Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Hayatım ve Şehrim Hayatım ve Şehrim
YaşamCNN TÜRK2008-06-25saat: 21:40
Yurtdışındaki başarılarıyla gururlandığımız Türklerin bize yaşadıkları şehirleri gezdirirken kariyerlerine ve hayatlarına dair ilginç detayları paylaştıkları belgesel/lifestyle programı “Hayatım ve Şehrim”, her Çarşamba saat 21.40’ta CNN TÜRK’te ekrana geliyor

Tarih Dersleri Tarih Dersleri
BelgeselNTV2008-06-25saat: 21:45
Tarih, tozlu raflardan iniyor, İlber Ortaylı ile evinize geliyor. NTV’nin “Tarih Haftası’nda” her akşam ekrana gelen Tarih Dersleri’nin bu programdaki konusu Japon Modernizmi. Ortaylı, günümüzün konularının tarihi sürecini kendine has üslubu ile izleyenler ile paylaşacak

 Deniz Feneri Deniz Feneri
YaşamKANAL72008-06-25saat: 23:00
Yüzyılın iyilik hareketi, Uğur Arslan ve Ramazan Ağabey’in sunumuyla Kanal 7 ekranlarında... Uğur Arslan ve İbrahim Uğurlu’nun sunduğu Deniz Feneri’nde bu hafta Deniz Feneri ile aydınlanan hayatlardan etkileyici öyküler ve Makedonya’da gerçekleştirilen sünnet şöleni ekrana gelecek.

Arka Sıradakiler dizisi Arka Sıradakiler dizisi
Yerli DiziFOX TV2008-06-25saat: 20:00
Sadettin Büşra’yı Murat’ın elinden kurtarır. İpek Cahit’e gereken parayı bulmak için yeni bir öneride bulunur. Oktay ve tayfası Urfa yollarına düşerken İzzet Yadigar’a arkadaşlarıyla Urfa’ya gitmesi için izin vermez. Arka Sıradakiler Urfa’da gezerken beklenmedik bir gelişme ile İbo büyük bir şok yaşar.

Haber Özel Haber Özel
Haber ProgramıSTAR TV2008-06-25saat: 23:45
Hayatın tüm renkleri Haber Özel’de * Haber Özel, haftanın en çok konuşulan konusunu uzmanların ve yetkililerin açıklamaları ile ekranlara getiriyor. Tüm Türkiye’nin merak ettiği konuları araştırmacı televizyon gazeteciliği programı Haber Özel’de bulacaksınızd

Mr. Bean Mr. Bean
Yabancı SinemaTNT2008-06-21saat: 21:15
İngiltere’de bir galeride bekçilik yapan Bay Bean’i sakarlığı ve beceriksizliğinden bıkan müdürü başka bir galeriye transfer etme fırsatı bulur bulmaz Kaliforniya’ya gönderir. Çalışmaya başladığı bu galeride Paris’ten gelen önemli bir sanat eserini korumakla görevlendirilse de yine her şeyi berabat eder. Bakalım sanattan hiç anlamayan Bay Bean kendine has metodu, şansı ve yeni arkadaşı sayesinde işleri yoluna koyabilecek mi?

Hollanda - Rusya Maçı Canlı Yayın Hollanda - Rusya Maçı Canlı Yayın
Spor ProgramıATV2008-06-21saat: 21:45
Euro 2008’de çeyrek final heyecanı tüm hızıyla sürüyor... Turnuvanın, futboluyla herkesi büyüleyen ekibi Hollanda çeyrek final mücadelesinde Hiddink yönetiminde başarılı bir turnuva geçiren Rusya karşısına çıkıyor. Maçın saati 21:45.

Kill Bill 2 Kill Bill 2
Yabancı SinemaKANAL D2008-06-22saat: 00:45
Vizyonda olduğu dönem sinemaseverlerden büyük ilgi gören ve çok ses getiren “Kill Bill” filminin devamı olarak çekilen, acımasız bir ihaneti ve destansı bir kan davasını konu alan heyecan ve gerilimi yüksek “Kill Bill 2” bu akşam Kanal D’de ekrana geliyor. Gelin, intikamına kaldığı yerden devam etmektedir

Genco dizisi yeni bölüm Genco dizisi yeni bölüm
Yerli DiziKANAL D2008-06-21saat: 20:00
Genco ve Pınar’ın yeniden birlikte olduğu ortaya çıkınca aile içi ilişkiler iyice karışıyor ve hem Pınar, hem de Genco bir kez daha seçim yapmak zorunda kalıyor. Ahmet’in sır olup kaybolması Özge’yi mahveder. Herkes el birliği ile Ahmet’i arar. Selin ve Ejder’in Cüneyt’e kurdukları plan ters teper. Paraların bulunduğu adrese Cüneyt, Selin ile birlikte gider

Var mısın? Yok musun? Var mısın? Yok musun?
YarışmaSHOW TV2008-06-21saat: 20:00
Hiçbir soruya cevap vermeden milyarlar kazanmak ister misiniz?Dünyanın en kolay para kazandıran yarışması Show TV ekranlarında...22 kişi kendi kutularını seçiyor, aralarından 1 kişi yarışmacı oluyor... Ama kimse kutuların içinde ne olduğunu bilmiyor...1 YTL’de olabilir 500Bin YTL’de...En büyük ödül 500 Bin YTL kimin kutusunda?Var Mısın? Yok Musun? Show TV de

Striptiz Striptiz
Yabancı SinemaSTAR TV2008-06-22saat: 00:00
Demi Moore’un çok konuşulan filmi ‘Striptease’ Kanal D’de ekrana geliyor. Erin, kocası Darrell’den boşanır. Ancak mahkeme kızlarını Darrell’e verir. Ancak Erin kızı için savaşmaya kararlıdır. FBI’da sekreter olarak çalışan Erin işten çıkarılınca zor durumda kalır. Kızını geri alabilmek için paraya ihtiyacı vardır.

Vazgeç Gönlüm Dizisi yeni bölüm Vazgeç Gönlüm Dizisi yeni bölüm
Yerli DiziSTAR TV2008-06-21saat: 22:00
Öldüğü sanılan Mert, aslında yaşıyordur. Suçsuz yere hapis yatan Harputlu her şeyden habersizdir. Belgin’in ölümü Hasan’ın dünyasını alt üst etmiştir. Bu kadar büyük bir acının üzerine kızına kavuşmanın buruk sevincini yaşamaktadır. Salih ve Bahar’ın nikahı kıyılmıştır

Tatlı Bela Fadime Dizisi Final Bölümü Tatlı Bela Fadime Dizisi Final Bölümü
Yerli DiziSTAR TV2008-06-21saat:
Tatlı Bela Fadime Dizisi Final Bölümü Ceren’in “Levent’le birbirimize aşığız”açıklamasından sonra herkes çılgına döner. Kadife ortadan kaybolan Fadime’nin Nazife’nin yanında olduğundan şüpheleniyordur. Kontrol etmesi için Reis’i köye gönderir. Tanya bunları duyunca kıyameti koparacaktır.

 En Büyük Korku En Büyük Korku
Yabancı SinemaFOX TV2008-06-22saat: 00:15
Rusya Başkanı’nın ani ölümü üzerine iktidara geçen Alexander Nemerov’un kamuoyunda çok tanınmayan bir kişi olması nedeniyle CIA bünyesinde hakim olan korku paranoyaya dönüşür. Bunun üzerine CIA Başkanı William Cabot, durumu yerinde araştırması için Rusya Masasında görev yapan genç analiz uzmanı Jack Ryan’ı görevlendirir.

Küçük Kadınlar Dizisi tekrar bölümü Küçük Kadınlar Dizisi tekrar bölümü
Yerli DiziKANAL D2008-06-21saat: 22:30
Tekrar!Elif, Armağan, Yeliz, Bilge ve Cansu bekçiliğini üstlendikleri köşkte kendilerine ayrılmış bölümde anneleri ve uzun yol şoförlüğü yapan babalarıyla yaşayan, birbirine bağlı beş kızkardeştir. Kaderin onlara hazırladığı kötü sürprizlerden habersiz başladıkları gün, artarda gelen kötü haberle yıkılırlar

Anında Görüntü Show Anında Görüntü Show
YarışmaFOX TV2008-06-21saat: 21:30
İzleyiciden büyük beğeni toplayan Anında Görüntü Showda eğlence yine doruğa çıkacak. Programın bu haftaki konuğu Deniz Arcak… Seyirci ile sahne arasındaki sınırı kaldırıp atan, bol eğlenceli oyunların yer aldığı Anında Görüntü Show, izleyiciyi oyuna dahil ederek eğlendirmeye devam ediyor.

Dedektif Biraderler Dedektif Biraderler
Yerli DiziFOX TV2008-06-21saat: 19:45
Savaş ve Ali bu sefer akılları hayrete düşürecek bir olayın içinde bulurlar kendilerini… Evinin içinde karısının yanında bir anda kayıplara karışan bir adamın cesedi daha sonra hayli uzakta bir inşaatta bulunur. Hem Savaş, hem de Begüm içinden çıkılmaz gibi gözüken bu olaylarda Barışın yardımlarına ihtiyaç duymaktadırlar. Ancak Barışın başı da mahallede kendisine sataşan çocuklarla derttedir.

Altın Adımlar Yarışması Altın Adımlar Yarışması
YarışmaTRT 12008-06-21saat: 20:40
Geçtiğimiz ay birbirinden özel programları ekrana getiren TRTden dev bir prodüksiyon daha... Halk Oyunları Federasyonu önderliğinde gerçekleştirilecek yarışma programı “Altın Adımlar”da 13 bölüm boyunca Türkiye’nin kültürel ve folklorik değerleri sergilenecek

Tasarım ve Yaşam Tasarım ve Yaşam
YaşamTRT22008-06-21saat: 21:10
Tasarım kavramının her geçen gün daha çok önem kazanması ve hayatımızın her noktasında yer alıyor olması nedeniyle hazırlanan program Tasarım ve Yaşam TRT ekranlarında soluk bulmaya devam ediyorÜnlü bir tasarımcının tasarımcı kimliğini evine nasıl yansıttığı sorusuna cevap aranacak olması nedeniyle her bölüm o tasarımcının evinde başlayıp çalıştığı mekanda- ofisinde son buluyor.

Otoyol 60 Otoyol 60
Yabancı SinemaCINE52008-06-21saat: 20:30
Hikaye bir barda başlar. Hayatta hep sorular soran ve yanıtlar arayan 23 yaşında genç bir adam olan Neil (James Marsden), her kültürde varolan dilekleri gerçekleştirme mitlerinin Amerikan kültüründe olmadığından yakınır.Buna kulak misafiri olan Grant adlı bir adam (Gary Oldman) bunun doğru olmadığını söyler.

İkiz Vampir Avcıları İkiz Vampir Avcıları
Yabancı SinemaBLOOMBERG HT2008-06-21saat: 21:40
Oldukça başarılı aksiyon sahnelerinin yer aldığı bu filmde iki ünlü pop yıldızı olan Charlene Choi ve Gillin Chung kardeşler oynuyor ve bu yıldızlar, kendilerini yeryüzündeki vampir nüfusunu yok etmeye adamış iki kardeşi canlandırıyorlar.

Kızgın Güneş Kızgın Güneş
Yabancı SinemaTV82008-06-21saat: 20:25
San Francisco’lu bir yazar olan Frances Mayes’in (Diane Lane) mükemmel gibi görünen hayatı ani bir olayla sarsılır. Verdiği bir partide, kitabını eleştirdiği için ondan hoşlanmayan bir başka yazar kocasının onu aldattığını söyler. Boşanma süreci, Frances’i derinden etkiler ve artık yazı yazamaz hale gelir.

Nası Yani? Tekrar bölümü Nası Yani? Tekrar bölümü
Talk ShowCNN TÜRK2008-06-21saat: 23:55
Euro 2008’de oynanan maçlar arasında iki tanesinde yenik duruma düşen takım maçı kendi lehine çevirebildi… Bunların ikisini de bu takım yaptı… Türk Milli Takımı!… Evet, belli bir futbol ekolümüz yok… Ama kendimize has bir futbol anlayışımız var.

Karanlığa Giden Taksi Karanlığa Giden Taksi
BelgeselNTV2008-06-21saat: 22:10
Bu yıl “En iyi Belgesel” Oscar’ını alan “Karanlığa GidenTaksi” (Taxi to The Dark Side), Cuma akşamı kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için bir kez daha NTV’de. “Enron: Piyasanın Uyanıkları” adlı ses getiren belgeselin de yönetmeni olan Alex Gibney imzalı belgesel, Amerikan ordusunun Irak, Afganistan ve Guantanamo’da uyguladığı işkenceleri çarpıcı örneklerle anlatıyor.

Umudumuz Şaban Umudumuz Şaban
Türk FilmiSTV2008-06-21saat: 21:20
Seyrettiği ve hastası olduğu kovboy filmlerinin etkisiyle kovboylara benzemeye çalışan Şaban, memleketinde bir kahvehanede çaycılık yapmaktadır. Aldığı haber üzerine, ölen amcasından kalan kahveyi işletmek üzere İstanbul’a gelir. Fakat aynı gün içinde civardaki halkı tehdit eden kabadayılar arasındaki bir çatışma çıkar. Bir yanlışlık sonucu cinayeti Şabanın işlediği sanılır ve Şaban çevresine bir anda nam salar.

Hakkını Helal Et Hakkını Helal Et
Yerli DiziSTV2008-06-21saat: 19:45
Bir hırsızın kul haklarından kurtuluş hikayesi... Hayata hep serseri tarafından bakan Murat, hırsızlıkla, dolandırıcılıkla yolunu bulmakta; böylelikle bu adaletsiz dünyadan kendi payına düşeni aldığına inanmaktadır. Üstelik bu serseri yaşamından hiçbir şikayeti yoktur. Fakat son işinde yakayı ele verince Murat için her şey bir anda değişir.

Türksoy la İpek Yolu Türksoy la İpek Yolu
BelgeselKANAL72008-06-21saat: 23:55
Türksoyla İpek Yolu, izleyenleri Anadoludan Çine, Çinden Hindistana, tarihi ve kültürel bir seyahate çıkartıyor. Gazeteci Seyfullah Türksoyun hazırladığı programda, Orta Asya, Kafkaslar, Hindistan, Çin ve İpek Yolu üzerindeki kültürel yaşamlar, tüm renkleri ve zenginlikleri ile ekrana geliyor.

Mahmut Tuncer Show Mahmut Tuncer Show
MüzikKANAL72008-06-21saat: 21:40
Mahmut Tuncer Showa bu hafta Hakkı Bulut ve Ankaralı Turgut konuk oluyor. Mahmut Tuncer Showa bu hafta fantezi müziğin usta seslerinden Hakkı Bulut ve “Beni Görmek İçin Gelme” isimli yeni albümü ile Ankara müziğinin sevilen seslerinden Ankaralı Turgut konuk oluyor.

Desperate Housewives tekrar bölümü Desperate Housewives tekrar bölümü
Yabancı DiziCNBC-E2008-06-21saat: 21:00
Tekrar.Wisteria Lane’in sıradışı ev kadınlarının akıl almaz maceraları ve sırları dördüncü sezonda da izleyicileri ekran başına bağlayacak. Herkesin birkaç kirli çamaşırı olsa da onlarınki “birkaç”tan biraz daha fazla...

ER dizisi ER dizisi
Yabancı DiziCNBC-E2008-06-21saat: 20:00
Koridorlarında sevinç ve hüznün bir arada yaşandığı acil serviste özel yaşamlarını arka plana atan fedakar doktorlar insanüstü çabalarıyla yine nefesleri kesiyor. İlerleyen bölümlerde, “ER” ailesine yeni üyelerin katılmasıyla hırslı doktorlar arasındaki otorite çekişmeleri gittikçe büyüyecek. Bu sezon da sürpriz ilişkiler, öğrenilmemesi gereken gerçekler ve beklenmeyen ölümlerle çalkalanacak olan “ER”, hastane dramasında bir numara olduğunu bir kez daha kanıtlayacak.
Reklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı