Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
 Can Dündar Soruyor Neden? Can Dündar Soruyor Neden?
TartışmaNTV2008-10-14saat: 21:00
Haber – tartışma programı “Neden?” ile Can Dündar, NTV ekranına geri dönüyor.. Türkiye’nin sorunlarını ayrıntılarıyla kavramak ve çözüme dair farklı yaklaşımları tartışmak için Dündar, yine her Salı gecesi bu kez 21:00’da “Neden?” diye soracak...

 Gümüş Şahin Gümüş Şahin
Yabancı SinemaBLOOMBERG HT2008-10-14saat: 19:30
Milyonlarca dolarlık şirketin başında olan ve ülkenin zenginleri arasında yer alan Lulu Wong, uçak seyehati sırasında Emniyet Başmüfettişi Richman ile tanışır. Richman, Palermo şehrine “Gümüş Şahin”i” yakalamak için gelmiştir.

 Kimse Yok mu Kimse Yok mu
YaşamSTV2008-10-14saat: 23:10
Yardıma muhtaç iki aile sıkıntılarını Reha Yepreme anlatıyor. Reha Yeprem’in sunduğu Kimse Yok mu - İş istiyorum programında, her hafta bir kişiye yeni bir iş olanağı sağlanıyor.

 Benimle Evlenir misin? Benimle Evlenir misin?
Yabancı SinemaTV82008-10-14saat: 21:00
Tommaso ve Stefania karşılaşır, birbirlerine aşık olur ve evlenmeye karar verirler. Evliliklerinin başkalarının monoton evliliğinden farklı olmasında ve dışardan gelebilecek hiç bir koşulun onların mutluluğunu engellememesinde kararlı olan genç çift, Stefania’nın çocukluk kilisesine gider ..

 Yaşamın Kıyısında Yaşamın Kıyısında
Yabancı SinemaTNT2008-10-14saat: 21:15
Babasının ölümünü kabullenmeyen 19 yaşındaki Jonathan Breech(Cillian Murphy), çalıntı bir araba ile korkunç bir kaza geçirince, ona iki seçenek sunulur. Ya hapse gidecek ya da rehabilitasyon merkezinde belirli bir süre psikiyatrik tedavi görecektir.

 Akşam Sefası Akşam Sefası
MüzikTRT 12008-10-14saat: 21:40
Geçmişte ve günümüzde herkesin beğenisini kazanmış TSM, THM, pop ve fantezi müziklerden oluşan popüler ve nostaljik repertuarla “Akşam Sefası”, izleyicilerine yaz boyunca Ankara Panora Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nden canlı müzik ziyafeti sunmaya devam ediyor.

 Bölgeyi Öldürün Bölgeyi Öldürün
Yabancı SinemaBLOOMBERG HT2008-10-14saat: 21:30
Mesleğinin sonuna gelmiş yaşlı detektif Chan acımasız suç örgütü lideri Po tarafından öldürülen bir tanığın kızını himayesine alır.. Polisin cinayet masası Departmanının başına bir yakın dövüş ustası Ma getirilince Chan mesleği bırakmak zorunda kalır.

 Deniz Feneri Deniz Feneri
YaşamKANAL72008-10-14saat: 23:30
"Yüzyılın iyilik hareketi" sloganıyla faaliyetlerini sürdüren Deniz Feneri, yurt içinde yaptığı yardımlar kadar uluslararası yardımlarla da adından söz ettiriyor. Her hafta Kanal 7 ekranlarından izleyiciye ulaşan programı Ramazan Ağabey sunuyor.

 Arka Sokaklar Arka Sokaklar
Yerli DiziKANAL D2008-10-13saat: 20:00
Köyünden kaçıp İstanbul’a gelen Fatma adlı genç kız, burada kendine ait bir hayat kurmuştur. Fatma’nın şüpheli bir kaza geçirmesinin ardından Ekip harekete geçer. Ağabeyi ve annesi olayın çözümü için Ekip’e destek olur. Ahlak Masası’nda görev yapan Fazlı adlı polis memurunun deniz kenarında cesedi bulunur.

 Yol Arkadaşım Yol Arkadaşım
Yerli DiziKANAL D2008-10-13saat: 22:15
Ayla annesiyle ilgili büyük sırrı öğrenecek mi?Suat’ın aşk itirafı Ayla’yı bocalatır. Öte yandan Sertaç, Suat’ın, kızıyla ilgilenmesinden rahatsızdır. Çarşamba’nın abisini bekleyen ev halkı ise, kendilerini bekleyen sürprizden habersizdir. Soner nihayet Rana’nın gizli kapaklı işlerini öğrenir.

 Arena Arena
TartışmaSTAR TV2008-10-13saat: 24:00
Dünyanın ve Türkiye’nin bugün çözüm aradığı vahim sorunları çok önceden teşhis eden Prof. Dr. Deniz Ülke Arıboğan”dan “terör ve küresel kriz” konularında çarpıcı açıklamalar Arena’da. Türkiye, bir yandan terörle mücadelede izleyeceği yeni konsepti, diğer yandan da küresel krizin ülke ekonomisine etkilerini tartışıyor.

 Son Bahar Son Bahar
Yerli DiziSTAR TV2008-10-13saat: 22:00
Serdar amacına ulaşmış, Sabiha’nın geçmişi ile ilgili bilgiler ile Galip’in kafasını karıştırmayı başarmıştır. Galip bu bilgileri Sabiha’nın ağzından duymadığı için çok öfkelenmiş adeta kendini aldatılmış hissetmiştir. Seher ve Serdar durumdan çok mutludur. Sabiha’nın aceleyle çıkmış olmasını bir kaçış olarak görmektedirler.

 Kalpsiz Adam Kalpsiz Adam
Yerli DiziSTAR TV2008-10-13saat: 20:00
Türkiye’nin tanınmış firmalarından birinin sahibi olan Oktay, saygın ve zengin biridir. Bu duruma gelebilmek için ise bir şeyi geride bırakmıştır. Kalbini… Yıllarca uğruna çalıştığı adına sürülen bir leke ile kalp krizi geçiren Oktay, kalp nakline ihtiyaç duyduğunda kendisinin aksine paraya önem vermeyen Hüseyin’in kalbini alırsa neler olur?

 Var mısın? Yok musun? Var mısın? Yok musun?
YarışmaSHOW TV2008-10-13saat: 22:00
Kim yarışacak, kaç para kazanacak, neler yaşanacak hepsi bu akşam Show Tv ekranlarında olacak. Yarışmacıların artık bir aile olduğu, birbirlerinin kazanması için kenetlendiği sımsıcak bir yarışma izlemek istiyorsanız Var mısın Yok Musun’ u kaçırmayın..

 Eşref Saati Eşref Saati
Yerli DiziSHOW TV2008-10-13saat: 20:00
Yapım: Pana Film Yapımcı: Raci Şaşmaz Senaryo: Raci Şaşmaz Bahadır Özdener Cüneyt Aysan Yönetmen: Zeynep Günay Tan Oyuncular: Yavuz Bingöl Yetkin Dikinciler Özge Borak Şakrak Yağmur Kaşifoğlu Ali Atay Serkan Ercan Bilge Şen Volkan Demirok Hasan Kaçan Ahmet Uğurlu

 Elveda Rumeli Elveda Rumeli
Yerli DiziATV2008-10-13saat: 20:00
Aleks camide herkesin tanıklığıyla şahadet getirip Müslüman olmuştur. Herkes şaşkındır. Ramiz camiden çıkıp eve gider. Aleks ise eve kadar gelip, Ramiz’den bir Müslüman olarak kızını ister. Ramiz şaşkındır, düşüneceğini söyler. Ancak Aleks’in Müslüman olması sorunları çözmeyecektir.

 Çarkıfelek Çarkıfelek
YarışmaFOX TV2008-10-13saat: 17:45
Efsanevi program Çarkıfelek, efsanevi sunucu Mehmet Ali Erbil’le FOX’ta…. Çarkıfelek’in her bölümünde üç yarışmacı hayatlarının şansını yakalamak için çarkı çeviriyor, harfleri tahmin ediyor, puanları toplayor ve 1 milyon YTL’lik büyük ödülün sahibi oluyor...

 Tehlikeli Oyunlar Tehlikeli Oyunlar
Yabancı SinemaCINE52008-10-13saat: 20:30
Eski CIA ajanı Jack Ryan (Harrison Ford), karısı ve çocuğuyla birlikte tatil yapmak için Londra’ya gelir. Ailesiyle Buckingham Sarayı’ nın dışında buluşacak olan Jack, Kraliyet Ailesi’nin bir ferdi olan Lord Holmes’i öldürmek üzere yapılan bir terörist saldırısının ortasında kalır.

 Yol Ayrımı Yol Ayrımı
Yabancı SinemaCINE52008-10-13saat: 22:00
Batı Texas’ta bir çiftlikte, (Cehennem arazisi) olarak bilinen yerde, iki genç çocuk babalarının acımasız bir şekilde öldürülmesine tanıklık ederler. Haydutlar çiftliği yakarken büyük kardeş onlara karşı çıkmaya çalışır ancak kaçırılır ve işkence dolu, hırsızlık yaptığı bir hayata mahkum olur.

 Erkek Jigolo Erkek Jigolo
Yabancı SinemaCNBC-E2008-10-13saat: 22:00
Asıl işi akvaryum temizlemek olan ve kendini yanlışlık sonucu profesyonel bir jigolonun evinde, bir kadınla yatakta bulan Deuce Bigalow’un maceraları o kadar sevilmişti ki, yapımcılar ikinci filmi yapmakta hiç tereddüt etmediler.

 Without a Trace Without a Trace
Yabancı DiziCNBC-E2008-10-13saat: 21:00
5. sezon bölümleri ile her Pazartesi CNBC-e’de. Jack Malone ve ekibi yine kayıpların peşine düşüyor. Daha önce olduğu gibi çözümü DNA’da, fiziksel kanıtlarda ve laboratuvarlarda aramak yerine, kurbanların yakınlarıyla ya da düşmanlarıyla konuşarak arıyor...

 Las Vegas Las Vegas
Yabancı DiziCNBC-E2008-10-13saat: 20:00
Las Vegas gecelerinin heyecanı CNBC-e ekranına geri döndü. Üstelik etkileyici salonlarının yanı sıra perde arkasında yaşanan tüm skandallarına da şahit olmak üzere... Dram, komedi ve aksiyonu başarıyla birleştiren Las Vegas, CNBC-e’nin yeni yayın döneminde 5. Sezon bölümleri ile her Pazartesi karşınızda!

 Conan O brien Conan O brien
Talk ShowE22008-10-13saat: 23:00
Televizyonun en kurnaz talk-show ustası Conan OBrien, eşsiz tiplemeleri ve ünlü konukları ile her gece ekranlarınızda olacak. OBrien, ABD yayınının üzerinden 24 saat geçmeden altyazılı olarak e2’’’’de.

 Azınlık Raporu Azınlık Raporu
Yabancı SinemaFOX TV2008-10-13saat: 23:15
2054’te “Washington DC”de geçiyor. Son 6 senedir hiçbir cinayet işlenmemiştir. Bunun sebebiyse poliste yer alan Pre-Crime (Suç Öncesi) biriminde çalışan 3 tane insansı varlığın işlenecek bir cinayeti, cinayet işlenmeden ortalama 8 dakika önce algılayıp kırmızı alarmla polise bildirmeleridir

 Kız Takımı Kız Takımı
Yerli DiziFOX TV2008-10-13saat: 19:45
Morali bozuk olan kız takımını takımı topluca milli maça götürürler. Fikret her şeyi ayarlar fakat aileler, kasabalı ve Cezmi buna izin vermemek için mücadeleye başlarlar. Kız takımı bütün zorluklara rağmen milli maçı izlemeye gidebilecek mi?

 Yorum Farkı Yorum Farkı
TartışmaNTV2008-10-13saat: 20:00
Mehmet Barlas ve Emre Kongar, sorunlar yumağına dönen gündemi “Yorum Farkı”nda tartışmaya devam ediyor. Kongar ve Barlas, son günlerin hareketli konuları başta olmak üzere iç ve dışta yaşanan siyasi gelişmeleri analiz ediyor, çıkış yollarını arıyorlar, izleyen herkesi içine çeken bir sadelikte yorumluyor.

 Reenkarnasyon Reenkarnasyon
Yabancı SinemaTV82008-10-13saat: 23:00
‘Reenkarnasyon’ benzer bir atmosferle seyircisini dehşete boğuyor. 1970 yılında, lise öğretmeni Kayuza Omori, korkunç bir cinnet geçirerek, bir otelde, kendi karısı, oğlu ve kızı da dahil olmak üzere tam onbir kişiyi öldürür ve intihar eder.

 Bebekler Bebekler
Yabancı SinemaTV82008-10-13saat: 21:00
Bebekler, adını, Japonyanın geleneksel kukla tiyatrosu Bunrakudan alıyor. Film, kuklacıların oynattığı kukla bebekler sahnesiyle açılır. Derken kuklaların yerini gerçek oyuncular alır ve film boyunca üç ayrı hikaye anlatılır.

 Lost Lost
Yabancı DiziTNT2008-10-13saat: 21:15
II. sezonun 11. Bölümünde Jack, Locke ve Sawyer ormanın derinliklerine yalnız girmekte direnen Michael’ın peşine düşecekler. Diğer tarafta ise Sun ve Jin birbirlerine itiraflarda bulunacaklar. Hurley ve Charlie ise “kadınlar ne ister” bilmecesine birlikte bir cevap arayacaklar.

 Spooks Spooks
Yabancı DiziTNT2008-10-13saat: 20:00
Organize suçlar, terörist faaliyetleri, elçilik kuşatmaları, silah üretimleri, yıkıcı faaliyetler, anarşistler ve uyuşturucu kaçakçılarının yer aldığı BAFTA (İngiliz Film ve Televizyon Sanatları Akademisi) ödüllü Spooks’da arka planda anlaşmazlıklar ve güç çatışmaları var...
Reklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı