Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
 Kolay Seks Kolay Seks
Yabancı SinemaCINE52008-04-04saat: 23:00
Schmidt artık işinden bıkmış, orta yaşta bir profesördür. Hayatına biraz heyecan katmak için, hem kişisel, hem de profesyonel açıdan yıkıcı olacak bazı romantik girişimlerde bulunur. Bu felaketler, Packard’a istek, kayıp ve sevginin anlamı ve gücü üzerine çok şey öğretecektir.

Çaylak / The Recruit Çaylak / The Recruit
Yabancı SinemaFOX TV2008-04-03saat: 23:55
Film, istihbarat örgütüne yeni katılan ajanlara CIA ilkelerinin öğretildiği ilk eğitim merkezi olan ‘The Farm’ (Çiftlik)’te geçiyor. CIA’in kapalı kapılarının ilk kez aralamayı başaran ‘The Recruit’, ajanların dünyasına içeriden birinin gözüyle bakıyor. Kısaca ‘çaylak’ olarak anılan yeni ajanların nasıl eğitildiği, casusluk oyununa nasıl hazırlandığı, gizlilikler dünyasında hayatta kalmayı nasıl öğrendikleri gözler önüne seriliyor.

 Dikkat Şahan Çıkabilir Dikkat Şahan Çıkabilir
Yerli DiziTV82008-04-03saat: 20:40
Vizyona girdiği ilk günden bu yana binlerce kişinin kahkaha krizine girerek izlediği RECEP İVEDİK “Şahan Gökbakar”, bugüne kadar en çok izlenen, her defasında daha çok gülünen, artık tiryakisi olunan Dikkat Şahan Çıkabilir adlı show programıyla yeniden tv8 ekranlarına geliyor…

Karamel Karamel
Yerli KomediSTV2008-04-03saat: 23:00
Yerli Rambo Karamel’de… Yüzde yüz yerli şaka programı Karamel, yepyeni şakalarla ekrana geliyor. Fotokopi çektirmek isterken makineyle muhatap olacağını zanneden vatandaşları, kim, nasıl şaşırttı? Kendini Rambo zanneden akıl hastası, etraftakileri rehin almaya kalkınca neler oluyor neler…

Serçe dizisi yeni bölümü Serçe dizisi yeni bölümü
Yerli DiziSTAR TV2008-04-03saat: 22:10
Doğu, Mine’ye duyduğu aşk yüzünden hayatında ilk kez ailesine karşı gelmeyi dahi göze alır ve babasına Pervin ile evlenemeyeceğini söyler. Ancak Muhsin Bey’in tavrı serttir ve Doğu’ya bu evlilikten vazgeçerek ailesinin şerefini çiğneyemeyeceğini belirtir. Mine’yi Doğu’dan ve Doğu’nun ait olduğu dünyadan uzak tutmak isteyen Semiha Hanım ise torununu Paris’e gönderme hazırlıkları içindedir.

Kurtlar Vadisi Pusu dizisi Kurtlar Vadisi Pusu dizisi
Yerli DiziSHOW TV2008-04-03saat: 21:15
Yeni bölümün can alıcı noktası, vadinin en sevilen karakterlerinden biri olan Memati’nin akıbeti… Kurtlar Vadisi Pusu izleyicileri, bu akşamki bölümde “Memati ölecek mi, yaşayacak mı?” sorusunun yanıtını bulacak. İskender Büyük’ün ülkeyi karıştırmak adına planladığı büyük komplo ise vadi izleyicilerini şaşırtacak.

 Fort Boyard Fort Boyard
YarışmaFOX TV2008-04-03saat: 22:15
FOX’ta muhteşem bir yarışma daha başlıyor. Sunuculuğunu Evrim Akın’ın yaptığı yarışmada 48 yarışmacı, Fransa’nın kuzey batısında, Atlas Okyanusu’nun açıklarında bir kalenin hazine odasındaki altınlar için birbirleriyle yarışacak.Fort Boyard’ı kaçırmayın

 Parmaklıklar Ardında dizisi Parmaklıklar Ardında dizisi
Yerli DiziATV2008-04-03saat: 22:20
Özgür’ün haberi Aliye ve Nur’u derinden sarsar. Nur hastanede, Aliye revirdedir. Tarık soruşturma sonucuna dair karamsardır ama Handan Yılmaz’ın yürüttüğü soruşturmanın işe yarayacağına inanır. Tarık ve Handan iddiaya girerler. Tarık, Yılmaz ile Handan’ı aynı safta görmekten dolayı üzgündür, kendini dışlanmış hisseder.

 Dosta Doğru Dosta Doğru
Talk ShowSTAR TV2008-04-03saat: 23:50
Sürpriz konuklar ve sevilen ilahilerle Doç. Dr. Nihat Hatipoğlu ile Dosta Doğru, Star’da.

 Türkülerle Süper Gece Türkülerle Süper Gece
MüzikTRT 12008-04-03saat: 21:20
Türkü tadında bir program başlıyor… Türkülerle Süper Gece! ! ! Anadolu’nun özü, yüreğin sözü türkülerle gençler ve ustalar bir arara geliyor sizlere türkü ziyafeti sunuyor. Mehmet Sekse, Ümit Tokcan, Makbule Kaya, Aysun Gültekin, Özgür Eren, Hale Yamaner, Emine Ata ve Zeynep Başkan sizler için türkülerle Süper Gece’de bir araya geliyor.

 Beni Unutma dizisi yeni bölümü Beni Unutma dizisi yeni bölümü
Yerli DiziTRT 12008-04-03saat: 20:00
TRT’den içinizi sımsıcak saracak yeni bir dizi… İmkansız bir aşk hikayesi… Yaşadıkları acıları yüreklerine kilitlemiş iki yalnız insanın imkansız aşk hikayesini anlatan “Beni Unutma”, benzer acılarla yaşama küsmüş, çaresizliği ve hüzün kokan bir kaderi yaşarken hiçbir zaman yıkılmamış, dimdik ayakta kalmayı başarmış iki cesur yüreğin öyküsü…

 Tatlı Bela Fadime dizisi Tatlı Bela Fadime dizisi
Yerli DiziSTAR TV2008-04-03saat: 20:00
Levent geçirdiği kazadan sonra yoğun bakımdadır.Gözlerini açtığında kimseyi tanımaz,hiçbir şey hatırlamaz.Hafıza kaybı teşhisi koyulur. Doktorlar beklemekten başka çare olmadığını söyler.Tanya lohusa yatağından çıkmıyordur.Nazife, Tanya ve çocuklara hizmet etmekten perişan olmuştur.

Mevzuhal Mevzuhal
MüzikTV82008-04-03saat: 22:00
Sinema filmleri… Tiyatro oyunları… TV dizileri… Reklamlar… Konserler… Albümler.... Bugüne kadar hep “Özel”, “özgün” ve “kaliteli” çalışmalara imza atan ünlü sanatçı Zuhal Olcay, ilk kez bir müzik programına ev sahipliği yapıyor… Her Perşembe akşamı ekrana gelen Mevzuhal, pop müziğin ünlü isimlerini, bestecileri, şarkı sözü yazarlarını ağırlıyor…

 Bez Bebek dizisi yeni bölümü Bez Bebek dizisi yeni bölümü
Yerli DiziFOX TV2008-04-03saat: 19:45
Dünyanın çok yakınından geçen bir takımyıldız hem Dünya’yı hem de Oyuncaklar Dünyası’nı etkisi altına alır. Hakan bir anda, hayatı umursamayan, sadece istediği şeyleri yapan, fazla rahat bir adama dönüşken, Oyuncaklar Dünyasında da havalar inanılmaz soğur, her şey ve herkes yavaş yavaş donmaya başlar.

 Şoray Uzun Yolda Şoray Uzun Yolda
BelgeselKANAL72008-04-03saat: 21:25
Yaz demeden kış demeden Anadolu yollarını kat eden Şoray Uzun Yolda bu hafta Kayseri ve Konya Ereğli’den renkli görüntüleri ekrana getiriyor. Birbirinden ilginç konular, birbirinden ilginç insanlar ve görüntülerle Şoray Uzun Yolda her zamanki gibi yine çok eğlenceli, yine çok samimi.

 Tek Türkiye dizisi Tek Türkiye dizisi
Yerli DiziSTV2008-04-03saat: 19:50
Tek Türkiye’de heyecan fırtınası devam ediyor. Kızı tarafından vurulan Zelal, sağlık ocağında tedavi altına alınmıştır. İlaçların etkisinden bir müddet kurtulan Berfin ise köye gelerek annesini ziyaret eder. Sağlık ocağına gitmek üzere evden çıkan Berfin’i gören Rojhat, örgüte teslim etmek için onu kaçıracaktır. Şivan, örgüt içindeki hainin Bedih olduğunu öğrenirken, yaptığı işkencelerle onu konuşturmaya çalışmaktadır.s

Duru Muhabbetler Duru Muhabbetler
Kadın ProgramıTV82008-04-03saat: 17:15
tv8 izleyicileri, artık 5 çaylarını, Pop Müziğin Divası Nükhet Duruyla birlikte içecekler.Nükhet Duru,haftaiçi her gün öğleden sonraları yayınlanacak programında, orkestrası eşliğinde izleyenlere unutulmaz müzikli dakikalar yaşatacak.Nükhet Duru ile Duru Muhabbetler, hoş sohbet, müzik, eğlence, yaşamın renklerini yansıtan bölümleriyle kısa sürede ilgi odağı olacak ve sadece kadınların değil, yediden yetmişe tüm izleyenlerin gözdesi olacak. Nükhet Duru hayranları Duru Muhabbetleri kaçırmayın.

Serap Ezgü ile Biz Bize Serap Ezgü ile Biz Bize
Kadın ProgramıSHOW TV2008-04-03saat: 15:00
Serap Ezgü, yeni sezonda da vazgeçilmeziniz olacak... Yine kaybolanların, kaçırılanların aileleri bu programda sesini duyuracak.. Ünlü sanatçılar, birbirinden çarpıcı yaşam öykülerini Serap Ezgü’ye anlatacak Yardıma muhtaç ailelerin yüzünü “Serap Abla”ları güldürecek! “Serap Ezgü İle Biz Bize” yepyeni içeriğiyle hafta içi her gün Show TV’de...

Deryalı Günler Derya Baykal Deryalı Günler Derya Baykal
Canlı YayınSHOW TV2008-04-03saat: 13:25
Türk Kadını, aklın ve becerinin ulaştığı, duygunun yoğunlaştığı yerde, Derya Baykal’la buluşuyor...Vizyona, farklılığa, sanata, tiyatroya, şiire, dekorasyona, güzellik ve sağlığa, boya, örgü, nakış, dikiş ve takıya pencere açan Derya Baykal, yine kadınları hayata bağlayan bir projeye imza atıyor...“Deryalı Günler” Derya Baykal’ın sunumuyla hafta içi her gün 13:00da Show TV ekranlarında.

Boşanmak İstemiyorum Boşanmak İstemiyorum
Yerli DiziSTV2008-04-03saat: 17:20
Evliliğinizi sonlandırmadan önce bir kez daha düşününSamanyolu, yepyeni bir formatla gerçek boşanma hikâyelerini ekrana taşıyor. Boşanmak İstemiyorum, çeşitli sebeplerle eşler arasındaki iletişimin koptuğu ve tarafların boşanmak için mahkeme sürecini başlattıkları evlilikleri mercek altına alıyor.

Avrupa Yakası dizisi yeni bölümü Avrupa Yakası dizisi yeni bölümü
Yerli DiziATV2008-04-02saat: 20:00
Burhan, ofiste kimin en çok paraya ihtiyacı varsa, ona en çok zammın yapılacağını duyar ve hemen entrikaya başlar. Ofisin bütün elemanlarının gizli zengin, kendisinin ise sefalet içinde kıvranmakta olduğu dedikodularını yayar! Bir yandan da Şahika’nın kendisiyle tanıştıracağı varlıklı sosyetik kızların peşindedir. Bu amaçla gittiği müzayede başına büyük işler açacaktır!

 Eğreti Gelin Eğreti Gelin
Türk FilmiKANAL D2008-04-02saat: 22:15
Emine (N. Yeşilçay), şehrin varlıklı ailelerinin oğullarını evliliğe hazırlayan bir "eğreti gelindir". Bir süre önce başı belaya girmiş ve Hasan adlı bir faytoncu onu kollamak için birini bıçaklayıp hapse düşmüştür. Çıkınca Emine’yi alıp uzak bir kente gitmek ve orada yeni bir hayata başlamak istediği haberini göndermiştir kadına. Emine kesin bir cevap vermemiştir ama görüş günleri adama yiyecek, tütün vb. götürmektedir.

Var mısın? Yok musun? Var mısın? Yok musun?
YarışmaSHOW TV2008-04-02saat: 20:00
Hiçbir soruya cevap vermeden milyarlar kazanmak ister misiniz?Dünyanın en kolay para kazandıran yarışması Show TV ekranlarında...22 kişi kendi kutularını seçiyor, aralarından 1 kişi yarışmacı oluyor... Ama kimse kutuların içinde ne olduğunu bilmiyor...1 YTL’de olabilir 500Bin YTL’de...En büyük ödül 500 Bin YTL kimin kutusunda?Var Mısın? Yok Musun? Show TV de

 Dudaktan Kalbe dizisi yeni bölümü Dudaktan Kalbe dizisi yeni bölümü
Yerli DiziSHOW TV2008-04-02saat: 22:15
Cemil’in sürpriz evlenme teklifiyle ayakları yerden kesilen Makbule, mutluluğun keyfini çıkarırken, Saib bey durumu kabullenmenin güçlüğünü yaşamaktadır. Lamia da Cemil’in bunu yaptığına inanamamaktadır. Cemil’in Makbule’yle evlenme kararı herkesin kafasında soru işaretleri oluşturur. Dedikodu kazanları kaynamaya başlar, meraklı gözler işin aslını öğrenmek için araştırma yapmaya başlarlar.

Fenerbahçe  Chelsea Şampiyonlar Ligi maçı  canlı Fenerbahçe Chelsea Şampiyonlar Ligi maçı canlı
Canlı YayınNTV2008-04-02saat: 21:30
Fenerbahçe Chelsea Şampiyonlar Ligi maçı canlı yayında Ntv ekranlarında. Bu dev karşılaşmayı saat 21:30 dan itibaren canlı yayından izleyebilirsiniz.

Esra Erolla İzdivaç Esra Erolla İzdivaç
Kadın ProgramıSTAR TV2008-04-02saat: 15:15
Esra Erolla İzdivaç Esra Erol’un sunuculuğunda, canlı orkestra ve ünlü konuklar eşliğinde; evlenmek isteyenlerin adaylar içinden eşlerini seçecekleri Esra Erol’la İzdivaç, farklı formatıyla bugün Star TV ekranlarında başlıyor! Evlenmek isteyenler, hayata yeniden başlamak isteyenler ve ikinci baharını yaşamak isteyenler hafta içi her gün saat 15:15’de Star TV’de buluşuyor.

 Bedirhan Gökçe ile Gecenin Kıyısında Bedirhan Gökçe ile Gecenin Kıyısında
DiğerTRT 12008-04-02saat: 23:00
Saatler geceyi gösterdiğinde sesim yükselir gökyüzüne bir şiir gibi... Şiire ve hayata dair aşka ve hüzne dair... Kendinize zaman ayırın sizinde bir şiiriniz olsun. Bedirhan Gökçe İle Gecenin Kıyısında TRT ekranlarında... Bedirhan Gökçe İle Gecenin Kıyısında,ülkemizin gelenek ve göreneklerine bağlı hemen her yaştan izleyiciye hitap ediyor

 Berber Dükkanı Berber Dükkanı
Yabancı SinemaTRT 12008-04-02saat: 20:00
Ünlüler bu dükkanda buluştu… Keskin zeka ve süper esprilerin bol keseden kullanıldığı bir berber dükkanına konuk olmaya ne dersiniz? Hazır olun!, hem duygu ve hayat dolu, hem de tatlı ve cüretkar bir komedi başlıyor. Chicago’’nun güneyindeki bir berberin olağan yaşamından kesitler sunan film, günümüzün en popüler rap yıldızlarından Ice Cube ve şarkıcı Eve gibi ünlüleri buluşturuyor.

Kollama Kollama
Yerli DiziSTV2008-04-02saat: 21:10
Necip, kızını kurtarabilecek mi? İlk bölümü beğeniyle seyredilen, Samanyolu’nun yeni dizisi Kollama, ikinci bölümüyle ekrana geliyor. Bu bölümde, büroya gelen bir genç kızın kaçırılma ihbarıyla harekete geçen tim, Necip amirin kızının da kaçırılması karşısında hareketli saatler yaşıyor.

 O’nun İzinde O’nun İzinde
Talk ShowKANAL72008-04-02saat: 21:30
Sohbetleri ve etkileyici üslubuyla izleyenlerin gönlünde taht kuran Ömer Döngeloğlu Kanal 7 ekranlarında. Ömer Döngeloğlu “O’nun İzinde” isimli programıyla her Çarşamba akşamı program konuklarıyla birlikte peygamber sevgisini ekranda izleyicilerle buluşturuyor
Reklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı