Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
11 Eylül 11 Eylül
Yabancı SinemaCNBC-E2008-09-11saat: 22:00
11 farklı ülkeden, 11 usta yönetmen, 11 Eylül olaylarına dair birer kısa film çekti. Ve ortaya her biri 11 dakika, 9 saniye, 1 kareden ibaret bu dev sinema sentezi çıktı. 11’09’’01 - September 11 projesi, Fransız yapımcı Alan Brigand’ın 11 farklı ülkeden, politik sinemacı kimlikleri ile öne çıkan 11 usta yönetmene “11 Eylül olaylarına dair birer kısa film çekmeleri” çağrısı üzerine 2002 yılında hayata geçirildi.

The New Adventures of Old Christine The New Adventures of Old Christine
Yerli DiziCNBC-E2008-09-11saat: 20:30
Bu akşam yayınlanacak 3. sezonun ilk bölümünde, Christine ve Bay Harris, fiziksel olarak yakınlaşmadan önce sağlam bir ilişkinin temellerini kurmaya çalışacaktır. Bu arada tıp okulundaki kadavranın komşusu olduğunu öğrenen Matthew uzun süre kendisine gelemez.

The Sopranos 4. Sezon The Sopranos 4. Sezon
Yabancı DiziE22008-09-11saat: 22:15
4. Sezon Finali. Tony ve Johnny Sack, Carmine’e karşı harekete geçmeye hazırlanmaktadır. Ancak Tony aralarındaki anlaşmayı bir daha gözden geçirince başka bir alternatif daha olduğunu farkeder. Bu arada Carmela’ya hediye olarak sahilde bir ev almak isteyen Tony bir avukatla uğraşmak zorunda kalacaktır.

Dirt Dirt
Yerli DiziE22008-09-11saat: 21:00
1. Sezon Final. Dirt’ün birinci sezon finalinin en büyük sürprizi, Lucy’yi yerinden etmeye çalışan rakip editör Jennifer Aniston’ın (Tina Harrod) varlığı. Tina, Lucy’nin pozisyonunun peşindedir. Bu arada Lucy’nin peşindeki sapığın kimliği ortaya çıkmıştır. Holt ve Julia’nin başına gelen olaylar sonunda bir dönüm noktasına gelir.

Devlet Kuşu Devlet Kuşu
Türk FilmiKANAL72008-09-11saat: 22:05
Gecekondu mahallesine apartman yapmaya gelen milyoner bir iş adamının şımarık kızı, mahalle halkından yoksul bir delikanlı olan Mustafa’ ya ilgi duyar. Mustafa (Kemal Sunal), yoksul bir halk çocuğudur. Gecekondu mahallesinde apartman dairesi yaptırmaya gelen milyoner bir iş adamının şımarık kızı Hülya (Serpil Çakmaklı), Mustafa’ya ilgi duyar.

Yazı İşleri Yazı İşleri
Talk ShowNTV2008-09-11saat: 11:15
Erdoğan-Doğan Tartışmasında Konuşma Sırası Ertuğrul Özkök’te...Türkiye’nin sıcak gündeminin mercek altına alındığı program “Yazı İşleri”nde Mirgün Cabas ve Ruşen Çakır’ın bugünkü konuğu Hürriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Ertuğrul Özkök.

Bale Yarışıyor Bale Yarışıyor
YarışmaNTV2008-09-11saat: 21:00
Final gecesi.2010 Avrupa Kültür Başkenti Projesi kapsamında Devlet Opera ve Balesi’nin düzenlediği Türkiye’nin ilk bale yarışması Cemal Reşit Rey Konser Salonu’nda yapılıyor. Geçmiş yıllarda New York, Paris, Tokyo ve Moskova gibi başkentlerde yapılan bale yarışması bu yıl İstanbul’da genç sanatçılara kucak açıyor...

Çalışma Hayatı Çalışma Hayatı
Talk ShowNTV2008-09-11saat: 12:30
Programda her çalışanı ilgilendiren ve çok tartışılan yeni sosyal güvenlik sistemi ilgili tüm merak edilenleri anlatacak olan Ali Tezel, yeni yasanın avantajlarından dezavantajlarına, ne zaman emekli olabileceğinize kadar izleyicilerden gelen soruları canlı yayında yanıtlayacak.

Kürşat Başarla Yaz Sohbetleri Kürşat Başarla Yaz Sohbetleri
Talk ShowCNN TÜRK2008-09-11saat: 20:00
Kürşat Başar’la Yaz Sohbetleri”ne, Tema Vakfı’ndan Yeşim Beyla ve Burak Hakkı konuk oluyorOyuncu Burak Hakkı, basketboldan modelliğe geçişini ve oyunculuğa başlamasını anlatıyor. Reşat Nuri Güntekin’in eserinden uyarlanan “Dudaktan Kalbe” dizisinden ve oradaki rolünden bahseden Hakkı, modelliğe nasıl başladığını da anlatıyor. .

Kollama Kollama
Yerli DiziSTV2008-09-11saat: 23:10
Siz uyurken, sokakta rahatça dolaşırken, çocuğunuzla parkta oynarken sizi kollayıp koruyan birileri var. Samanyolu’nun yeni dizisi Kollama, bu fedakar insanların, polislerin hikâyesini ekrana taşıyor.Bakanlar Kurulu Kararınca İstanbul Emniyet Müdürlüğü’ne “Destek Büro” adı altında özel bir birim kurulmuştur..

Hakkını Helal Et Hakkını Helal Et
Yerli DiziSTV2008-09-11saat: 19:45
Bir hırsızın kul haklarından kurtuluş hikayesi..Hayata hep serseri tarafından bakan Murat, hırsızlıkla, dolandırıcılıkla yolunu bulmakta; böylelikle bu adaletsiz dünyadan kendi payına düşeni aldığına inanmaktadır. Üstelik bu serseri yaşamından hiçbir şikayeti yoktur. Fakat son işinde yakayı ele verince Murat için her şey bir anda değişir.

Türkiye - Belçika Maçı Türkiye - Belçika Maçı
Canlı YayınATV2008-09-10saat: 21:00
Türkiye - Belçika maçı , 10 Eylül Çarşamba akşamı saat 21.00’da Şükrü Saraçoğlu Stadı’ndan canlı yayınla atv’de ekrana geliyor. Saat 20.00’dan itibaren atv’den “Maç Önü” programıyla, stad atmosferinin canlı canlı aktarılmaya başlanacağı Türkiye - Belçika Maçının başlama düdüğü saat 21.00’da çalacak.

Yaprak Dökümü Yaprak Dökümü
Yerli DiziKANAL D2008-09-10saat: 20:00
Ali Rıza Bey’in evine haciz memurları geliyor.Necla, Cem’in evlenme teklifinin şaşkınlığını yaşamaktadır. Yaşananlar henüz çok tazeyken gelen teklif, Ali Rıza Bey’i çok tedirgin eder. Necla’nın sadece Cem istediği için evet dediğini düşünerek bu evliliğin yürümeyeceğine karar verir. Cem’in ailesinin de bu karardan henüz haberi yoktur

Syriana Syriana
Yabancı SinemaBLOOMBERG HT2008-09-10saat: 22:40
TV’ de ilk kez.... Syriana, Washington’da kapalı kapılar arkasında yapılan anlaşmaları, İran Körfezi’ndeki petrol yataklarında ter dökenleri, herkesin zenginlik ve güç peşindeki yarışının insani sonuçlarını, birbiri içine geçen öykülerle anlatmaktadır.

Dusnton Otelde Tek Başına Dusnton Otelde Tek Başına
Yabancı SinemaTNT2008-09-10saat: 21:15
The Majestic Hotel’de çalışan Robert Grant (Jason Alexander), başarılı bir teftiş süreci geçirirse bir terfi alacak ve iki oğlu Brian ve Kyle’ı tatile götürebilecek. Böylesi önemli bir zamanda otele Rutledge adında bir mücevher hırsızı orangutanı Dunston ile gelince Robert’ın planları alt üst olur

Aşk-ı Memnu Aşk-ı Memnu
Yerli DiziKANAL D2008-09-10saat: 22:30
Tekrar. Firdevs Hanım çok hırslı bir kadındır. Kızlarıyla rekabet halindedir. Kocasının ani ölümü bile onu cemiyet hayatından uzaklaştıramamış, her önemli davetin en dikkat çekici yüzü olmaya devam etmiştir. Bihter babasının ölümünden sorumlu tuttuğu annesine kin duymakta ve Firdevs Hanım’ın kızı olarak anılmaktan büyük utanç duymaktadır.

Aşk Teorisi Aşk Teorisi
Yabancı SinemaTV82008-09-10saat: 21:00
Los Angeles’de yaşayan 25 yaşındaki Ethan Humphries, varlıklı ailesinin parasıyla, tam bir playboy hayatı yaşamakta, bir partiden diğerine koşarak her sabah başka bir kızla uyanmaktadır. Hayatında çalışma ve okuma gibi zor işlere yer vermeyen Ethan, eski lise arkadaşı Brad’den, bir zamanlar en iyi arkadaşı olan Jeff’in, bir kaç gün içinde evleneceğini öğrenir.

Bedirhan Gökçe ile Gecenin Kıyısında Bedirhan Gökçe ile Gecenin Kıyısında
MüzikTRT 12008-09-10saat: 23:30
Bedirhan Gökçe İle Gecenin Kıyısında,ülkemizin gelenek ve göreneklerine bağlı hemen her yaştan izleyiciye hitap eden, şiirin ve müziğin keyifli sohbetlerle bütünleştiği ve izleyicileri günün stresinden ve durağanlığından uzaklaştırıp hoşça vakit geçirtmek isteyen farklı ve alternatif bir program olarak ekranlarda yerini alıyor

Pulsar Pulsar
Yerli DiziSTAR TV2008-09-10saat: 20:00
Okulların açılmasına az bir zaman kala, hala bir işe girememiş olan Orhan mali sıkıntı yaşamaktadır. Hayri’nin kefil olmasıyla bir bankadan kredi çekerler. Diğer tarafta Cazip ve Suphi, Tahir’in yan tarafındaki dükkânı kiralayıp, hayvanlara yönelik bir cafe açmıştır. Açılışa bütün mahalle davetlidir.

The Sopranos The Sopranos
Yabancı DiziE22008-09-10saat: 22:15
The Sopranos’da bu hafta, Furio Sopranolar’ın ekibinden ayrılarak anavatanı İtalya’ya geri döner. Onun gidişine en çok üzülen ve kızan Carmela olacaktır. Bu arada Soprano ailesine olan sadakatini kanıtlamak için sahte bir soygun olayı düzenleyen Paulie’nin planları umduğu gibi gitmez. Öte yandan Tony’nin New York’la olan kan davası peşini bırakmayacaktır. Ancak Johnny Sack Tony’ye aralarındaki problemleri çözüme kavuşturabilecek bir teklifte bulunur.

Çarkıfelek Çarkıfelek
YarışmaFOX TV2008-09-10saat: 18:00
Efsanevi program Çarkıfelek, efsanevi sunucu Mehmet Ali Erbil’le Fox’ta…. Çarkıfelek’in her bölümünde üç yarışmacı hayatlarının şansını yakalamak için çarkı çeviriyor, harfleri tahmin ediyor, puanları toplayor ve 1 milyon YTL’lik büyük ödülün sahibi oluyor

Süperman 3 Süperman 3
Yabancı SinemaBLOOMBERG HT2008-09-10saat: 20:30
Webster, Gus’u kullanarak dünyanın ekonomik sistemini alt edecek bir bilgisayar geliştirir. Kendilerine engel olabilecek tek kişi elbette Superman’dir. Ancak Gus onunda çaresini bulmuştur: Kryptonite ile tuhaf bir formülü karıştırarak çelik adamı öldürmeyen ancak kötü birine dönüştüren bir silah elde eder.

Var mısın? Yok musun? Var mısın? Yok musun?
YarışmaSHOW TV2008-09-10saat: 20:00
Hiçbir soruya cevap vermeden milyarlar kazanmak ister misiniz?Dünyanın en kolay para kazandıran yarışması Show TV ekranlarında...22 kişi kendi kutularını seçiyor, aralarından 1 kişi yarışmacı oluyor... Ama kimse kutuların içinde ne olduğunu bilmiyor...1 YTL’de olabilir 500Bin YTL’de...En büyük ödül 500 Bin YTL kimin kutusunda?Var Mısın? Yok Musun? Show TV de

Bizden Kaçmaz Ekstra Bizden Kaçmaz Ekstra
MagazinFOX TV2008-09-10saat: 23:15
Artık magazin dünyasında hiçbir şey gizli kalmayacak! Işıltılı dünyanın en özel, en gizli ayrıntıları, ünlüler hakkında tüm merak edilenler Bizden Kaçmaz’da ortaya çıkıyor! Magazin Fox’tan soruluyor, hiçbir şey bizden kaçmıyor!

Mega Magazin Mega Magazin
MagazinSTAR TV2008-09-10saat: 22:00
Albümleri milyonlar sattı, film üstüne film çekti. Bir dönemin müzik ilahı, şimdilerde gecelik 75 YTL’ye hayatını kazanmaya çalışıyor. Kim bu bir dönemin ünlü star’ı? Yaprak Dökümü’nün kötü karakteri Oğuz’u canlandıran Tolga Karel’den, dizi ile ilgili müthiş tüyolar… Yaprak Dökümü’nde neler olacak? Sezonun bomba tüyoları

Bizim Evin Halleri Dizisi Bizim Evin Halleri Dizisi
Yerli DiziBLOOMBERG HT2008-09-10saat: 19:50
“Bizim Evin Halleri” aşk, sevgi, dostluk, dayanışma gibi her yaş grubuna hitap eden konuları ve seçkin oyuncu kadrosu ile yeni yılda ekranlarda olmaya devam edecek. Heyecan kaybolmadan…Yüzünüzdeki gülümseme bitmeden…Bir hafta beklemeden... “Bizim Evin Halleri” hafta içi her gün Kanal 1’de…

Salako Salako
Türk FilmiFOX TV2008-09-10saat: 20:00
Köyde ağanın yanında çalışan saf oğlan Salako, ağanın kızı Emine’ye aşıktır. Emine’nin gönlü ise yıllar önce kendisine bir mendil bırakan eşkiya Hamido’dadır. Babasının kendisini zorla evlendirmek istediğini öğrenen Emine, Salako’yu da yanına alarak evden kaçar. Salako ise Emine’nin de kendisini sevdiğini zannederek safça Emine’ye yardım eder.

Hustle Hustle
Yabancı DiziTNT2008-09-10saat: 20:00
Hustle’ın bu bölümünde Mickey’nin acayip bir planı var: Kraliyet Mücevherlerini çalmak! Takım üyeleri başlangıçta bunun bir şaka olduğunu düşünseler de Mickey’nin sözlerine güvenleri sonsuz. Güvenlik nedeni ile mücevherlere yakınlaşmak neredeyse imkansız görünür. Bu aşılmaz görünen güvenlik duvarının ötesine geçebilmek amacıyla incelikli bir plan hazırlayan takımla aynı zamanda çalışan birileri daha var

Deli Dedektif Deli Dedektif
Yabancı SinemaCNBC-E2008-09-10saat: 22:00
Müfettiş Bun, polisiye filmlerde görmeye alıştığımız türden bir polis değil. Ona bakarsanız, polisiye romanların bildik kahramanlarına benzeyen bir polis de sayılmaz. Lau Ching Wan’ın mahmur bir cazibeyle oynadığı müfettişle filmin başında, şaşırtıcı bir sahnede çalışıyoruz. Elde bıçak, ölü bir domuza darbeler indirip duruyor

Gecenin Sesi Gecenin Sesi
MüzikTRT22008-09-10saat: 23:30
Programı; pazartesi gecesi Gece Yolcuları’yla alternatif müzik, Salı gecesi Orhan Ölmez’le Türk halk müziği, Çarşamba gecesi Leman Sam’la pop müzik ve Perşembe gecesi Nusret Yılmaz’la Türk Sanat Müziği tarzında yayınıyla yaz boyunca izleyenleriyle buluşmaya devam edecek.
Reklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı