Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Mutant X Mutant X
Yabancı DiziTV82008-03-29saat: 15:45
Tv8, izleyenlerin ilgi odağı olacak muhteşem bir yabancı diziyi izleyicileriyle buluşturuyor: MUTANT X Bir kurşun yağmurunun içinden hiç yara almadan geçebilen... Acı bir çığlıkla birkaç kilometre içindeki bütün binaların temelini sarsabilen... Vücutlarında oluşturdukları elektrikle küçük bir şehrin bütün enerji ihtiyacını karşılayabilen...

 Doğruların Zamanı yarışma programı Doğruların Zamanı yarışma programı
YarışmaSHOW TV2008-03-28saat:
Geçen hafta ilk bölümü beğeniyle izlenen yarışma ikinci haftasına ilginç yarışmacılar ve onların doğrularıyla giriyor. Reha Muhtar’ın sunumuyla Doğruların Zamanı, yarışmacılara kendi hayatlarıyla ilgili küçük veya büyük itirafları karşısında para ödülü vermeye devam ediyor

 Desperate Housewives Desperate Housewives
Yabancı DiziCNBC-E2008-03-28saat: 20:00
“Desperate Housewives” bu akşam 4. sezonun final bölümü ile kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için bir kez daha CNBC-e’de... Kasırganın Azizliği Bu akşam yayınlanacak dördüncü sezonun final bölümünde izleyenleri fırtına gibi bir final bekliyor... Bir kasırga Wisteria Lane’i silip süpürüyor. Kasabayı altüst eden ölümcül kasırganın ardından Wisteria Lane sakinleri yaşamlarını tekrar kurmaya çalışıyor.

Sıla dizisi yeni bölümü Sıla dizisi yeni bölümü
Yerli DiziATV2008-03-28saat: 20:00
Berzan, her ne kadar savaştan çekildiğini söylese de Boran buna inanmamaktadır. Berzan’ın büyük bir şeyin peşinde olduğunu düşünür. Ancak Berzan bunun aksini kanıtlamak için her fırsatı değerlendirecek ve iyi niyet gösterileriyle herkesin aklını karıştırmayı başaracaktır.

 Hatırla Sevgili dizisi tekrar bölümü Hatırla Sevgili dizisi tekrar bölümü
Yerli DiziATV2008-03-28saat: 22:00
Kızıldere’de ki çatışmada Mahir Çayan ve dokuz kişi hayatını kaybeder. Defne perişan, ölenler arasında Deniz’in de olduğunu düşünmektedir. Avukatların ve aydınların çabalarına rağmen üç genç ölüme hergün biraz daha yaklaşmaktadır. Nisan ayının son yarısında, hayat pahalılığı ve adaletsizliklere karşı ölüm orucuna girerler. Onüçüncü günde avukatlarıyla konuşup, oruçtan vazgeçmeye ikna olurlar.

 Beyaz Show Beyaz Show
Talk ShowKANAL D2008-03-28saat: 22:30
Bu gece Beyaz Show yine şahane Kanal D’nin, sunuculuğunu Beyazıt Öztürk’ün yaptığı sevilen talk- show programı “Beyaz Show”a bu hafta; Helin Avşar, müzik gurubu Yüksek Sadakat, Gökçe Çağlayan Topaloğlu ve Miss Turkey 2008 Güzellik Yarışması’nın ilk dört güzeli konuk oluyor

Asi dizisi yeni bölümü Asi dizisi yeni bölümü
Yerli DiziKANAL D2008-03-28saat: 20:00
Demir, Süheyla ile karşı karşıya gelme pahasına da olsa, Aslan’ı durduracağına ve onun çiftliğin sahibi olmasını engelleyeceğine dair Asi’ye söz verir. Kozcuoğlu Ailesi ciddi bir tehditle karşı karşıyadır. Aslan, Süheyla’nın kendisine verdiği yetkiyle İhsan’ın ödenmeyen senetlerini eline geçirmiştir.

 Oks Anneleri Oks Anneleri
Yerli DiziFOX TV2008-03-28saat: 19:45
Zorro ve Torro karşı karşıya geliyor! Sedat sıkıntıdan yeni uğraşlar aramaya devam eder. Bulur da: Transandantal Meditasyon… Hemen bir kursa yazılır, amacı bu işin inceliklerini öğrenip Burak’a aktarabilmektir. Böylece yüksek konsantrasyonla netler artacaktır. Ama evde Yelda ve Burak’ın ona bir sürprizi vardır. Dershanede Kerem, Yeşim öğretmene olan aşkından cesaret alarak Tekin’i düelloya çağırır

 Eşref Saati dizisi yeni bölümü Eşref Saati dizisi yeni bölümü
Yerli DiziSHOW TV2008-03-28saat: 20:00
Turgay’ın ihbarıyla tahlil yaptırmaya giden Eşrefler, hastaneyi birbirine katacak. Üstüne üstlük tahlillerden çıkan sürpriz herkesi çok şaşırtacak. Mahallenin vekil muhtarı Şadiye, aldığı kararlarla Terzi Yadigar’ı çıldırtacak. Reyhan ve Ceylan ise bir yandan Güzin ablalık yaparken bir yandan kendi dertlerine yanacak. Hepsi ve daha fazlası, Cuma akşamlarının neşesi Eşref Saati’nde…

 Komando Dadı Komando Dadı
Yabancı SinemaSTAR TV2008-03-28saat: 20:00
Shane Wolfe adındaki S.E.A.L. komandosuna yeni bir görev verilir. Anneleri hükümet adına gizli bir projede çalışan beş çocuğun güvenliği için çocuk bakıcısı olacaktır. Gerilla savaşı ve sabotajlar için özel eğitim alan Shane Wolfe için bu iş başlangıçta çok kolay bir görev gibi görünür.

 Gün Batarken Gün Batarken
Yabancı SinemaSTAR TV2008-03-28saat: 23:50
Profesyonel hırsızların bir numarası olarak suç tarihine damgasını vuran, ancak yakayı asla ele vermeyen Max Burdett ve güzel ortağı Lola artık suç dünyasına veda etmiştir. Emekliliklerini tüm dünyaya ilan eden ve Bahamaların Cennet Adası’na yerleşen ikili gerçekten doğruyu mu söylemektedir

My Name Is Earl My Name Is Earl
Yabancı DiziCNBC-E2008-03-28saat: 18:15
Paranın Değiştirdiği İnsanlar Vardır!Bazı insanlar, bir gün zenginliğe kavuşunca bambaşka bir karaktere bürünür. Peki ya tam tersi mümkün mü? Fakir ama sonuna kadar kötü ve bencil biriyken, zenginliğin içine düşüp bir iyilik meleğine dönüşmek...

 Savaşın Sonu Savaşın Sonu
Yabancı SinemaTV82008-03-28saat: 22:30
2.Dünya Savaşı’nın sonlarına doğru, birliğiyle birlikte Japon Ordusu’na esir düşen yüzbaşı Ernest Gordon’ın, bütün esirlerin insanlık dışı muamele gördükleri korkunç bir çalışma kampında yaşadıklarını anlattığı etkileyici bir yapım. İkinci Dünya Savaşı’nda Amerika’nın yanında yer alan İskoç askerlerinden bir alay Japonlara esir düşer. Aralarında, Amerikalı ve diğer milletlerden de askerler bulunan esirler, Burma ormanlarında demiryolu döşemek için toplama kampına götürülürler.

 Komedi Dükkanı Komedi Dükkanı
Yerli KomediTV82008-03-28saat: 20:40
Tolga Çevik ve Salih Kalyon’un sunduğu, birbirinden değerli konukların katıldığı Komedi Dükkanı’nda, kahkaha fırtınası tüm hızıyla devam ediyor. Plato Film Sinan Çetin imzasıyla gerçekleşen Komedi Dükkanı’nın 28 Mart Cuma günkü konuğu Türk Pop Müziği’nde birçok ilke imza atmış, müzik dünyasının başarılı isimlerinden Erol Büyükburç…

 Alaturka Solist Yarışması Alaturka Solist Yarışması
YarışmaTRT 12008-03-28saat: 21:15
TRT’den 100.000 YTL Ödüllü Alaturka Solist Yarışması TRT Türk Sanat Müziği’ne yeni sesler ve yeni yüzler kazandırıyor… TRT, 2004 yılında yayınlanan ve büyük ilgiyle izlenen “Alaturka Beste” yarışmasından sonra, şimdi de yepyeni bir yarışmayla, Türk Sanat Müziği’ne yeni sesler ve yeni yüzler kazandırıyor.

Büyük Buluşma Büyük Buluşma
Yerli DiziSTV2008-03-28saat: 19:45
Ferah Kapısı’nda bir hemşire… Kaçınılmaz randevu, Büyük Buluşma’da bu hafta çocuk sahibi olmak konusunda aşırı hırs gösteren bir kadının hikayesi yer alıyor. Başarılı bir hemşire olan Canan, çok istemesine ve bütün yollara başvurmasına rağmen bir türlü çocuk sahibi olamamaktadır.

Yanaşma Yanaşma
Türk FilmiSTV2008-03-28saat: 21:20
Memo, köy ağasının evinde ona hizmet eden bir gençtir. Ağa, onu yanaşma olarak küçük yaşlarda hizmetine almıştır. Ağanın kızı Cano, Memo’ya gönlünü kaptırır. Memo da Cano’ya karşı boş değildir. Ancak Ağa’dan çekindiği için, ilk önceleri bu aşktan kaçar. Çünkü gelecekten umutsuzdur.

 İskele Sancak İskele Sancak
Talk ShowKANAL72008-03-28saat: 23:45
İskele Sancak’ta bu hafta da siyaset gündeminin sıcak konuları olan “Ak Parti’yi Kapatma Davası ve Ergenekon Operasyonu tartışılıyor. Ergenekon Operasyonundaki son tutuklama ve gözaltılar kamuoyunda yankı bulurken, Yargıtay Cumhuriyet Başsavcısı Abdurrahman Yalçınkaya’nın Ak Parti hakkında açtığı davanın görüşülmesine ilişkin kabul ya da red sürecinin de sonuna geliniyor.

 Dizine Dursun Dizine Dursun
Yerli DiziKANAL72008-03-28saat: 19:40
Tüm hayatını ailesine adayan Dursun’un ev ve iş arasında yaşadığı maceraları anlatan dizide, yıllar sonra tekrar izleyiciyle buluşacak olan Aydan Burhan, Gazanfer Ündüz ve İnci Şen gibi usta oyuncular yer alıyor. Karısı Cemile, kaynanası Nebahat ve oğlu Hulusi ile beraber yaşayan Dursun, kelimenin tam manasıyla kılıbık bir erkektir. Evde hanımından, iş yerinde de patronundan çok korkmaktadır. Bütün bunlar yetmezmiş gibi bir de başında bekar kayınçosu İdris vardır.

İyi Kalpli Hırsız İyi Kalpli Hırsız
Yabancı SinemaCINE52008-03-28saat: 23:00
Michael Lynch (Kevin Spacey) İrlanda’nın en meşhur suçlularından biridir. Çok zeki bir insan olan Michael usta bir hırsız ve yalancıdır. Fakat Robin Hood gibi zenginden alıp fakire vermekredir. Bu sıradışı suçlu İrlanda’nın fakir insanlarının adeta kurtarıcısı olmuştur.

Koruma / The Doorman Koruma / The Doorman
Yabancı SinemaCINE52008-03-28saat: 20:00
New York film festivalinden, ödüllü çarpıcı bir yapım. Andre, askeri takımın başında görevli bir subaydır. Batı Afrika’da çıkan bir çatışmada takımından bir çok asker hayatını kaybeder. Hayatının bu kötü dönemini unutmak ve yeni bir hayat kurmak için Los Angeles’e gider ve geçmişteki kötü hatıralarını müzikle uğraşarak unutmaya çalışır.

Eğrisi Doğrusu özel Eğrisi Doğrusu özel
Talk ShowCNN TÜRK2008-03-28saat: 22:00
Türk – Amerikan ilişkilerinde son durum... Büyük Ortadoğu Projesi... Ilımlı İslam... Uluslararası İlişkiler Uzmanı, Bilgi Üniversitesi öğretim Üyesi Soli Özel, Amerika’nın Türkiye politikasını Eğrisi Doğrusu’nda Taha Akyol’a anlatıyor.

 Sesler Kalır Sesler Kalır
YaşamTRT22008-03-28saat: 22:10
Her bir bölümde bir şair, en çok etkilendiği bir diğer şairi ve onun bir ya da birkaç şiirini örnek metin olarak alıp onu üretildiği dönemin Türkiye ve dünya koşullarıyla birlikte değerlendirmektedir.

Avrupa Vizyonu Avrupa Vizyonu
YaşamTRT22008-03-28saat: 18:30
Avrupa Birliğine üyelik süreciyle ilgili kamuoyunu bilgilendirmeye yönelik olarak hazırlanan “Avrupa Vizyonu”, üye ya da aday ülkelerin söz konusu süreçteki deneyimlerini aktarmanın yanısıra; Türkiye ile üye ya da aday ülkeler arasındaki farklılıkları ve benzerlikleri ortaya koyarak, uyum sürecinde yapılması gerekenleri tartışmayı amaçlıyor.

 Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölüm Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölüm
Yerli DiziSHOW TV2008-03-27saat: 21:15
Kurtlar Vadisi Pusu, Hakan’ın Memati’nin kafasına silah dayamasıyla biten nefes kesen finalin ardından, yeni bölümüyle bu akşam izleyicisinin karşısında. Yeni bölümün can alıcı noktası, vadinin en sevilen karakterlerinden biri olan Memati’nin akıbeti… Kurtlar Vadisi Pusu izleyicileri, bu akşamki bölümde “Memati ölecek mi, yaşayacak mı?

 Dikkat Şahan Çıkabilir Dikkat Şahan Çıkabilir
Yerli KomediTV82008-03-27saat: 20:40
Vizyona girdiği ilk günden bu yana binlerce kişinin kahkaha krizine girerek izlediği RECEP İVEDİK “Şahan Gökbakar”, bugüne kadar en çok izlenen, her defasında daha çok gülünen, artık tiryakisi olunan DİKKAT ŞAHAN ÇIKABİLİR adlı show programıyla yeniden tv8 ekranlarına geliyor

 Prison Break 3. sezon Prison Break 3. sezon
Yabancı DiziCNBC-E2008-03-27saat: 21:00
Aksiyonu hiç eksilmeyen kaçış macerası “Prison Break” merak ve heyecanla beklenen 3. Sezon bölümleri ile CNBC-e’de... Ayrıca dizinin türkçe web sitesi prisonbreak.cnbce.com da dizinin hayranları ile buluştu. Kaçış Planı Zora Giriyor Dizinin drama ve aksiyon yüklü 3. sezon yedinci bölümünde, Whistler’la dövüşerek şaşırtmaca yapmaya çalışan Michael’ın planlarında herşey ters gider. Lincoln ise oğlunu elinde tutan Susan’ın hakkından gelmeye çalışmaktadır.

 Ölü Ya da Diri Ölü Ya da Diri
Yabancı SinemaATV2008-03-27saat: 20:00
Birbirinden güzel dört dövüş ustası kadın, egzotik bir adaya, dövüş sanatları turnuvasına davet edilirler... Dövüşçüler adada kendilerinin dışında korkunç birşeyler olduğunu farkeder. Yaşamak için birbiriyle olan kavgalarını bırakıp, dövüş yeteneklerini birleştirmeleri gerekecektir... Adranalin dolu bu filmi izlerken yeriniz de duramayacaksınız...

 Parmaklıklar Ardında dizisi Parmaklıklar Ardında dizisi
Yerli DiziATV2008-03-27saat: 21:45
Özgür’ün haberi Aliye ve Nur’u derinden sarsar. Nur hastanede, Aliye revirdedir. Tarık soruşturma sonucuna dair karamsardır ama Handan Yılmaz’ın yürüttüğü soruşturmanın işe yarayacağına inanır. Tarık ve Handan iddiaya girerler. Tarık, Yılmaz ile Handan’ı aynı safta görmekten dolayı üzgündür, kendini dışlanmış hisseder.

 Kavak Yelleri dizisi yeni bölümü Kavak Yelleri dizisi yeni bölümü
Yerli DiziKANAL D2008-03-27saat: 20:00
Efe’nin doğum günü kutlamasında herkes biraraya geliyor. Deniz ve Mine arasında yaşananlardan sonra işler iyice karışır. Efe bir yandan Deniz’e çok kızarken, diğer yandan hiçbir şeyin eskisi gibi olmayacağını anlamıştır ve Aslı için endişelenmiştir. Endişeleri olan tek insan o değildir tabii.
Reklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı