Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Ölümsüz Kahramanlar Ölümsüz Kahramanlar
Yerli DiziSTV2008-03-09saat: 22:30
Ölümsüz Kahramanlar bu hafta, geçtiğimiz aylarda yaşanan ve 13 gencimizi şehit verdiğimiz Küpeli Dağı olayını konu ediyor. Şırnak Küpeli Dağı’nda, bir operasyon dönüşü, hain teröristlerin pususuna düşen yiğitlerimiz, kanlarının son damlasına kadar vatanı ve bayrağı korumak için çarpıştılar. 13 vatan evladımızın kahramanlıklarla dolu hayat hikayesi Ölümsüz Kahramanlar’da… Sunucu Uğur Işılak

Kollama Kollama
Yerli DiziSTV2008-03-09saat: 19:45
Necip, kızını kurtarabilecek mi? İlk bölümü beğeniyle seyredilen, Samanyolu’nun yeni dizisi Kollama, ikinci bölümüyle ekrana geliyor. Bu bölümde, büroya gelen bir genç kızın kaçırılma ihbarıyla harekete geçen tim, Necip amirin kızının da kaçırılması karşısında hareketli saatler yaşıyor.

Göster Kendini Göster Kendini
YarışmaKANAL72008-03-09saat: 16:00
En acayipler, yetenekliyim diyenler, hünerini sergilemek isteyenler Göster Kendini’de. Programda her hafta en iddialı, en yetenekli kişiler hünerlerini sergiliyor. Sempatik türkücü Bülent Serttaş’ın sunduğu programda müzik-eğlenceyle birlikte kıyasıya mücadele de var. Göster Kendini Pazar günleri saat 16:00’da Kanal 7’de.

91.Dakika 91.Dakika
Spor ProgramıLIG TV2008-03-09saat: 17:00
Lig TV'den canlı yayınlanan Turkcell Süper Lig ve Fortis Türkiye Kupası maçlarının ardından saha içi ve dışında yaşanan olaylar bu programda ekrana geliyor. Lig TV'nin uzman maç spikerleri Öztürk Pekin, Ercan Taner, Melih Şendil ve Onur Şahin tarafından dönüşümlü olarak sunulan 91. Dakika'da futbolcular, yöneticiler, teknik adamlar ve spor yazarları görüşleriyle maç sonunu evlere taşıyor.

Maksat Muhabbet Maksat Muhabbet
Talk ShowATV2008-03-09saat: 00:10
Gündüz kuşağı televizyon programlarının ekolü Esra Ceyhan, unutulmaz şarkıların yapımcısı Mirkelam, 2005 Türkiye güzeli Hande Subaşı ve en sihirli gösterilerin sahibi Magic Necmi bu hafta Maksat Muhabbet'te Kadir Çöpdemir’in konuğu oluyor! Muhabbetin en eğlenceli, en maksatlı, en benzersiz, en keyiflisini arayanlar her hafta olduğu gibi bu hafta da Maksat Muhabbet'te buluşuyor!

Selena dizisi yeni bölüm Selena dizisi yeni bölüm
Yerli DiziATV2008-03-08saat: 20:00
Selena ve Hades arasında büyük bir mücadele yaşanırken Hades`in fırlattığı ateş topu Ütopya’nın duvarını isabet alır. Duvarın delinmesi ile yoğun bir gaz sızıntısı olur ve Ütopya’daki herkes yere yığılıp bayılır. Selin, Leyla ve Nazlı ele ele verip Selena`yı çağırdıklarında Selena`nın gelmemesi üzerine şüphelenirler

Hepsi Bir dizisi yeni bölümü Hepsi Bir dizisi yeni bölümü
Yerli DiziATV2008-03-08saat: 22:00
ızlar son zamanlarda yaptıkları harcamalara dikkat etmedikleri için, maddi açıdan oldukça zor bir döneme girerler. Buna bir de, Gülçin’in faturaları ödememiş olması eklenince, doğalgaz, elektrik ve suyun kesilmesiyle zor anlar yaşamaya başlarlar.

Genco dizisi yeni bölüm Genco dizisi yeni bölüm
Yerli DiziKANAL D2008-03-08saat: 20:00
Yıllar sonra birbirini bulan iki kardeş, bir daha ayrılmamacasına birbirlerine sarılıyor. Özge’nin sürpriz ziyareti Genco’yu çok mutlu eder. Gerçeklere daha fazla direnemeyen Özge, ağabeyi Genco’yu bağrına basar. Yıllar sonra birbirini bulan iki kardeş, bir daha ayrılmamacasına birbirlerine sarılırlar.

Menekşe ile Halil dizisi yeni bölümü Menekşe ile Halil dizisi yeni bölümü
Yerli DiziKANAL D2008-03-08saat: 22:15
Emine’nin ihanetine uğrayan Menekşe, Mustafa’nın tehditleriyle karşı karşıya kalıyor. Menekşe’nin Mustafa’nın elinde olduğunu öğrenen Halil çılgına döner. O anda elinden bir şey gelmediği için çaresizdir. Mithat’la birlikte bütün imkanları zorlayarak Ankara’dan İstanbul’a hareket ederler.

Şahane Show Şahane Show
YarışmaSHOW TV2008-03-08saat: 22:30
Süheyl ve Behzat Uygur kardeşlerin sunuculuğunu yapacağı Şahane Show’da “Evlenmek üzere olan” çiftler yarışacaklar. Belirlenen heyecanlı etapları başarıyla geçen çift final oyununu oynamaya hak kazanacak. Final oyununu başarıyla tamamlayan çiftimiz süpriz büyük ödülü kazanacak.

Var mısın? Yok musun? Var mısın? Yok musun?
YarışmaSHOW TV2008-03-08saat: 20:00
Hiçbir soruya cevap vermeden milyarlar kazanmak ister misiniz?Dünyanın en kolay para kazandıran yarışması Show TV ekranlarında...22 kişi kendi kutularını seçiyor, aralarından 1 kişi yarışmacı oluyor... Ama kimse kutuların içinde ne olduğunu bilmiyor...1 YTL’de olabilir 500Bin YTL’de...En büyük ödül 500 Bin YTL kimin kutusunda?Var Mısın? Yok Musun? Show TV de

Ölümsüz Sevgi Ölümsüz Sevgi
Yabancı SinemaTV82008-03-08saat: 23:30
Dünyanın ve tüm zamanları en büyük bestecilerinden biri olan Ludwig Van Beethoven’ın yaşam öyküsünü beyazperdeye aktaran, başrollerinde Gary Oldman ve İsabella Rossellini’nin rol aldıkları sıkı bir biyografik uyarlama. Film konusunu, Beethoven’ın ölümünden sonra bulunan ve kimliği tarihçileri hala meşgul eden ‘Ölümsüz Sevgili’ye hitaben yazdığı bir mektubun sahibinin aranmasından alıyor.

Ja Ja'i Faim / Aç Biilaç
Yabancı SinemaCINE52008-03-08saat: 20:00
Sevgilisini başka bir kadına, hem de kendisi gibi tombul olmayan bir kadına kaptıran Lily'e arkadaşlarından hemen destek gelir. Lily'nin avuçlarından kayıp giden sevgiliyi geri kazanmak için herşey yapılacaktır artık; kahramanımızı zayıflatma çabaları, öteki kadının evine baskın yapma, tehdit telefonları açma, kadının işini mahvetme girişimleri

Sevgili Dünürüm dizisi yeni bölümü Sevgili Dünürüm dizisi yeni bölümü
Yerli DiziSTAR TV2008-03-08saat: 20:00
Ahmet Muhtar, torununu Yıldız’ın batı özentisi hediyelerinin etkisinden kurtarmaya karar verir. Planlarının başında, torununu daha kundaktayken futbola alıştırıp bir Anadolu topçusu yapmak vardır. Yıldız’ın Ayperi’ye verdiği anne-çocuk sağlığı kitabına göre davranan Ayperi ise, istekleriyle Murat’a hayatı zindan etmeye başlar.

Eve Dönüş Eve Dönüş
Yerli DiziTV82008-03-08saat: 21:30
Yavru ayı Masha’yı kürk avcılarından kurtarmasını hatırlatan sahnelerle açılır. Ablası Melissa, liseden arkadaşı Daniel’le birlikte, kereste kralının yasadışı faaliyetlerini belgelemek için, Büyük Ayı Yağmur Ormanı’na gitmeye karar verince, 11 yaşındaki Emily de, annesiyle babasının izin vermeyeceğini çok iyi bildiği için, onlara haber vermeden ablasının peşine düşer.

Vazgeç Gönlüm dizisi yeni bölümü Vazgeç Gönlüm dizisi yeni bölümü
Yerli DiziSTAR TV2008-03-08saat: 21:45
Coşkun kendini uçurumdan atmıştır. Salih onu kurtarmaya çalışmıştır. Olay yerine daha sonra gelen Bahar gördüklerini yanlış anlayacaktır. Coşkun’un ölümünden Salih’i sorumlu tutan Bahar Polis’e de böyle ifade verecektir. Fakat olayı gören tüm şahitler Salih’in lehine ifade verir. Gerçekler ortaya çıkacaktır.

Üvey Aile Üvey Aile
Yerli DiziFOX TV2008-03-08saat: 19:45
Özlem’in ailesi, bir hafta sonra yapılacak onlar Haluk- Özlem’in nişan törenini planlamak için Velizadelerin köşküne akşam yemeğine gelirler. Haluk’un asistanı Ebru, Karabaş ailesini arayıp onları Haluk adına akşamki yemeğe davet edince, işler karışır. Karabaşların kendi anne babası olmaları ihtimalinden bile ürperen Haluk, bu doğal ve gürültülü aileyi, uşakları Uygar’ın ailesi olarak tanıştırır.

Ateşten Koltuk Ateşten Koltuk
Yerli DiziFOX TV2008-03-08saat: 21:45
Türkiye’nin ilk siyasi içerikli dizisi “Ateşten Koltuk” 2. bölümüyle seyirciyle buluşuyor. İçişleri bakanının istifası kabul edilecek mi? Merkez Bankası başkanlığına kim atanacak? Karlı Dağ örgütünün füze operasyonu durdurulabilecek mi? Medya patronu Cengiz Kazan’ın hangi güçlerle ilişkisi var?

Anında Görüntü Show Anında Görüntü Show
Yerli KomediFOX TV2008-03-08saat: 23:45
İzleyiciden büyük beğeni toplayan Anında Görüntü Show’da eğlence yine doruğa çıkacak. Programın bu haftaki konuğu Zafer Ergin… Seyirci ile sahne arasındaki sınırı kaldırıp atan, bol eğlenceli oyunların yer aldığı Anında Görüntü Show, izleyiciyi oyuna dahil ederek eğlendirmeye devam ediyor

Uçurtmayı Vurmasınlar Uçurtmayı Vurmasınlar
Türk FilmiTRT 12008-03-08saat: 20:00
Feride Çiçekoğlu’nun senaryosunu yazdığı film, kadınlar hapishanesinde annesiyle birlikte yaşayan Barış adlı küçük çocuğun bir siyasi mahkumla yakınlığı çerçevesinde özgürlük duygusunu anlatıyor. İnci, düşünceleri nedeniyle cezaevine girmiş bir siyasi hükümlüdür.

Gerçek Yalanlar Gerçek Yalanlar
Yabancı SinemaSHOW TV2008-03-08saat: 15:00
Harry, gizli hükümet servisi Omega adına çalışmaktadır. Ancak onu, karısı Helen dahil herkes, bir bilgisayar satıcısı olarak tanımaktadır. Dışarıdan bakıldığında oldukça düz bir yaşantı sürdüren Harry, bu rolünde karısına baygınlık verecek kadar başarılıdır.

Keşif Tutkusu Keşif Tutkusu
BelgeselTRT22008-03-08saat: 21:30
Heyecen ve keyif dolu bir yarışma programı başlıyor. Eğer sizde keşfetmenin heyecanını bizlerle beraber yaşamak istiyorsanız ve keşif tutkusunda yarışmacı olarak bulunmak istiyorsanız bizlerle birlikte keşif yolunda bu güzellikleri yaşayın. Türkiye’yi ve içindeki kaşifi keşfedecek sürprizlere ve bulmaca çözmeyi seven, gezmeye öğrenmeye keşfetmeye doyamayanlar yolculuk biletiniz bizde. Hepiniz bu yolculuğa davetlisiniz.

Dem Bu Dem Dem Bu Dem
MüzikTRT22008-03-08saat: 22:10
Günümüzde halk müziğindeki icra gelenekleri neredeyse birbirinin aynı olup, tek tipleşmeye başlamıştır. Buna paralel olarak yerel çalma ve söyleme üslupları, bölgesel çeşitlilik ve halk müziği enstrümanlarının kullanım özellikleri ve icra teknikleri de televizyonlarda geniş kitlelere aktarılamadığından hatırlanmaz olmuştur.

Spencer Spencer
Yabancı SinemaCINE52008-03-08saat: 21:40
Basit bir hayat ve basit bir işten fazlasını istemeyen Spencer (Jesse Bradford), 25 yıl annesi ve babasının evinde yaşadıktan sonra nihayet hayatına bir yön vermeye karar verir. Spencer’in bu kararında en etkili kişi hiç kuşkusuz, uzun süre önce ölmüş olan büyükannesidir.

Kaçakların Peşinde Kaçakların Peşinde
Yabancı SinemaSTV2008-03-08saat: 21:00
ABD polis şeflerinden birinin uçak kazası sonrası kaçan bir adamı yakalamaya çalışması konu alınıyor. Fakat yakalamaya çalıştığı kaçak, gerçek bir suçlu değil sadece tuzağa düşürülmüş bir adamdır. Buna inanmayan Samuel, katilin peşini bırakmaz. Gerçek suçlu ise oldukça garip ve beklenmeyen birisidir.

Mahmut Tuncer Show Mahmut Tuncer Show
MüzikKANAL72008-03-08saat: 21:45
Mahmut Tuncer, sempatik kişiliği ve güçlü yorumuyla Kanal 7’de. Mahmut Tuncer, sevenleri kavuşturduğu “Bir Aşk Hikayesi“ isimli özel bölümü, muhteşem şovu ve müzik dolu programıyla Türkiye’nin en sevilen sanatçılarını programında ağırlıyor. Seyredenler eğlenirken, sevenler yine Mahmut Tuncer Şov’da muradına eriyor.

Sarı Kanarya Sarı Kanarya
Spor ProgramıLIG TV2008-03-08saat: 15:30
Fenerbahçe hakkındaki son gelişmeleri, özel röportajları, ünlü sanatçıların takımları hakkındaki düşünceleri ve tasisler hakkındaki bilgileri bulabileceğiniz bir programFenerbahçeliler ekran başına !.. Sarı lacivert dünyaya ait her türlü magazinel haber, röportaj, araştırma ve dosyanın yer aldığı; futbolcuların özel yaşamlarından kesitler verilen "Sarı Kanarya"yı Deniz Türker sunuyor.

Beyaz Show Beyaz Show
Talk ShowKANAL D2008-03-07saat: 22:30
Bu gece eğlencenin adı yine Beyaz Show Kanal D’nin, sunuculuğunu Beyazıt Öztürk’ün yaptığı sevilen talk- show programı “Beyaz Show”a bu hafta; Gülben Ergen, Güneri Cıvaoğlu, The Aluminum Show ve Star TV Spor Müdürü Ertem Şener konuk oluyor. Gülben Ergen, yepyeni şarkıları ve yeni imajı ile Beyaz Show’da Gülben Ergen, uzun bir aradan sonra, yeni albümü “Aşk Hiç Bitmez” ile suskunluğunu bu gece Beyaz Show’da noktalıyor.

Eşref Saati dizisi yeni bölümü Eşref Saati dizisi yeni bölümü
Yerli DiziSHOW TV2008-03-07saat: 20:00
Eşref Saati, kahkaha dolu yeni bölümüyle bu akşam izleyicisiyle buluşuyor! Sebati’nin Lütfiye’yi kaçırması, üstüne üstlük Kara Eşref ve Reyhan’ın onları evlerinde sakladıklarını söylememeleri, Sarı Eşref’i çileden çıkarır. Sebati, ise Sarı’nın kendisini reddetmesiyle yıkılmıştır.

Ekip 49 Ekip 49
Yabancı SinemaSTAR TV2008-03-07saat: 20:00
Ladder 49 adlı bir itfaiye istasyonunda çalışan Jack Morrison, işine çok özen gösteren ve insanları kurtarmak için hayatını tehlikeye atan bir görevlidir. Hayatlar kurtaran ve işini çok iyi yapan Jack, bunun karşılığını alamadığı için kendisini sorgulamaya başlar. Hem kariyeri, hem de ailesi açısından tatmin olmayan Jack, birgün yangının ortasında çaresiz kalır ve tüm bu sorularla yüzleşir.
Reklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı