Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Üç Kağıtçı Üç Kağıtçı
Türk FilmiBLOOMBERG HT2008-08-30saat: 20:30
Ölen babasının mallarını satmak için Almanya’dan köyüne dönen Rıfkı tesadüfler sonucu bir ’’ermiş’’e dönüşür. Yağmur duasına çıkan köylüler için yağmur yağdırır, üfürükçülük yapar, evde kalmış kızların kısmetini açar. Bu arada Belediye Reisi seçimlerine adaylığını koyması istenir. Seçimleri kazanır ancak çok geçmeden üçkâğıtçı olduğu ortaya çıkar.

Süperman 2 Süperman 2
Yabancı SinemaBLOOMBERG HT2008-08-30saat: 16:30
Zod, Ursa ve Non adında 3 uzaylı cani, Krypton’da yargılanmış ve uzun yıllar başka bir boyuta hapsedilmişlerdi. Sevgilisi gazeteci Lois Lane’in rehin alındığı bir olaya müdahale eden Superman, teröristlerin ele geçirdiği nükleer bir roketi, patlamadan saniyeler önce uzaya gönderir. Ancak uzaydaki bu patlama şans eseri Zod ve adamlarını uyandırıp bizim boyutumuza getirir

The Sopranos 4. Sezon The Sopranos 4. Sezon
Yabancı DiziE22008-08-30saat: 21:00
The Sopranos’da bu hafta, Meadow’un okulu bırakarak Avrupa’ya seyahate gitmek istemesine ailesi şiddetle karşı çıkar. Meadow’un fikrini değiştirmesini sağlamak amacıyla Tony onu bir psikoloğa gönderir, ancak bu herşeyi daha da kötüleştirecektir. Bir grup kızılderili kökenli Amerikalı’nın yıllık Columbus Günü Şenlikleri’ni protesto edeceğini öğrenen Sylvio ve Ralphie harekete geçmeye karar verir

Dexter 2. Sezon Dexter 2. Sezon
Yabancı DiziCNBC-E2008-08-30saat: 21:00
Dexter son kurbanını takip etmektedir; bu kullanılmış araba satıcılığı yapan adi bir katildir. Adamın insanı hemen etkisi altına alan cazibesine, tatlı diline ve hiç farkettirmeden yalan söyleyebilme becerisine kayıtsız kalmak mümkün değildir. Dexter içten içe aynı şekilde kendisi de yalan söyleyebilmeyi ister çünkü dürüstlüğü Rita’yla arasında yanlış anlaşılmaya ve gerginliğe sebep olmuştur.

The Closer The Closer
Yabancı DiziCNBC-E2008-08-30saat: 22:00
Brenda, aralarında Taylor’ın arkadaşlarından birinin oğlunun da olduğu üç gencin vurulmasını araştırmaktadır. Çetelerin konuçlanmasıyla tanınan bir bölgede gerçekleşen olaydaki ipuçları vurulmaların çete ilişkili olduğunu kuşku götürmez bir biçimde kanıtlamaktadır

Battlestar Galactica Battlestar Galactica
Yabancı DiziCNBC-E2008-08-30saat: 19:00
Baltar’ın temsilcileri süikast girişimleriyle karşı karşıya kalınca, Adama Lee’den Baltar’ın avukatını korumasını ister. Görevi kabul eden Lee Baltar’ın savunmasına yardımcı olabilmek için yöntem arayışına girer.Baltar’ın mahkemede tanık sandalyesinde anlattıkları filodaki istikrarı tehlikeye atacak niteliktedir. Lee de Baltar’ın savunmasında Romo Lampkin’e yardımcı olur.

%100 Futbol %100 Futbol
Spor ProgramıNTV2008-08-30saat: 23:00
Rıdvan Dilmen ve Güntekin Onay, geçtiğimiz hafta başlayan futbol sezonunun ikinci haftasında bugün oynanan karşılaşmaları maç görüntüleri eşliğinde canlı yayında değerlendirecek. Şampiyonlar Ligi’ne yükselerek moral toplayan Fenerbahçe’nin Büyükşehir Belediyesi ile oynayacağı maçın sıcağı sıcağına yorumlanacağı programda Dilmen ve Onay maçın tartışmalı pozisyonlarını yorumlayacak ve iki takımı mercek altına alacak.

Rock Müziğin 7 Hali Rock Müziğin 7 Hali
MüzikNTV2008-08-30saat: 21:00
Geçmişten günümüze Rock tarihinin tüm yönleriyle tanıtıldığı belgeselin bu akşam ekrana gelecek ilk iki bölümünde 60’lı yılların başlarında Rock müziğin doğumu ekrana gelecek... İsyankar ingiliz gençlerinin yarattığı adrenalin yüklü bu müzik türü The Rolling Stones ve The Who gibi gruplar ile daha fiyakalı, daha çekici yeni bir müzik hareketi haline geldi.

BBC Türkçe BBC Türkçe
Haber ProgramıNTV2008-08-30saat: 19:15
67 yıldır sürdürdüğü radyo yayınının yanı sıra televizyon yayınına da başlayan İngiliz Yayın Kurumu BBC’nin Türkçe Servisi’nin hazırladığı “Dünya Gündemi” bu akşam tüm haftanın haberlerinden derlenen özel bölümü ile NTV’de...Dünya Gündemi asıl olarak uluslararası konularla ilgileniyor; küresel veya bölgesel yansımaları olan sorunlar üzerinde yoğunlaşıyor.

Taştaki Sır Taştaki Sır
BelgeselCNN TÜRK2008-08-30saat: 14:10
Likyalılar özgürlüklerine çok düşkün bir halktı. Bir zamanlar çok önemli bir liman kenti Patara, tarihe demokrasinin tohumlarının atıldığı yer olarak geçti.Dünya üzerindeki en eski deniz fenerlerinden biri burada.

Kanser ve Yaşam Kanser ve Yaşam
Talk ShowCNN TÜRK2008-08-30saat: 18:05
Kanser ve Yaşam’da bu haftaki “Jinekolojik Kanser Türleri” ele alınacak.Rahim ağzı kanseri, yumurtalık kanseri ve yumurtalık kistleri gibi jinekolojik hastalıkların belirtileri, tanı yöntemlerindeki son gelişmeler, önlem ve tedavilerinin konuşulacağı Kanser ve Yaşam’ın konuklari ise Prof Dr Cihat Ünlü ve Uzman Dr. Aytaç Keskineğe olacak.

30 Ağustos Özel 30 Ağustos Özel
DiğerCNN TÜRK2008-08-30saat: 08:40
“Ya İstiklal Ya Ölüm”de, l. Dünya Savaşı’ndan, 1919’da Samsun’a çıkılmasına, Kuva-i Milliye ve Meclis’in oluşumundan Sakarya ve İnönü Savaşları’na kadar ki dönemlerde yaşananlar ekrana taşınacak. 1917-1922 yılları arasında askerlik yapan Satar, anılarını, bilinmeyen halk kahramanı efeleri, Sütçü İmamları, Şahin Beyleri ve Topal Osmanları anlatıyor.

Derinlerdeki Kahraman Derinlerdeki Kahraman
BelgeselCNN TÜRK2008-08-30saat: 20:20
Antalya’nın Kemer limanı açıklarında Paris II batırılışından 78 yıl sonra keşfedildiğinde, bu batıktan meçhul bir kahramanın, dev savaş gemilerini batıran Topçu Subayı Mustafa Ertuğrul’un olağanüstü hikayesinin ışıldayacağını kimse bilmiyordu.

Er Ryan’ı Kurtarmak Er Ryan’ı Kurtarmak
Yabancı SinemaSHOW TV2008-08-29saat: 23:45
Ünlü yönetmen Steven Spielberg’e en iyi yönetmen dalında Oscar ödülü kazandıran ABD yapımı savaş filmidir. Filmin başrolünde oscarlı oyuncu Tom Hanks bulunmaktadır. Filmde diğer 3 kardeşi 2.dünya savaşı’nın diğer cephelerinde ölen ve bunun sonucunda eve dönüş vizesi alan Iowa’lı James Frencis Ryan ve onu bulmaya çalışan 8 kişilik bir timin öyküsü anlatılır.

Komedi Dükkanı Komedi Dükkanı
Yerli KomediTRT 12008-08-29saat: 20:50
Tolga Çevik’in sürpriz konuklarıyla birlikte canlı olarak sunduğu ve özgün formatıyla dikkat çeken “Komedi Dükkanı” her hafta cuma günleri TRT’de sevenleriyle buluşuyor. Türk televizyon tarihinde bir ilki gerçekleştiren program, TRT’de ekrana gelen yepyeni bölümleriyle kahkaha fırtınası estiriyor.

Sıla Sıla
Yerli DiziATV2008-08-29saat: 20:20
Esma’nın silahından çıkan kurşunla ağır yaralanan Sıla aradan gecen zamana rağmen, henüz kendisine gelememiştir… Bir taraftan özlem, bir taraftan kaygılı bekleyiş… Herkes bir an önce Sıla’nın iyileşmesi için dua ederken, Boran karısının hamile olduğunu öğrenir… Ve bir tercih yapmak zorundadır

Arayış Arayış
Yabancı SinemaKANAL D2008-08-29saat: 23:15
Başrölünde ünlü oyuncu Sarah Michelle Gellar’ın yer aldığı, gösterildiği dönemde büyük ilgi gören film “Arayış” TV’de ilk kez bu akşam Kanal D’de ekrana geliyor. Joanna Mills bir nakliyat şirketinde satış temsilcisi çalışmaktadır. Ancak özel hayatı, babası ve onun için saplantılı duygular besleyen eski erkek arkadaşı tarafından altüst olur

Gece Gündüz Gece Gündüz
Yerli DiziKANAL D2008-08-29saat: 20:45
Beğeniyle izlenen dizinin bu bölümünde; ünlü işadamı Cengiz Taşdelen’in kızı kaçırılıyor. Kemal ve Aslan da olayın peşine düşüyor. Ünlü işadamı Cengiz Taşdelen’in üniversite öğrencisi kızı Ceren kaçırılır. Ekip, işe Taşdelen’in düşmanlarını araştırarak başlar. Ancak çok geçmeden yanlış yolda oldukları anlaşılır

Zaman Tüneli Zaman Tüneli
Yabancı SinemaSTAR TV2008-08-29saat: 22:30
Alexander Hartdegen, çalışmalarını ’zaman’ üzerine yoğunlaştırmış bir matematikçidir. Deli gibi aşık olduğu dünyalar güzeli sevgilisi Emma’ya evlenme teklif ettiği gün, yaşamının en büyük trajedisini yaşar ve Emma bir hırsız tarafından öldürülür. Bunalıma giren Alexander, umutsuzluk içinde, kendini çalışmalarına verir.

Baba Ocağı Baba Ocağı
Yerli DiziSTAR TV2008-08-29saat: 20:40
Kızları düğünde basmaya gelen Seyfi sarhoş Sabri’ni gazabına uğrar.Sabri, Halil ve Seyfi’yi meydanda harman dalı oynatır.Seyfi ve Halil efelendikçe efelenir ve sonunda olan olur.Tutulan bellerini çözmek karılarına kalmıştır.Seyfi mühendisleri son kez tehdit eder.

Komedi Dükkanı Komedi Dükkanı
Yerli KomediTV82008-08-29saat: 23:00
Tekrar.Ekranlara getirdiği özgün programlarla dikkat çeken ve izleyicilerini yaratıcı yapımlarla buluşturan tv8, bir ilke daha imza atıyor: Komedi Dükkanı Tolga Çevik ve Salih Kalyon’un sunduğu, birbirinden değerli konukların katıldığı Komedi Dükkanı’nda, kahkaha fırtınası tüm hızıyla devam ediyor.

The Guardian The Guardian
Yabancı DiziTNT2008-08-29saat: 20:00
Avukat Nick Fallin babası Burton ile çalışmak için Fallin & Assoc. Hukuk Firması’na geri döner… Avukat Nick Fallin, yaşanan can sıkıcı olaylardan sonra Kirk & McGee Hukuk Firması’ndan ayrılıp Fallin & Assoc. Hukuk Firması’na geri döner. Burton eski aile dostu Frank Newberg ile ilgili bir dava ile uğraşmaktadır. Frank’ın ölen kızı Susan Newberg’ın başına gelenler korkunçtur

A Magazin A Magazin
MagazinATV2008-08-29saat: 23:10
Bir süre önce evlenen Arzu Yanardağ düğününe iki gün kala manken ve oyuncu arkadaşlarıyla Kına Gecesi düzenledi... Arzu Yanardağ ve arkadaşlarının çiftetelli oynayarak sabaha kadar eğlendikleri bu mutlu anlarını sadece A Magazin görüntüledi... Kavga çıktı... Esra Ceyda kardeşler Safiye Faik çiftiyle nasıl birbirine girdi..

Smallville Smallville
Yabancı DiziCNBC-E2008-08-29saat: 20:00
Clark ve Chloe, Titan’ın düzenlenen kanlı karşılaşmaları internet üzerinden yayınlayan gizli bir dövüş klübünün yıldızı olduğunu keşfeder. Lois bu hikayeyi daha da araştırmak isterken yakalanır ve zorla dövüştürülmek istenir. İlk rakibi ise acımasız dövüşçü Athena’dır. Clark Titan’la dövüşmek için gizli güçlerini ortaya çıkartmak zorunda kalır

Without a Trace Without a Trace
Yabancı DiziCNBC-E2008-08-29saat: 24:00
Bu akşam ekrana gelecek bölümde şiddete meyilli bir kocanın, yaşadığı evi boşaltmasını emreden bir takım dokümanları imzaladıktan kısa süre sonra ortadan kaybolan boşanma davası hakimi Chris Manning için ekip hemen araştırmalara başlar. Chris’in işi dolayısıyla Martin ve Vivian’ın elinde pek çok şüpheli vardır

15 Dakika 15 Dakika
Yabancı SinemaBLOOMBERG HT2008-08-29saat: 22:30
Oleg ve Emil adındaki iki Doğu Avrupa kökenli suçlu, bir soygundan paylarına düşeni almak üzere geldikleri New York’ta bir video kamera çalarak, eylemlerini kameraya almaya başlarlar. Amerikan medyasının amansız bir katili bile, bir kurban gibi göstererek zengin edebileceğini öğrendiklerinde New York Emniyeti cinayet masası dedektifi Eddie Flemming ile şehirde çıkan yangınlarla ilgili soruşturmaları yürüten Jordy WarsawI hedef alırlar.

Ece Ece
Yerli DiziBLOOMBERG HT2008-08-29saat: 21:10
Nihat yatırımcının isteğini Ece’ye söyleyemeyince bu görevi Selim’e devreder. Selim bir dolap çevirip yatırımcının otel odasında toplantı yapılacağını söyleyerek Ece’yi oraya yollar. Ece kendini orada tek başına bulunca zor durumda kalır. Yatırımcının kollarından kurtulmak için onun gözlerini bağlar ve bir telekız çağırıp kendi yerine geçirir.

Kanguru Jack Kanguru Jack
Yabancı SinemaBLOOMBERG HT2008-08-29saat: 19:30
Biri berber, biri müzisyen Brooklyn’li sıkı dostların yolu, ufak bir para işi için Kanguruların memleketi Avustralya’ya düşüyor.Bir çetenin arzusu üzerine Avustralya’ya giden ekip, kendilerine ait olmayan 100.000 doları bir kanguruya kaptırınca, maceralar başlar. Artık tüm amaçları paranın içinde olduğu kırmızı ceketi bulmaktır.

Big Shots Big Shots
Yabancı DiziE22008-08-29saat: 21:00
Sezon Finali : Terrence’ın ölümü üzerine şirketteki boşalan pozisyona getirilen Lisbeth aynı zamanda Duncan’ın da patronu olur. Bu arada Duncan’ın eski sevgililerinden olan Terrence’ın kız kardeşi birdenbire ortaya çıkarak sorun yaratmaya başlar. James ve Katie ise aralarındaki hem mesleki hem de özel ilişkinin nereye gittiğini anlamaya çalışmaktadır

Family Guy Family Guy
Yabancı DiziE22008-08-29saat: 24:00
Family Guy’da bu hafta; Peter Lois’le beraber Lois’in hamile olan ancak kocası tarafından terk edilen kızkardeşi Carole’u görmeye gider. Ancak hiç beklenmedik bir anda Carole’un doğum sancıları başlar ve Peter bebeği doğurtmak zorunda kalır.
Reklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı