Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Las Vegas Las Vegas
Yabancı DiziCNBC-E2008-09-08saat: 20:00
“Las Vegas”ın 4. Sezon sezon finalinde kumarhanede büyük bir patlama olmuştu. Yeni sezonda cevabını beklediğimiz en önemli soru, kimin gidip kimin kaldığı... Sezonun en büyük sürprizi ise, Tom Selleck. Montecito’nun kovboy çizmeli yeni patronunu canlandıran Tom Selleck, Magnum, P.I.’daki rolüyle hafızalarımıza kazınan Altın Küre ve Emmy ödüllü bir oyuncu...

Ve İnsan Ve İnsan
Haber ProgramıNTV2008-09-08saat: 17:40
"Ve İnsan"da, yanı başımızdan gelip geçen, dikkat etmediğimiz ve kameralara yansıyan insan öyküleri aktarılıyor. Hayatın içinden insan manzaralarının yer aldığı programda her şeye rağmen yaşamaya çalışanlar, farklılık arayanlar, yaşamın ağır yükünü taşıyanlar, gündemde kendine yer bulanlar, savaşın mağdurları, insani yardım çalışmaları ve insan öyküleri ekrana geliyor.

Spooks Spooks
Yabancı DiziTNT2008-09-08saat: 20:00
Birleşik Krallık gizli güvenlik servisi MI5’in dünyasına hoş geldiniz.MI5’in ajanları, organize suçlara, terörist faaliyetlere, büyükelçilik kuşatmalarına, yasadışı silah ticaretine ve Anarşistlere karşı mücadele veriyor.

Richie Rich Richie Rich
Yabancı SinemaKANAL72008-09-08saat: 22:05
Dünyanın en zengin çocuğu olan Richie’nin çok fazla dostu yoktur. Richie yeni edinmeye çalıştığı arkadaşlarıyla birlikte paten kayıp gökdelende yemek yiyerek zaman geçirirken, bu arada şirket yöneticilerinden ve aynı zamanda aile danışmanları olan Laurence Van Dough, Rich ailesini yok etmek için uğraşmaktadır.

Anadolu’nun Sesi Anadolu’nun Sesi
MüzikTRT 12008-09-08saat: 20:50
Türk Halk Müziğinin en seçkin isimleri Kubat’ın sunumuyla Anadolu’nun Sesin’de buluşuyor...Her hafta yurdumuzun farklı bir yöresinden yayınlanacak olan programda Kubat ve konukları türkü severlere unutulmaz bir türkü şöleni yaşatacak.

Kavak Yelleri Kavak Yelleri
Yerli DiziKANAL D2008-09-06saat: 22:15
“Kavak Yelleri” yeni sezonda, yeni bölümleriyle cumartesi akşamları ekranda olacak.Bu sene de “Kavak Yelleri”nin genç ruhlarında fırtınalar esmeye devam ediyor. Geçen yıl hayatlarındaki en önemli sınavı verdikleri düşünen kahramanlarımız esas bu yıl ağır sınavlardan geçiyorlar. Ama bu defakiler dostluğun, aşkın ve düşlerin sınanacağı sınavlar olacak

Türkiye - Ermenistan Maçı Türkiye - Ermenistan Maçı
Canlı YayınTRT 12008-09-06saat: 18:55
FIFA 2010 Dünya Kupası Eleme Grubu A Milli Futbol Karşılaşması "Ermenistan - Türkiye". TRT 1 Ekranlarından canlı olarak aktarılacak maç Türkiye için sadece bir futbol karşılaşması olmayıp Ermenistan karşısında kazanmamız gereken bir onur maçıdır. Türk Milli Takımına başarılar dileriz.

Robotlar Robotlar
Yabancı SinemaSTAR TV2008-09-06saat: 20:00
Genç mucit Rodney’in en büyük hayali Robotlar Şehri‘ne giderek tanınmış mucit Bigweld ile tanışmak ve şirketinde çalışmaktır. Ancak şirketin yeni başkanı zorba Ratchet herşeyi istediği gibi yönetmekte, eski robotları parçalayarak yenilerini üretmektedir. Rodney eski robot arkadaşlarıyla birlikte Bigwed’i eski konumuna dönmesi için savaşmaya ikna eder.

Selena Selena
Yerli DiziATV2008-09-06saat: 20:00
Aşk acısı çeken Selena kendisini Ütopya’daki bir şatoya kapatır. Selena’yı inzivaya çekildiği yerden çıkarmak isteyen Honos Selin, Leyla ve Nazlı kardeşlerden yardım ister. Aşk acısına daha fazla dayanamayan Selena Burak’la konuşmaya karar verdiği sırada Hades’in sihriyle bir anda 60 yaş yaşlanıp beyaz saçlı bir nineye dönüşür.

Benim Annem Dans Edemez Benim Annem Dans Edemez
YarışmaSHOW TV2008-09-06saat: 23:00
On profesyonel dansçı , gerçekten sıradışı dansçıların arandığı Durma Dans Et takma isimli bir dans yarışmasına başvurdular… Ve hayatlarının belki de en büyük süpriziyle karşılaştılar… Çünkü yarışmada profesyonel dansçılar anne ve babalarıyla dans edeceklerdi… Ve onlar bunu süpriz bir buluşmayla öğrendiler

Akasya Durağı Akasya Durağı
Yerli DiziKANAL D2008-09-06saat: 20:00
İki mafya elemanı, Osman’ın taksisine ölü bir adam bindirirler. Adamın gözüne gözlük takmışlardır. Osman’a adamın sarhoş olduğunu söylerler. Osman ani fren yapınca ölü adam devrilir. Osman adamı kendisinin öldürdüğünü sanır. Hapislerde çürüyeceğinden korkan Osman, Sinan’dan yardım ister

Ödeşme 2 Ödeşme 2
Yabancı SinemaATV2008-09-07saat: 00:30
Serinin 2003 yapımı ilk filminden tanıdığımız polisler Carlos (Stomy Bugsy) ve Max’in (Titoff) gülünç maceralarına bu son aksiyon dolu filmde bir yenisi daha ekleniyor. Bu kez kahramanlarımız mavi renkli ve çok değerli bir mücevherin peşindedirler. Mücevheri bulurlarsa Max’in kısa bir süre önce ölen amcasından kalan mirası alabileceklerdir.

Aşka Davet Aşka Davet
Yabancı SinemaKANAL D2008-09-07saat: 00:30
Başrollerini Richard Gere ve Jennifer Lopez’in paylaştıkları romantik komedi tadındaki “Aşka Davet” bu akşam ekrana geliyor. John Clark (Richard Gere), evden işe - işten eve döngüsüne kapılmış, yoğun bir tempoda çalışarak hayatını tüketen, tek düze hayatından bıkıp usanmış Chicagolu bir emlak avukatıdır. Üstelik, karısıyla arasında bazı şeyleri geri dönüşü olmayacak şekilde kaybetmeye başladıklarını hissetmektedir.

Sevimli Dinazor Sevimli Dinazor
Yabancı SinemaSHOW TV2008-09-07saat: 02:00
Kendini beğenmiş Kral Pumponell tarafından okyanusun ortasındaki küçük bir volkanik adaya sürgüne gönderilen Profesör Tibberton; çok yönlü, sevimli ancak dağınık fikirli, topluma uyumsuz bir bilim adamıdır. Profesörün bir dil okulunda birbirinden renkli karakterlerde öğrencileri vardır.

Dokuz Ay Dokuz Ay
Yabancı SinemaTNT2008-09-06saat: 21:15
Beş yıldır birlikte olduğu kız arkadaşı Rebecca’nın (Julianne Moore) hamile olduğu haberini alınca Samuel’in (Hugh Grant) tüyleri diken diken olur çünkü baba olmak Samuel’in istediği en son şeydir. Çocuklardan bunalmış bir çocuk psikiyatrı olması bir yana o bir çocuğun başına gelebilecek en büyük bela olduğuna inanır.

Var mısın? Yok musun? Var mısın? Yok musun?
YarışmaSHOW TV2008-09-06saat: 20:00
Hiçbir soruya cevap vermeden milyarlar kazanmak ister misiniz?Dünyanın en kolay para kazandıran yarışması Show TV ekranlarında...22 kişi kendi kutularını seçiyor, aralarından 1 kişi yarışmacı oluyor... Ama kimse kutuların içinde ne olduğunu bilmiyor...1 YTL’de olabilir 500Bin YTL’de...En büyük ödül 500 Bin YTL kimin kutusunda?Var Mısın? Yok Musun? Show TV de

Mert ile Gert Mert ile Gert
Yerli DiziTRT 12008-09-06saat: 21:10
Mert ile Gert’in birbirlerine zıt iki karakter olması, bu farklılıklar sonucu yaşanan olaylar, “Mert’le Gert”in yaz boyunca sizi güldürmesine yetecek malzemeyi üretecek. Poyraz amca evindeki eşyaların kaybolmasını garip şeylere bağlamaktadır. Diğer yandan Nazlı evinde yapacağı maskeli balonun hazırlıklarını yapmaktadır

Sayısal Gece Sayısal Gece
MüzikTRT 12008-09-06saat: 22:40
Sibel Can ve Ceyhun Yılmaz’la müzik ve şans dolu muhteşem bir gece! Müzik, sohbet ve eğlencenin en iyisi, en keyiflisi Türkiye’nin ekranında!

Mahya Işıkları Mahya Işıkları
Talk ShowTV82008-09-06saat: 18:30
Sohbet ustası, Sunay Akın, Ramazan’da Mahya Işıkları’yla tv8 ekranlarına geliyor. Tarihi Ramazan atmosferinin rengarenk motiflerle süslendiği Sultanahmet Meydanı, Mahya Işıkları’yla daha çok aydınlanacak… Ramazan ayında sanat kumaşından kesilmiş bir kostüm giyen İstanbul’un ışıltılı, neşeli takıları Mahyalar, Şair ve Yazar Sunay Akın’la Ramazan ayında evlerinizi aydınlatacak

Vazgeç Gönlüm Vazgeç Gönlüm
Yerli DiziSTAR TV2008-09-06saat: 22:00
Bahar’ı alevler içinde bulan Salih, acı bir sonla karşı karşıyadır. Haberleri hapishanede alan Harputlu fenalaşır. Eren bebek ortada yoktur. Mert bebeği Mardin’e göndermiştir. Salih’in acısına bir de oğlunun kayboluşu eklenmiştir. Salih gazeteye ilan verir. Birçok asılsız telefon gelmektedir. Eren bebekten hiçbir iz yoktur

Kaçış Kaçış
Yabancı SinemaCINE52008-09-06saat: 22:10
Doc McCoy, Jack Benyon adlı bir gangsterin yardımıyla Meksika’daki bir hapishaneden çıkar. Jack’in Doc’a yardım etmesinin nedeni, büyük bir soygun işinde ona ihtiyaç duymasıdır. Doc’ın eşi Carol ve Jack’in adamlarının yardımıyla soygun gerçekleştirilir ama bu sırada bir koruma öldürülmüştür. Kısa sürede işler karışır ve Doc aslında hiçbir şeyin göründüğü gibi olmadığını anlayacaktır.

Yarış Babam Yarış Yarış Babam Yarış
YarışmaSTAR TV2008-09-06saat: 24:00
Babaların çocukları ile birlikte yarıştığı ve Amerika da izlenme rekorları kıran “Yarış Babam Yarış”, bu akşam Star TV’de başlıyor! Hayal Mahsulleri Ofisi’nin yapımcılığında, Öner Erkan’ın sunacağı yarışmanın her etabında bambaşka bir heyecan, bambaşka bir macera yaşanacak…

Cold Feet Cold Feet
Yabancı DiziTNT2008-09-06saat: 20:00
İngiliz komedisi Cold Feet’te komedi devam ediyor… Jenny, artık kendini güvende hissetmeye başlamıştır ve Pete kendine bir ev bulmak zorundadır. Rachel ve Adam’ı sevindirecek bir şey sonrasında hayal kırıklığına dönüşür. Adam’ın kanser tedavisi görmesi onu çok değiştirmeye başlamıştır; beklediklerinden çok daha büyük bir değişiklik söz konusu olacak.

Parmaklıklar Ardında Parmaklıklar Ardında
Yerli DiziATV2008-09-06saat: 22:30
Tekrar. Hayriye’nin bahçesindeki ağacı kestirmeye çalışan Gülten öfkeli kadınların eline düşmüş, ortalık karışınca mahkumlar kim vurduya gitmiştir. Bilanço ağırdır. Yaralılar ve ölüler vardır. Kargaşa sürerken Hayriye fenalaşır. Tarık nereye koşacağını şaşırmış haldedir. Handan olayların bu hale geleceğini tahmin edemediği için ağır bir suçluluk duygusuna kapılır. Sırtından yaralanan Aliye ambulansa bindirilirken bile tehditler savurmaktan geri kalmaz

Roman Star Roman Star
Yerli DiziFOX TV2008-09-06saat: 21:00
Roman Star Yarışmasında bu hafta da çok renkli ve eğlenceli… Roman Star Yarışması Programında bu hafta yarışmacılar jüri üyeleriyle düet yapacak..Roman Star’ı müzik yarışmalarının tecrübeli ve sevilen ismi Armağan Çağlayan ve Mehtap sunuyor.

Jimmy Neutron: Dahi Çocuk Jimmy Neutron: Dahi Çocuk
Yabancı SinemaFOX TV2008-09-06saat: 16:15
Gecenin karanlığında bilinmeyen uzaylılar gemileriyle Retroville kasabasına gelerek tüm anne babaları esir alırlar.Ancak Jimmy’nin acele etmesi gerekmektedir. Çünkü uzaylılar kaçırdıkları anne babaları kurban etmeyi düşünmektedirler. Robot köpeği Goddard ve en yakın arkadaşı Carl ile birlikte Jimmy ve kasabanın diğer çocuklarını gökyüzünde büyük bir macera beklemektedir.

Hababam Sınıfı Hababam Sınıfı
Türk FilmiFOX TV2008-09-06saat: 19:00
Özel Çamlıca Lisesi`ne yeni atanan müdür muavini Mahmut Hoca (nam-ı diğer Kel Mahmut) kopya çeken, okuldan kaçıp maçlara giden, hocalarla sürekli kafa bulan öğrencilerle dolu Hababam Sınıfı`nı ilginç ceza yöntemleriyle disiplin altına almaya çalışır.

Ali Baba Ali Baba
Yabancı SinemaBLOOMBERG HT2008-09-06saat: 22:40
M.S 800’ lerde Dünyayı Batıda Charlemagne, Doğuda ise Bağdat halifesi Rachid Pacha idare etmektedir. Birbirlerine güç gösterisi olarak elçiler gönderirler. Halife Rachid’in gönderdiği file karşı Charlemagne de ona batıdaki kudretini ve zenginliğini göstermek için üzerinde çok büyük bir yakut bulunan krallık nişanı haçı hediye olarak yollar. Elçiler hediye ile Bağdat’a yolculukları sırasında konakladıkları bir vahada 40 haramilerin saldırısına uğrayıp kılıçtan geçirilir,

İbo ile Güllüşah İbo ile Güllüşah
Türk FilmiBLOOMBERG HT2008-09-06saat: 20:30
Başlık parası olmadığı için sevdiği kızla evlenemeyen fakir bir köylü, onun peşinden İstanbul’a gelir. Fakat bir türlü parayı denkleştirip babasının karşısına çıkamaz. Bu sırada tesadüfen tanıştığı küçük bir kızla olan dostluğu bütün işleri karıştırır. Ailesinden ilgi görmek isteyen kız, gence kendisini fidye karşılığı kaçırmasını söyler

Kara Murat Kara Murat
Türk FilmiBLOOMBERG HT2008-09-06saat: 16:30
Fatih Sultan Mehmet’in başında bulunduğu Türk orduları Bizans topraklarını birer birer ellerine geçirmişler, İstanbul fethedilmiş, Osmanlı İmparatorluğu’nun başkenti olmuştur. Bu sırada zalimliği ve gaddarlığı ile tarihte olumsuz bir ün yapacak olan Eflak hükümdarı Ferecious Vlad, Türk köylerine baskınlar yapmakta, Fatih’in askerlerini tuzağa düşürüp vahşice öldürmektedir.
Reklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı