Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Su Gibi Su Gibi
Kadın ProgramıFOX TV2008-10-08saat: 12:45
Su Gibi..Songül Karlı ve Uğur Aslan ın sunacağı programda; dertlerine derman arayan, çaresizlik içinde kıvranan insanlara yardımcı olunacak. Programda; İlginç hikayelere sahip olan her gün bir çiftin nikahı kıyılacak, sigortası olmayan yardıma muhtaç tedavi edilebilir hastaların tedavilerinin karşılanacak...

Anılarla Müzik Anılarla Müzik
MüzikTV82008-10-08saat: 23:00
Türk müzik dünyasının duayenlerinden Şevket Uğurluer, Anılarla Müzik programıyla tv8 ekranlarından izleyicileriyle buluşmaya devam ediyor.Türk televizyon dünyasının en uzun soluklu müzik programına 17 yıldır imza atan Şevket Uğurluer, Türk pop müziğinden rock n roll a, caz dan Blues a her tür müziği, kendisine özgü yorumuyla ve birbirinden ünlü sanatçı dostlarıyla birlikte yorumluyor.

Yeşil Elma Yeşil Elma
Kadın ProgramıSTV2008-10-08saat: 13:00
Keyifli sohbetlerin, lezzetli yemeklerin tek adresi Oktay Usta ile Yeşil Elma bugün de dopdolu içeriğiyle ekrana geliyor.Konuğuyla mutfağa giren Oktay Usta, yine nefis yemekler yapıyor.

Nur Ertürkle Her Sabah Nur Ertürkle Her Sabah
Kadın ProgramıKANAL72008-10-08saat: 10:30
Sağlıktan, hukuka, el becerilerinden güzel kalmanın inceliklerine kadar pek çok konuda alanının uzmanı isimler Nur Ertürkle HER SABAHa konuk oluyor. Nur Ertürkle HER SABAH sabah programlarının klasiği olmaya aday.

 Dudaktan Kalbe Dudaktan Kalbe
Yerli DiziSHOW TV2008-10-07saat: 20:00
Babasının acısı henüz çok yeniyken Kenan’ın Lamia ve bebekle ilgilenmesi öfkesini daha da büyütür… Lamiaya yenilmemeye karar veren Cavidan planlar yapmaya başlar.

 Küçük Kadınlar Küçük Kadınlar
Yerli DiziKANAL D2008-10-07saat: 20:00
Elif’in Utku’ya söylediklerini duyan Armi öfkelenir. Konuşmaya o da katılır ve tartışma giderek büyür. Elif de Armi de geri çekilmez ve birbirlerine karşı çok kırıcı olurlar. Timuçin’in babası Kadir ise aldığı tehdit mektubu ile darmadağın olmuştur.

 Bay E Bay E
Yabancı SinemaKANAL D2008-10-07saat: 02:00
Birden ortadan kaybolan karısı kırmızı bir spor araba içinde tanımadığı bir adamla kaçmıştır. Karısının izini süren İsmet kendini garip bir dünyanın içinde, eli bıçaklı katiller, polisler ve güzel kadınlar arasında bulur. Bu hızlı maceranın sonunda acaba karısına kavuşabilecek midir?

 Binbir Gece Binbir Gece
Yerli DiziKANAL D2008-10-07saat: 22:15
Şehrazat kimden geldiğini bilmediği çiçeğin gerginliğini yaşamaktadır. Seval’in kalp krizi geçirdiğini öğrenen Onur ve Şehrazat hastaneye koşarlar. Hastane koridorunda bir araya gelen Kerem, Bennu, Melek ve Burak arasında tansiyonu yüksek bir çatışma yaşanır. Şehrazat’ın yeni bir ihaleye girmek istemesi Onur’la aralarında yeni bir tartışmaya yol açar.

 8 Mil 8 Mil
Yabancı SinemaSHOW TV2008-10-07saat: 20:00
Jimmy bir fabrikada çalışmaktadır. Yakın çevresinde Rabbit olarak tanınan Jimmy, yaşama karşı uyumsuzluğunu ve kızgınlığını, en büyük tutkusu olan hip-hop müziği aracılığıyla dile getirerek varoluşunu anlamlandırmak istemektedir

 Bir Varmış Bir Yokmuş Bir Varmış Bir Yokmuş
Yerli DiziSTAR TV2008-10-07saat: 22:00
Zeynep’in abisi Apo’nun gelişi yeni sıkıntıların da habercisidir. Akyüz ailesinin kendilerine büyük haksızlık ettiğini düşünen Apo, Zeynep’in Sinan’la arkadaşlık etmesini istemeyecektir. Ancak Zeynep bunu kabul etmez, Sinan’la ilişkisi giderek gelişirken her şeyi göze almış gibidir.

 Deşifre Deşifre
TartışmaSTAR TV2008-10-07saat: 24:00
Veterinerlik Fakültesi Besin Hijyeni ve Teknolojisi Anabilim Dalı Başkanı Prof.Dr.Mustafa Tayar ve Gıda Hijyesinleri Derneği Başkanı Dr. Can Demir, Çin’de patlak veren ‘melamin” skandalını ve Türkiye’deki durumu masaya yatırıyor.

 Benim Annem Bir Melek Benim Annem Bir Melek
Yerli DiziATV2008-10-07saat: 20:00
Neriman ve Ece ortak piyango bileti alırlar. Bilet Ece de kalır ama Neriman kabuslar görür, kendi kendini yer ve ne yapıp edip bileti Ece’den alır. Büyük ikramiye çıkarsa gelininin kaçıp gideceğini düşünmektedir. Bileti Neriman alınca bu kez de Ece kabuslar görmeye başlar.

 Tetikçi Tetikçi
Yabancı SinemaATV2008-10-07saat: 22:30
Tetikçi Chev Chelios, kız arkadaşı Eve ile birlikte yeni bir hayata başlamaya ve artık adam öldürmeyi bırakmaya karar verir. Bu kararı aldıkları gecenin sabahında, Chev’i çok kötü bir süpriz beklemektedir. Vücuduna, gece uykusunda zehir enjekte edilmiştir

 5n 1k 5n 1k
TartışmaCNN TÜRK2008-10-07saat: 20:00
Bir CNN TÜRK klasiği Cüneyt Özdemir ile beşN birK hafta içi her gün saat 20.00’de ekrana geliyor.

 Tarafsız Bölge Tarafsız Bölge
Spor ProgramıCNN TÜRK2008-10-07saat: 22:00
yeni yayın döneminde de CNN TÜRK’te, ekrana gelmeye devam ediyor. Ahmet Hakan yönetimindeki Tarafsız Bölge, konuklarıyla gündemdeki bir konuyu tartışıyor. Siyasetten magazine, sanattan spora tüm gündem maddeleri programda ele alınıyor.

 Bugün Aslında Dündü Bugün Aslında Dündü
Yabancı SinemaCNBC-E2008-10-07saat: 22:00
Hikaye hava durumu sunucusu Phil Connors, yapımcısı Rita ve kameraman Larry’nin Pennsylvania’nın Punxsutawney kasabasına yaptıkları yolculukla başlıyor. Bu kasabanın özelliği kış aylarının nasıl geçeceğinin tahmin edilmesinde büyük rol oynayan Groundhog Günü etkinliklerinin burada düzenleniyor olması

 Gossip Girl Gossip Girl
Yabancı DiziCNBC-E2008-10-07saat: 21:00
Manhattan’ın en zengin gençlerinin özenilerek izlenen sıradışı hayatlarını, dramatik aşk ilişkileri ve sorunlarını konu alan CNBC-e’nin yeni gençlik dizisi “Gossip Girl” dudak uçuklatan cüretkarlığı ile her Salı CNBC-e’de...

 The Tudors The Tudors
Yerli DiziE22008-10-07saat: 22:15
YENİ YENİ .İngiltere Kralı VIII. Henry’nin çalkantılı hayatı ve olaylı aşklarını anlatan The Tudors’ta ikinci buluşmaya hazır mısınız? The Tudors’ta hiç bir şey bıraktığımız gibi olmayacak.

 Conan O brien Conan O brien
Yerli DiziE22008-10-07saat: 23:00
Televizyonun en kurnaz talk-show ustası Conan OBrien, eşsiz tiplemeleri ve ünlü konukları ile her gece ekranlarınızda olacak. OBrien, ABD yayınının üzerinden 24 saat geçmeden altyazılı olarak e2’’de.

 Gizemli Yabancı Gizemli Yabancı
Yabancı SinemaCINE52008-10-07saat: 22:10
bu yolculuk bir anlamda onun çocukluğuna ve anılarına da geri dönüş yolculuğudur. 11 yaşında çocukluk arkadaşı Carol’a karşı duyduğu aşk, onu tek başına büyütmeye çalışan annesi ile yaşadıkları ve tüm hayatını derinden etkileyecek olan o gizemli yabancı…

 Ejder Takımı Ejder Takımı
Yerli DiziBLOOMBERG HT2008-10-07saat: 21:30
Genç ve hastalıklı Kral Einon, bir savaşta yaralanmıştır. Hayatta kalabilmek için tek şansını kullanır ve bir ejderha olan Draco tarafından iyileştirilir. Yıllar sonra bir ejderha avcısı, Bowen, Draco ile karşı karşıya gelir. Mücadele bittiğinde herkes Bowen’i, kendilerine korku salan bu kötü ejderhayı öldürmüş ve büyük bir tehlikeden kurtarmış olarak anmaya başlamıştır.

 Beethoven 2 Beethoven 2
Yabancı SinemaCINE52008-10-07saat: 20:40
Kocaman ve şirin şey yine yaramazlık peşinde üstelik bu kez yalnız da değil ! Charles Grodin ve Bonnie Hunt’ın başrollerini paylaştığı filmde, Newton ailesi ve onların sevimli köpekleri Beethoven ile yavrularının birbirinden eğlenceli maceraları yine çok komik, yine çok eğlenceli.

Su Gibi Su Gibi
Kadın ProgramıFOX TV2008-10-07saat: 12:45
Su Gibi..Songül Karlı ve Uğur Aslan ın sunacağı programda; dertlerine derman arayan, çaresizlik içinde kıvranan insanlara yardımcı olunacak. Programda; İlginç hikayelere sahip olan her gün bir çiftin nikahı kıyılacak, sigortası olmayan yardıma muhtaç tedavi edilebilir hastaların tedavilerinin karşılanacak...

Çarkıfelek Çarkıfelek
YarışmaFOX TV2008-10-07saat: 18:00
Dünyanın en çok izlenen yarışma programı “Çarkıfelek”, Türkiyenin en eğlenceli şovmeni “Mehmet Ali Erbil” in sunumuyla bundan sonra Fox ekranlarında… Mehmet Ali Erbilin eşsiz sunumuna, Asenanın eşlik edeceği Çarkıfelekte yarışmacılar hayatlarının şansını yakalamak için çarkı çevirecek, harfleri bulacak, puanları toplayacak ve çok değerli ödüllerin sahibi olacak

 Kimse Yok mu Kimse Yok mu
YaşamSTV2008-10-07saat: 23:10
Yardıma muhtaç iki aile sıkıntılarını Reha Yepreme anlatıyor. Reha Yeprem’in sunduğu Kimse Yok mu - İş istiyorum programında, her hafta bir kişiye yeni bir iş olanağı sağlanıyor.

 Büyük Dalga Büyük Dalga
Yabancı SinemaTNT2008-10-07saat: 21:15
Anne’in en büyük hayali bir sonraki sörf yarışında bir derece elde etmek. Hayal ettiği yarışma için gün sayarken karşısına çıkan futbol oyuncusu Matt Tollman’a (Matthew Davis) aşık olunca yalnızca sörf tahtası üzerindeki dengesi alt üst olmayacak. Anne’in eski formunu yeniden yakalaması zaman alacak.

 Umut Hastanesi Umut Hastanesi
Yabancı DiziTNT2008-10-07saat: 15:00
Chicago Hope, büyük bir hastanede çalışan sağlık görevlilerinin amansız mücadelesini gözler önüne seren bir drama. Hastanede çalışan sağlık görevlilerinin özel ve mesleki hayatlarında karşılaştıkları sorunları gerçekçi bir şekilde ele alan bir sağlık dramı.

 Tarafsız Bölge Tarafsız Bölge
TartışmaCNN TÜRK2008-10-07saat: 22:00
Ahmet Hakan yönetimindeki Tarafsız Bölge, konuklarıyla gündemdeki bir konuyu tartışıyor. Siyasetten magazine, sanattan spora tüm gündem maddeleri programda ele alınıyor.

 90 Dakika 90 Dakika
Spor ProgramıNTV2008-10-07saat: 21:00
Pazartesi akşamı oynanacak lig maçı nedeniyle bu hafta Salı günü yayınlanacak programda, futbol dünyasında gelişen önemli olaylar, takımların Avrupa karneleri, Şampiyonlar Ligi ve UEFA Kupası’nda takımlarımızın durumu değerlendirilecek.

 Cennetten Cennetten
Yabancı DiziTV82008-10-07saat: 21:00
Kimi meleklerin yemek sorunu yaşadıklarını bilir miydiniz? İşte Johannes de onlardan biridir. Johannes yemek yeme isteğine o kadar karşı koyamaz ve o kadar çok yer ki, onu cennetten kovar ve dünyaya geri gönderirler. Cennette geri gidebilmesinin tek şartı yeni yıl başlamadan bir insana karşılıksız bir iyilik yapmaktır.
Reklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı