Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
 Asi Kızlar Asi Kızlar
Yabancı SinemaKANAL D2008-03-30saat: 22:30
Bir grup kız öğrencinin eğitim aldıkları okulda başına gelenleri komedi tarzıyla konu olan” St.Tirinians” Tv’de ilk kez bu akşam Kanal D ’de ekrana geliyor.St.Trinian tamamen genç kızlara eğitim veren özel bir okuldur ve büyük bir mali kriz içerisindedir.Okulun borçlu olduğu banka ise okul müdiresi Camilla Fritton’u okulu kapatmak ile tehdit etmektedir.

Var mısın? Yok musun? Var mısın? Yok musun?
YarışmaSHOW TV2008-03-30saat: 20:00
Hiçbir soruya cevap vermeden milyarlar kazanmak ister misiniz?Dünyanın en kolay para kazandıran yarışması Show TV ekranlarında...22 kişi kendi kutularını seçiyor, aralarından 1 kişi yarışmacı oluyor... Ama kimse kutuların içinde ne olduğunu bilmiyor...1 YTL’de olabilir 500Bin YTL’de...En büyük ödül 500 Bin YTL kimin kutusunda?Var Mısın? Yok Musun? Show TV de

Gazi Gazi
Yerli DiziATV2008-03-30saat: 21:50
Gazi, Hacı ve adamlarından kurtulur. Yiğithan’ı ailesine kavuşturur. Evde Salih’le girdiği tartışmanın ardından annesinden yediği bir tokat Gazi’yi derinden sarsar. Bu arada Nusret, tehlikeden uzak tutmak istediği Tuna’yı kimsenin haberi olmadan apar topar Londra’ya gönderir. Gazi’nin son yaşadığı olay televizyonlarda büyük yankı uyandırır. Bunun üzerine Nusret Gazi’ye birlikte çalışma teklifinde bulunur

 Söyle Söyleyebilirsen Söyle Söyleyebilirsen
YarışmaSHOW TV2008-03-30saat: 22:30
Amerikada yayınlanmaya başladığı haftadan itibaren izlenme rekorları kıran yarışma programı Singing Bee, Söyle Söyleyebilirsen ismiyle şimdi SHOW TV de. Bu yarışmada sesinizin güzel olması veya güzel şarkı söylemeniz önemli değil. Şarkı söylemeyi seven ve şarkı sözlerini bilen herkes yarışabilecek.

 Popstar Alaturka Popstar Alaturka
YarışmaSTAR TV2008-03-30saat: 20:00
Arabeskin Kralı Orhan Gencebay, Türk televizyonlarının en sivri dillisi Armağan Çağlayan, Fantezi müziğin büyük ismi Ebru Gündeş ve Türk sanat müziğinin Divası Bülent Ersoy’dan oluşan dev jüri kadrosu ve Osmantan Erkır’ ın sunumuyla Popstar Alaturka, Pazar günü yine milyonları ekrana kilitleyecek. Sınırsız eğlence ve gerçek müziğin tek adresi Popstar Alaturka elemesi programın ilk dakikalarında ekrana gelecek

 Geçmişin İntikamı Geçmişin İntikamı
Yabancı SinemaFOX TV2008-03-30saat: 22:45
Hong Kong polis departmanının şefi Wing, bütün ekibini bir çete saldırısında kaybedince suçluluk duygusuyla kendini alkole verir. Geçmişinde problemler olan genç bir adam ise, kendini polis memuru olarak tanıtarak Wing’le çalışmaya başlamıştır. Amacı, onu tekrar eski haline döndürmeyi başarmaktır. Böylece çete lideri Joe’dan intikamlarını alabileceklerdir.

Stadyum Pazar Stadyum Pazar
Spor ProgramıTRT 12008-03-30saat: 20:00
CANLI- “Stadyum”, Pazar günlerinin en çok izlenen programı olmaya devam ediyor. Süperlig’de mücadele eden 4 büyük takımın karşılaşmaları ile maç önü-maç sonu röportajlara ve maçların perde arkası olaylarına yer veren program, Cumartesi günleri de “Stadyum Özel” adıyla Cuma ve Cumartesi oynanan maçların özet ve yorumlarıyla daha kısa süreli olarak ekrana gelecek.

Kumarbaz Kumarbaz
Yabancı SinemaTV82008-03-30saat: 20:25
Los Angeles’in kumar dünyasında kendi çapında bir üne sahip olan Larry Jennings (Jamie Foxx), bu dünyanın ustalarından Miller (Gabriel Byrne) ve Vernon (Stuart Townsend) tarafından, ucunda büyük meblağda para olan bir oyunda üçüncü oyuncu olması için davet edilir

Maksat Muhabbet Maksat Muhabbet
Talk ShowATV2008-03-30saat: 00:10
Kadir Çöpdemir’in samimi ve eğlenceli sohbetine bu gece; gündemden düşmeyen top model Ece Gürsel ile pop müziğin en iyi ses ve yorumcularından YAŞAR katılıyor. Sizin yapacağınız tek şeyse koltuklarınıza kurulup atv’de Maksat Muhabbet’i izlemek... Maksat Muhabbet, Süt Kuzuları Orkestrası ve sürprizleri ile atv’de!

25.Saat 25.Saat
Yabancı SinemaTV82008-03-29saat: 20:25
Yedi yıllık hapis cezasına mahkum edilen Amerika’nın zenci hakları savunucusu Spike Lee’nin, cezaevine girmeden geçirdiği son günü anlattığı, 2002 yapımı bir drama. Para kazanmak ve tutkun olduğu lüks yaşamı keyfince sürdürmek için kolay yolu seçen ve uyuşturucu ticareti yapan Monty Brogan (Edward Norton) yakalanır ve yedi yıl hapse mahkum edilir.

Prison Break 3. Sezon Prison Break 3. Sezon
Yabancı DiziCNBC-E2008-03-29saat: 21:00
Prison Break merak ve heyecanla beklenen 3. Sezonu ile ekrana geri döndü. Yüksek gerilimli, çok sürprizli, bol karakterli, sürükleyici bir yeni sezon bekliyor izleyiciyi... Sevdiklerine kavuşmak, ‘şirket’i yok etmek ve gelmiş geçmiş en tehlikeli kaçış planını hazırlamak üzere Michael ve Lincoln için geri sayım başladı..

Stadyum Cumartesi Stadyum Cumartesi
Spor ProgramıTRT 12008-03-29saat: 21:40
Canlı Yayın Gözler Stadyumda!Gözler sahanın dışında, kavgada, çirkinliklerde değil, futbolun güzelliklerinde, gollerde, heyecanda, temiz rekabette, fair-playde... Maçlardan en kapsamlı, en uzun özet görüntüler sadece Stadyumda...

Limon Ağacı dizisi Limon Ağacı dizisi
Yerli DiziATV2008-03-29saat: 22:20
İki gencin zorlu aşkını anlatan romantik bir komedi.... Kasabalı kız Peri’yle, şehirli zengin genç Kaan’ın yolları, Peri’nin Kaan’ın genç yaşta başına geçtiği aile şirketine girmesiyle kesişir. Kaan kıza aşık olur ama kız şirketi zarara uğratan bazı kararların neticesinde işten çıkarılır ve kasabasına döner.

Selena dizisi yeni bölüm Selena dizisi yeni bölüm
Yerli DiziATV2008-03-29saat: 20:00
Haftanın birincisi seçilen Selena, ödül olarak Hades’in görünür olmasını diler. Hades görünür olduğu için kötülük yapamaz ve insanlar kılığından dolayı Hades’le dalga geçerler. Aslı’nın Müstesna’yı sürekli aşağılamasına bir son vermek isteyen Selin, Leyla ve Nazlı kardeşler Selena’dan yardım isterler.

Genco Genco
Yerli DiziKANAL D2008-03-29saat: 20:00
Genco, Pınar’ı kalbinden atmaya çalışırken, Pınar ve annesi ise, Genco’nun yaşadığı mahalleye taşınıyor. Genco, Pınar’ı kalbinden atmaya çalıştıkça sevdiği kız her yerde karşısına çıkar. Pınar ve ailesi, yeni bir başlangıç için Genco’nun mahallesine taşınır. Ancak Necati onları orada da rahat bırakmaz.

 Menekşe ile Halil Menekşe ile Halil
Yerli DiziKANAL D2008-03-29saat: 22:15
Mithat Ateş’in ağzından, onun oğlu olduğunu öğrenen Halil büyük bir şok yaşıyor. Halil, Mithat’ın kendi ağzından duyduğu gerçekle sarsılır. Semih’i de tanır, kendisini öldürmek isteyen adamı Mithat’ın yanında görmek onun şüphelerinde ne kadar haklı olduğunun kanıtıdır.

Var mısın? Yok musun? Var mısın? Yok musun?
YarışmaSHOW TV2008-03-29saat: 20:00
Hiçbir soruya cevap vermeden milyarlar kazanmak ister misiniz?Dünyanın en kolay para kazandıran yarışması Show TV ekranlarında...22 kişi kendi kutularını seçiyor, aralarından 1 kişi yarışmacı oluyor... Ama kimse kutuların içinde ne olduğunu bilmiyor...1 YTL’de olabilir 500Bin YTL’de...En büyük ödül 500 Bin YTL kimin kutusunda?Var Mısın? Yok Musun? Show TV de

 Şahane Show Şahane Show
YarışmaSHOW TV2008-03-29saat: 22:30
Süheyl ve Behzat Uygur kardeşlerin sunuculuğunu yapacağı Şahane Show’da “Evlenmek üzere olan” çiftler yarışacaklar. Belirlenen heyecanlı etapları başarıyla geçen çift final oyununu oynamaya hak kazanacak. Final oyununu başarıyla tamamlayan çiftimiz süpriz büyük ödülü kazanacak.

 Sevgili Dünürüm yeni bölüm Sevgili Dünürüm yeni bölüm
Yerli DiziSTAR TV2008-03-29saat: 20:00
Parasını rüşvetçilerin kaptığını öğrenen Ahmet, bir kalp spazmı geçirmiştir. Kendine geldiğinde, dünürüyle arasını düzeltmeye karar verir. Bu kez hiçbir karşılık beklemeden, hiçbir oyun oynamadan Yıldız ile barışacaktır. Onlar bunu yapmaya çalışırken, bütün gelişmeler aralarını bozmaya çalışıyor gibidir…

 Anında Görüntü Show Anında Görüntü Show
Yerli KomediFOX TV2008-03-29saat: 23:15
İzleyiciden büyük beğeni toplayan Anında Görüntü Show’da eğlence yine doruğa çıkacak. Programın bu haftaki konuğu Zafer Ergin… Seyirci ile sahne arasındaki sınırı kaldırıp atan, bol eğlenceli oyunların yer aldığı Anında Görüntü Show, izleyiciyi oyuna dahil ederek eğlendirmeye devam ediyor.

 Mısır Prensi Mısır Prensi
Yabancı SinemaFOX TV2008-03-29saat: 19:45
Musa`nın kölelikten prensliğe, ordan da kurtarıcılığa uzanan epik yolculuğunun öyküsü… Dünyadaki en muhteşem imparatorluğun prensleri olan iki erkek kardeşin hiç eskimeyecek olan masalı anlatılıyor. Biri, gün gelecek Mısır`a hükmedecek; diğeri tüm zamanların en büyük kahramanlarından biri olacak.

 Chupacabra Karanlık Denizlerde Chupacabra Karanlık Denizlerde
Yabancı SinemaFOX TV2008-03-29saat: 21:45
Bir bilim adamı türüne rastlanmamış kan emici bir yaratık keşfeder ve ormanda onu yakalar. Yolcu gemisiyle götürmeye çalıştığı yaratığın bulunduğu kutuyu açan gemi görevlileri büyük bir tehlikeye yol açmıştır. Yolculukta bir hırsızlık olayı için gemide bulunan Savcılık Görevlisi Lance Thompson ve geminin kaptanı yaratığı yakalamaya çalışır.

 Vazgeç Gönlüm dizisi yeni bölümü Vazgeç Gönlüm dizisi yeni bölümü
Yerli DiziSTAR TV2008-03-29saat: 21:45
Buzları eritmek için Bahar’la konuşmaya giden Salih, Mert’i Bahar’ın evinde görünce şoke olur. Oğlunu Mert’in kucağında görmek onu daha da öfkelendirir. Bu arada oğlunun ateşi iyice yükselmiştir. Salih bunu öğrenince, oğlunu hastaneye kendisi götürmek ister. Fakat Bahar Mert’le beraber gitmekte kararlıdır. Mert ve Salih arasında sert bir tartışma geçer.

Bekçiler Kralı Bekçiler Kralı
Türk FilmiSTV2008-03-29saat: 21:20
Bekçi Şaban, Zeytinburnu’ndaki bir mahalleye atanır. Dürüst bir insan olan Şaban, mahalledeki vatandaşa eziyet eden esnafa ve muhtara uyarılarda bulunur. Fakat bu durumdan rahatsız olan kişiler tarafından karakola şikâyet edilir. Ne var ki, Şaban’ı İçişleri Bakanının yeğeni sanan komiser, tüm şikayetleri hasır altı eder

% 100 Futbol % 100 Futbol
Spor ProgramıNTV2008-03-29saat: 20:50
Rıdvan Dilmen ve Güntekin Onay %100 FUTBOL bu hafta da sizlerle. Ntv de haftanın spor olaylarını değerlendiren usta yorumcular futbolla ilgili en ince detaylarıyla dobra dobra konuşuyorlar

 Bir Yudum İnsan Bir Yudum İnsan
BelgeselCNN TÜRK2008-03-29saat: 20:00
"Sadri Alışık’ın doğum günü haftasında bir ‘Turist Ömer’ portresi…" Nebil Özgentürk’ün hazırlayıp sunduğu Bir Yudum İnsan, Yeşilçam’ın büyük aktörlerinden ‘Sadri Baba’yı, dostlar sofrasının oturmasını kalkmasını, raconlarını bilen bir büyük misafirini, Sadri Alışık’ı anıyor.

 Alacakaranlık Kuşağı Alacakaranlık Kuşağı
Yabancı DiziCINE52008-03-29saat: 23:45
Cine5 ekranlarında yayınlanmaya başlayacak. Rüya ile gerçeğin birbirine karıştığı, gizemli bir dünya. Doğaüstü güçler.Her bölümünde ayrı bir keyif alacağınız fantastik bir gerilim; Tüylerinizi diken diken edecek, korkunç olaylar. Şaşırtıcı finalleriyle ekrana kilitleneceğiniz "Alacakaranlık kuşağı" dizisi gerilim ve korku türünden hoşlananları ekran başına toplayacak.

 Yılan İnsanlar Yılan İnsanlar
Yabancı SinemaCINE52008-03-29saat: 21:40
Bir grup antropolog Amazon’un derinliklerinde araştırma yaparken 300 yıl yaşamış, bir insan kalıntısına rastlarlar. Bunun sebebini araştırırken bir sürprizle karşılaşırlar. İçinde gençlik iksirinin bulunduğu tapınağı koruyan beş başlı dev bir yılan karşılarına çıkar.

Durdurulamayan Durdurulamayan
Yabancı SinemaCINE52008-03-29saat: 20:00
Bir Pentagon ajanı ve savaş kahramanı olan Dean Cape (Wesley Snipes) yenilmez bir güçtür ve son Bosna operasyonundaki başarısızlıktan sonra açığa alınmıştır. En yakın arkadaşını kaybetmiş ve bir rehabilitasyon merkezinde tedavi görürken hükümet içindeki güçlerin başlattığı gizli bir operasyona karışır.

Buffy The Vampire Slayer Buffy The Vampire Slayer
Yabancı DiziCNBC-E2008-03-29saat: 23:00
Yedi sezon çekilen ve tamamı yayınlanan dizinin tekrar bölümleri büyük ilgi görüyor. CNBC-e Dergi bir ilke imza atarak dizinin 8. sezonunu çizgi roman olarak yayınladı. Televizyonlarda yer almayacak 8. sezonu daha iyi anlamak için CNBC-e’de yayınlanan bölümleri takip etmekte fayda var
Reklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı