Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Sevimli Cin Sevimli Cin
Yabancı SinemaTRT 12008-03-07saat: 21:15
Komedi öğeleriyle süslü ‘Sevimli Cin’de Will Ferrell, James Caan, Edward Asner, Jane Bradbury, Zooey Deschanel, Claire Lautier ve Robin Mossley rol alıyor. Yapımda; yaşlı bir cin tarafından evlat edinilen ve Kuzey Kutbu’nda yaşayan Buddy’nin öyküsü anlatılıyor.

Komedi Dükkanı Komedi Dükkanı
Yerli DiziTV82008-03-07saat: 20:40
Ekranlara getirdiği özgün programlarla dikkat çeken ve izleyicilerini yaratıcı yapımlarla buluşturan tv8, bir ilke daha imza atıyor: Komedi Dükkanı… Tolga Çevik ve Salih Kalyon’un sunduğu, birbirinden değerli konukların katıldığı Komedi Dükkanı’nda, kahkaha fırtınası tüm hızıyla devam ediyor.

Hatırla Sevgili dizisi yeni bölümü Hatırla Sevgili dizisi yeni bölümü
Yerli DiziATV2008-03-07saat: 22:00
Deniz’in Mahir Çayanlar’la birlikte Maltepe Cezaevi’nden kaçtığını bütün aile öğrenir. Deniz, bir devrimci arkadaşıyla Defne’ye kaldığı yerin adresini gönderir. Defne, Deniz’i, belki de son defa göreceğini düşünerek, kaldığı adreste bulur. Defne’nin, Deniz’le buluşacağını bilen tek kişi Yasemin’dir

Sıla dizisi yeni bölümü Sıla dizisi yeni bölümü
Yerli DiziATV2008-03-07saat: 20:00
Artık oyalanmak yok… O çocuğu istiyorum!..” Berzan, Haşmet’in kendisine silah çekmesiyle çılgına döner. Haşmet gibi bir adamın böyle bir şeye ancak Boran sayesinde cesaret edebileceğini düşünmektedir. İntikamını da Boran’dan alacaktır. Öfkeyle gözü kararan Berzan acımasızca, en zayıf yerinden vurmaya kararlıdır Boran’ı…

Asi dizisi yeni bölümü Asi dizisi yeni bölümü
Yerli DiziKANAL D2008-03-07saat: 20:00
Aslan, İhsan’la hesaplaşmak için tüfeğe sarılıyor ve onu kimsenin olmadığı bir yere götürüyor. Asi ve Demir de, duruma müdahale etmek için onların peşlerine düşüyor. Aslan, tüfeği İhsan’a doğrultmuş bir şekilde, kendisini engellemeye çalışanları alt ederek İhsan’ı kimsenin olmadığı bir yere götürür.

Kral:Muhammed Ali Kral:Muhammed Ali
Yabancı SinemaTV82008-03-07saat: 22:00
Kral’, dünyanın gelmiş geçmiş en iyi boksörü Muhammed Ali’nin, Sonny Liston’a karşı Dünya Ağır Sıklet Boks Şampiyonluğu’nu kazanmasının öyküsünü anlatan biyografik bir drama. John Sacret Young’ın yönettiği filmde Muhammed Ali’yi Terrence Howard canlandırıyor.

Akıl Oyunları Akıl Oyunları
Yabancı SinemaATV2008-03-08saat: 00:10
Yıl 1947'dir ve John Forbes Nash Jr. (Russell Crowe), matematik mastırını yapmak için Princeton'a gelir ve Princeton'ın en prestijli grubu olan Ivy Leauge'e girer. Nash'in buraya uyum sağlaması kolay olmayacaktır çünkü sosyal konulardaki detaylar ya da derslere katılmak onun için pek anlam ifade etmemektedir. Onun tek bir amacı vardır: tamamıyle orjinal bir düşünce bulabilmek.

Heroes S2 final Heroes S2 final
Yabancı DiziCNBC-E2008-03-07saat: 22:00
Olağanüstü bir takım güçler geliştirdiklerini keşfeden insanların kötülük karşısında insanlığı kurtarma görevi tüm hızıyla sürerken her şey bu akşam kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için CNBC-e’de yeniden ekrana gelecek 2. sezon final bölümü ile açığa çıkıyor...

Dert Etmeye Değer mi Dert Etmeye Değer mi
Talk ShowNTV2008-03-07saat: 21:00
“Ekonomi”yi Dert Etmeye Değer mi? Ele aldığı konuları ve birbirinden keyifli konukları ile Cuma akşamlarının vazgeçilmez ikilisi Demet Akbağ ve Kadir Çöpdemir bu hafta zaman zaman hepimize karmaşık gözüken ancak memletin temel taşı olan “Ekonomi”yi canlı yayında iş adamları, girişimciler ve ekonomistler ile konuşacak

Ezo Gelin dizisi yeni bölümü Ezo Gelin dizisi yeni bölümü
Yerli DiziSHOW TV2008-03-07saat: 22:00
Ezo Ömer’i kanlar içinde görünce onu hastaneye götürür. Ömer çok kan kaybetmiştir ve acilen kan bulunması gerekmektedir. Ezo bu konuda herkesi seferber eder. Acaba Ömer’in ölümün eşiğine gelmesi Ezo’nun ona karşı duygularını etkileyecek midir? Kadim, Ezo için çok büyük sürprizler planlamaktadır.

Oks Anneleri dizisi Oks Anneleri dizisi
Yerli DiziFOX TV2008-03-07saat: 19:45
Her şeye rağmen güçlü bir aileyiz, ayakta duracağız…” Begüm, babası Ahmet’in boşanma kararından etkilenir ve çok üzülür… Deneme sınavında bilerek soruları işaretlemez… Kötü bir puan alır. Sevim ne yapacağını bilemez. Ahmet ise Necla’nın evine yerleşir. Sedat, Kerem’den gelen mektuptan dolayı karısı Tülin’in kendisini aldattığını zanneder.

Hollywoodvari Bir Son Hollywoodvari Bir Son
Yabancı SinemaSHOW TV2008-03-07saat: 23:55
Geçici körlük yaşayan bir yönetmen film çekebilir mi? Film dünyasının merkezi Hollywood’a hicivle yaklaşan başarılı bir komedi. Woody Allen'in canlandırdığı Val Maxman, 70'li ve 80'li yıllarda çok büyük projelere imza atmış ama son yıllarda reklam filmleri çekecek kadar gözden düşmüş, tanınmış bir yönetmendir.

Eğrisi Doğrusu Eğrisi Doğrusu
Talk ShowCNN TÜRK2008-03-07saat: 22:00
Talim Terbiye Kurulu’nda neler oluyor, başkanlar neden istifa ediyor? Derslerde Atatürkçülük anlatımı Talim Terbiye tarafından nasıl değiştirilmek istendi? Talim Terbiye Kurulu Eski Başkanı Prof. Dr. Ziya Selçuk, Eğrisi Doğrusu’nda

Şansa Bak Şansa Bak
YarışmaFOX TV2008-03-07saat: 22:00
Türkiye’nin En Sıradışı Yarışması Başlıyor…Fox ekranlarında farklı ve sıradışı bir yarışma programı başlıyor, Şansa Bak…Sürpriz hayat hikayeleri, dram, kapışma, mutluluk, şans ve sonunda gülen bir taraf, hepsi bu yarışmada… Fifa kokartlı eski hakem ve futbol yorumcusu Ahmet Çakar’ın renkli ve keyifli sunumuyla ekrana gelecek olan yarışmada bilgiler ölçülürken aynı zamanda komik dialoglar da ekrana gelecek.

Türkiye Türkiye'nin Hatıra Defteri 2
BelgeselCNN TÜRK2008-03-07saat: 20:30
İlgiyle izlenen Türkiye’nin Hatıra Defteri belgeseli dördüncü bölümüyle 7 Mart Cuma günü saat 20.30’da CNN TÜRK’te ekrana geliyor. 1933 yılındaki Berlin-İstanbul hattında eğitim köprüsü, Nazilerin baskısından kaçıp İstanbul’da hocalık yapan bilim adamları ve profesörler, ünlü bilim adamı Einstein Türkiye’ye geldiğinde yaşananlar şimdiye kadar ilk defa yayınlanan arşiv görüntüleriyle ve belgelerle anlatılıyor

Çingene Çingene
Yabancı SinemaTRT22008-03-07saat: 23:30
Orta yaşını geçmiş bir banka müdürü olan Hubert, yıllar önce boşandığı karısı, yeni sevgilisi ve mutsuz kızı arasında hırpalanmaktadır. Bir akşam evine dönerken Çingene çocuklarının kurduğu tuzağa düşer. Çetenin lideri Mona adında genç kadın Hubert’ten hoşlanmıştır.

Hicran dizisi Hicran dizisi
Yerli DiziKANAL72008-03-07saat: 19:40
Hicran, bir zamanlar aşkına karşılık vermediği Poyraz’ın, kocasını öldürüp, üç çocuğunu kaçırmasıyla hayatı kararan bir kadının 18 yıl hapis yattıktan sonra yaşadıklarını anlatıyor. Hicran’ın üç çocuğu ve kocasıyla birlikte sürdürdüğü mutlu yaşamı Poyraz’ın yıllar sonra tekrar hayatına girmesiyle altüst olur. Eşini öldüren ve çocuklarını kaçıran Poyraz’ın ortadan kaybolmasıyla dayanılmaz bir kederin içinde hapsolan Hicran, eşinin ve kayıp çocuklarının katili damgasını yer.

İskele Sancak İskele Sancak
Talk ShowKANAL72008-03-07saat: 23:45
Türkiye’nin demokrasi platformu İskele Sancak, Kanal 7 Haber Merkezi’nin başarılı editörlerinden İbrahim Kıran’la tartışılmayanı tartışmayı, konuşulmayanı konuşturmayı sürdürüyor. İskele Sancak, yine saygılı, yine tarafsız formatıyla çarpıcı gelişmeleri ve gündemin öne çıkan olaylarını kamuoyu gündemine taşıyor.

Toprak Ana Toprak Ana
Türk FilmiSTV2008-03-07saat: 21:20
Sevdiği adamla evlenen ve mutlu bir yuvası olan bir kadının yaşamı, kocası köy ağası tarafından öldürülünce tam bir trajediye döner. İki oğlu ile yapayalnız ve çaresiz ortada kalan kadın, çocukları için hayatını feda eder. Çocukları büyür, mert birer delikanlı olurlar. Artık evlenme çağları gelmiştir

Serçe dizisi Serçe dizisi
Yerli DiziSTAR TV2008-03-07saat: 22:00
SERÇE dizisinin en büyük özelliği karakterlerin ve yaşanan olayların kurgu olmaması. Herkesin Serçe diye çağırdığı, hariciyeci bir babanın Batılı kızı Yıldız ve Erzincanlı muhafazakâr bir ailenin Amerika’da okumuş olan oğlu Doğu’nun gerçek hikâyesinin anlatıldığı dizinin başrollerini Saruhan Hünel ve Başak Parlak paylaşıyor.

Kara Kartal Kara Kartal
Spor ProgramıLIG TV2008-03-07saat: 16:00
Beşiktaşlılar ekran başına !.. Siyah beyaz dünyaya ait her türlü magazinel haber, röportaj, araştırma ve dosyanın yer aldığı; futbolcuların özel yaşamlarından kesitler verilen Kara Kartal Lig TV'de.

Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölümü Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölümü
Yerli DiziSHOW TV2008-03-06saat: 21:15
Hakan’ın kaçışı Polat’ın ekibinde nasıl yankı bulacak? Füzelerini Polat’a kaptıran Büyük İskender ne yapacak? İskender adına Polat’tan füzeleri kim isteyecek? Polat Alemdar’ın İskender’in elçisine vermediği füzeler, daha sonra nasıl el değiştirecek ve kimi hedef alacak? Bir kez daha Polat’la bağlantı kurmayı deneyen İhtiyarlar Heyeti, bu kez kimi ulak olarak kullanacak? Polat, ulakla gelen şifreleri çözüp gerçek devletle randevusuna gidebilecek mi?

Nası Yani? Nası Yani?
Talk ShowCNN TÜRK2008-03-06saat: 20:30
Film yıldızı, dizi yıldızı derken epey bir zamandır artık hayatımızda sevdiğimiz, hayranlık duyduğumuz, güldüğümüz hatta bizi duygulandıran reklam yıldızlarımız da var… Hatta bir dizi gibi bölümlerini izlediğimiz reklamlar, yeni maceralarını merakla beklediğimiz, Hayranlık duyduğumuz reklam yıldızlarını yarattı kimi zaman

Kavak Yelleri dizisi Kavak Yelleri dizisi
Yerli DiziKANAL D2008-03-06saat: 20:00
Aslı’nın yarışmanın süresi dolmadan senaryoyu yetiştirmesi, Özgür’ün ise albüm tanıtımı için albüm CD’sini geri alması gerekmektedir. Deniz, Aslı, Efe ve Özgür’ün yolları kaçınılmaz olarak tekrar kesişir. Onlar senaryonun derdine düşmüşken Mine’nin de kendi sorunları vardır. Anneannesini hamile olmadığına ikna eder. Ama asıl amacını söyleyemez.

Prens ve Ben Prens ve Ben
Yabancı SinemaATV2008-03-06saat: 22:00
Paige (Julia Stiles) bütün hayatını bir dünya haritasında işaretlediği yerlere gidebilmek üzerine kurmuştur. Wisconsin Universitesi’nde tıp eğitimi almaktadır ve hiçbir şeyin buna engel olmasına izin vermeyecektir. Ta ki Danimarka Kralı olarak çok yakında taç giyecek olan çapkınlıklarıyla ünlü prens Edward’la (Luke Mably) tanışıncaya kadar

Gizemli Güç Gizemli Güç
Yabancı SinemaTRT 12008-03-06saat: 23:00
Akrobat bir aile kuşaklar boyunca Dun Huanglı keşişlerin yüz yıllar önce sakladığı kutsal emanet Sharira’yı bulmak üzere eğitim görür. Ailenin son kuşağının üyelerinden Yin’in erkek arkadaşı Eric, Sharira’nın yerini gösterdiği söylenen bir kalple onun karşısına çıkınca Yin onunla birlikte kutsal emaneti bulmak için yola çıkar; ama zengin koleksiyoncu Karl onları durdurmak için elinden geleni yapar…

Parmaklıklar Ardında dizisi Parmaklıklar Ardında dizisi
Yerli DiziATV2008-03-06saat: 20:00
Handan Nurgül’ün ölüm haberini Nur’a söyler. Nur yıkılır. Aliye için de haberler kötüdür. Özgür gözaltına alınmıştır. Nur ise sorduğu sorulara bir cevap alamaz. Özgür’le konuşmak ister. Handan bu isteğini kabul edip onlara bir görüşme ayarlar. Nur Özgür’den kızına ait şimdiye kadar bilmediği gerçekleri duyunca ikinci bir yıkımı yaşar.

32.Gün 32.Gün
Talk ShowKANAL D2008-03-07saat: 00:15
“Türkiye’nin Haber Klasiği” 32.Gün’de bu hafta “YÖK” tartışılıyor. Önce siyasi partileri, sonra rektörleri ve üniversitelileri bölen türban tartışma, YÖK üyelerini nasıl bir yol ayrımına getirdi? Bir zamanlar türbanı yasaklayan YÖK, bugün üniversitelerde nasıl türban özgürlüğünü savunuyor?

Çılgın Türk Düğünü Çılgın Türk Düğünü
Türk FilmiKANAL D2008-03-06saat: 22:00
Alman genci Götz ile Türk kızı Aylin arasında yaşanan aşkı konu alan “Çılgın Türk Düğünü” Kanal D’de ekrana geliyor. Türklerin yoğun olarak yaşadığı “Küçük İstanbul” olarak da bilinen Berlin’in Kreuzberg semtinde çalışan Götz adındaki bir Alman genci, kendisini talihsiz bir şekilde bir kavganın içinde bulur

Dosta Doğru Dosta Doğru
Talk ShowSTAR TV2008-03-06saat: 23:50
Hava parası, kaparo, aşırı kar, kredi kartı ile alışveriş ve taksitle alışveriş dinen sakıncalı mı? - Cehennem hayatı nasıl olacak? Cehennemde neler yaşanacak? Kimler cehennemden çıkamayacak? - İnsan nelerle imtihan edilir?
Reklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı