Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Kim 1 Milyon İster Kim 1 Milyon İster
YarışmaSTAR TV2008-03-06saat: 22:10
Kenan Işık’ın sunumuyla, 10. yılında 106 ülkeye ulaşarak dünyanın en çok sevilen ve en çok izlenen bilgi yarışması olma özelliğini koruyan KİM 1 MİLYON İSTER? dördüncü bölümüyle bu akşam Star TV’de... Üçüncü bölümde süresi dolan Mustafa Demir acaba büyük ödül olan 1 Milyon Ytl yani 1 Trilyon TL’yi kazanabilecek mi?

Bez Bebek dizisi yeni bölümü Bez Bebek dizisi yeni bölümü
Yerli DiziFOX TV2008-03-06saat: 19:45
Okula yeni gelen İsviçreli öğrenci İnes sayesinde çocuklar dünya çocuklarına yardım toplayacak bir projeye başlarlar. Büyüklerin çocuklar gibi gösteriler yaptığı projede Nana ve Hakan sihir gösterisi için hazırlanamaya başlarlar. Kulina’nın yıllar önce bir sirkle dünyaya kaçan peri kızı Luna, güçlerini kaybetmeye başlayınca, hayatta kalabilmek için Kulina’nın güçlerini ele geçirmeye çalışır.

Şansa Bak Şansa Bak
YarışmaFOX TV2008-03-06saat: 22:15
Şansa Bak… Sürpriz hayat hikayeleri, dram, kapışma, mutluluk, şans ve sonunda gülen bir taraf, hepsi bu yarışmada… Fifa kokartlı eski hakem ve futbol yorumcusu Ahmet Çakar’ın renkli ve keyifli sunumuyla ekrana gelecek olan yarışmada bilgiler ölçülürken aynı zamanda komik dialoglar da ekrana gelecek.

Kod Adı Kılıçbalığı Kod Adı Kılıçbalığı
Yabancı SinemaFOX TV2008-03-06saat: 23:55
ABD çapında uyuşturucuyla mücadelen sorumlu DEA, “Kılıçbalığı Operasyonu”nu iptal edince, büyük miktarda karapara kimsenin kullanamayacağı şekilde açıkta kalmıştır. Bu paranın peşinde olan “Kara Hücre” adlı gizli bir anti-terör örgütünün lideri Gabriel Shear, paraya ulaşmak için, usta bir hacker olan Stanley Jobson’u özel bir güvenlik kodunun şifresini zorla kırmasını istemektedir.

Türkülerle Süper Gece Türkülerle Süper Gece
MüzikTRT 12008-03-06saat: 21:15
Türkü tadında bir program başlıyor… Türkülerle Süper Gece! ! ! Anadolu’nun özü, yüreğin sözü türkülerle gençler ve ustalar bir arara geliyor sizlere türkü ziyafeti sunuyor. Mehmet Sekse, Ümit Tokcan, Makbule Kaya, Aysun Gültekin, Özgür Eren, Hale Yamaner, Emine Ata ve Zeynep Başkan sizler için türkülerle Süper Gece’de bir araya geliyor.

Haydi Gel Bizimle Ol Haydi Gel Bizimle Ol
Talk ShowNTV2008-03-06saat: 20:30
Kendi şarkılarından oluşan “Söz Müzik Teoman” adıyla çıkardığı albümü ile uzun süren suskunluğunu bozan Teoman; bu hafta dört kadına konuk olacak; gündemden düşmeyen özel yaşamı, yeni projeleri ve hayata bakışı ile ilgili soruları yanıtlayacak; merak edilenleri canlı yayında anlatacak..

Evrenin Askerleri Evrenin Askerleri
Yabancı SinemaCNBC-E2008-03-06saat: 22:00
Van Damme ve Lundgren'in karakterleri asker. Vietnam Savaşı'nın sonlarına doğru, aynı tarafın askerleri olmalarına rağmen karşı karşıya geliyorlar: Lundgren'in karakteri Scott'un gözünü kan bürümüş durumda, Van Damme'ın oynadığı Luc ise onu durdurmaya çalışıyor.

Evimin Erkeği dizisi Evimin Erkeği dizisi
Yerli DiziTRT 12008-03-06saat: 20:15
Kahramanlarımız Emre ve Jale, 8 yaşındaki kızlarıyla sakin, düzenli bir hayat yaşarken bir gün hayatları birden bire altüst olur. Bu onlar için bir dönüm noktasıdır. Çünkü Emre’nin uzunca bir süre çalışmaması gerekiyordur.

Dizi Magazin Dizi Magazin
Yerli DiziCINE52008-03-06saat: 23:15
Dizilerin Perde Arkasını Ekrana Getiren “Dizi Magazin” Bu Hafta Da Birbirinden Çarpıcı Konularıyla Herkesi Ekran Başına Kilitleyecek!

Kirli İş Kirli İş
Yabancı SinemaCINE52008-03-06saat: 20:00
Şikago'nun en zalim çete reisinin metresinin öldürülmesi 4 kişinin hayatını kabusa çevirir. Kendilerini bu beladan kurtarmak için çok çalışsalar da bu o kadar da kolay olmayacaktır.

Hasat Hasat
Yabancı SinemaCINE52008-03-06saat: 21:30
Hollywood yapımcılarının elindeki senaryoyu bitirmesi için yaptıkları baskılar sonucu hayal kırıklığına uğramış bir senaryo yazarıdır. Meksika'da yaptığı bir araştırma gezisi sırasında yaşadığı bir dizi garip, baştan çıkarıcı ve entrika dolu bir olay ilgisini çeker.

Şoray Uzun Yolda Şoray Uzun Yolda
BelgeselKANAL72008-03-06saat: 19:45
Şoray Uzun’un sunduğu program, her hafta değişik bölgelerden farklı renkleri, ilginç hikayeleri ekrana taşıyor. Türkiye’nin dört bir yanından insan manzaralarını ve ilginç yaşam hikayelerini ekrana getiren program izleyenleri Anadolu’yu bir uçtan bir uca seyahate çıkarıyor

İlber Ortaylı ile.. İlber Ortaylı ile..
Talk ShowTRT22008-03-06saat: 22:30
İlber Ortaylı ile de bu haftanın konusu “Sinema-Tiyatro-Roman’ın tarihe olan ilgisi…

Hicran dizisi Hicran dizisi
Yerli DiziKANAL72008-03-06saat: 22:10
Üç çocuğu ve kocasıyla birlikte mutlu bir yaşam sürdüren Hicran, bir zamanlar aşkına karşılık vermediği Poyraz’ın intikam planları yaptığını bilmiyordu. Yıllar sonra bir gece üç adamıyla birlikte evlerini basan Poyraz, Hicran’ın hayatını hiç acımadan karartacak, eşinden ve çocuklarından onu koparacaktı. Kocası Kemal’i gözünü kırpmadan öldüren Poyraz, canının parçası çocuklarını da alıp karanlıklara karıştı

Düşlerle Gelen Düşlerle Gelen
Yerli DiziTRT22008-03-06saat: 22:10
Başta klasik Türk –İslam sanatları olmak üzere İstanbul’da faaliyet gösteren sanat kollarını tanıtmayı hedefleyen program

İnci Ertuğrul Sizin Sesiniz İnci Ertuğrul Sizin Sesiniz
Kadın ProgramıSTAR TV2008-03-05saat: 16:00
Ekrandaki kavgalardan, gerginliklerden uzak, sosyal sorunlara parmak basan ve bu kapsamda yüzlerce kayıp insanı bulan, dargınları barıştıran İnci Ertuğrul aynı çizgisini Star TVde de sürdürecek. Üstüne bir de Mehmet Ali Önelin gündem oluşturan araştırmacı gazeteciliği eklenecek. Tüm televizyonların günlerce peşinden koştuğu Deşifre konuları bu kez canlı yayında İnci Ertuğrul Sizin Sesinizde enine boyuna işlenecek.

Serap Ezgü ile Biz Bize Serap Ezgü ile Biz Bize
Kadın ProgramıSHOW TV2008-03-05saat: 14:45
Serap Ezgü, yeni sezonda da vazgeçilmeziniz olacak... Yine kaybolanların, kaçırılanların aileleri bu programda sesini duyuracak.. Ünlü sanatçılar, birbirinden çarpıcı yaşam öykülerini Serap Ezgü’ye anlatacak Yardıma muhtaç ailelerin yüzünü “Serap Abla”ları güldürecek! “Serap Ezgü İle Biz Bize” yepyeni içeriğiyle hafta içi her gün Show TV’de...

Duru Muhabbetler Duru Muhabbetler
Kadın ProgramıTV82008-03-05saat: 17:15
tv8 izleyicileri, artık 5 çaylarını, Pop Müziğin Divası Nükhet Duruyla birlikte içecekler.Nükhet Duru,haftaiçi her gün öğleden sonraları yayınlanacak programında, orkestrası eşliğinde izleyenlere unutulmaz müzikli dakikalar yaşatacak.Nükhet Duru ile Duru Muhabbetler, hoş sohbet, müzik, eğlence, yaşamın renklerini yansıtan bölümleriyle kısa sürede ilgi odağı olacak ve sadece kadınların değil, yediden yetmişe tüm izleyenlerin gözdesi olacak. Nükhet Duru hayranları Duru Muhabbetleri kaçırmayın.

Şebnem Kısaparmakla Paylaştıkça Şebnem Kısaparmakla Paylaştıkça
Kadın ProgramıFOX TV2008-03-05saat: 16:45
“Şebnem Kısaparmak ile Paylaştıkça”, hafta içi hergün umutsuzların umudu, küskünlerin barışma noktası, acıların dindiği, umutların yeşerdiği, kayıp ailerinin, şehit ailelerinin sesi olacak.“Şebnem Kısaparmak ile Paylaştıkça”, şiirlerin, şarkıların, deyişlerin dile geldiği, dertlerin paylaşıldığı bir program olacak.

Esra Ceyhanla Esra Ceyhanla
Kadın ProgramıKANAL D2008-03-05saat: 14:45
Türk televizyon tarihinin en uzun soluklu gündüz kuşağı programı Esra Ceyhan’la yeni yayın dönemine bugün başlıyor. Esra Ceyhan’ın hazırlayıp sunduğu program, yeni sezonda büyük yeniliklerle izleyicisine merhaba diyecek. Ünlü konukların ilk durağı olacak programın en büyük özelliği gündemi yakından takip etmek ve bu dinamiği yayına yansıtmak olacak. Yediden yetmişe herkesin kendini bulduğu “Esra Ceyhan’la” her yıl olduğu gibi bu yılda sosyal olaylara parmak basacak.

İkballe Hayatı Paylaşmak İkballe Hayatı Paylaşmak
Kadın ProgramıKANAL72008-03-05saat: 15:45
Kanal 7 gündüz kuşağına İkbal’le Hayatı Paylaşmak renk katacak.Kanal 7 gündüz kuşağına İkbal’le Hayatı Paylaşmak adını taşıyan programda mutlu olmanın sırları anlatılacak. Hayata pozitif bakanların programında sanatçılar ağırlanacak, şiirler okunacak, mutluluk öyküleri ekrana gelecek.Yeni yayın döneminde İkbal Gürpınar yepyeni bir programla Kanal 7 ekranlarında olacak.

Gece Görüşü Gece Görüşü
Haber ProgramıCNN TÜRK2008-03-05saat: 23:30
Günün koşuşturmacasında gözden kaçan haberler Başak Şengül ile Gece Görüşü’nde yeniden gündeme taşınıyor.Ertesi günün gündeminin de belirlendiği Gece Görüşü, “Mercek Altında”, “Bakış Açısı”, “Kısa Mesaj” ve “Netlik Ayarı” bölümleriyle, haberleri genç ve farklı bir göz ve görsellikle ekrana taşımaya devam ediyor.

5N 1K 5N 1K
BelgeselCNN TÜRK2008-03-05saat: 20:00
"Hislerinle düşün, aklınla hisset "Cnn Türk , Cüneyt Özdemir’in ve Soner Yalçın’ın birlikte hazırladıkları 5n 1k’yı; Salı, Çarşamba, Perşembe ve Cuma günleri ekrana getirmeye devam ediyor.

Bir Külkedisi Masalı Bir Külkedisi Masalı
Yabancı SinemaBLOOMBERG HT2008-03-04saat: 21:20
Sam, Bir lokantada temizlikçi olarak çalışmakta, zalim üvey annesi ve kızkardeşlerine katlanmakta ve Princeton'a (Prenses olmak isteyen genç bir kızın, prensini bulması için mükemmel bir yer) gitmeyi düşlemektedir. Fakat belki de onun yakışıklı bir prensi vardır: Tanımadığı ve kendisiyle Cadılar Bayramı dansında buluşmak isteyen e-mail arkadaşı.

İkiz Kardeşler New York İkiz Kardeşler New York'ta
Yabancı SinemaATV2008-03-04saat: 22:30
Jane ve Roxy Ryan, 17 yaşında ikiz kızkardeşlerdir. Jane'in amacı yurtdışında iyi bir eğitim alabilmektir. Roxy ise tam bir müzik tutkunudur. 2 kardeş birlikte New York'a giderler. Ancak işleri yolunda gitmez ve başları derde girer. Kardeşler, önemli bir bilgisayar çipini yutan senatörün köpeğini kaçırmaktan dolayı suçlanırlar ve Jane yakalanır.

Binbir Gece dizisi yeni bölümü Binbir Gece dizisi yeni bölümü
Yerli DiziKANAL D2008-03-04saat: 20:30
Onur ve Kerem bir yakınlarının ölüm haberiyle sarsılırlar. Amerika’da cinayet suçlamasından aklanan Emel, Burak’ın karşısına çıkıp tehditler savurur. Kerem büyük bir panik yaşayan Burak’a yardım elini uzatır. Burhan Bey, yatakta bastığı akraba kızı Ahu’yla Ali Kemal’i evlendirmeye karar verir.

Var mısın? Yok musun? Var mısın? Yok musun?
YarışmaSHOW TV2008-03-04saat: 20:00
Hiçbir soruya cevap vermeden milyarlar kazanmak ister misiniz?Dünyanın en kolay para kazandıran yarışması Show TV ekranlarında...22 kişi kendi kutularını seçiyor, aralarından 1 kişi yarışmacı oluyor... Ama kimse kutuların içinde ne olduğunu bilmiyor...1 YTL’de olabilir 500Bin YTL’de...En büyük ödül 500 Bin YTL kimin kutusunda?Var Mısın? Yok Musun? Show TV de

Onurlu Bir Adam Onurlu Bir Adam
Yabancı SinemaSHOW TV2008-03-04saat: 23:00
Carl Brashear (Cuba Gooding Jr.) ırkçılığın tırmandığı 60’lı yıllarda ilk Afro-Amerikan dalgıç olarak göreve başlamıştır. Eğitmeni Billy (Robert De Niro); limitlerini zorlayarak azmini kırmaya kararlıdır. Carl tehlikeli dalışlar yaparak hedefine ulaşmak için girdiği mücadeleyi sürdürmektedir.

Sevilla - Fenerbahçe Maçı Sevilla - Fenerbahçe Maçı
Canlı YayınSTAR TV2008-03-04saat: 21:45
Şampiyonlar Liginde Sevilla Fenerbahçe karşısında. Tüm gözler Fenerbahçede. Nefesler tutuldu Fenerbahçe Sevilla karşılaşmasına kitlenildi. Canlı Yayında Star'da.Sevilla - Fenerbahçe Maçını kaçırmayın

Üvey Aile dizisi tekrar bölümü Üvey Aile dizisi tekrar bölümü
Yerli DiziFOX TV2008-03-04saat: 21:45
Asalet düşkünü Velizade ailesinin başarılı, yakışıklı ve “benmerkezci” oğlu Haluk, sözlüsü bohem doktor Özlem ile yapacak olduğu evliliğin hazırlıkları içindedir. Özlem, yaklaşan mantık evliliğini sorgulamadan, gelin gideceği aileye uygun davranabilmek için kendini zorlamaktadır. Ancak beklenmedik bir gerçeğin ortaya çıkışı ve hiç tahmin edemeyecekleri insanların hayatlarına girişi, hem Haluk’un, hem Özlem’in, hem de ailelerinin hayatını tamamiyle değiştirecektir.




Reklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı