Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Komedi Dükkanı tekrar  bölümü Komedi Dükkanı tekrar bölümü
Yerli KomediTV82008-06-13saat: 20:40
Ekranlara getirdiği özgün programlarla dikkat çeken ve izleyicilerini yaratıcı yapımlarla buluşturan tv8, bir ilke daha imza atıyor:Komedi Dükkanı … Tolga Çevik ve Salih Kalyon’un sunduğu, birbirinden değerli konukların katıldığı Komedi Dükkanı’nda, kahkaha fırtınası tüm hızıyla devam ediyor.

Film Gibi Hayatlar Tekrar Bölümü Film Gibi Hayatlar Tekrar Bölümü
YaşamKANAL72008-06-13saat: 21:40
Etkileyici hayat hikayeleri, çarpıcı olaylar, heyecanlı bekleyişler ve beklenen buluşmalar İkbal Gürpınar’ın sunumuyla Film Gibi Hayatlar’da ekrana geliyor. İkbal Gürpınar ve ekibi her hafta küskünleri barıştırmaya, ayrılanları kavuşturmaya devam ederken, gerçek yaşam öykülerinin yayınlandığı programda küskünlükler ve özlemler sona eriyor.

24 dizisi 6. sezon bölümleri 24 dizisi 6. sezon bölümleri
Yabancı DiziCNBC-E2008-06-13saat: 20:00
Geçtiğimiz sene Emmy Ödüllerine damgasını vuran, televizyon tarihinin ilk gerçek zamanlı dizisi “24”, akıllara kazınan altıncı sezon bölümleri ile her Cuma iki bölüm peş peşe yeniden ekranda... Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için 6. Günde izleyenleri dizi tarihindeki en büyük terörist saldırısı bekliyor.

Esra Ceyhanla Esra Ceyhanla
Kadın ProgramıKANAL D2008-06-13saat: 14:45
Türk televizyon tarihinin en uzun soluklu gündüz kuşağı programı Esra Ceyhan’la yeni yayın dönemine bugün başlıyor. Esra Ceyhan’ın hazırlayıp sunduğu program, yeni sezonda büyük yeniliklerle izleyicisine merhaba diyecek. Ünlü konukların ilk durağı olacak programın en büyük özelliği gündemi yakından takip etmek ve bu dinamiği yayına yansıtmak olacak. Yediden yetmişe herkesin kendini bulduğu “Esra Ceyhan’la” her yıl olduğu gibi bu yılda sosyal olaylara parmak basacak.

Sabahların Sultanı Sabahların Sultanı
Kadın ProgramıKANAL D2008-06-13saat: 10:30
Kanal Dnin, sunuculuğunu Seda Sayanın yaptığı, izlenme rekorları kıran sabah programı Sabahların Sultanı, yaz tatilinin ardından; yepyeni dekoru, zenginleştirilen içeriği ve sımsıcak sohbetleriyle bugün tiryakileriyle yeniden buluşuyor

Ghost Whisperer Ghost Whisperer
Yabancı DiziCNBC-E2008-06-13saat: 22:00
İki dünya arasında kalmak kolay iş değil. Ghost Whisperer’ın kahramanı Melinda Gordon ise bu durumu benimsemek mecburiyetinde kalmış. Çocukluğundan beri, bu dünyayı terk etmekte zorlanan, yardıma ihtiyacı olan ruhlardan mesaj alabildiğinin farkında.

Var mısın? Yok musun? Var mısın? Yok musun?
YarışmaSHOW TV2008-06-13saat: 20:00
Hiçbir soruya cevap vermeden milyarlar kazanmak ister misiniz?Dünyanın en kolay para kazandıran yarışması Show TV ekranlarında...22 kişi kendi kutularını seçiyor, aralarından 1 kişi yarışmacı oluyor... Ama kimse kutuların içinde ne olduğunu bilmiyor...1 YTL’de olabilir 500Bin YTL’de...En büyük ödül 500 Bin YTL kimin kutusunda?Var Mısın? Yok Musun? Show TV de

Serap Ezgü ile Biz Bize Serap Ezgü ile Biz Bize
Kadın ProgramıSHOW TV2008-06-13saat: 15:00
Serap Ezgü, yeni sezonda da vazgeçilmeziniz olacak... Yine kaybolanların, kaçırılanların aileleri bu programda sesini duyuracak.. Ünlü sanatçılar, birbirinden çarpıcı yaşam öykülerini Serap Ezgü’ye anlatacak Yardıma muhtaç ailelerin yüzünü “Serap Abla”ları güldürecek! “Serap Ezgü İle Biz Bize” yepyeni içeriğiyle hafta içi her gün Show TV’de...

Deryalı Günler Derya Baykal Deryalı Günler Derya Baykal
Canlı YayınSHOW TV2008-06-13saat: 13:25
Türk Kadını, aklın ve becerinin ulaştığı, duygunun yoğunlaştığı yerde, Derya Baykal’la buluşuyor...Vizyona, farklılığa, sanata, tiyatroya, şiire, dekorasyona, güzellik ve sağlığa, boya, örgü, nakış, dikiş ve takıya pencere açan Derya Baykal, yine kadınları hayata bağlayan bir projeye imza atıyor...“Deryalı Günler” Derya Baykal’ın sunumuyla hafta içi her gün 13:00da Show TV ekranlarında.

Esra Erolla İzdivaç Esra Erolla İzdivaç
Kadın ProgramıSTAR TV2008-06-13saat: 15:15
Esra Erolla İzdivaç Esra Erol’un sunuculuğunda, canlı orkestra ve ünlü konuklar eşliğinde; evlenmek isteyenlerin adaylar içinden eşlerini seçecekleri Esra Erol’la İzdivaç, farklı formatıyla bugün Star TV ekranlarında başlıyor! Evlenmek isteyenler, hayata yeniden başlamak isteyenler ve ikinci baharını yaşamak isteyenler hafta içi her gün saat 15:15’de Star TV’de buluşuyor.

İnci Ertuğrul Sizin Sesiniz İnci Ertuğrul Sizin Sesiniz
Kadın ProgramıSTAR TV2008-06-13saat: 13:00
Ekrandaki kavgalardan, gerginliklerden uzak, sosyal sorunlara parmak basan ve bu kapsamda yüzlerce kayıp insanı bulan, dargınları barıştıran İnci Ertuğrul aynı çizgisini Star TVde de sürdürecek. Üstüne bir de Mehmet Ali Önelin gündem oluşturan araştırmacı gazeteciliği eklenecek. Tüm televizyonların günlerce peşinden koştuğu Deşifre konuları bu kez canlı yayında İnci Ertuğrul Sizin Sesinizde enine boyuna işlenecek.

Su Gibi Su Gibi
Kadın ProgramıFOX TV2008-06-13saat: 12:45
Su Gibi..Songül Karlı ve Uğur Aslan ın sunacağı programda; dertlerine derman arayan, çaresizlik içinde kıvranan insanlara yardımcı olunacak. Programda; İlginç hikayelere sahip olan her gün bir çiftin nikahı kıyılacak, sigortası olmayan yardıma muhtaç tedavi edilebilir hastaların tedavilerinin karşılanacak...

5N 1K 5N 1K
BelgeselCNN TÜRK2008-06-13saat: 20:00
"Hislerinle düşün, aklınla hisset "Cnn Türk , Cüneyt Özdemir’in ve Soner Yalçın’ın birlikte hazırladıkları 5n 1k’yı; Salı, Çarşamba, Perşembe ve Cuma günleri ekrana getirmeye devam ediyor.

Gece Görüşü Gece Görüşü
Haber ProgramıCNN TÜRK2008-06-13saat: 23:30
Günün koşuşturmacasında gözden kaçan haberler Başak Şengül ile Gece Görüşü’nde yeniden gündeme taşınıyor.Ertesi günün gündeminin de belirlendiği Gece Görüşü, “Mercek Altında”, “Bakış Açısı”, “Kısa Mesaj” ve “Netlik Ayarı” bölümleriyle, haberleri genç ve farklı bir göz ve görsellikle ekrana taşımaya devam ediyor.

Duru Muhabbetler Duru Muhabbetler
Kadın ProgramıTV82008-06-13saat: 17:15
tv8 izleyicileri, artık 5 çaylarını, Pop Müziğin Divası Nükhet Duruyla birlikte içecekler.Nükhet Duru,haftaiçi her gün öğleden sonraları yayınlanacak programında, orkestrası eşliğinde izleyenlere unutulmaz müzikli dakikalar yaşatacak.Nükhet Duru ile Duru Muhabbetler, hoş sohbet, müzik, eğlence, yaşamın renklerini yansıtan bölümleriyle kısa sürede ilgi odağı olacak ve sadece kadınların değil, yediden yetmişe tüm izleyenlerin gözdesi olacak. Nükhet Duru hayranları Duru Muhabbetleri kaçırmayın.

Büyük Buluşma Büyük Buluşma
Yerli DiziSTV2008-06-13saat: 19:45
Saat zamana, zaman tarihe, tarih hayata yol alırken ve her şey yolunda akıp giderken, ansızın zaman durur. Tüm ışıklar kararır. Hayatın parlak yüzü aniden solgunlaşır. Artık sırada en büyük gerçekle buluşma vardır. Ve hesapla olan o büyük buluşma, herkes için kaçınılmazdır.

Boşanmak İstemiyorum Boşanmak İstemiyorum
Yerli DiziSTV2008-06-13saat: 17:20
Evliliğinizi sonlandırmadan önce bir kez daha düşününSamanyolu, yepyeni bir formatla gerçek boşanma hikâyelerini ekrana taşıyor. Boşanmak İstemiyorum, çeşitli sebeplerle eşler arasındaki iletişimin koptuğu ve tarafların boşanmak için mahkeme sürecini başlattıkları evlilikleri mercek altına alıyor.

Merhaba Yenigün Merhaba Yenigün
TartışmaSTV2008-06-13saat: 07:00
Türkiyenin ilgiyle seyrettiği Merhaba Yenigün, hafta içi her sabah yayımlanmaya devam ediyor.Gündem Merhaba Yenigün ile erken konuşulmaya başlanıyor.Programda gündemde yer alan önemli olaylardan derlenen haberler, gazete manşetleri, gazetelerin birinci sayfalarından önemli başlıklar, spor gündemi, para piyasaları ve büyük beğeni ile takip edilen Bir Yudum Hikaye köşeleri yer alıyor. Merhaba Yenigün, sabah sabah seyredenleri habere doyuruyor

Nur Ertürkle Her Sabah Nur Ertürkle Her Sabah
Kadın ProgramıKANAL72008-06-13saat: 09:20
Sağlıktan, hukuka, el becerilerinden güzel kalmanın inceliklerine kadar pek çok konuda alanının uzmanı isimler Nur Ertürkle HER SABAHa konuk oluyor. Nur Ertürkle HER SABAH sabah programlarının klasiği olmaya aday.

Kanal 7de Sabah Kanal 7de Sabah
TartışmaKANAL72008-06-13saat: 07:30
Kanal 7, sabah kuşağıyla da objektif ve kaliteli haberlerini daha geniş kitlelere ulaştırmaya devam ediyor... Kanal 7’de haber koşusu sabah başlıyor. Kanal 7de Sabah, bir önceki günün tüm gelişmelerini izleyicilere aktarırken yeni bir güne ve gelişmelere de hazırlıyor.

Avusturya - Polonya maçı Avusturya - Polonya maçı
Spor ProgramıATV2008-06-12saat: 21:45
Viyana şehrinin Ernst Happel stadında oynanacak B grubu karşılaşmasının maç saati 21:45.

Almanya - Hırvatistan maçı Almanya - Hırvatistan maçı
Spor ProgramıATV2008-06-12saat: 19:00
Klagenfurt şehrinin Wörthersee stadında oynanacak B grubu karşılaşmasının maç saati 19:00.

Nası Yani? Nası Yani?
Talk ShowCNN TÜRK2008-06-12saat: 20:30
Daha lise başlarında hazırlanmaya başlar öğrenciler üniversite sınavına. Testler, dershaneler, deneme sınavları, tercih dönemi derken sadece öğrencinin değil tüm ailenin hatta sülalenin büyük bir merakla ve heyecanla beklediği o gün gelir çatar… Ninelerin hazırladığı okunmuş pirinçler, dualı şekerler yenip; Hicaz’dan gelen zemzem suyundan içildikten sonra sınavın yolu tutulur.

Kavak Yelleri dizisi yeni bölüm Kavak Yelleri dizisi yeni bölüm
Yerli DiziKANAL D2008-06-12saat: 20:00
Aslı’yı ayrılık hüznü sardı...Kafası yeterince karışık olan Efe, Deniz’in de aramasıyla kendini iyice çıkmazda bulur. Bir yanda Aslı hakkında bastıramadığı duyguları, diğer yanda ise en iyi arkadaşına aşık olamayacağını söyleyen mantığı olunca, zor duruma düşmesi kaçınılmaz olur.

Var mısın? Yok musun? Var mısın? Yok musun?
YarışmaSHOW TV2008-06-12saat: 20:00
Hiçbir soruya cevap vermeden milyarlar kazanmak ister misiniz?Dünyanın en kolay para kazandıran yarışması Show TV ekranlarında...22 kişi kendi kutularını seçiyor, aralarından 1 kişi yarışmacı oluyor... Ama kimse kutuların içinde ne olduğunu bilmiyor...1 YTL’de olabilir 500Bin YTL’de...En büyük ödül 500 Bin YTL kimin kutusunda?Var Mısın? Yok Musun? Show TV de

 Bir Eğlence Gecesi Bir Eğlence Gecesi
MüzikSTAR TV2008-06-12saat: 20:00
Bir Eğlence Gecesi, her Perşembe Türk Müziğinin usta sesleriyle, unutulmaya yüz tutmuş bir kültürü eski gazino gecelerini yeniden canlandırıyor. Müziğin ziyafet tadında sunulduğu Bir Eğlence Gecesinde gazino kültürünün izlerinden başka, kuliste yaşananlara da tanık olacaksınız.

Annem dizisi yeni bölümü Annem dizisi yeni bölümü
Yerli DiziKANAL D2008-06-12saat: 22:15
Musa, duygularını Zeynep’e açıklıyor.Mehmet, yeni evini gördüğünde gözlerine inanamaz. Bu sürpriz, Süreyya’nın ardından onu mutlu eden tek şey olmuştur. Ayşe’nin kendisinden uzaklaşmasını bir türlü hazmedemeyen Uğur, onu köşeye sıkıştırmak için her yolu dener.

Bez Bebek dizisi yeni bölümü Bez Bebek dizisi yeni bölümü
Yerli DiziFOX TV2008-06-12saat: 19:45
Büyükler tarafından kendisine dayatılan kurallardan sıkılan Emre, çocukluk grevine başlamaya karar verir. Çocuk değil de bir yetişkin olarak görülebilmek, onlara muhtaç olmadan da yaşayabileceğini kanıtlamak için çabalamaya başlar. Şoker’in hain planlarından tamamiyle kurtulmaya karar veren Kulina, onu oyuna getirerek, tüm sihir güçleri elinden alınmış bir şekilde dünyaya yaşamaya gönderir.

Beni Unutma Beni Unutma
Yerli DiziTRT 12008-06-12saat: 20:10
İmkansız bir aşk hikayesi… Yaşadıkları acıları yüreklerine kilitlemiş iki yalnız insanın imkansız aşk hikayesini anlatan “Beni Unutma”, benzer acılarla yaşama küsmüş, çaresizliği ve hüzün kokan bir kaderi yaşarken hiçbir zaman yıkılmamış, dimdik ayakta kalmayı başarmış iki cesur yüreğin öyküsü…

Mevzuhal Mevzuhal
MüzikTV82008-06-12saat: 22:00
Sinema filmleri… Tiyatro oyunları… TV dizileri… Reklamlar… Konserler… Albümler.... Bugüne kadar hep “Özel”, “özgün” ve “kaliteli” çalışmalara imza atan ünlü sanatçı Zuhal Olcay, ilk kez bir müzik programına ev sahipliği yapıyor… Mart ayından itibaren her hafta Perşembe akşamları tv8 ekranlarına gelen Mevzuhal, pop müziğin ünlü isimlerini, bestecileri, şarkı sözü yazarlarını ağırlıyor…
Reklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı