Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Türkülerle Süper Gece Türkülerle Süper Gece
MüzikTRT 12008-08-14saat: 22:10
Gençler ve ustalar, Anadolu’nun özü, yüreğin sözü türkülerle bir araya geliyor ve sizlere doyumsuz bir türkü ziyafeti sunuyor. TRT’nin türkü tadında programı “Türkülerle Süper Gece” perşembe akşamlarınıza renk katıyor.

Süper Babaanne Süper Babaanne
Yerli DiziTRT 12008-08-14saat: 20:50
Süper Babaanne Sakine Nine, bu bölümde gelini Gülizar’ın kendisini evde istemediğine dair konuşmaları duyup içerler ve evi terk eder. Sokaklarda yatmaya başlar… Bunun üzerine Eşber’de annesini aramak için işe gitmez. Bu yüzden kayınpederi Yunus Bey, Eşber’i işten atar… Yunus bey artık koca dükkânda yalnızdır.

Hırsızlar Çetesi Hırsızlar Çetesi
Yabancı SinemaSTAR TV2008-08-15saat: 00:30
Dört hırsızın birbirleriyle olan kıyasıya mücadelesini konu alan “Hırsızlar çetesi”nin başrollerini Tom Sizemore ve Sherilyn Fenn paylaşıyor. Bu dört hırsız birbirleriyle kıyasıya mücadele sonucunda amaçlarını elde etmişler fakat büyük kazançlar uğruna kendilerini büyük tehlikelere sürüklemişlerdir.

Gece Gündüz Gece Gündüz
Yerli DiziKANAL D2008-08-14saat: 23:15
Dünyanın paylaşamadığı tarihi eser, Theodora’nın kolyesi, bir operasyon esnasında Organize Şube’nin eline geçer. Ancak müzeye nakledilirken, Aslan ve Kemal’in gözlerinin önünde çalınır. Ekip bu kez de tarihi eser kaçakçılarının peşine düşer. Tüm bu karmaşanın içinde, Aslan’ın uğraşmak zorunda olduğu diğer bir durum ise Alev’dir.

Ani Ölüm Ani Ölüm
Yabancı SinemaBLOOMBERG HT2008-08-14saat: 22:20
Pittsburg Stadı ndaki hokey maçını izleyen 17 bin fanatik taraftarın arasına, ABD başkan yardımcısı da bulunmaktadır. Heyecandan yerlerinde oturamayan seyirciler, tam o sıralarda aşırı uçlara mensup bir grup caninin, bu oyunu asla unutamayacakları bir hale getireceğinin farkında değillerdir. Küçük kızı maç sırasında esir alınan Darren McCord, kendini acımasız ve soğukkanlı rakibine karşı ölümcül bir kedi fare oyunun içinde bulur.

Ece Ece
Yerli DiziBLOOMBERG HT2008-08-14saat: 21:00
Kendi onuruna verilen partiden bir kadınla birlikte ayrılması, kendisini hâlâ Ege olarak gören Ece’nin başını fena halde belaya sokar. Sema’yla arası bozulur, Ömer Ece’den uzak durmaya başlar. Dergidekiler, kadınlardan hoşlandığını düşündükleri Ece’ye karşı tavırları tamamen değişir; kadınlar Ece’den köşe bucak kaçmaya başlarken, erkeklerin de kafası karışmıştır.

Ölümcül Dövüş Ölümcül Dövüş
Yabancı SinemaBLOOMBERG HT2008-08-14saat: 19:30
Robin Shou , Talisa Ssota , Brian Thompson , Sandra Hess "Mortal Combat" serisinin bu ikinci filminde kahramanlarımız Dünya’yı kurtarmanın sevincini yaşarlarken birden gördükleri karşısında hayrete düşerler. Diğer boyuttan gelen düşmanları ait oldukları yere göndermişlerdi fakat oradaki en kuvvetli gücün tekrar bu boyuta geçmesi ve savaş yeni başlıyor demesi hiç hesapta yoktu

Prenses Perfinya Prenses Perfinya
Yerli DiziFOX TV2008-08-14saat: 20:00
Florinya Vektor’un yedek parça deposundan Perfinya’nın uzay gemisi için gerekli olan ışık hızı kristalizörünü gizlice almaya çalışırken yakalanmıştır. Vektor, Florinya’yı sorgular ve hapseder. Perfinya, Florinya’yı kurtarmak için planlar yapmaya başlar.

The Sopranos 3. Sezon The Sopranos 3. Sezon
Yabancı DiziE22008-08-14saat: 22:15
noel tatili yaklaştıkça Tony de kendi kendine Noel melodileri mırıldanmaya başlamıştır. O ve Furio, Janice’i döven Rus’dan intikam almak için elele verir. Bu arada mahallenin çocukları için yeni bir Noel Baba bulmaya çalışan Tony, Sylvio ve Paulie rahatsız edici bir biçimde sürekli Big Pussy’yle olan hatıralarını anımsamaktadır. Bu arada Tony, Meadow’u aldatırken yakaladığı Jackie’yi fena halde döver.

Dirt Dirt
Yabancı DiziE22008-08-14saat: 21:00
Dergi Çalışanları Rehin Alınıyor.Eski bir çocuk yıldız, dergi çalışanlarını rehin alır ve kendisini konu alacak bir sayı çıkartmaları için onları tehdit eder. Diğer yandan Lucy hala adamın gerçek bir tehlike olup olmadığını anlamaya çalışmaktadır. Belki de tekrar ilgi odağı olmak isteyen zararsız eski bir şöhrettir

Yeşil Haberci Yeşil Haberci
Haber ProgramıNTV2008-08-14saat: 15:15
Sokakta yaşayan hayvanların koruma altına alınması için başlatılan “Hayvan barınanları” uygulaması yetersiz bakım koşulları sebebiyle zaman zaman çözüm yerine sorun yaratıyor... Canlı yayın konukları ile hayvan barınaklarının eksileri ve artılarının değerlendirileceği programda sokak hayvanları için yapılan barınakların koşulları, hayvan hakları ve hayvanlara yapılan eziyetlerin yaptırımları değerlendirilecek...

Hannibal Hannibal
BelgeselCNN TÜRK2008-08-14saat: 21:30
Ülkesine duyduğu bağlılıkla Roma’ya karşı mücadele eden ateşli bir lider...Bütün zamanların en büyük askeri dahilerinden biri…Hannibal’ın ve onun mücadelesinin hikayesi "Hannibal: Romanın Büyük Düşmanı" belgeselinin birinci bölümü Perşembe günü Cnn Türk’te...

Anne Kanadı Anne Kanadı
Türk FilmiKANAL72008-08-14saat: 17:00
Yataktan kalkamayacak kadar hasta olan Çiçek’in günleri sayılıdır. Bu duruma çocukları Sevinç ve Sinan çok üzülürken eşi Rıza’nın tek derdi ise Çiçek’in kolundaki bilezikleri alarak eve kuma getirmektir. Çiçek uyurken kolundan bilezikleri alan Rıza bilezikler karşılığında Ümmü’yü eve kuma olarak getirir. Her şeyin farkında olan ve çok üzülen Çiçek kısa bir süre sonra ölür…

Zor Sevda Zor Sevda
Türk FilmiKANAL72008-08-14saat: 22:10
Bir toprak meselesi yüzünden dört yaşında iken babası öldürülen Hasan, babasının katili Ekrem’le annesinin arasında geçen mücadeleler içinde büyümüştür. Delikanlılık döneminde annesine yapılan haksızlıkları daha fazla hazmedemeyen Hasan, Ekrem’i öldürür

Iconoclasts Iconoclasts
BelgeselNTV2008-08-14saat: 20:30
Mario Batali yemekleri, yemek kitapları ve her zaman tıkabasa dolu olan restoranlarıyla tüm dünyada tanınan bir aşçı. Hayatına kattığı özel başka bir malzeme ise müzik sevgisi. Batali programda aykırı bir müzisyen ve film yapımcısı olan dostu, R.E.M. grubunun solisti Michael Stipe’la beraber bu tutkusunu keşfe çıkacak.

İlle De Roman Olsun İlle De Roman Olsun
YarışmaSHOW TV2008-08-13saat: 20:45
İlle de Roman Olsun” yarışmasında; Romanlar kendilerine özgü yeteneklerini yarışmada sergileme imkanı bulacaklar.. Dansöz, şarkıcı ve enstrüman çalarak yarışacak Romanlar’ı değerlendirecek jüri de Müjdat Gezen, Melek Baykal ve Hüsnü Şenlendirici var. Ali Şan ve Çağla Şikel hem yarışmayı sunacaklar hem de jüri üyeliğinde yer alacaklar. illede roman olsun yarışmasını kaçırmayın.

Konuş Benimle Konuş Benimle
Yabancı SinemaKANAL D2008-08-13saat: 23:15
Laurie Halse Anderson’ın büyük beğeni toplayan, ödüllü romanından sinemaya uyarlanan “Konuş Benimle” TV’de ilk kez bu akşam Kanal D’de ekrana geliyor. Melinda, neşeli ve başarılı bir öğrenciyken, yaşadığı sarsıcı olayın ardından sessizliğe bürünmüş, okul hayatında dışlanmış bir gençtir. Annesinin ilgisizliğine ve arkadaşlarının alaycı tavırlarına rağmen iç dünyasında yaşadıkları tamamen bambaşkadır.

Cesaretin Var Mı Aşka Cesaretin Var Mı Aşka
Yerli DiziKANAL D2008-08-13saat: 20:45
Tamer, Ebru’ya destek oluyor.Babasının mafya, onlarca yalan söyleyen Tamer’in de tamamen masum olduğunu öğrenen Ebru yıkılmıştır. Bunca zaman bir yalanın içinde yaşadığını anlayan Ebru’nun sığınabileceği tek bir liman kalmıştır; Tamer. Gerçek kişiliğiyle Ebru’nun karşısına bir türlü çıkamayan Tamer, perişan olan Ebru’ya kol kanat gerip, sahip çıkar.

Son Lejyon Son Lejyon
Yabancı SinemaBLOOMBERG HT2008-08-13saat: 22:20
Son derece güçlü ve epik bir aksiyon. Son Lejyon, Roma’nın çöküşüyle ve Kral Arthur’un güçlü kılıcı Excalibur ile ortaya çıkıyor. İstilacı kavimlerce kuşatılmış Roma İmparatorluğu’nda gözüpek bir general (Colin Firth) , güçlü bir büyücü (Ben Kingsley) ve usta bir savaşçı (Aiswarya Rai), ihtişam ve zafer için inançlı askerlerle donatılmış bir orduya yol göstermek için biraraya gelirler

Peri Masalı Peri Masalı
Yerli DiziBLOOMBERG HT2008-08-13saat: 19:30
Çocukların hayal dünyasının sınırlarını zorlayacağa benzeyen yeni dizi “ Peri Masalı” kendi kulvarında Türkiye’de bir ilk olacağının sinyallerini şimdiden veriyor.Ailece seyredebileceğiniz kaliteli ve sıcak bir proje olan “Peri Masalı” 13 Ağustos Çarşamba günü Türkiye’nin en neşeli kanalı Kanal 1 ekranlarında başlıyor!

Dolu Dizgin Yıllar Dolu Dizgin Yıllar
Yerli DiziATV2008-08-13saat: 20:40
Bekir’in kurnazca oyunuyla hiç ummadığı bir durumun içine düşen Barış’ın bir seçim yapması için önünde iki yol vardır… Ya ailesinin yanına geri dönüp annesiyle sorunlu hayatına kaldığı yerden devam edecek ya da çiftliğe dönerek bu yeni ortama ayak uydurmaya çalışacaktır… Sonunda denize düşen yılana sarılır misali mecburen çareyi çiftliğe geri dönmekte bulur

Prenses Perfinya Prenses Perfinya
Yerli DiziFOX TV2008-08-13saat: 20:00
Santor ve Garoks dünyaya ve dünyalılara alışmaya çalışırken tuhaf davranışları herkesin dikkatini çekmeye başlamıştır. Bu iki hayal hırsızının yeni kurbanları Murat’ın yardımcısı Hakan olacaktır. Garoks Gül ve Sabri’nin bronzlaşma merakını görür ve onları birer zenciye dönüştürür

Eyvah Halam Eyvah Halam
Yerli DiziSTAR TV2008-08-13saat: 20:40
Kamuran sebze bahçesinin yandığını görünce fenalık geçirir ve kendinden geçer. Kasaba halkı el birliği ile yangını söndürür.Herkes gergin bekleyiş içindedir.Kamuran hala kendine gelmemiştir.Şüpheleri üzerine çeken Hilmi’yi korku almıştır.Kasabanın polisleri Muharrem ve Mükerrem Hilmi’yi sorgulamaya gelirler.

Karanlık Sularda Karanlık Sularda
Yerli DiziSTAR TV2008-08-14saat: 00:30
Büyük kentten küçük ve sakin bir kasabaya taşınan bir roman yazarıyla karısı esrarengiz bir tesadüfün ardından kendilerini seks ve ihanetle dolu bir entrika ağının ortasında bulurlar. Her şey yazarın şerifin elinden ölesiye dövülmüş bir kadını kurtarması ve kendini savunmak isterken şerifi vurmasıyla başlar.

Bedirhan Gökçe ile Gecenin Kıyısında Bedirhan Gökçe ile Gecenin Kıyısında
MüzikTRT 12008-08-13saat: 23:55
Bedirhan Gökçe İle Gecenin Kıyısında,ülkemizin gelenek ve göreneklerine bağlı hemen her yaştan izleyiciye hitap eden, şiirin ve müziğin keyifli sohbetlerle bütünleştiği ve izleyicileri günün stresinden ve durağanlığından uzaklaştırıp hoşça vakit geçirtmek isteyen farklı ve alternatif bir program olarak ekranlarda yerini alıyor.

24 dizisi 24 dizisi
Yabancı DiziE22008-08-13saat: 21:00
Jack, Graem’i kendisini McCarthy’nin ofisine götürmesi için zorlar. Böylece babalarının nerede olduğuna dair bir ipucu bulmayı ummaktadır. Bu arada çok daha aşırı stratejiler uygulamayı planlayan Lennox, Karen’a karşı elindeki kozu kullanır. Diğer yandan FBI’ın Walid’le yaptığı operasyon umulduğu gibi gitmez. Anti-Terör Birimleri’nde alınan yeni güvenlik önlemleri ise Nadia’nın hareket özgürlüğünü kısıtlamıştır.

Talih Kuşu Talih Kuşu
Yerli DiziATV2008-08-13saat: 22:40
Tellioğlular’ının evindeki partiyi dağıtan Cansu’yu takip eden Kaan, onun ve Babür’ün yolunu keser. Gençler arasındaki tartışma iyice alevlenir ve kendilerini karakolda bulurlar. Onları kurtarmak Kaan’ın eski tüfek dayısı Macit’e düşer. Villada ise Nevra ve Selim misafirlerine olayı açıklamaya çalışmaktadır. Cansu’nun eve gelmesi gecikince Gülseren ve Döndü de endişe içinde ne yapacaklarını bilemezler

Tez Tez
Yabancı SinemaCNBC-E2008-08-13saat: 22:00
İspanya’nın mucize çocuğu, ilk filmi Tesis’te de izleyicinin heyecanını baştan sona kadar ayakta tutmayı başarıyor. Ángela Márquez (Ana Torrent) Madrid’deki Kitle İletişimi Okulu’nda sinema eğitimi gören bir öğrenci. Sinemada görsel/işitsel şiddet üzerine bir tez ararken, korku filmleri tutkunu sınıf arkadaşı Chema’dan da (Fele Martínez) yardım ister

Dexter Dizisi Dexter Dizisi
Yabancı DiziCNBC-E2008-08-13saat: 21:00
Dexter dizisinin tekrar yayınlanacağını ve Six Feet Under’dan tanıdığımız michael c. hall’ın başrolde oynadığını biliyorduk.Showtime’ın bu sene ki bombası olan dexter, gündüz adli tıpçı, geceleri ise seri katil olan Dexter Morgan’ın yaşamını konu alıyor. Dizi Jeff Lindsay’in Darkly Dreaming Dexter isimli romanından uyarlama.

The Sopranos 3. Sezon The Sopranos 3. Sezon
Yabancı DiziE22008-08-13saat: 22:15
Tony’nin Gloria ile olan ilişkisi özellikle beraber Bronx Hayvanat Bahçesi’ne yaptıkları gezi sonrası giderek ısınmaya başlar. A.J. sonunda yaptıklarından dolayı tutuklanır. Christopher ise Adriana’ya hediye olarak yeni bir gece klübü almıştır. Diğer taraftan Jackie Jr., Tony’nin tüm karşı çıkmalarına rağmen babasının işine el koymaya çalışır.
Reklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı