Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Sabahların Sultanı Sabahların Sultanı
Kadın ProgramıKANAL D2008-04-22saat: 10:30
Kanal Dnin, sunuculuğunu Seda Sayanın yaptığı, izlenme rekorları kıran sabah programı Sabahların Sultanı, yaz tatilinin ardından; yepyeni dekoru, zenginleştirilen içeriği ve sımsıcak sohbetleriyle bugün tiryakileriyle yeniden buluşuyor

Serap Ezgü ile Biz Bize Serap Ezgü ile Biz Bize
Kadın ProgramıSHOW TV2008-04-22saat: 15:00
Serap Ezgü, yeni sezonda da vazgeçilmeziniz olacak... Yine kaybolanların, kaçırılanların aileleri bu programda sesini duyuracak.. Ünlü sanatçılar, birbirinden çarpıcı yaşam öykülerini Serap Ezgü’ye anlatacak Yardıma muhtaç ailelerin yüzünü “Serap Abla”ları güldürecek! “Serap Ezgü İle Biz Bize” yepyeni içeriğiyle hafta içi her gün Show TV’de...

Deryalı Günler Derya Baykal Deryalı Günler Derya Baykal
Canlı YayınSHOW TV2008-04-22saat: 13:25
Türk Kadını, aklın ve becerinin ulaştığı, duygunun yoğunlaştığı yerde, Derya Baykal’la buluşuyor...Vizyona, farklılığa, sanata, tiyatroya, şiire, dekorasyona, güzellik ve sağlığa, boya, örgü, nakış, dikiş ve takıya pencere açan Derya Baykal, yine kadınları hayata bağlayan bir projeye imza atıyor...“Deryalı Günler” Derya Baykal’ın sunumuyla hafta içi her gün 13:00da Show TV ekranlarında.

Esra Erolla İzdivaç Esra Erolla İzdivaç
Kadın ProgramıSTAR TV2008-04-22saat: 15:15
Esra Erolla İzdivaç Esra Erol’un sunuculuğunda, canlı orkestra ve ünlü konuklar eşliğinde; evlenmek isteyenlerin adaylar içinden eşlerini seçecekleri Esra Erol’la İzdivaç, farklı formatıyla bugün Star TV ekranlarında başlıyor! Evlenmek isteyenler, hayata yeniden başlamak isteyenler ve ikinci baharını yaşamak isteyenler hafta içi her gün saat 15:15’de Star TV’de buluşuyor.

Duru Muhabbetler Duru Muhabbetler
Kadın ProgramıTV82008-04-22saat: 17:15
tv8 izleyicileri, artık 5 çaylarını, Pop Müziğin Divası Nükhet Duruyla birlikte içecekler.Nükhet Duru,haftaiçi her gün öğleden sonraları yayınlanacak programında, orkestrası eşliğinde izleyenlere unutulmaz müzikli dakikalar yaşatacak.Nükhet Duru ile Duru Muhabbetler, hoş sohbet, müzik, eğlence, yaşamın renklerini yansıtan bölümleriyle kısa sürede ilgi odağı olacak ve sadece kadınların değil, yediden yetmişe tüm izleyenlerin gözdesi olacak. Nükhet Duru hayranları Duru Muhabbetleri kaçırmayın.

Şebnem Kısaparmakla Paylaştıkça Şebnem Kısaparmakla Paylaştıkça
Kadın ProgramıFOX TV2008-04-22saat: 16:45
“Şebnem Kısaparmak ile Paylaştıkça”, hafta içi hergün umutsuzların umudu, küskünlerin barışma noktası, acıların dindiği, umutların yeşerdiği, kayıp ailerinin, şehit ailelerinin sesi olacak.“Şebnem Kısaparmak ile Paylaştıkça”, şiirlerin, şarkıların, deyişlerin dile geldiği, dertlerin paylaşıldığı bir program olacak.

Dexter 2. Sezon 8. bölüm Dexter 2. Sezon 8. bölüm
Yabancı DiziE22008-04-21saat: 22:15
Katillerin Seri Katili: DEXTER. Dexter geri döndü. O, Bir yandan adli tıpta kan analisti olarak çalışırken bir yandan da adaletten kaçmayı başarmış kötü adamları öldürüyor. Pazartesi akşamları 2. sezon YENİ bölümleriyle Dexter aramızda...

Aşkım Aşkım dizisi yeni bölümü Aşkım Aşkım dizisi yeni bölümü
Yerli DiziBLOOMBERG HT2008-04-21saat: 21:50
Şener dans yarışmasına katılmamak için bir plan bulmuştur. Bu planı bulmasında Necati istemeden katkıda bulunmuştur. Makiko gebelik testi yapar ve pozitif çıkar. Hadise ve Layla’dan kimseye söylememelerini ister. Dans yarışması yapılmaktadır.

 Bir Zamanlar Meksika’da Bir Zamanlar Meksika’da
Yabancı SinemaCNBC-E2008-04-21saat: 22:00
Robert Rodriguez’in üçlemesinin son filminde işe CIA bile karışıyor. Ama silaha davranan kişi yine Mariachi. Karşımızda El Mariachi olarak ikinci filmdeki gibi Antonio Banderas var. Ama bu filmin asıl dikkati çeken karakteri, Johnny Depp’in oynadığı CIA ajanı Sands.

 Elveda Rumeli dizisi yeni bölümü Elveda Rumeli dizisi yeni bölümü
Yerli DiziATV2008-04-21saat: 20:00
Yıl 1896... Manastır yakınlarında bir Osmanlı köyü... Türk, Arnavut,Makedon bir çok farklı etnik grup bu köyde bir arada yaşamaktadır; fakat bir süredir Balkanlar kaynamaktadır... Balkan harbinin ayak sesleri duyulmaya başlamıştır ve 500 yıldır bir arada kardeşçe yaşayan köy halkı arasında belli gerilimler doğmaya başlamıştır.

 Bıçak Sırtı dizisi Bıçak Sırtı dizisi
Yerli DiziKANAL D2008-04-21saat: 22:15
Ali ile Orhan bir kez daha kapışıyor Mahkemede DNA raporu açıklandıktan sonra bir dolap döndüğünü anlayan Ali kendini tutamaz ve Orhan’a saldırır. Oysa Orhan da en az onun kadar şaşkındır. Gelişmelerden çabucak haberdar olan Harun da şaşıracak ve bu işin peşine düşecektir

Doktorlar dizisi yeni bölümü Doktorlar dizisi yeni bölümü
Yerli DiziSHOW TV2008-04-21saat: 20:00
Beklenmedik bir anda aramaya takılan Ela, Arslan ve Levent polisten şaşırtıcı bir yardım görürler.Hastanenin Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Vedat, gizemli bir hastalıkla hastaneye gelince başhekimlik yarışı iyice kızışır. Vedat’ın hastalığını çözen bu yarışta öne geçecektir.

 Rus Ruleti Rus Ruleti
Yerli DiziSTAR TV2008-04-21saat: 20:00
Bilgi yarışması formatındaki Rus Ruleti’nde yarışmacılar altı tane yuvarlak zeminin üzerinde bulunuyor. Yarışmadan elenen yarışmacı altındaki kapağın aniden açılmasıyla aşağı doğru uçarak stüdyodan yokoluyor.

 Zombilerin Şafağı Zombilerin Şafağı
Yabancı SinemaFOX TV2008-04-21saat: 23:50
Shaun’un hayatı artık tıkanma noktasına gelmiştir. Bütün vaktini en iyi arkadaşı Ed’le birlikte Winchester adlı bir barda annesi ve kız arkadaşının yarattığı problemleri çözmeye çalışmakla geçirmektedir. Liz’in kendisini terketmesiyle Shaun sonunda hayatını bir düzene sokmaya karar verir. Kız arkadaşının kalbini tekrar kazanıp annesiyle olan sorunlarını telafi etmeye karar verir. Artık yetişkin bir erk

 Candan Erçetin’le Beraber ve Solo Şarkılar Candan Erçetin’le Beraber ve Solo Şarkılar
MüzikTRT 12008-04-21saat: 20:55
Programda sanatçıların vereceği mini konserin yanı sıra, internetten verilen oylarla seçilen şarkıların Candan Erçetin tarafından seslendirildiği "Sizin Seçtikleriniz" bölümü, “On Numara” çekilişi ve konuk sanatçılar ile ‘CandanErçetin’in birlikte şarkılar söyleyecekleri "Beraber Şarkılar" bölümü yer alıyor.

 Aşka Dair Herşey Aşka Dair Herşey
Yabancı SinemaTV82008-04-21saat: 22:00
Oscar adayı Joaquin Phoenix, Altın Küre sahibi Claire Danes ve Oscar ödüllü ünlü aktör Sean Penn’i bir araya getiren, dünyanın sonunun yaklaşmakta olduğu ürkütücü bir gelecekte geçen duygusal dozu yüksek bir gerilim filmi. Yıl 2021’dir. Dünyada benzersiz iklim koşulları yaşanmaktadır.

 Film Gibi Hayatlar Film Gibi Hayatlar
DiğerKANAL72008-04-21saat: 21:40
Ali Sürmeli’nin sunduğu Film Gibi Hayatlarbu hafta yine birbirinden etkileyici hüzün ve mutluluk tablolarının yaşandığı bir bölümle ekrana geliyor. Birbirinden etkileyici ve sarsıcı üç hikaye bu hafta yine Film Gibi Hayatlar’da izleyicilerle buluşacak

Yorum Farkı Yorum Farkı
Talk ShowNTV2008-04-21saat: 20:00
İki zıt görüş, iki dolu bakış ve iki farklı yorum: Emre Kongar ve Cengiz Çandar günün meselelerini Pazartesi’den Perşembe’ye her akşam “Yorum Farkı”nda yüz yüze tartışıyor

Büyük Buluşma Büyük Buluşma
Yerli DiziSTV2008-04-21saat: 21:15
Saat zamana, zaman tarihe, tarih hayata yol alırken ve her şey yolunda akıp giderken, ansızın zaman durur. Tüm ışıklar kararır. Hayatın parlak yüzü aniden solgunlaşır. Artık sırada en büyük gerçekle buluşma vardır. Ve hesapla olan o büyük buluşma, herkes için kaçınılmazdır.

Daha Yaklaş / Closer Daha Yaklaş / Closer
Yabancı SinemaCNBC-E2008-04-20saat: 20:00
Alice, Londra sokaklarında kendisine bir araba çarptığında onu kurtarıp hastaneye götüren Dan ile birlikte yaşamaktadır. Ancak yazar olan Dan, kitabının kapağı için fotoğraf çalışması yapan Anna’ya gönlünü kaptırmıştır. Dan, Anna’ya duygularını açıklar ancak Alice ile birlikte yaşadığını bilen Anna bu sebeple Dan’i geri çevirir. Kısa zaman sonra bir yanlış anlama sonucunda Dan, arkadaşı Larry’yi Anna ile tanıştırır.

Stadyum Pazar Stadyum Pazar
Spor ProgramıTRT 12008-04-20saat: 20:00
Süperlig’de mücadele eden 4 büyük takımın karşılaşmaları ile maç önü-maç sonu röportajlara ve maçların perde arkası olaylarına yer veren program, Cumartesi günleri de “Stadyum Özel” adıyla Cuma ve Cumartesi oynanan maçların özet ve yorumlarıyla daha kısa süreli olarak ekrana gelecek.

Ölüm Emri Ölüm Emri
Yabancı SinemaKANAL D2008-04-20saat: 22:00
Bir babanın oğlu için verdiği intikam mücadelesini konu alan “Ölüm Emri” TV’de ilk kez bu akşam Kanal D’de ekrana geliyor.Sakin, huzurlu ve şefkatli bir insan olan Nick Hume, bir gece, bir silahlı soygunun ortasında, büyük oğlunun öldürülmesine çaresizlik içinde tanık olur. Katile yetersiz bir ceza verilince, adaleti ve ailesinin hayatını kurtarma görevi Nick’e düşer

Var mısın? Yok musun? Var mısın? Yok musun?
YarışmaSHOW TV2008-04-20saat: 20:00
Hiçbir soruya cevap vermeden milyarlar kazanmak ister misiniz?Dünyanın en kolay para kazandıran yarışması Show TV ekranlarında...22 kişi kendi kutularını seçiyor, aralarından 1 kişi yarışmacı oluyor... Ama kimse kutuların içinde ne olduğunu bilmiyor...1 YTL’de olabilir 500Bin YTL’de...En büyük ödül 500 Bin YTL kimin kutusunda?Var Mısın? Yok Musun? Show TV de

Arthur İle Minimoylar Arthur İle Minimoylar
Yabancı SinemaKANAL D2008-04-20saat: 20:00
On yaşındaki melek yüzlü, fırça saçlı, çilli suratlı sevimli mi sevimli Arthur’un dedesi 4 yıl önce ortadan kaybolmuştur. Ardında bıraktığı tek iz ise Afrika kabilelerine ait hikâyelerin olduğu not defteridir. Bu hikâyeler arasında Minimoylar denen, minyatür küçük insanların anlatıldığı hikâyeler de vardır.

Gazi dizisi yeni bölümü Gazi dizisi yeni bölümü
Yerli DiziATV2008-04-20saat: 21:50
Gazi, bu vatan uğruna toprağa düşen, bu vatan için canlarını ve kanlarını seve seve veren Mehmetçiklerimizin hikayesi... Gazi, evlat yolu gözleyen annelerin, gururlu babaların ve yar özlemiyle tutuşan sevdalıların hikayesi... Çukurca’da bir sınır karakolunda vatani görevini yapan Çavuş Fırat Kalender’in terhisine bir hafta vardır.

Benim Annem Bir Melek Benim Annem Bir Melek
Yerli DiziATV2008-04-20saat: 20:00
Metin’in dolmuş durağının kahyası Bir-İki Sami (Bahtiyar Engin); dolmuş şoförü Artiz (Ufuk Özkan) ile çok eğlenceli bir hayatın penceresi açılacak…Cadılığına çok cadı, ama bir o kadar da tatlı bir kaynananın etrafında; kocaman, mutlu ve çok komik bir aile!

% 100 FUTBOL % 100 FUTBOL
Spor ProgramıNTV2008-04-20saat: 20:50
Rıdvan Dilmen ve Güntekin Onay, ikinci haftanın tüm maçlarını bu akşamki “%100 Futbol”da değerlendirecek... Bursaspor-Galatasaray ve Kasımpaşa-Beşiktaş maçlarının sıcağı sıcağına yorumlanacağı programda Gençlerbirliği-Trabzonspor ve Fenerbahçe-Gaziantepspor karşılaşmaları da ele alınacak

Popstar Alaturka Popstar Alaturka
YarışmaSTAR TV2008-04-20saat: 20:00
Dev jüri kadrosu ve Osmantan Erkır’ın sunumuyla Popstar Alaturka, Pazar günü yine milyonları ekrana kilitleyecek. Sakın kaçırmayın...

Kar Kartalları Kar Kartalları
Yabancı SinemaTV82008-04-20saat: 20:25
Snowboard sporunun doğuşunu ve bir tepki hareketiyken Olimpiyatlar’da yarışan bir spor haline gelişini anlatan bir belgesel film.Yapım, bir yandan snowboard dünyasının en iyilerinden olan beş sporcunun muhteşem gösterilerini beyazperdeye yansıtırken, diğer yandan da oyunculuk geçmişleri olmamasına rağmen beş sporcuyla yapılan röportajlara yer veriyor.

Otoyol 60 Otoyol 60
Yabancı SinemaCINE52008-04-20saat: 22:25
Hikaye bir barda başlar. Hayatta hep sorular soran ve yanıtlar arayan 23 yaşında genç bir adam olan Neil (James Marsden), her kültürde varolan dilekleri gerçekleştirme mitlerinin Amerikan kültüründe olmadığından yakınır.Buna kulak misafiri olan Grant adlı bir adam (Gary Oldman) bunun doğru olmadığını söyler.
Reklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı