Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
5N 1K 5N 1K
Haber ProgramıCNN TÜRK2008-08-18saat: 20:00
Rusya’da son yıllarda neler değişti?18 Ağustos Pazartesi günü 5n 1k, Rusya- Moskova’dan ekrana geliyor.5n 1k, Rusya denilince akla ilk gelen ismi, ünlü Türk gazeteci Cenk Başlamış’ı Moskova’ya taşıdığı stüdyosuna konuk ediyor.

Ormanı Yaşat Ormanı Yaşat
DiğerCNN TÜRK2008-08-18saat: 15:40
Sizde CNN TÜRK’ün “Ormanı Yaşat” kampanyasının bir parçası olmak istiyorsanız, gün boyu CNN TÜRK’te haber kuşaklarını ve hafta içi her gün saat 15.40’ta ekrana gelecek “Yangına İnat Ormanı Yaşat” kuşağını kaçırmayın.

Göçmenler Göçmenler
BelgeselNTV2008-08-18saat: 22:00
Umut arayanların Afrika’dan Avrupa’ya uzanan yolda uğradıkları bir durak Türkiye... Afrika’dan bir yolunu bulup Türkiye’ye gelen ama burada sıkışıp kalan göçmenler, ülkelerindeki açlıktan, iç savaşlardan kaçarak, can güvenliklerini sağlamak ve para kazanmak uğruna Avrupa’ya ulaşmak istiyorlar.

90 Dakika 90 Dakika
Spor ProgramıNTV2008-08-18saat: 20:30
Fuat Akdağ, Hıncal Uluç Haşmet Babaoğlu ve Mehmet Y. Yılmaz’ın yorumlarıyla katıldığı bir futbol klasiği olan “90 Dakika” yeni sezonu açıyor...NTV’de 12 yıldır yayınlanan programda dört ünlü spor yorumcusu, Turkcell Süper Lig’in 2008-2009 sezonunun başlamasına günler kala gelişen spor olaylarını tartışacak.

Kız Takımı Kız Takımı
Yerli DiziFOX TV2008-08-18saat: 20:00
Fikret, kız takımını çalıştırmaya karar vermekle, başına nasıl bir dert aldığının farkında değildir. Birden bire çok sert bir kayaya çarpacaktır. Diğer yanda, Canan hem kendi kızının hem kasabalının tepkileriyle baş etmeye çalışıyordur. Zeynep, okula gidebilme mücadelesini sürdürürken, köylü kızı Nazife de, basketbolla tanışır

Tribün Ateşi Tribün Ateşi
Spor ProgramıFOX TV2008-08-18saat: 23:00
Yeni sezonun tek futbol tartışma programı “Tribün Ateşi” 18 Ağustos Pazartesi günü Fox ekranlarından seyircileriyle buluşmaya hazırlanıyor. Fox Spor Servisi tarafından hazırlanan ve Bülent Ülgen’in sunumuyla gerçekleşecek olan programın yorumcuları ise şöyle;“Adnan Aybaba, Ersan Çelik, Engin Verel ve Hayri Hiçler.”

Hazır Giyim Hazır Giyim
Yabancı SinemaCNBC-E2008-08-18saat: 22:00
Paris’teki gerçek moda haftası boyunca çekilen ve Robert Altman’ın daha sonra bu çekimlerden bir hikaye oluşturmasıyla ortaya çıkan Ready to Wear, eleştirel olduğu kadar komik de bir film. Altman her ne kadar bazen acımasız olsa da esasen moda dünyasının gerçek ruhunu yakalayıp, üzerine biraz da abartı sosu dökmek suretiyle filmi eğlenceli kılmak istemiş

Smallville Smallville
Yabancı DiziCNBC-E2008-08-18saat: 20:00
Clark “Hayalet Bölge”den kaçan bir katilin Seattle’a vararak bir Taiwan kargo gemisindeki tüm personeli öldürdüğünü öğrenir. Clark olayı biraz daha araştırınca, insanların kemiklerini emen korkunç hayalet Aldar’la karşı karşıya gelir. Öte yandan farklı varoluş düzlemleri arasında seyahat etme yeteneği olan bir hasta LutherCorp gizli deney laboratuvarından kaçmıştır ve intikam peşindedir.

CSI: New York CSI: New York
Yabancı DiziCNBC-E2008-08-18saat: 21:00
Clay Dobson’a olanlardan sonra Mac, İçişleri’nin kendisine karşı başlattığı soruşturmada kendini savunabileceğine inanmaktadır. Şüpheliyi takip ederken başına gelen olayları anlatması ve açıklamaları yeterince iyi olmazsa işini kaybetme riskiyle karşı karşıya gelecektir.

İbo Show İbo Show
Yerli DiziATV2008-08-17saat: 20:30
16 yıldır Pazar akşamlarınızın vazgeçilmezi İbo Showda bu hafta bomba gibi bir programa, sınırsız eğlenceye ve sürprizlere hazır olun... İbo Show un bu haftaki muhteşem konukları; Yepyeni albümüyle olay yaratan, besteci ve yorumcu kimliğiyle Deniz Seki Ve Yeni albümünün şarkılarını ilk kez “İbo Show”da söyleyecek olan genç kızların sevgilisi, Gökhan Özen...

Sevimli Dinazor Sevimli Dinazor
Yabancı SinemaSHOW TV2008-08-17saat: 20:45
Kendini beğenmiş Kral Pumponell tarafından okyanusun ortasındaki küçük bir volkanik adaya sürgüne gönderilen Profesör Tibberton; çok yönlü, sevimli ancak dağınık fikirli, topluma uyumsuz bir bilim adamıdır. Profesörün bir dil okulunda birbirinden renkli karakterlerde öğrencileri vardır.

Düğün Şarkıcısı Düğün Şarkıcısı
Yerli DiziKANAL D2008-08-17saat: 20:45
Şükran’la Kudret kavuşabilecek mi?Bayram, Çiçek’e beklediği cevabı veremeden, Münevver’in geçirdiği sinir krizi tüm meydanı birbirine katar. Ancak Kudret’in Münevver’i affetmeye niyeti yoktur. Asuman, olanlardan dolayı Şükran’ı suçlarken, söyledikleriyle Çiçek’i altüst eder. Bu zor anlarında yine Çiçek’in yanında olan Bayram, bir yandan da onun Yıldıray’la ilgili korkularıyla yüzleşmesini sağlar.

August King’in Yolculuğu August King’in Yolculuğu
Yabancı SinemaCNBC-E2008-08-17saat: 22:00
August King son yılların en güzel oyuncularından Thandie Newton’ı farklı bir rolle karşımıza çıkarıyor. Dul bir çiftçi olan August King (Jason Patrick) her yıl olduğu gibi bu yıl da yetiştirdği ürünleri satıp kendisine kış boyunca yetecek yiyecek ve malzeme satın aldıktan sonra evine dönmek üzere yola koyulur

Futbolig Futbolig
Spor ProgramıSTAR TV2008-08-18saat: 00:30
Hasret bitiyor Futbolig yeni sezona 17 Ağustos Pazar günü merhaba diyor! Ertem Şener’in hazırlayıp sunduğu Futbolig bu sezon yenilenen kadrosuyla izleyicisiyle buluşacak. Fenerbahçe cephesi için efsane isim Cem Pamiroğlu , Galatasaray adına eski kaptanlardan Cüneyt Tanman Futbolig’in yeni yorumcuları oldular.

Süper Kupa Karşılaşması Galatasaray - Kayserispor Süper Kupa Karşılaşması Galatasaray - Kayserispor
Canlı YayınTRT 12008-08-17saat: 20:55
Süper Kupa Karşılaşması Galatasaray - Kayserispor karşısında sahaya çıkıyor. TRT ekranlarında canlı yayında verilecek olan maçtan sonra 23:00da Maçın Ardından programını izleyebilirsiniz.

Çifte Kavrulmuş Çifte Kavrulmuş
MüzikTRT 12008-08-17saat: 23:20
Emel Müftüoğlu ve Şafak Sezer’in birlikte sundukları programda bu hafta da Yeşim Salkım, Ferda Anıl Yarkın ve Ceyhun Yılmaz konuk oluyor.Neşeli sohbetler, canlı müzik performansları ve skeçlerle bir yaz gecesinde daha sizleri ekrana bağlayacak.

Evlilik Dansı Evlilik Dansı
YarışmaSTAR TV2008-08-17saat: 20:40
Artı Film’in yapımcılığını üstlendiği, Pınar Altuğ Atacan’ın sunumuyla dansın büyüsüne kapılan, evlilik hayalleri kuran çiftlerin mücadelesini ekrana getiren “Evlilik Dansı” nın jüri üyeliklerini Cenk Eren, dans hocası Aytunç Bentürk, ve bu haftadan itibaren yazar Rahşan Gülşan üstleniyor.

Şantör Şantör
Yabancı SinemaATV2008-08-17saat: 00:30
50 yaşında başarılı bir şöntör olan Alain (Gérard Depardieu), Clermont-Ferrand şehrinde şehrin önemli klüplerinde sahne almaktadır. Bir gece seyircileri arasında gördüğü sarışın genç bir kadın, Alain’ı inanılmaz derecede etkiler. Aklından çıkarmayı bir türlü başaramadığı bu kadınla sonunda tanışmayı da başarır.

Roman Star Roman Star
YarışmaFOX TV2008-08-17saat: 20:00
Roman Starda bu hafta “Selami Şahin Gecesi” yapılacaktır. Yarışmacılar ve jüri üyeleri birbirinden güzel Selami Şahin bestelerini seslendirecek. Gece, Selami Şahin için hazırlanmış biçok özel sürprizle devam edecek. Roman Starı müzik yarışmalarının tecrübeli ve sevilen ismi Armağan Çağlayan ve Mehtap sunuyor.

Lost 1. Sezon Lost 1. Sezon
Yabancı DiziTNT2008-08-17saat: 21:15
Ambara bir giriş yolu bulmaya çalışırlar. Locke ve Boone adanın derinliklerine dalar. Sawyer artık gözlüğe ihtiyaç duymaktadır ve bu yüzden dayanılmaz baş ağrıları çekmeye başlar. Jack ise ona yardım etme konusunda gönülsüz davranır. Charlie zor bir dönem yaşamaktadır. Locke hatası nedeni ile ortadan kaybolur.

Gizemli Aile Gizemli Aile
Yabancı SinemaKANAL D2008-08-18saat: 01:30
Eski bir doctor olan Thomas (Vincent Ventresca), hapisten yeni çıkmıştır. Hayatına yeni bir yön vermek için Purgatory Flats’e yerleşir. Oldukça çekici ancak evli bir kadın olan Sunny’den (Alexandre Holden) çok hoşlanır. İstemese de olaylar onu, Sunny’nin kanun kaçağı kocasının ve ailesinin içine iter.

İyi Aile Çocuğu İyi Aile Çocuğu
Türk FilmiBLOOMBERG HT2008-08-17saat: 19:30
Bir kan davası yüzünden, ikiz kardeşler, henüz bebekken birbirinden ayrılır. Tek yumurta ikizi bu kardeşler, farklı ailelerde, farklı şekillerde yetişirler. Biri banka memuru, diğeri ise bir kabadayı olur. Ve kader onları sonunda karşılaştırır.

The Sopranos Tekrar The Sopranos Tekrar
Yabancı DiziE22008-08-17saat: 21:00
Aksiyonun sınır tanımadığı, kara mizah serpiştirilmiş “The Sopranos” üçüncü sezon bölümleri ile Pazartesi’den Perşembe’ye saat 22:15’de kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için e2’de ekrana geliyor...

Newyork’ta Deprem Newyork’ta Deprem
Yabancı SinemaTV82008-08-17saat: 20:45
New York’’un kalbi Manhattan, çok sağlam zemin üzerine kurulmuş kalabalık bir yerleşimdir. Deprem New York’’lular için o kadar uzak bir kavramdır ki, sadece küçük bir sismik araştırmalar merkezi vardır ve pek ciddiye alınmamaktadır Dev bir deprem, şehirde taş taş üstünde bırakmayacak ve yüzbinlerin ...

Kırık Bir Aşk Hikayesi Kırık Bir Aşk Hikayesi
Türk FilmiTRT22008-08-17saat: 20:00
Fuat, Ayvalık’ın yeni zenginlerinden zeytinyağı tüccarı Recep Bey’e borçlanmış, yağ fabrikası sahibi bir eşraf ailesinin içki ve kumara düşkün oğludur. Fuat, çıkar ilişkilerine dayalı bu ortam içinde Recep Bey’in kızı Belgin’le sevmediği halde nişanlanmak zorunda kalır

Türkalite Türkalite
DiğerTRT22008-08-17saat: 21:40
Türkalitenin bu bölümde; Turizm sektöründe eğitimden ve hizmet kalitesinden kaynaklanan sorunlar, taksicilerden, garsonlara kadar uzanan yelpazede mercek altına alınacak.Turizm sektörü ile ilgilenenlerin özellikle kaçırmaması gereken bir program

Yemekler ve Gerçekler Yemekler ve Gerçekler
BelgeselNTV2008-08-17saat: 22:00
Çocuklarınız Nelerle Beslenmeli? Çocuklarınızın sağlığını, davranışlarını ve okul başarılarını sadece tabaklarına koyduklarınızla değiştirebilir misiniz? Yaşları büyüdükçe ve birer yetişkin olmaya başladıkça çocukların yedikleri vücutlarını, zekalarını, davranışlarını ve alışkanlıklarını ne yönde etkiliyor?

% 100 FUTBOL % 100 FUTBOL
Spor ProgramıNTV2008-08-17saat: 20:45
Rıdvan Dilmen ve Güntekin Onay’ın yorumlarıyla katıldığı “%100 Futbol” yeni sezona (Pazar) başlıyor. İki ünlü yorumcu, 22 Ağustos’da başlayacak Süper Lig’de mücadele edecek takımların form durumunu, yeni transferleri ve bu sene ligde ne yapabileceklerini tartışacak. Dilmen ve Onay, programda ayrıca Avrupa arenasında mücadele eden takımlarımızın son durumlarını, tur şanslarını değerlendirecek..

Oradaydım Oradaydım
BelgeselCNN TÜRK2008-08-17saat: 23:25
‘Oradaydım’ın bu haftaki bölümünde, bir dönem yurtdışına bilim ve sanat eğitimi almaya giden Türk öğrencilerinin serüveni ekrana geliyor. Heykeltıraş-ressam Sadi Öziş, 1948 yılında gittiği Paris’te aldığı sanat eğitimini ve bugünün önemli sanatçılarıyla geçirdiği unutulmaz günlerini ‘Oradaydım’ belgeseline anlatıyor

FutbolMania FutbolMania
Spor ProgramıCNN TÜRK2008-08-17saat: 21:00
Futbolmania, renkli kişilikleri ile öne çıkan Aziz Üstel, Ömer Çavuşoğlu ve Faik Gürses’in cesur yorumları tecrübeli isim Nebil Evren’ın sunumuyla her pazar canlı yayınla 4. yılında bu sezon da CNN TÜRK’te ekrana gelmeye başlıyor. Futbol sezonu öncesi takımlar, transferler, hazırlıklar, haberler ve yorumlar futbolmania’da ekrana taşınıyor.
Reklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı