat: 08:45
Sağlık, eğitim gibi hayata dair her konunun, alanında isim yapmış uzmanlarla ele alınacağı programda, ekran başındaki izleyici ve stüdyodaki konuklar her an sürprizlerle karşı karşıya olacaklar. İzleyicilerin ve konukların çok eğleneceği programda, birbirinden değerli hediyeler de dağıtılacak. Pek çok izleyici ev ve araba sahibi olacak

 Çok Güzel Hareketler Bunlar Çok Güzel Hareketler Bunlar
Yerli KomediKANAL D2008-10-15saat: 22:30
BKM’nin gençleri yeni sezonun ilk bölümünde; “Tabu”, “Çok Güzel Hareketler Bunlar Anneleri”, “Dikkat Sürücü Adayı”, “Şeytan Diyor Ki” ve “Romeo ve Juliet” adlı altı skeç ile ekranda olacak ve izleyicileri yine kahkahaya boğacaklar.

 Abbas Güçlü İle Genç Bakış Abbas Güçlü İle Genç Bakış
TartışmaKANAL D2008-10-15saat: 24:30
Ekonomiden Sorumlu Devlet Eski Bakanı Abdullatif Şener, Prof. Dr. Osman Altuğ ve Vatan Gazetesi Yazarı Yiğit Bulut, “Abbas Güçlü ile Genç Bakış”ta tartışıyor. ABD’den başlayıp, tüm dünya piyasalarını etkisi altına alan küresel ekonomik kriz Türkiye ekonomisini de tehdit ediyor.

Esra Ceyhanla Esra Ceyhanla
Kadın ProgramıKANAL D2008-10-15saat: 14:30
Esra Ceyhan’la yeni yayın dönemine başlıyor. Esra Ceyhan’ın hazırlayıp sunduğu program, yeni sezonda büyük yeniliklerle izleyicisine merhaba diyecek.Yediden yetmişe herkesin kendini bulduğu “Esra Ceyhan’la” her yıl olduğu gibi bu yılda sosyal olaylara parmak basacak.

Sabahların Sultanı Sabahların Sultanı
Kadın ProgramıKANAL D2008-10-15saat: 10:30
Kanal Dnin, sunuculuğunu Seda Sayanın yaptığı, izlenme rekorları kıran sabah programı Sabahların Sultanı, yaz tatilinin ardından; yepyeni dekoru, zenginleştirilen içeriği ve sımsıcak sohbetleriyle bugün tiryakileriyle yeniden buluşuyor

 Yaprak Dökümü Yaprak Dökümü
Yerli DiziKANAL D2008-10-15saat: 20:00
Ferhunde’nin Şevket’ten boşanmak istememesi Ali Rıza Bey ve ailesini sıkıntıya sokarken, Şevket, Ferhunde’nin hislerini sorgulamaya başlar. Oğuz yeni işindeki başarısının karşılığını yavaş yavaş almaktadır. Geçmişte kalan tüm borçlarını kapatmak için önce Yaman’a gider.

 Yemekteyiz Yemekteyiz
YarışmaSHOW TV2008-10-15saat: 16:15
Show Tv’de yepyeni bir yarışma başlıyor. Daha önce Amerika, Fransa, Almanya, İngiltere, Macaristan, Danimarka ve Hırvatistan’da yayınlanan, rating rekortmeni, 4 ayrı ödülün sahibi “Yemekteyiz” başlıyor.

Var mısın? Yok musun? Var mısın? Yok musun?
YarışmaSHOW TV2008-10-15saat: 20:00
Hiçbir soruya cevap vermeden milyarlar kazanmak ister misiniz?Dünyanın en kolay para kazandıran yarışması Show TV ekranlarında...22 kişi kendi kutularını seçiyor, aralarından 1 kişi yarışmacı oluyor... Ama kimse kutuların içinde ne olduğunu bilmiyor...1 YTL’de olabilir 500Bin YTL’de...En büyük ödül 500 Bin YTL kimin kutusunda?Var Mısın? Yok Musun? Show TV de

Deryalı Günler Derya Baykal Deryalı Günler Derya Baykal
Canlı YayınSHOW TV2008-10-15saat: 13:15
Türk Kadını, aklın ve becerinin ulaştığı, duygunun yoğunlaştığı yerde, Derya Baykal’la buluşuyor...Vizyona, farklılığa, sanata, tiyatroya, şiire, dekorasyona, güzellik ve sağlığa, boya, örgü, nakış, dikiş ve takıya pencere açan Derya Baykal, yine kadınları hayata bağlayan bir projeye imza atıyor...“Deryalı Günler” Derya Baykal’ın sunumuyla hafta içi her gün 13:00da Show TV ekranlarında.

 Mega Magazin Mega Magazin
MagazinSTAR TV2008-10-15saat: 22:00
Yapımcılığını ve genel koordinatörlüğünü Tayfun Topal’ın üstlendiği Mega Magazin, bu hafta da bomba gibi.. Cem Yılmaz’la Fatih Ürek arasındaki gerginlik tırmanıyor!Oyunculuğu ile alay eden Cem Yılmaz’a, Fatih Ürek öyle bir laf etti ki!.. Bu sözler ortalığı karıştıracak…

Esra Erolla İzdivaç Esra Erolla İzdivaç
Kadın ProgramıSTAR TV2008-10-15saat: 14:00
Esra Erolla İzdivaç Esra Erol’un sunuculuğunda, canlı orkestra ve ünlü konuklar eşliğinde; evlenmek isteyenlerin adaylar içinden eşlerini seçecekleri Esra Erol’la İzdivaç, farklı formatıyla bugün Star TV ekranlarında başlıyor! Evlenmek isteyenler, hayata yeniden başlamak isteyenler ve ikinci baharını yaşamak isteyenler hafta içi her gün saat 15:15’de Star TV’de buluşuyor.

 Coronado Coronado
Yabancı SinemaSTAR TV2008-10-15saat: 24:00
Claire Winslow (Kristin Dattilo) nişanlısının İsviçre’ye seyahate giderken evde bir takım belgeleri unuttuğunu fark eder ve belgeleri ona ulaştırmak için arkasından gider. İsviçre’ye vardığında nişanlısının orada olmadığını, El Coronado’ya (devrimin sınırı sayılan bir şehre) gittiğini keşfeder

 Looney Toones Maceraya Devam Looney Toones Maceraya Devam
Yabancı SinemaSTAR TV2008-10-15saat: 20:00
Daffy, bir daha dönmemek üzere stüdyoyu terk etme kararı alır. Şirketin mizah özürlü komedi başkan yardımcısı Kate Houghton da, onu sözleşmesinin yükümlülüklerinden muaf kılmak ve dublör olma sevdalısı güvenlik elemanı DJ Drake’i kendisine “eşlik etmesi” için görevlendirmek suretiyle Daffy’ye yardımcı olur.

 Kolay Seks Kolay Seks
Yabancı SinemaCINE52008-10-15saat: 23:05
Packard Schmidt artık işinden bıkmış, orta yaşta bir profesördür. Hayatına biraz heyecan katmak için, hem kişisel, hem de profesyonel açıdan yıkıcı olacak bazı romantik girişimlerde bulunur. Bu felaketler, Packard’a istek, kayıp ve sevginin anlamı ve gücü üzerine çok şey öğretecektir.

 Cine Tube Cine Tube
Yerli KomediCINE52008-10-15saat: 22:35
İzlemeye doyamayacağınız komik anlar ve kahkahalarınızı tutamayacağınız eğlenceli videolardan oluşan Cinetube programında bu hafta da kahkahaya doyacaksınız.

 Dexter Dexter
Yabancı DiziCNBC-E2008-10-15saat: 20:00
Dexter, Lila’yla arasına mesafe koymaya çalışmaktadır ancak Lila aralarındaki ilişkiye umduğundan daha fazla sahip çıkmaktadır. Bu arada “Körfez Limanı Kasabı”nı yakalamak için herşeyi göze alan Lundy’nin kararlılığı Dexter’ı endişelendirmektedir. Çünkü takip sürecinde ondan hep bir adım önde olmak zorundadır.

 The King Of Queens The King Of Queens
Yabancı DiziCNBC-E2008-10-15saat: 20:00
Doug’ın Köpekli Günleri Mahallede komşular arasında yapılan partiye davet edilmemesine kırılan Doug, iyi biri olduğunu kanıtlamak ve sempati toplamak için öksüz bir köpeğe sahip çıkar. Ancak bir süre sonra bu yaptığına pişman olacaktır. Diğer yandan Arthur, Danny’ye yardım edeyim derken kumar merakı onu da sarar...

 İyilik Meleği İyilik Meleği
Yabancı SinemaCNBC-E2008-10-15saat: 22:00
“Kitap aslında gerçek bir çocuktan esinlenmiştir. O da tıpkı Kevin gibi boyunu çok kısa bırakan bir hastalığa yakalanmıştı. Yine tıpkı Kevin gibi onun da zaman zaman onu taşıyan iri bir arkadaşı vardı. O da hem bilim, hem de lisan konusunda çok yetenekliydi

 Conan O brien Conan O brien
Talk ShowE22008-10-15saat: 23:00
Televizyonun en kurnaz talk-show ustası Conan OBrien, eşsiz tiplemeleri ve ünlü konukları ile her gece ekranlarınızda olacak. OBrien, ABD yayınının üzerinden 24 saat geçmeden altyazılı olarak e2’’’’de.

 Cold Case Cold Case
Yabancı DiziE22008-10-15saat: 21:00
LILLIAN’IN GİZEMLİ ÖLÜMÜ Cold Case’in üçüncü sezon onüçüncü bölümünde, Lillian adlı kadın Philadelphia Polis Departmanı’na gelerek 1968’de kızını kimin öldürmüş olabileceğini bildiğini iddia edince Rush ve ekibi olayı tekrar araştırmaya karar verir.
Reklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı