Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Pars Narkoterör dizisi yeni bölümü Pars Narkoterör dizisi yeni bölümü
Yerli DiziSHOW TV2008-03-24saat: 22:00
Şamil ve Zülüf… Bu kez aşkları değil, onlar bir sınavdan geçiyor. İki genç polis geçmişleri yüzünden zor durumda. İkisi de köprüleri atma noktasında. Tutunacakları tek dal, birbirlerine olan aşkları… Şamil şebekeyle olan savaşını sürdürüyor. Elindeki en büyük kozla, Barudi’yle yoluna devam ediyor.

Doktorlar dizisi yeni bölümü Doktorlar dizisi yeni bölümü
Yerli DiziSHOW TV2008-03-24saat: 20:00
Ela Levent’in ailesiyle tanışıyor. Müstakbel gelinlerini çok beğenen ve sıcak bir gece geçiren aile evlilik kararını destekler. Onlarla güzel bir gece geçiren Ela içinse sürprizler bitmemiştir. Ela nihayet, bir süre önce hikayesini öğrendiği annesiyle tanışır. Acaba yıllar sonra yaşanan bu karşılaşma nasıl geçecek?

Köprü dizisi yeni bölümü Köprü dizisi yeni bölümü
Yerli DiziSTAR TV2008-03-24saat: 22:00
Valinin Kızı Hala Komada… Bomba Tetikçisinden Yeni Eylem! Okul Servisi Çocuklarla Birlikte Kaçırılır… Erdal, Dönüşü Olmayan Bir Yolculuğa mı Çıkıyor?.. Köprü’de Bu Hafta da Heyecan Dorukta… Aslı’nın durumu hala ağırdır ve şehirdeki tüm dostlar Vali Faruk Yazıcı ve ailesinin etrafında kenetlenmiş halde genç kızın gözünü açmasını beklemektedirler

İki Aile dizisi yeni bölüm İki Aile dizisi yeni bölüm
Yerli DiziSTAR TV2008-03-24saat: 20:00
Leyla’nın saatler geçmesine rağmen bulunamayışı Efe, Damla ve küçük Eda’nın paniklemesine neden olur.Kız istemeden gelen Eda ve Oğuz’un durumu öğrenmesiyle durum daha da vahim bir hal alır.Tahir Ağa da soruşturmayı genişletmiş bütün İstanbul polisini ayağa kaldırmıştır.

Şansa Bak Şansa Bak
YarışmaFOX TV2008-03-24saat: 21:45
Fox ekranlarında farklı ve sıradışı bir yarışma programı başlıyor, Şansa Bak… Sürpriz hayat hikayeleri, dram, kapışma, mutluluk, şans ve sonunda gülen bir taraf, hepsi bu yarışmada… Fifa kokartlı eski hakem ve futbol yorumcusu Ahmet Çakar’ın renkli ve keyifli sunumuyla ekrana gelecek olan yarışmada bilgiler ölçülürken aynı zamanda komik dialoglar da ekrana gelecek.

Yemin dizisi yeni bölüm Yemin dizisi yeni bölüm
Yerli DiziFOX TV2008-03-24saat: 19:45
Hapishanede şişlenen Menderes kanlar içinde ambulansla hastaneye kaldırılır. Ancak polisleri bekleyen bir sürpriz vardır. Cihan cephesinde ise tüm ipuçları yavaş yavaş bir araya gelmeye başlamıştır. Menderes’in firar haberi Hisarlı ve Mermertay ailelerinin evine bomba gibi düşer.

Lezzet Durakları Lezzet Durakları
DiğerCNN TÜRK2008-03-24saat: 22:25
Mehmet Yaşin, ‘Yol Üstü Lezzet Durakları’nda izleyicileri tam anlamıyla bir lezzet yolculuğuna çıkarıyor. Kimi zaman yoldan kilometrelerce sapılıyor ve bir köyün en lezzetli yemeklerinin tadına ulaşılıyor. Dolayısıyla aktüel bir yemek programı olmanın yanında, o yörenin de doğal güzelliklerini izleyiciye sunuyor.

Eurogol Eurogol
Spor ProgramıNTV2008-03-24saat: 22:00
Avrupa liglerinde haftanın maçları Okay Karacan’ın sunduğu “Eurogol” ile NTVde... Eurogol’de İngiltere, Almanya, İspanya, Fransa, İtalya futbol liglerinde oynan karşılaşmaların özet görüntüleri, en güzel golleri, pozisyonlar ve son haberler ekrana gelecek.

90 Dakika 90 Dakika
Spor ProgramıNTV2008-03-24saat: 20:30
Fuat Akdağ, Hıncal Uluç, Haşmet Babaoğlu ve Mehmet Y. Yılmaz’ın yorumlarıyla katıldığı bir futbol klasiği olan “90 Dakika” spor dünyasındaki gelişmeleri değerlendiriyor...

Candan Erçetinle Beraber ve Solo Şarkılar Candan Erçetinle Beraber ve Solo Şarkılar
Canlı YayınTRT 12008-03-24saat: 20:55
Canlı Yayında Canlı Performans TRT Tepebaşı stüdyolarında seyircili çekilen programda, Candan Erçetin özlenen konser atmosferini canlı yayında her hafta ekranlarınıza taşıyor. Erçetin’e, kimi zaman tek başına, kimi zaman konuğu ile birlikte söyleyeceği şarkılarda büyük bir orkestra eşlik ediyor.

Sınırlar Arasında Sınırlar Arasında
BelgeselTRT 12008-03-24saat: 22:45
Karadenizin kafkaslara yaslandığı yerde Abhazya diye bir diyar var. Dünyada hiçbir ülke tarafından tanınmayan bir diyar. İçinde kafkasların en savaşçı kavimlerinden biri yaşar… Abhazlar... Avar, Sohum’da cumhurbaşkanı Sergey Bagapş, dışişleri bakanı Şamba’yla günlerin getirdiklerini konuşuyor.

Rockwell Rockwell
Yabancı SinemaCINE52008-03-24saat: 20:00
Vahşi batıda kahraman olmak hiç de kolay değildir. Fakat Porter Rockwell için bu hayatın gerekliliğidir. Birçok arkadaşını çatışma sırasında kaybeden Rockwell, kanunsuz bir yerde yeniden kanunu sağlayıp suçluları suçlu sandalyesine oturtmak için elinden geleni yapmaya başlar.

1e Karşı 100 1e Karşı 100
Yerli DiziCINE52008-03-24saat: 21:40
Amerika, İngiltere, Fransa, İsveç, Hollanda, Belçika, Yunanistan başta olmak üzere dünyanın bir çok ülkesinde reytingleri alt üst eden yarışma programı..

Bizim Stadyum Bizim Stadyum
Spor ProgramıCINE52008-03-24saat: 23:30
Türk futboluna damgasını vuran son gelişmelerin adresi BİZİM STADYUM, haftanın önemli spor olaylarını CINE5 izleyicileriyle paylaşmaya devam ediyor.

Boşanmak İstemiyorum Boşanmak İstemiyorum
Yerli DiziSTV2008-03-24saat: 17:20
Evliliğinizi sonlandırmadan önce bir kez daha düşününSamanyolu, yepyeni bir formatla gerçek boşanma hikâyelerini ekrana taşıyor. Boşanmak İstemiyorum, çeşitli sebeplerle eşler arasındaki iletişimin koptuğu ve tarafların boşanmak için mahkeme sürecini başlattıkları evlilikleri mercek altına alıyor.

Beşinci Boyut Beşinci Boyut
Yerli DiziSTV2008-03-24saat: 19:40
Beşinci Boyut’ta bu hafta, yaptığı hatalardan sonra inancını sorgulama fırsatı bulan bir taksicinin hikayesi anlatılıyor. Rıfat, hırsızlık suçundan girdiği hapiste tövbe etmiş ve eski hayatına dönmemeye karar vermiştir. Hapisten çıktığında, nişanlısı ve kardeşiyle sıradan bir hayat süren Rıfat, borçla aldığı taksiyle ekmek parasını çıkarmaktadır

Film Gibi Hayatlar Film Gibi Hayatlar
Yerli DiziKANAL72008-03-24saat: 19:40
Film Gibi Hayatlar, Kanal 7 ekranında kaldığı yerden devam ediyor… Ali Sürmeli’nin sunduğu Film Gibi Hayatlar Pazartesi akşamı 19:40’ta Kanal 7’de ekranlarında. Yayınlandığı dönemlerin ses getiren programlarından Film Gibi, yeni ismi ve sunucusuyla Kanal 7de devam ediyor.

Bir Tatlı Huzur Bir Tatlı Huzur
DiğerTRT22008-03-24saat: 23:30
TRT İstanbul Televizyonu tarafından hazırlanan, yapım ve yönetimi Sevinç Berkin’e ait “BİR TATLI HUZUR” bu hafta yine Musıkimizin eşsiz örneklerini izleyenlerine sunuyor.

Kuşatma / The Siege Kuşatma / The Siege
Yabancı SinemaFOX TV2008-03-22saat: 21:30
Amerikan ordusunun müslüman teröristlerle ilgili yaptığı harekatlar sonucunda New York’ta İslam kökenli teröristler kol gezmeye başlamıştır. Bunun üzerine FBI’ın Terörle Mücadele Bölüm Şefi Anthony (Denzel Washigton), CIA Ajanı Elise (Annette Bening) ile birlikte soruşturmayı yürütmek ve asayişi sağlamakla görevlendirilir.

Anında Görüntü Anında Görüntü
Yerli KomediFOX TV2008-03-22saat: 23:45
Osmantan Erkır’ın hakemliğinde Mahşeri Cümbüş Tiyatro Grubu hiçbir özel dekor veya kostüm kullanmadan oynadıkları oyunu seyirci onları nasıl yönlendirirse ona göre anında değiştirerek oynuyorlar ve ortaya müthiş bir komedi çıkıyor. Üstelik oyuncular arasında her hafta farklı ünlüler yer alıyor.

Stadyum Cumartesi Stadyum Cumartesi
Spor ProgramıTRT 12008-03-22saat: 22:10
Canlı Yayın Gözler Stadyumda!Gözler sahanın dışında, kavgada, çirkinliklerde değil, futbolun güzelliklerinde, gollerde, heyecanda, temiz rekabette, fair-playde... Maçlardan en kapsamlı, en uzun özet görüntüler sadece Stadyumda...

Maksat Muhabbet Maksat Muhabbet
Talk ShowATV2008-03-23saat: 00:10
Maksat Muhabbet’e bu hafta; Bir içim su gibi güzel Eyşan Özhim, Komedinin ustası Şafak Sezer, Pop müziğin en sevilen şarkıcılarından Emre Aydın ve 2007 Dünya Super Sport Şampiyonu Kenan Sofuoğlu konuk olacak. Cumartesi gecesi eğlenmek ve maksatlı muhabbet izlemek isteyenlerin tercihi Maksat Muhabbet; Kadir Çöpdemir’in kendine has sohbeti, Süt Kuzuları Orkestrası ve sürprizler ile atv’de… Muhabbeti başka yerde aramayın... Muhabbetin en maksatlısı: “Maksat Muhabbet”te…

Kesişme Kesişme
Yabancı SinemaSHOW TV2008-03-23saat: 00:30
Ödüllü ve başarılı mimar Vincent Eastman (Richard Gere) özel hayatında dalgalanmalar yaşamaktadır. Güzel ama soğuk karısından (Sharon Stone) ayrı olan Vincent, tutkulu ve hayat dolu bir yazarla yeni bir başlangıç olarak gördüğü bir ilişki yaşamaktadır. Ancak Vincent kendisini gelecekteki mutluluğu ve 13 yaşındaki kızı, geçmişi arasında duygusal olarak bölünmüş olarak bulur.

Şahane Show Şahane Show
YarışmaSHOW TV2008-03-22saat: 22:30
Süheyl ve Behzat Uygur kardeşlerin sunuculuğunu yapacağı Şahane Show’da “Evlenmek üzere olan” çiftler yarışacaklar. Belirlenen heyecanlı etapları başarıyla geçen çift final oyununu oynamaya hak kazanacak. Final oyununu başarıyla tamamlayan çiftimiz süpriz büyük ödülü kazanacak.

Var mısın? Yok musun? Var mısın? Yok musun?
YarışmaSHOW TV2008-03-22saat: 20:00
Hiçbir soruya cevap vermeden milyarlar kazanmak ister misiniz?Dünyanın en kolay para kazandıran yarışması Show TV ekranlarında...22 kişi kendi kutularını seçiyor, aralarından 1 kişi yarışmacı oluyor... Ama kimse kutuların içinde ne olduğunu bilmiyor...1 YTL’de olabilir 500Bin YTL’de...En büyük ödül 500 Bin YTL kimin kutusunda?Var Mısın? Yok Musun? Show TV de

Sil Baştan Sil Baştan
Yabancı SinemaTV82008-03-22saat: 20:25
İçine kapanık bir adam olan Joel Barish (Jim Carrey), buz gibi bir şubat sabahı işe gitmek yerine trene atlayarak Long Island’a gider. Burada tanıştığı, mavi saçlı turuncu giysili, özgür bir ruh olduğu her halinden belli Clementine’le ilgi duymaya başlar.

Sevgili Dünürüm dizisi yeni bölüm Sevgili Dünürüm dizisi yeni bölüm
Yerli DiziSTAR TV2008-03-22saat: 20:00
Güneş’in pazarcı bir sevgilisi olmadığını düşünen Yıldız, Güneş’ten adamı eve getirip kendisiyle tanıştırmasını ister. Bu ani istek sonucu telaşa kapılan Güneş, soluğu Ahmet Muhtar’ın yanında alır. Ahmet ve Osman hemen bu rol için bir zerzevatçı bulurlar.

Hepsi Bir dizisi yeni bölümü Hepsi Bir dizisi yeni bölümü
Yerli DiziATV2008-03-22saat: 22:00
Patlamayla birlikte yukarıya çıkan kızlar, Cemre ve Emre’yi baygın halde bulurlar. Kendine gelen Cemre, hala baygın olan Emre için oldukça endişelenir! Yaşadıkları olaydan sonra değişmeye başlayan Cemre, hayata daha iyimser bir gözle bakmaya karar verir.

Selena dizisi yeni bölümü Selena dizisi yeni bölümü
Yerli DiziATV2008-03-22saat: 20:00
Selena’nın araba kullandığını fırsat bilen Hades, Selena’ya kumpas kurarak arabayla Fitnat’a çarpmasına neden olur. Fitnat’ın şikayetçi olması üzerine Selena tutuklu yargılanmak üzere cezaevine atılır. Hapse atılan Selena hapishanedeki sıkı denetimden dolayı ışınlanamayıp Ütopya’daki toplantıya gidemeyince zor durumda kalır.

Menekşe ile Halil dizisi yeni bölümü Menekşe ile Halil dizisi yeni bölümü
Yerli DiziKANAL D2008-03-22saat: 22:15
Halil ve Mustafa tüm yaşananlardan sonra ilk kez karşı karşıya kalıyorlar. Ve, intikam hırsı ile vicdanı arasında kalan Halil önemli bir karar veriyor. Halil ve Mustafa tüm yaşananlardan sonra ilk kez karşı karşıya kalırlar. İntikam hırsı ve vicdanı arasında kalan Halil önemli bir karar verecektir.
Reklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı