Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Cesaretin Var mı Aşka Cesaretin Var mı Aşka
Yerli DiziKANAL D2008-08-12saat: 23:15
Ebru artık Tamer ile yaşadığı ilişkiyi sorgulamaya başlamıştır. Tamer’e güvenmek konusunda ciddi sıkıntı duymaktadır. Bu da net bir karar vermesini etkilemektedir. Yurt dışına gitmek, Ebru’nun kendini toparlaması için bir fırsat olacaktır. Tamer ise bu yurt dışı seyahatinin basit bir ayrılık olmadığını bilmektedir

Coldplay Live In Sydney Coldplay Live In Sydney
MüzikTNT2008-08-12saat: 20:00
1990’lı yılların sonlarına doğru ün kazanan İngiliz alternatif rock müzik gurubu Coldplay’in bugüne kadar çıkartmış olduğu 4 stüdyo albümü bulunmaktadır. Bunlar; Parachutes, A Rush Of Blood To The Head X & Y, ve son olarak Viva La Vida isimli albümleridir...

Özel Hat Özel Hat
MagazinATV2008-08-12saat: 22:30
İstanbul gecelerinden aşklar dedikodular kaçamaklar ve daha neler neler… Hepsi Özel Hat’ta Magazinin kalbi İstanbul gecelerinden aşklar dedikodular kaçamaklar ve daha neler neler… Hepsi Özel Hat’ta… Magazinin kalbi Özel Hatta atıyor. Özel Hat ATV de.

Cemil Cemil
Türk FilmiKANAL72008-08-12saat: 22:10
Kanal 7 TV Filmi kuşağında bu akşam, ağanın oğluna sevdalanan fakir bir genç kızın imkansız aşkını anlatan duygusal bir film geliyor ekrana; “Cemil” Ağa oğlu Cemil’e ümitsiz bir sevdayla bağlanan Fatma’nın duygularından haberdar olmayan Cemil ise peri gibi bir genç kızla evlenmeyi hayal etmektedir.

Hayat Akarken Hayat Akarken
BelgeselTRT22008-08-12saat: 13:35
Hayata dair her türlü kesitten yansımalar ile yurtiçi ve yurtdışı büroların bulunduğu bölgelerden izlenimleri, Hayat Akerken’de bulabilirsiniz.Her gün ayrı bir bölgeden muhabirler tarafından hazırlanan program, renkli görüntülerle sunuluyor.

Akasya Durağı Akasya Durağı
Yerli DiziKANAL D2008-08-11saat: 20:45
Melahat’in arabasına binen iki banka soyguncusu Melahat’ i rehin alır. Polis ve taksici arkadaşları Melahat’ i kurtarmanın yolunu ararlar. Zeyno’yu başkasına verdiklerini öğrenen Seyit ve Sinan, Zeyno’yu kaçırmak için Şanlıurfa’ya gitmeye karar verir. Ali Kemal’de yardım etmek için peşlerine takılır tam tersine başlarına bela olacaktır.

Talih Kuşu Talih Kuşu
Yerli DiziATV2008-08-11saat: 20:40
Hayatımız bir ikramiye yakalama beklentisi içinde geçiyor…“Size de çıkabilir” cümlesi hala çekiciliğini koruyor…Peki ya çıkarsa? Para mutluluk getirir mi? Gelen onca para ile hayatınızın kontrolü elinizden çıkabilir mi? Aldığı Milli Piyango biletiyle Cansu’nun başına hiç ummadığı bir zamanda talih kuşu konmuştur

X-Men X-Men
Yabancı SinemaSTAR TV2008-08-11saat: 20:40
X-Men Son Direniş- X-Men topluluğu ilk kez bir seçim aşamasındadırlar. Yeni bir tedavi yöntemi bulunmuştur ve mutantlar tüm yetilerinden kurtularak normal insanlar gibi yaşayabileceklerdir. Onları insanlardan ve gerçek hayattan uzak tutan bu inanılmaz özelliklerinden arınıp arınmamaları konusunda ise mutantların lideri Charles Xavier, ve Magneto arasında gerçek bir görüş ayrılığı oluşmuştur.

Taşıyıcı 2 Taşıyıcı 2
Yabancı SinemaSHOW TV2008-08-11saat: 20:45
Eski Özel Kuvvetler Uzmanı Frank Martin Fransa’nın Akdeniz kıyılarında kendisine verilen görevleri sakin bir hayat sürerek yerine getirmektedir. O taşıyıcıdır...Mal, insan ne olursa olsun bir yerden bir yere götürmekle görevlidir. Ve görevinin en önemli özelliği asla soru sormamasıdır.

Milyonda Bir Milyonda Bir
Yerli DiziSTAR TV2008-08-11saat: 22:30
Aşk üçgeninde herkes mutsuzken, Burcu’nun verdiği ani karar ne olacak? Selim, büyük sırrı öğrenmek için Şermin’i zorlarken, yasak ilişki yaşadığı Nil’le birlikte kime yakalanacak? İki aileyi de tepetaklak edecek korkunç yanlış anlamalar Şermin ve Yaşar’ı kaçınılmaz itirafa mı sürükleyecek? Şermin ve Yaşar için çocuklarının hastanede karıştığı gerçeğini açıklamaktan başka yol kalmamıştır

Büyük Hedef Büyük Hedef
YarışmaTRT 12008-08-11saat: 18:55
Ekranların yeni bilgi yarışması “Büyük Hedef”, genel kültür alanında hazırlanmış formatıyla alternatifleri arasında fark yaratacak. Sunuculuğunu Cem Davran’ın üstlendiği “Büyük Hedef” Cuma günü hariç hafta içi her gün ekranlara gelecek.

Kubat’la Anadolu’nun Sesi Kubat’la Anadolu’nun Sesi
MüzikTRT 12008-08-11saat: 20:50
Sunuculuğunu Kubat’ın yaptığı programa bu hafta türküleri flemenko tarzında yorumlayan Öykü ve Berk konuk oluyor…10 Numara Çekilişi” nin de yer alacağı program bu hafta izleyiciye Ağrı’dan seslenecek.

Zor Ölüm Zor Ölüm
Yabancı SinemaTNT2008-08-11saat: 21:15
Türkiye’deki seyircilerin gönlünü Mavi Ay dizisinde canlandırdığı karizmatik dedektif David ile kazanan Bruce Willis’in başrol oynadığı film, 61. Akademi Ödül Töreni’nde dört dalda Oscar’a aday gösterilmiştir. Sinema eleştirmenlerince kaslı, uzak doğu sporlarında usta, iri cüsseli kahramanlardan tamamen farklı değerlendirilen Willis, filmde John McClane adlı karakteri canlandırıyor

Alçak Adam Alçak Adam
Yabancı SinemaSHOW TV2008-08-11saat: 22:45
Hal, Steve Shanahan’ın sahibi olduğu bir şirkette sıradan bir görev yapmaktadır. Arkadaşı Mauricio ile istedikleri mükemmel kadını her fırsatta ararlar. Ancak her zaman reddedilmekte ve hüsrana uğramaktadırlar.

Ekspres Kasa Ekspres Kasa
Yabancı SinemaTV82008-08-11saat: 21:00
Brad Silberling’in yönettiği 2006 yapımı bir Amerikan filmi. Yüksek bütçeli filmlerin stresinden kaçan yönetmenin, küçük bir hikayeye soyunmasıyla ortaya çıkmış olan yapım, Hollywood filmleriyle tatlı tatlı dalga geçiyor.

Küçük Kadınlar Küçük Kadınlar
Yerli DiziKANAL D2008-08-11saat: 23:00
Elif, küçük kardeşleri Cansu’yu kendilerinden koparmaya çalışan halası Şevkiye ile hukuk savaşına girmeye hazırlanıyor. Şevkiye’nin gerçek yüzü sonunda ortaya çıkmıştır. Şevkiye, Cansu’yu almak için para teklif ekmek dahil her yolu deneyecektir. Bunu anlayan Elif büyük bir korkuya kapılır. Davayı kazanmak için çok iyi bir avukata ihtiyaçları vardır.

Benim Annem Bir Melek Benim Annem Bir Melek
Yerli DiziATV2008-08-11saat: 22:40
Mahallede hırsız alarmı verilir, azılı bir hırsız duruşmaya götürülürken kaçmış ve mahallede kayıplara karışmıştır. Turuncu ailesi de tüm mahalle gibi hırsız korkusu yaşar. Bu arada, Neriman evde yalnızken, Metin’in asker arkadaşı Rıza ziyarete gelir. Neriman da, oğlunun arkadaşına şahane bir evsahibi olmak için elinden geleni yapar.

Hayatta Ne Varsa Hayatta Ne Varsa
Kadın ProgramıTV82008-08-11saat: 14:00
Hayatta Ne Varsa…. Ünlü tiyatro sanatçısı Şebnem Özinal’ın sunduğu programda, toplumsal, sosyal sorunlar, sağlık, hukuk, psikoloji, aktüalite, müzik, eğlence, tüketici hakları, ucuz ve kaliteli alışverişin püf noktaları, kısacası hayata dair her şey ele alınacak; yaşamın çok renkliliği ve sesliliği üzerine merak edilenler ekranlara yansıyacak

Karadeniz Fırtınası Karadeniz Fırtınası
MüzikKANAL72008-08-11saat: 22:10
Kanal 7’de Karadeniz’in sevilen sanatçılarını bir araya getiren yepyeni bir müzik-eğlence programı Karadeniz Fırtınası tüm hızıyla esmeye devam ediyor… Birbirinden neşeli, eğlenceli, kıpır kıpır Karadenizli sanatçıların yer aldığı programı hem sunan, hem de türküleriyle renk katan sanatçılar Seyfettin Çakıral, Filiz Balta ve İlknur Yakupoğlu. Karadeniz Fırtınası’na skeçleri ile katılan sanatçılar Alay Cihan ve Ahmet Kömürcü.

Kız Takımı Kız Takımı
Yerli DiziFOX TV2008-08-11saat: 20:00
Anadolu’da küçük bir kasabada, bir grup genç kız kendi dramlarını yaşamaktayken, Karaca Lisesi’ne büyük şehirden yeni bir okul müdürü tayin olur. Canan’ın gelişiyle kasabadaki kızların hayatı kökten değişecektir. Canan’ın niyeti bu küçük kasabada kızlara tutunacakları bir dal, hayata bağlanmaları ve mücadele etmeleri için bir sebep vermektir.

Ormanı Yaşat Ormanı Yaşat
DiğerCNN TÜRK2008-08-11saat: 14:00
CNN TÜRK, 11 Ağustos Pazartesi gününden itibaren Çevre ve Orman Bakanlığı’yla birlikte Antalya’da yanan ormanlarımızın yerine yeni fidanlar dikilmesi için “Ormanı Yaşat” kampanyasını başlatıyor. Ağustos ve Eylül ayı boyunca devam edecek kampanya Pazartesi günü saat 14.00’te Zeynep Özyol’un Çevre ve Orman Bakanı Veysel Eroğlu ile yapacağı özel röportajla başlıyor.

Küçük Gezegen için Büyük Fikirler Küçük Gezegen için Büyük Fikirler
BelgeselNTV2008-08-11saat: 20:30
Belgeselin bu bölümünde Mobilya şirketi Herman Miller’ın mühendisleri Scott Charon ve Gabe Wing, 2020 yılına kadar tüm yeni mobilya koleksiyonlarının %100 çevreyle uyumlu ve dayanıklı malzemeden üretilmiş olmasını hedefleyen şirketler için çevre dostu tasarımlar üzerinde çalışıyor

Özel Röportaj Özel Röportaj
DiğerNTV2008-08-11saat: 10:05
Bugün (Pazartesi) canlı yayınlanacak özel röportajda Murat Akgün’ün sorularını yanıtlayacak Bakan Şimşek, siyasi belirsizliğin ortadan kalkmasının ardından bütün dikkatlerin odaklandığı ekonomide bundan sonra alınacak tedbirler hakkında bilgi verecek. Şimşek, uluslararası ekonomide yaşanan dalgalanmanın Türkiye ekonomisine etkisini, IMF ile yürütülen görüşmelerden beklentileriyle ilgili soruları yanıtlayacak

The Sopranos 3. Sezon The Sopranos 3. Sezon
Yabancı DiziE22008-08-11saat: 22:15
The Sopranos’da bu bugün Junior kanser sebebiyle ameliyata alınır ancak Junior’ın doktorunun telefonlarını açmaması üzerine Tony araya girmek zorunda kalır. Christopher’ın erkekliğe geçiş töreni devam etmektedir. Bu arada Paulie’yle arasındaki gerginlik de artmaktadır. Kendi terapistine bir ziyarette bulunan Carmela’nın kafasında üzerinde düşünülecek pekçok mesele vardır.

24 24
Yabancı DiziE22008-08-11saat: 21:00
6. Günde izleyenleri dizi tarihindeki en büyük terörist saldırısı bekliyor... Yeni sezonda tehdit en beklenmedik yerden gelirken, durum Jack Bauer için kişiselleşecek, sınırlar daha da zorlanacak. Bu sefer teröristler çok daha planlı ve verebilecekleri zarar çok daha tehlikeli...

Four Rooms Four Rooms
Yabancı SinemaCNBC-E2008-08-11saat: 22:00
Madonna, Tim Roth, Antonio Banderas, Bruce Willis ve Salma Hayek gibi ünlü isimlerin rol aldığı “Four Rooms” dört ayrı yönetmenin çektiği dört bölümden oluşuyor. 1990’ların başında küçük bütçelerle çekilen filmlerin büyük paralar kazanmasıyla yükselişe geçen Amerikan bağımsız sinemasının genç kuşak yönetmenlerinden dört önemli ismin imzasını taşıyan bir film Four Rooms.

Csi New York Csi New York
Yabancı DiziCNBC-E2008-08-11saat: 21:00
Crime Scene Investigation (Olay Yeri İnceleme) efsanesinin son durağı CSI: NY, çözülmesi güç suç vakalarında araştırmayı yürüten ve son teknolojiler sayesinde en küçük bulguları bile derinlemesine inceleyerek olağanüstü sonuçlara ulaşan bir grup balistik uzmanının maceralarını ekrana taşıyor.

Without a Trace Without a Trace
Yabancı DiziCNBC-E2008-08-11saat: 24:00
Jack Malone ve ekibi yeniden kayıpların peşine düşüyor. Daha önce olduğu gibi çözümü DNA’da, fiziksel kanıtlarda ve laboratuvarlarda aramak yerine, kurbanların yakınlarıyla ya da düşmanlarıyla konuşarak arayacaklar...

Teke Tek Teke Tek
Haber ProgramıBLOOMBERG HT2008-08-11saat: 23:30
Fatih Altaylı’nın sunduğu “Teke Tek” Türkiye’nin gündemini tartışmaya devam ediyor.Fatih Altaylı, Ergenekon İddianamesini “Tuncay Özkan” ve “Fikri Akyüz” ile tartışıyor.Kapatma davası ile Ergenekon soruşturması da bitti mi?

Ece Ece
Yerli DiziBLOOMBERG HT2008-08-11saat: 21:00
Kapak fotoğrafı için yaşanan krizi çözdüklerini düşünen Ece ve Ömer, bu kez çok daha büyük bir problemle karşı karşıya kalacaktır: Buldukları çözüm, Nihat Bey’i öfkeden çıldırtacak ve dolayısıyla Selim’in ekmeğine yağ sürecektir…
Reklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı