Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Hareket Halinde Türkiye Hareket Halinde Türkiye
BelgeselNTV2008-08-24saat: 20:45
Tekrar.Belgesel ekibi, Türkiye’nin başka bir cazibesinden; ılımlı ikliminden dolayı meydana gelen insan hareketini yakalamak üzere Alanya’ya gitti. Alanya gerçekten Almanların “Elindeydi”; birahaneleri, eczaneleri vardı ama, Alanya Almanlarının önemli kısmı güneşten değil, maddi nedenlerden dolayı orada!

Oradaydım Oradaydım
BelgeselCNN TÜRK2008-08-24saat: 23:25
İlk Türk uçağını yapan, Kurtuluş Savaşı’nda ilk hava zaferini kazanan, ilk Türk özel hava yollarını kuran Vecihi Hürkuş’un kızı Gönül Hürkuş, babasının büyük başarılarla dolu ilginç hayatının bilinmeyen yönlerini ‘Oradaydım’ belgeselinde anlatıyor.Gündemi sarsan olayları tanıkların ve yaşayanların anlatımıyla ekrana getiren Soner Yalçın imzalı Oradaydım belgeselinde ekrana gelecek.

Karalama Defteri Karalama Defteri
BelgeselCNN TÜRK2008-08-24saat: 12:10
Doğan Hızlan ile Karalama Defteri’nde, Türk Kültürüne Hizmet Vakfı Başkanı Dr. Metin Eriş’ten 200 bilim adamı ve 300’e yakın araştırmacının katkısıyla 10 yılda tamamlanan 12 ciltlik Türk Dünyası Kültür Atlası’nın öyküsü ekrana geliyor.

İlleDe Roman Olsun İlleDe Roman Olsun
YarışmaSHOW TV2008-08-23saat: 20:45
İllede Roman Olsun yarışması sazıyla sözüyle yeni bölümleriyle izleyicileri ekran karşısına bağlamaya devam ediyor. İllede Roman Olsun yarışmacıları Show Tv ekranlarında yeteneklerini sergilerken jüri üyeleri puan veriyorlar.İllede Roman Olsun yarışmasının yeni bölümü bugün 20:45de Show TV de.

Selena Selena
Yerli DiziATV2008-08-23saat: 20:30
Selin, Leyla ve Nazlı, anne ve babalarını bir trafik kazasında kaybederler ve hayatları alt üst olur. Üç küçük kız annelerinden kalan üç beş parça eşya ve bir sandık dolusu hatıra defteri ile birlikte amcalarının yanına yerleşirler. Amcanın huysuz karısı Aslı ve önceki evliliğinden olma kızı Kıvılcım, üç küçük kızı evde istememektedir.

Zoraki Casus Zoraki Casus
Yabancı SinemaKANAL D2008-08-23saat: 20:45
1960’ların “ I Spy ” isimli televizyon serilerinden uyarlanmış olan ,Eddie Murphy’nin boks şampiyonunu canlandırdığı film “Zoraki Casus” bu akşam Kanal D’de ekrana geliyor. Amerikan Hükümeti’nin şimdiye kadar ürettiği en gelişmiş casusluk uçağı olan ’Switchblade’in dünyanın en yaygın silah kaçakçılığı şebekesine sahip olan Arnold Gundars’ın adamları tarafından çalınması üzerine, hükümetin en güvenilir ajanlarından olan Alex Scott göreve çağrılır

Testere 2 Testere 2
Yabancı SinemaATV2008-08-23saat: 22:40
"Testere" filminden hatırladığımız psikopat seri katil Jigsaw’un işaretleriyle dolu yeni bir cinayet ortaya çıktığında, Detektif Eric Mathews kapsamlı bir soruşturma başlatır ve Jigsaw’u kolayca yakalar. Ama yakalanmak, Jigsaw’un alçakça plânlarının bir parçasıdır sadece.

Kelebeğin Öpücüğü Kelebeğin Öpücüğü
Yabancı SinemaATV2008-08-24saat: 00:50
Bir Rus güvenlik şirketinde, kodlama görevlisi olarak çalışan Nikolai Orlanov, hayatını değiştirecek bir gece yaşadığından habersiz, yatağında Asyalı bir kızla yeni güne hazırlanmaktadır. Gizemli bir telefon görüşmesi yapan kız bir anda ortadan kaybolur.

Akasya Durağı Akasya Durağı
Yerli DiziKANAL D2008-08-23saat: 23:15
Tekrar Melahat’in arabasına binen iki banka soyguncusu Melahat’ i rehin alır. Polis ve taksici arkadaşları Melahat’ i kurtarmanın yolunu ararlar. Zeyno’yu başkasına verdiklerini öğrenen Seyit ve Sinan, Zeyno’yu kaçırmak için Şanlıurfa’ya gitmeye karar verir. Ali Kemal’de yardım etmek için peşlerine takılır tam tersine başlarına bela olacaktır

Stadyum Cumartesi Stadyum Cumartesi
Spor ProgramıTRT 12008-08-23saat: 23:45
Canlı Yayın Gözler Stadyumda!Gözler sahanın dışında, kavgada, çirkinliklerde değil, futbolun güzelliklerinde, gollerde, heyecanda, temiz rekabette, fair-playde... Maçlardan en kapsamlı, en uzun özet görüntüler sadece Stadyumda...

Sayısal Gece Sayısal Gece
MüzikTRT 12008-08-23saat: 22:10
TRT’nin en çok izlenen yapımlarından “Sayısal Gece” coşkusu devam ediyor. Programı Türkiye’nin en ünlü starlarından; Sibel Can ve ünlü şovmen Ceyhun Yılmaz birlikte sunuyorlar.Sibel CAN’ın büyük bir orkestra ile canlı performans sergilediği programa bu hafta konuk olarak ülkemizin en büyük yorumcularından Müslüm GÜRSES katılıyor.

Mert ile Gert Mert ile Gert
Yerli DiziTRT 12008-08-23saat: 20:40
Poyraz Bey, Servet Hala’nın parasını alamadığı için dertlidir. Bu konuda yeni çözümler üretmeye başlar. Gert ise, okumadan imzalamış oldukları kontrat konusunda gamlı ve endişelidir. Mert’in hiç umurunda olmamasına rağmen kontrat maddelerini öğrenmek zorundadır. Kontratın ağır hükümler içerdiğini Afet’ten duyunca kontratı iptal ettirmeye çalışır

Ortadirek Şaban Ortadirek Şaban
Türk FilmiSTV2008-08-23saat: 19:45
Bir fabrikada memur olarak çalışan Şaban aynı fabrikada sekreterlik yapan ve ünlü petrol zengini Adnan Bıçakçı’nın katkılarıyla üniversite okuyan Bahar’a âşıktır. Oysa Bahar, başarılı ve zengin bir sporcu olan Erkan’a gönül vermiştir. Adnan Bıçakçı, bütün mirasını Bahar’a bırakınca Bahar gangsterler tarafından kaçırılır. Ancak onu kurtarmak için tek uğraşan kişi sevgilisi Erkan değil orta direk Şaban’dır.

Ayna Ayna
BelgeselSTV2008-08-23saat: 23:00
Keşfedilmemiş ülke Papua Yeni Gine.Ayna, bilinmeyen coğrafyaları keşfe devam ediyor ve bu hafta objektifini Papua Yeni Gine’ye çeviriyor. İsmini 90’lı yıllarda bir reklâm filminde duymuş olsak da keşfedilmemiş gizemli bir ülke Papua Yeni Gine. Papualılar okyanusla o kadar iç içeler ki bazı evlerini okyanus sularının üzerine inşa ediyorlar

3 Kağıtçılar 3 Kağıtçılar
Türk FilmiKANAL72008-08-23saat: 20:10
Urfalı Mahmut, kendisinin ve çocuklarının sosyal güvencesi olmadığı için herhangi bir hastalık durumunda oldukça zor günler geçirmektedir… Kızı Milcan’ın böbrek yetmezliği yüzünden böbrek aramak zorunda kalan Mahmut, bunun için tüm yakınlarına haber verir. Sonunda çok sevdiği arkadaşı Halil’in oğlu Ferit’in böbreği kızına uyar. Bütün bu olaylar gelişirken Mahmut kızı Milcan’ın Ferit’e karşı farklı duygular beslediğini öğrenir.

Dexter Dexter
Yabancı DiziCNBC-E2008-08-23saat: 23:00
Tekrar.Öldürebilme yetisini tekrar kazanmaya çalışan Dexter, Küçük Chino adlı gangsterin peşindedir. Bu arada Debra yaşadığı travmayı atlattığına kendini ikna etmeye çalışmaktadır ancak iş esnasında kontrolünü yitirir. Dexter da Debra da son yaşadıklarıyla boğuşurken Miami Metro Polis Departmanı’ndan Ajan Lundy Miami’deki yeni seri katili yakalamak için ipucu bulmak üzere şehre gelmiştir.

The Closer The Closer
Yabancı DiziCNBC-E2008-08-23saat: 22:00
Tekrar.Brenda, aralarında Taylor’ın arkadaşlarından birinin oğlunun da olduğu üç gencin vurulmasını araştırmaktadır. Çetelerin konuçlanmasıyla tanınan bir bölgede gerçekleşen olaydaki ipuçları vurulmaların çete ilişkili olduğunu kuşku götürmez bir biçimde kanıtlamaktadır

Battlestar Galactica Battlestar Galactica
Yabancı DiziCNBC-E2008-08-23saat: 19:00
Galactica’da bulunan Baltar hainlik suçlamalarıyla karşı karşıya kalmıştır. 6 Numara’nın da yardımlarıyla intiharı düşünmeye başlar. Onun gerçek kimliğiyle ilgili akılda hala soru işaretleri vardır; bir Saylon mudur değil midir? Bu arada Apollo, Tyrol’a Galactica’da yeni açılan Joe’nun Yeri adlı barı gösterir

The Sopranos 4. Sezon The Sopranos 4. Sezon
Yabancı DiziE22008-08-23saat: 22:15
Mafya babası Tony Soprano ve ailesinin hikayesi bu akşam 4. sezon birinci bölümü ile e2’de. New Jersey’de yaşayan, dünyanın en meşhur kurmaca Mafya ailesi’nde argo ve vahşet bu bölümde de sınır tanımıyor. Kara mizah serpiştirilmiş bu agresif diziyi kaçırmayın.

Ong Bak Ong Bak
Yabancı SinemaBLOOMBERG HT2008-08-23saat: 21:20
Ong-Bak’ın başı, kutsal Buda heykelinin kafası fakir bir köyden çalındığı zaman, köy halkı sefalet içine sürüklenir. Buda heykeli inanışa köye bereket getirmekte ve köyü korumaktadır. Onsuz köy kuraklık ve sefalet içindedir. Genç Ting, köy halkı arasından Bangkok’a gidip heykelin baş kısmını bulup geri götürme görevi için seçilir.

Superman Superman
Yabancı SinemaBLOOMBERG HT2008-08-23saat: 16:30
Krypton Meclisini gezegenin kendini yok edeceğine ikna edemeyen bilim adamı Jor-El (Marlon Brando), oğlunu Krypton ırkını kurtarmak için dünyaya gönderiyor. Dünyada süper güçler elde eden oğlu, halkın gönlünde gerçeğin ve adaletin savunucusu oluyor

%100 Futbol %100 Futbol
Spor ProgramıNTV2008-08-23saat: 23:45
Şampiyonlar Ligi ön eleme ikinci maçlarına çıkacak olan Fenerbahçe ve Galatasaray ligdeki ilk maçlarını çıkacak. Galatasaray’ın Denizlispor, Fenerbahçe’nin Gaziantep maçlarının hemen ardından iki ünlü yorumcu karşılaşmaları değerlendirecek.

Hareket Halinde Türkiye Hareket Halinde Türkiye
BelgeselNTV2008-08-23saat: 22:00
Tekrar.Belgeselin en çarpıcı sahnelerini içeren bu bölümde Akçakoca’ya her yıl Mardin’den fındık toplamaya gelen 30 kişilik bir aile yakın takibe alınıyor. Yıllardır, o tarla senin, o bahçe benim, gide gele büyüyen gençler, eski filmlerdeki gibi “Boynu bükük” değiller. Özellikle genç kızlar, İstanbullu feministlere pabuç bırakmayacak bir duruşla kameranın karşısına çıkıyorlar. Evlenmek kurtuluş değil onlar için.

NNenna Freelon & Ivan Lins Konseri NNenna Freelon & Ivan Lins Konseri
MüzikNTV2008-08-23saat: 20:45
Eklektik müzik zevkini, kendine özgü dinamik yorumuyla bütünleştiren ve tam altı kez Grammy ödüllerine aday gösterilen caz vokalisti Nnenna Freelon, İstanbul’da başka bir yıldızla, Brezilya’nın ünü sınırlar ötesine taşmış, kariyerinde 35 yılı, 27 albüm, 350 şarkıyla deviren Ivan Lins ile unutulmaz bir konser verdi. Ülkemize ilk kez gelen Nnenna Freelon, 2008 yılı içinde iki albüm birden yayınladı.

Kanser ve Yaşam Kanser ve Yaşam
DiğerCNN TÜRK2008-08-23saat: 20:00
Kanser ve Yaşam’ın bu haftaki konusu kadınlarda hormon ve kanser ilişkisi...Hormon tedavisi kanser yapar mı? Menopozda kanser riski artar mı? Tedavi amaçlı hormon kullanımında nelere dikkat edilmelidir?

Taştaki Sır Taştaki Sır
BelgeselCNN TÜRK2008-08-23saat: 11:05
Binyıllar öncesinden bugüne inançlara, kültürlere, yaşamlara beşik olmuş bir kent: Van Bu kentin taşlarına önemli izler bırakan madencilik konusunda çığır açmış bir medeniyet: Urartular…

Hızlı ve Öfkeli Hızlı ve Öfkeli
Yabancı SinemaSHOW TV2008-08-22saat: 20:45
Domenic Toretto, Los Angeles sokaklarına karanlık çöktükten sonra sınır tanımadan otomobil yarışları yapan bir grubun lideridir. Polis, sokaklarda dehşet saçan Toretto’nun aynı zamanda hırsızlık yaptığından; yüksek değerdeki elektronik aletleri çaldığından da şüphe etmektedir

Medusa Darbesi Medusa Darbesi
Yabancı SinemaSHOW TV2008-08-23saat: 00:30
Çok satan casusluk ve aksiyon romanlarının usta yazarı Robert Ludlum’un romanından uyarlanan nefes kesici bir hikaye, sürprizli bir gerilim, iddialı bir kadro. Çin başbakan yardımcısının şüpheli ölümünden sorumlu tutulan Jason Bourne (Matt Damon) ; inzivaya çekilmiş eski bir suikastçıdır ve bu olayla ilgisi yoktur

Baba Ocağı Baba Ocağı
Yerli DiziSTAR TV2008-08-22saat: 20:40
Sünnet olmaktan korkan Ozan gizlice kesilecektir. Buna rağmen sünnet düğünü en ince ayrıntısına kadar planlanmıştır.Ancak bu planı yine Seyfi bozar.Murat,Güven,Hasan,sahte mühendisler,Recep, Sabri, jandarma, bütün köy Ozan’ı aramaya koyulur

Afrika’da Yarış Afrika’da Yarış
Yabancı SinemaATV2008-08-22saat: 20:40
Devasa Marakunda Elması aynı zamanda Köln Katedrali’nin anahtar taşıdır ve o olmadan bu görkemli yapı, görkemli bir harabeye dönüşecektir. Katedral’in sorumlusu ve bir kitap kurdu olan Sebastian, bu efsanevi elmasın Afrika kıtasının karanlıklarında saklı olduğunu öğrenir
Reklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı