Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Ezo Gelin Ezo Gelin
Yerli DiziSHOW TV2008-04-15saat: 22:30
Cemre ve Beril karanlık çökmesine rağmen bulunamamıştır. Kadim tüm gücüyle onları bulmaya çalışmaktadır. Çocukların kaybolması Ezo’nun gerçekten iyi bir anne olup olamayacağını sorgulamasına neden olacaktır. Öte yandan Nur Ballı’yı terk etme hazırlığı içindedir.

44 Dakika 44 Dakika
Yabancı SinemaSTAR TV2008-04-15saat: 22:00
Gerçek bir hikayeye dayanan filmde, 28 Şubat 1997’de zırhlı ve silahlı iki kişi Amerikan Bankasını soymaya karar verirler...Gerçek bir hikayeye dayanan filmde, 28 Şubat 1997’de zırhlı ve silahlı iki kişi Amerikan Bankasını soymaya karar verirler...

Şebnem Kısaparmakla Paylaştıkça Şebnem Kısaparmakla Paylaştıkça
Kadın ProgramıFOX TV2008-04-15saat: 16:45
“Şebnem Kısaparmak ile Paylaştıkça”, hafta içi hergün umutsuzların umudu, küskünlerin barışma noktası, acıların dindiği, umutların yeşerdiği, kayıp ailerinin, şehit ailelerinin sesi olacak.“Şebnem Kısaparmak ile Paylaştıkça”, şiirlerin, şarkıların, deyişlerin dile geldiği, dertlerin paylaşıldığı bir program olacak.

 Ahmet Çakar’la Şansa Bak Ahmet Çakar’la Şansa Bak
YarışmaFOX TV2008-04-15saat: 21:45
İlginç hikayeleri... Dram... Çekişme... Mutluluk... Gözyaşı... Pazarlık... Şans... Ve hayatları değiştiren ödüller... Ekranlarda bugüne dek eşine rastlanmamış, en çılgın ve en çok kazandıran yarışma "Ahmet Çakar’la Şansa Bak", Türkiye’nin favorisi olmaya devam ediyor!

 Tarafsız Bölge Tarafsız Bölge
Talk ShowCNN TÜRK2008-04-15saat: 20:30
Tarafsız Bölge (isim, askerlik): Savaşta iki taraf yetkilileri veya kumandanları tarafından verilen kararla oluşturulan askerden arınmış bölge. Tarafsız Bölge tanımı değişiyor... Taraflar ‘Tarafsız Bölge’de buluşuyor... Ahmet Hakan yönetimindeki Tarafsız Bölge, konuklarıyla gündemdeki bir konuyu tartışıyor.

Boşanmak İstemiyorum Boşanmak İstemiyorum
Yerli DiziSTV2008-04-15saat: 17:20
Evliliğinizi sonlandırmadan önce bir kez daha düşününSamanyolu, yepyeni bir formatla gerçek boşanma hikâyelerini ekrana taşıyor. Boşanmak İstemiyorum, çeşitli sebeplerle eşler arasındaki iletişimin koptuğu ve tarafların boşanmak için mahkeme sürecini başlattıkları evlilikleri mercek altına alıyor.

 Yeşeren Düşler Yeşeren Düşler
Yerli DiziSTV2008-04-15saat: 19:45
Yıllar önce yaşanan bir olay, iki aile arasında derinden derine devam eden bir husumet ve bir öğretmenin köye dönüşüyle gün yüzüne çıkan nefret… Solan düşleri yeniden yeşertmek için köyüne dönen bir gencin yüreklerinizi ısıtacak hikayesi… Atmosferi, müzikleri ve oyunculuklarıyla ilgi çekici bir yapım… Yıllar önce kapanan hesap yeniden açılıyor.

Yeni Evli Yeni Evli
Yerli DiziTRT 12008-04-15saat: 18:25
Her yaştan kadın ve erkek, gencecik bir çiftin maceralarında buluşuyor… Evlilik bilmecesini gençliğin tüm tecrübesizliğiyle çözmeye çalışan, hemen her konuda tartışsalar da sevgiyle tüm sorunların üstesinden gelmeyi başaran Pelin ve Can’ın maceralarını anlatıyor

 Kırmızı Hat Kırmızı Hat
Haber ProgramıTRT22008-04-15saat: 21:00
Dünya’nın heryerinde, geçmişten geleceğe taşınan eski ve yeni tüm Kırmızı Hat’lar... Olayları her yönüyle yansıtan detaylı dosyalar… Uluslararası siyaset, küresel sorunlar,savaşlar ve barışlar, ekonomi, bilim, spor.... Dünyamızı etkileyen ve değiştiren bütün gelişmeler... Kırmızı Hat muhabirlerinın dünyaya açtığı pencereden haberin ötesindekiler...

Tadı Damağınızda Kalsın Tadı Damağınızda Kalsın
Kadın ProgramıKANAL72008-04-14saat: 13:30
Kanal 7’de yepyeni bir yemek programı başlıyor; Tadı Damağınızda Kalsın. Programı sevilen sanatçı ve sunucu Esra Özmen sunacak, yemekleri usta aşçı Eyüp Kemal Sevinç hazırlayacak.Eyüp Usta klasik tatları farklı metotlarla hazırlayarak yemek tutkunlarının ufkunu genişletiyor. Eyüp Kemal Sevinç yemek yapımının püf noktalarıyla birlikte alternatif tat arayanların da öğreticisi oluyor.

Esra Erolla İzdivaç Esra Erolla İzdivaç
Kadın ProgramıSTAR TV2008-04-14saat: 15:15
Esra Erolla İzdivaç Esra Erol’un sunuculuğunda, canlı orkestra ve ünlü konuklar eşliğinde; evlenmek isteyenlerin adaylar içinden eşlerini seçecekleri Esra Erol’la İzdivaç, farklı formatıyla bugün Star TV ekranlarında başlıyor! Evlenmek isteyenler, hayata yeniden başlamak isteyenler ve ikinci baharını yaşamak isteyenler hafta içi her gün saat 15:15’de Star TV’de buluşuyor.

Var mısın? Yok musun? Var mısın? Yok musun?
YarışmaSHOW TV2008-04-12saat: 20:00
Hiçbir soruya cevap vermeden milyarlar kazanmak ister misiniz?Dünyanın en kolay para kazandıran yarışması Show TV ekranlarında...22 kişi kendi kutularını seçiyor, aralarından 1 kişi yarışmacı oluyor... Ama kimse kutuların içinde ne olduğunu bilmiyor...1 YTL’de olabilir 500Bin YTL’de...En büyük ödül 500 Bin YTL kimin kutusunda?Var Mısın? Yok Musun? Show TV de

Menekşe ile Halil Menekşe ile Halil
Yerli DiziKANAL D2008-04-12saat: 22:15
Halil’in, Mithat’ın öz oğlu olma fikrini kabul etmesi çok zordur. Gerçeği öğrenmek için yaptırdığı DNA testinin sonucu çıkınca rapora bakmaya cesaret edemez ve yırtar atar.Menekşe bu zor anlarında Halil’in yanında en büyük destekçisidir.Bu arada Mustafa’yı bir kez daha elinden kaçıran Komiser Ömer, ona karşı iyice bilenmiştir.

Genco dizisi yeni bölümü Genco dizisi yeni bölümü
Yerli DiziKANAL D2008-04-12saat: 20:00
Genco, İlke’ye ateş püskürmektedir. Dedesi Haydar’ın Necati’ye saldırması İlke’nin kışkırtması sonucu olmuştur. Eğer vaktinde yetişemezlerse Pınar babasını sonsuza kadar kaybedecektir. Özge ise Binnur’a yardım etmek için çırpınmaktadır. Her gün onu hayata bağlayacağını düşündüğü şeylerle eve ziyarete gitmektedir.

Rus Ruleti Rus Ruleti
YarışmaSTAR TV2008-04-12saat: 20:00
Yarışmayı Berkun Oya’nın sunması bekleniyor. Bilgi yarışması formatındaki Rus Ruleti’nde yarışmacılar altı tane yuvarlak zeminin üzerinde bulunuyor. Yarışmadan elenen yarışmacı altındaki kapağın aniden açılmasıyla aşağı doğru uçarak stüdyodan yokoluyor.

Alacakaranlık Samurayı Alacakaranlık Samurayı
Yabancı SinemaTV82008-04-12saat: 20:25
Alt kademeden bir samuray olan Seibei Iguchi (Hiroyuki Sanada) duldur, 2 küçük çocuğu ile yaşlı annesini düşük maaşıyla güçlükle geçindirmektedir. Her akşam, alaca karanlıkta işten çıktıktan sonra evine gidip başka işler bulmaya çalışmaktadır, bu yüzden de tüm arkadaşlarının yemeğe gitme, içki içme gibi tekliflerini reddetmektedir.

Altın Adımlar Altın Adımlar
DiğerTRT 12008-04-12saat: 20:00
Geçtiğimiz ay birbirinden özel programları ekrana getiren TRT’den dev bir prodüksiyon daha... Halk Oyunları Federasyonu önderliğinde gerçekleştirilecek yarışma programı “Altın Adımlar”da 13 bölüm boyunca Türkiye’nin kültürel ve folklorik değerleri sergilenecek

Prison Break 3. Sezon Prison Break 3. Sezon
Yabancı DiziCNBC-E2008-04-12saat: 22:00
Prison Break merak ve heyecanla beklenen 3. Sezonu ile ekrana geri döndü. Yüksek gerilimli, çok sürprizli, bol karakterli, sürükleyici bir yeni sezon bekliyor izleyiciyi... Sevdiklerine kavuşmak, ‘şirket’i yok etmek ve gelmiş geçmiş en tehlikeli kaçış planını hazırlamak üzere Michael ve Lincoln için geri sayım başladı..

Avrupa Yakası dizisi yeni bölümü Avrupa Yakası dizisi yeni bölümü
Yerli DiziATV2008-04-09saat: 20:45
Burhan necefli maşrapa yüzünden maddi sıkıntılar içindedir. Var Mısın Yok Musun’a başvurur ve yarışmacı olarak kabul edilir. Artık herşey Burhan’ın şansına ve Hamdi Bey’in tekliflerine kalmıştır!Ofise sabah gelenler, tuhaf durumlarla karşılaşmaktadırlar. Çekmecelerden çıkan yarısı yenmiş yemekler, kadın kıyafetleri, herkesin ofiste olan esrarengiz olaylarla ilgili fikir üretmesine sebep olur

 Berber Dükkanı 2 Berber Dükkanı 2
Yabancı SinemaTRT 12008-04-09saat: 20:00
Babasından kalan berber dükkanını işletmeye çalışan Calvin, mahallenin yeniden yapılandırılması projesi doğrultusunda işini kaybetme tehlikesiyle karşı karşıyadır. Berber dükkanı’nı kurtarabilmek için arkadaşlarına ve mahalle halkına birlik olma çağrısı yapar.

M.United / Roma maçıCanlı yayın M.United / Roma maçıCanlı yayın
Spor ProgramıSTAR TV2008-04-09saat: 21:45
Manchester United ile Roma arasındaki müthiş mücadele Star ekranlarında... Sakın kaçırmayın!

 Köpekbalığı Hikayesi Köpekbalığı Hikayesi
Yabancı SinemaFOX TV2008-04-09saat: 19:45
Boyundan büyük hayalleri olan geveze küçük balık Oscar, yaşadığı mercan kayalıklarındaki büyük bir mafya hesaplaşmasının ardından olay yerinde bulununca, okyanusun en güçlü mafya babası olan köpekbalığının büyük oğlunu öldürdüğü sanılır. Bu olay okyanus dünyasını birbirine katar. Ne olduğunu anlayamadan cesur bir köpekbalığı avcısı, bir kahraman ilan edilmiştir.

Yaprak Dökümü dizisi yeni bölümü Yaprak Dökümü dizisi yeni bölümü
Yerli DiziKANAL D2008-04-09saat: 20:00
Kaçtığından beri haber alamadığı kocasının Sedef’le bağlantısı olduğunu sarsılarak öğrenen Ferhunde büyük bir hayal kırıklığı yaşar. Bundan sonra tek başına olduğunu anlamıştır. Çığlıklarını, öfkesini içine gömer ve derin bir sessizliğe bürünür. Bu sessizliği herkes için ürkütücüdür.

Var mısın? Yok musun? Var mısın? Yok musun?
YarışmaSHOW TV2008-04-09saat: 20:00
Hiçbir soruya cevap vermeden milyarlar kazanmak ister misiniz?Dünyanın en kolay para kazandıran yarışması Show TV ekranlarında...22 kişi kendi kutularını seçiyor, aralarından 1 kişi yarışmacı oluyor... Ama kimse kutuların içinde ne olduğunu bilmiyor...1 YTL’de olabilir 500Bin YTL’de...En büyük ödül 500 Bin YTL kimin kutusunda?Var Mısın? Yok Musun? Show TV de

Gece Görüşü Gece Görüşü
Haber ProgramıCNN TÜRK2008-04-07saat: 23:30
Günün koşuşturmacasında gözden kaçan haberler Başak Şengül ile Gece Görüşü’nde yeniden gündeme taşınıyor.Ertesi günün gündeminin de belirlendiği Gece Görüşü, “Mercek Altında”, “Bakış Açısı”, “Kısa Mesaj” ve “Netlik Ayarı” bölümleriyle, haberleri genç ve farklı bir göz ve görsellikle ekrana taşımaya devam ediyor.

5N 1K 5N 1K
BelgeselCNN TÜRK2008-04-07saat: 20:00
"Hislerinle düşün, aklınla hisset "Cnn Türk , Cüneyt Özdemir’in ve Soner Yalçın’ın birlikte hazırladıkları 5n 1k’yı; Salı, Çarşamba, Perşembe ve Cuma günleri ekrana getirmeye devam ediyor.

Duru Muhabbetler Duru Muhabbetler
Kadın ProgramıTV82008-04-07saat: 17:15
tv8 izleyicileri, artık 5 çaylarını, Pop Müziğin Divası Nükhet Duruyla birlikte içecekler.Nükhet Duru,haftaiçi her gün öğleden sonraları yayınlanacak programında, orkestrası eşliğinde izleyenlere unutulmaz müzikli dakikalar yaşatacak.Nükhet Duru ile Duru Muhabbetler, hoş sohbet, müzik, eğlence, yaşamın renklerini yansıtan bölümleriyle kısa sürede ilgi odağı olacak ve sadece kadınların değil, yediden yetmişe tüm izleyenlerin gözdesi olacak. Nükhet Duru hayranları Duru Muhabbetleri kaçırmayın.

Codigo Postal Codigo Postal
Yabancı DiziCINE52008-04-07saat: 18:50
Rusya, Malezya, Filipinler, Latin Amerika, Litvanya ve Avrupada bir çok ülkede bağımlılık yapan 2006 yapımı gençlik dizisi Postcode genç, göz alıcı oyuncuları ve soluksuz heyecanıyla CINE5te.Yayınlandığı her ülkede prime-time da reyting şampiyonu olan dizide, Meksika nın güneşli plajları enerji, gençlik ve güzellikle taşıyor.

 3:10 Treni 3:10 Treni
Yabancı SinemaKANAL D2008-04-06saat: 20:00
1800’lerin sonunda adı kötüye çıkmış kanun kaçağı kovboy Ben Wade ve çetesi Güney Demiryolları’nın en büyük belasıdır. Wade hiç ummadığı bir anda yakalanır ve İç Savaş Gazisi Dan Evans’a teslim edilir. Aslında savaş sonrası evine dönüp çiftliğinde sakin bir yaşam süren Evans bu kötü adamı kanuna teslim etmek için gönüllü olmuştur. 3:10 Yuma

Kanıt Kanıt
Yabancı SinemaKANAL D2008-04-06saat: 22:15
Robert, dengesiz ama oldukça zeki ve matematik dehası olan bir adamdır. Babası Robert ile yıllarını geçiren Catherine ise 27. yaşgününün eşiğinde olan genç bir kadındır. Catherine, yaş günü dolayısıyla uzaktan gelen kızkardeşi Claire ile ilgilenmek dışında , babasının en değerli çalışmasını bulmalı ve babasının eski öğrencisi Hal’ın ilgisiyle de başetmek durumundadır.
Reklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı