Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Ghost Whisperer Ghost Whisperer
Yabancı DiziCNBC-E2008-06-06saat: 22:00
İki dünya arasında kalmak kolay iş değil. Ghost Whisperer’ın kahramanı Melinda Gordon ise bu durumu benimsemek mecburiyetinde kalmış. Çocukluğundan beri, bu dünyayı terk etmekte zorlanan, yardıma ihtiyacı olan ruhlardan mesaj alabildiğinin farkında.

 Masters of Horror Masters of Horror
Yabancı DiziCNBC-E2008-06-06saat: 23:00
Korku sinemasının birçok kalburüstü yönetmeni güçlerini televizyon için çektikleri Masters of Horrorda birleştirdi. Karanlık hepsinin ruhunu ele geçirmiş, dehşet hepsinin ortak tutkusu haline gelmiş, yepyeni 13 öykü, çığır açacak 13 yönetmen, insanın aklını başından alacak 13 saat... K

Kurtlar Vadisi Pusu Final Bölümü Kurtlar Vadisi Pusu Final Bölümü
Yerli DiziSHOW TV2008-06-05saat: 21:45
Kurtlar Vadisi Pusu Sezon Finali ile ekranlarımızda.Kurtlar Vadisi Pusu, sezona muhteşem bir bölümle veda ediyor. Kurtlar Vadisi Pusu’nun 41. bölümünde yine nefesler tutuluyor. İskender’i ele geçiren Polat’ın bir sonraki hamlesi ne olacak? Kare As aileleri, İskender’in Polat’ın pususuna düşmesinin ardından ne yapacaklar? İskender’in yakalanması, ülkede nasıl bir karışıklığa yol açacak?Kurtlar Vadisi Pusu Final Bölümünü kaçırmayın

Baskın Baskın
Yabancı SinemaBLOOMBERG HT2008-06-06saat: 00:50
Yılbaşı günü Cleveland’ın en kötü kenar mahallerinden birinde, 40’lı yıllardan kalma tek katlı polis karakolu boşaltılmadan önceki son gününü yaşamaktadır aylar önce bir uyuşturucu baskınında aldığı fiziksel ve psikolojik yaraların sonucu masa başına çivilenmiş polis memuru Roenick’e kolay görünen bir görev verilmiştir; kaşarlanmış polis memuru O’Shea ve işi yaramaz sekreter Ferris ile birlikte 1 Ocak sabahına dek karakola bekçilik etmek.

Kolay Gelsin Kolay Gelsin
Yerli KomediBLOOMBERG HT2008-06-05saat: 22:30
“Kolay Gelsin”e Şahan Gökbakar, Özge Özberk, Ezgi Mola, Murat Akkoyunlu, Hakan Bilgin,Yosi Mizrahi ve Settar Tanrıöğen hayat veriyor… Seyirci önünde canlı olarak yapılan çekimlerde Oyun Yönetmeni Uğur Yücel oyunculara çekimden 15 dakika önce o bölümün konusunu açıklayarak tüm oyunu Uğur Yücel yönlendirecek.

Bez Bebek dizisi yeni bölümü Bez Bebek dizisi yeni bölümü
Yerli DiziFOX TV2008-06-05saat: 19:45
Emre, Özge’yle girdiği iddiayı kazanabilmek için tam bir centilmen gibi davranmaya çalışırken, Şoker’in yaptığı sihirle karakteri tamamen değişen Hakan, sert, kaba saba bir erkeğe dönüşür. Bu dönüşüm herkesi şaşırtırken, şirketin çok önemli bir iş sözleşmesini kaçırmasına kadar gidecektir.

Beni Unutma dizisi yeni bölümü Beni Unutma dizisi yeni bölümü
Yerli DiziTRT 12008-06-05saat: 20:00
Senaryosunu Gamze Özer’in kaleme aldığı dizide, Zuhal Olcay, Uğur Polat, Tilbe Saran ve Haldun Boysan gibi Türk sinema ve tiyatrosunun ünlü oyuncuları rol alıyor. İmkansız bir aşk hikayesi… Yaşadıkları acıları yüreklerine kilitlemiş iki yalnız insanın imkansız aşk hikayesini anlatan “Beni Unutma”, benzer acılarla yaşama küsmüş, çaresizliği ve hüzün kokan bir kaderi yaşarken hiçbir zaman yıkılmamış, dimdik ayakta kalmayı başarmış iki cesur yüreğin öyküsü…

 Dosta Doğru Dosta Doğru
Talk ShowSTAR TV2008-06-05saat: 22:30
Sürpriz konuklar ve sevilen ilahilerle Doç. Dr. Nihat Hatipoğlu ile Dosta Doğru, Star’da.

 Eşref Saati Eşref Saati
Yerli DiziSHOW TV2008-06-05saat: 20:00
Sarı Eşref Turgay’ın katilinin izini sürerken, Kara Eşref’in hapiste kalmaya niyeti yoktur. Hele ki Muzo’nun peşindeki sarı Eşref’i yalnız bırakmaya hiç niyeti yoktur. Muzo’yu mahallaye kadar takip ederler, ancak mahallede onları bir sürpriz beklemektedir. Bu arada Kara’yla evlenemeyen Ceylan’ı teselli etmek ise yine Reyhan’a düşmüştür.

Maymunlar Cehennemi Maymunlar Cehennemi
Yabancı SinemaSTAR TV2008-06-05saat: 20:00
2029 yılında gezegenler arasındaki düşman gemilerinin keşfi şempanze pilotlar tarafından OBERON adlı uzay istasyonunda yapılmaktadır. Böyle bir görev esnasında şempanzelerden biri merkez üsle iletişimi kaybeder ve radarda kaybolur. Korkusuz astronot Leo Davidson, bir kurtarma operasyonu başlatır ve dünyadaki vahşi ormanları andıran bir gezegene düşer.

Kavak Yelleri Kavak Yelleri
Yerli DiziKANAL D2008-06-05saat: 20:00
Mine, Cem’in evinde karşısında Kamil’i görünce şoke olur. Hatasının ne kadar büyük olduğunu geç anlayan Kamil ile hiç kimseye boyun eğmemeye kararlı Cem’in arasında kalan Mine, bu durumu düzeltmek için elinden geleni yapmak zorundadır. Efe, Aslı’ya karşı hissettiklerinden dolayı hem kendine çok kızmakta, hem de bu duygulara bir türlü anlam verememektedir.

Parmaklıklar Ardında dizisi yeni bölüm Parmaklıklar Ardında dizisi yeni bölüm
Yerli DiziATV2008-06-05saat: 20:00
Handan ve Tarık’ın baş başa tatilleri şiddetli bir kavgayla son bulmuştur. İyice yalnızlaşan Handan cezaevinde terör estirecek, ilk iş olarak artık mahkumlar için bir simgeye dönüşen Hayriye’nin bahçesini tekrar kapatacak, savcının görevden alınmasıyla cezaevinin tek hakimi olacaktır.

My Name Is Earl My Name Is Earl
Yabancı DiziCNBC-E2008-06-05saat: 20:30
Paranın Değiştirdiği İnsanlar Vardır!Bazı insanlar, bir gün zenginliğe kavuşunca bambaşka bir karaktere bürünür. Peki ya tam tersi mümkün mü? Fakir ama sonuna kadar kötü ve bencil biriyken, zenginliğin içine düşüp bir iyilik meleğine dönüşmek...

 Şoray Uzun Yolda Şoray Uzun Yolda
BelgeselKANAL72008-06-05saat: 19:40
Şoray Uzun’un sunduğu program, her hafta değişik bölgelerden farklı renkleri, ilginç hikayeleri ekrana taşıyor. Şoray Uzun Yolda’da bu hafta Denizli Acıpayam’dan renkli görüntüler ekrana gelecek. Altmışlık ihtiyarların gençlere taş çıkartacak romantizmi, teyzelerin altın aşkına girdikleri yoğurt yeme yarışmasından eğlenceli görüntüler, Acıpayam’da geleneklere göre yapılan kına gecesi ve düğün Şoray Uzun Yolda’da

Annem dizisi yeni bölümü Annem dizisi yeni bölümü
Yerli DiziKANAL D2008-06-05saat: 22:15
Zeynep ve Gonca, Mehmet’e sürpriz hazırlıyor Başta Zeynep ve Gonca olmak üzere herkes, Mehmet’e sürpriz yapmak için, yeni evini elbirliğiyle yerleştirmeye karar veriyor. Uğur, Ayşe’ye kafayı fena takmıştır ve her seferinde ona yaklaşmak için kendine bir yol bulur. Başta Zeynep ve Gonca olmak üzere herkes, Mehmet’e sürpriz yapmak için, yeni evini elbirliğiyle yerleştirmeye karar verirler.

 Beşinci Boyut Beşinci Boyut
Yerli DiziSTV2008-06-05saat: 21:30
Ekranlarda daha önce görülmemiş bir formatla izleyicisinin karşısına çıkan Beşinci Boyut’un konusu şöyle: Salih, askerliğini üstün başarı belgesiyle bitirmiş bir delikanlıdır. Hasta annesi ve hamile eşi ile güzel bir köyde yaşamaktadırlar. Evin bütün yükü, rızkını değirmende çalışarak temin eden Salih’in üstündedir.

 Nası Yani? Nası Yani?
Talk ShowCNN TÜRK2008-06-05saat: 20:30
Bir mesleği kaç yıl yaparız? Kaç yıl yapabiliriz? Son iki senede çıkan kanunları saymazsak; ortalama 20 yıl… Sağlık koşullarımız elverirse, çalışma yasaları izin verirse ve sektör bizden iş talep ederse 25 veya 30 yıla uzamıştır en fazla, mesleğimizi sürdürebilmemiz

Mevzuhal Mevzuhal
MüzikTV82008-06-05saat: 22:00
Sinema filmleri… Tiyatro oyunları… TV dizileri… Reklamlar… Konserler… Albümler.... Bugüne kadar hep “Özel”, “özgün” ve “kaliteli” çalışmalara imza atan ünlü sanatçı Zuhal Olcay, ilk kez bir müzik programına ev sahipliği yapıyor… Mart ayından itibaren her hafta Perşembe akşamları tv8 ekranlarına gelen Mevzuhal, pop müziğin ünlü isimlerini, bestecileri, şarkı sözü yazarlarını ağırlıyor…

 Haydi Gel Bizimle Ol (Canlı) Haydi Gel Bizimle Ol (Canlı)
Talk ShowNTV2008-06-05saat: 20:30
Ele aldığı konuları, yorumları, tartışmaları ve konukları ile her hafta büyük ses getiren dört kadın Çiğdem Anad, Müjde Ar, Pınar Kür ve Aysun Kayacı’nın bu haftaki konukları Türk Sanat Müziği’nin büyük ustası Ahmet Özhan ve pop müzik sanatçısı Ege... Türk Sanat Müziği’nin en önemli erkek solistlerinden biri olan Ahmet Özhan, bir döneme damgasını vurmuş bir isim.

Beyaz Show Beyaz Show
Talk ShowKANAL D2008-05-30saat: 22:30
Müzik dünyasının kadife sesli yıldızı, İspanyollar’ın yaşayan efsanesi, tüm zamanların en yakışıklı şarkıcılardan Julia Iglesias, Türk pop müziğine adını altın harflerle yazdıran, yeteneğiyle tüm müzikseverleri büyüleyen Kenan Doğulu ve Victoria’s Secret defilelerine katılacak olan ilk Türk kızı, çekici, güzel, zarif bir model olan Lara Şengül bu gece Beyaz’ın konukları.

Yüzüklerin Efendisi 3 Kralın Dönüşü Yüzüklerin Efendisi 3 Kralın Dönüşü
Yabancı SinemaSTAR TV2008-05-30saat: 22:10
Aragorn, kendi ırkının çağrısına cevap vererek, Orta Dünya’nın bütün kaderi onun elindeyken doğumuyla birlikte ona verilen gücünü kullanabilecek midir? Karanlığın bütün güçleri son savaş için bir araya gelirken Gandalf, Gondor’un yaralı ordusunu toparlamak için hazırlıklara başlar. Gandalf’a gereken destek Rohan Kralı Theoden’den gelir. Thoden, tarihin bu en büyük savaşı için tüm savaşçılarını seferber eder.

 Komedi Dükkanı yeni bölümü Komedi Dükkanı yeni bölümü
Yerli KomediTRT 12008-05-30saat: 20:00
“Komedi Dükkânı” yepyeni bölümleriyle ekrana gelmeye devam ediyor… Tolga Çevik’in doğaçlama esprileriyle sunduğu “Komedi Dükkânı”nın bu haftaki bölümünde de kahkahalar eksilmeyecek... Komedi Dükkânı`na bu hafta; oyuncu Ali Sunal ile Kargo grubunun solisti Koray Candemir katılıyor.

 Hatırla Sevgili dizisi yeni bölüm Hatırla Sevgili dizisi yeni bölüm
Yerli DiziATV2008-05-30saat: 22:00
12 Eylül sabaha karşı Zeynep, Ahmet ve Yasemin’in evine sığınır. Necdet, bazı milletvekilleriyle birlikte askerler tarafından Ankara’daki orduya ait Dil Okuluna götürülür. Işık gözaltına alınır. Evlerinde sakladıkları Zeynep’in, Ahmet’e olan hayranlığı ve ilgisi Yasemin’in dikkatini çeker.

Sıla dizisi yeni bölüm Sıla dizisi yeni bölüm
Yerli DiziATV2008-05-30saat: 20:00
Sıla ve Boran töreye karşı aşkı, çaresizliğe karşı umudu, ölüme karşı hayatı yeşertmek üzere elele çıktıkları yolda ilk defa bu denli çaresizdir. Bedirhan kaçırılmıştır. Üstelik, akli dengesi yerinde olmayan ve her kötülüğü yapmaya hazır bir kadın tarafından.

Asi dizisi yeni bölüm Asi dizisi yeni bölüm
Yerli DiziKANAL D2008-05-30saat: 20:00
Demir tanımadığı bir kızı korumak isterken kendi hayatını tehlikeye atıyor. Zeynep’in tehlikede olduğunu algılayan Demir, ona yardım etmek ister. Çaresizlik içinde, ne yapacağını bilemeyen bu kızı kendi çocukluk evine yerleştirir. Tehlike geçene kadar burada kalacak ve kimsenin bundan haberi olmayacaktır

Var mısın? Yok musun? Var mısın? Yok musun?
YarışmaSHOW TV2008-05-30saat: 20:00
Hiçbir soruya cevap vermeden milyarlar kazanmak ister misiniz?Dünyanın en kolay para kazandıran yarışması Show TV ekranlarında...22 kişi kendi kutularını seçiyor, aralarından 1 kişi yarışmacı oluyor... Ama kimse kutuların içinde ne olduğunu bilmiyor...1 YTL’de olabilir 500Bin YTL’de...En büyük ödül 500 Bin YTL kimin kutusunda?Var Mısın? Yok Musun? Show TV de

 Memur Muzaffer Memur Muzaffer
Yerli DiziFOX TV2008-05-30saat: 19:45
Fox ekranlarında, hayatın içinden sıcacık bir dizi başlıyor, “Memur Muzaffer”... Memur Muzaffer Mutlu ve ailesi her zaman olduğu gibi ay sonunu beklemektedirler. Muzaffer’in, kayınvalidesinin evinden ve Hediye Hanım’dan kurtulmak için yıllardır gizli gizli, bin bir zorlukla ödediği kooperatif taksitleri sonuna yaklaşmıştır.

 68’liler: İsyanın 40. Yılı 68’liler: İsyanın 40. Yılı
BelgeselNTV2008-05-30saat: 22:10
Fransa, bir kaç aydır Mayıs 1968’in 40. yılını kutluyor, günümüzle paralellik kurarak tartışıyor... Mayıs 68’i Paris’te yaşayanlar NTV’de anlatıyor... Fransız sosyolog Alain Touraine (Alen Turen), Antropoloji Profesorü Altan Gökalp, Sıpa Foto Ajansı Kurucusu Gökşin Sipahioğlu, Fas asıllı Fransız fotoğrafçı Buruno Barbey ve yine bir foto muhabir Güneş Karabuda Mayıs 68’de Paris’teydiler.

 Masters of Horror Masters of Horror
Yabancı SinemaCNBC-E2008-05-30saat: 23:00
Korku sinemasının birçok kalburüstü yönetmeni güçlerini televizyon için çektikleri Masters of Horror’da birleştirdi. Karanlık hepsinin ruhunu ele geçirmiş, dehşet hepsinin ortak tutkusu haline gelmiş, yepyeni 13 öykü, çığır açacak 13 yönetmen, insanın aklını başından alacak 13 saat... Kızılderili Efsanesi Bu akşam ekrana gelecek bölümü Kurt Adam filmi’nin yönetmeni John Landis yönetiyor

 Derin Kökler Derin Kökler
DiğerTRT22008-05-30saat: 23:55
Yeşertilmesi, korunması, sonraki kuşaklara bırakılması gerekenler sadece bağlar, bahçeler değildir... Gelecek kuşaklara aktarılacak asıl miras, sazı, sözü, oyunlarıyla zengin bir kültürel gelenektir... Bunların büyük bir kısmı bilinçli ya da bilinçsiz bir biçimde toplum hayatımızda yaşamaktadır.
Reklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı