Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Maksat Muhabbet Maksat Muhabbet
Talk ShowATV2008-03-02saat: 00:10
Kadir Çöpdemir ile MAKSAT MUHABBET’in bu haftaki konukları: Sesiyle mest eden FUNDA ARAR, Türk sinemasının fenomeni NURİ ALÇO, sanat dünyasının şen şakrak ismi NİLGÜN BELGÜN, gündemden düşmeyen Semum filmiyle AYÇA İNCİ ve BURAK HAKKI...

Stadyum Cumartesi Stadyum Cumartesi
Spor ProgramıTRT 12008-03-01saat: 21:40
Cumartesi günü Süper Lig'de oynanan maçlardan geniş özet görüntülerin yeralacağı program...

Mucizeler Gecesi Mucizeler Gecesi
YarışmaBLOOMBERG HT2008-03-01saat: 21:20
Çeşitli ülkelerden “Mucizeler Gecesi” için ülkemize gelen konuklar, birbirinden ilginç ve tehlikeli gösterilerle izleyenleri büyüleyecek. Olağanüstü yeteneklere sahip bu kişiler; insan doğasına meydan okuyacak ve her hafta inanılmaz Showlara imza atacaklar!

Piano Piano Bacaksız Piano Piano Bacaksız
Türk FilmiTRT 12008-03-01saat: 20:00
1940’lı yılların İstanbul’unda yaşamları aynı konakta kesişen sıradan insanların küçük, dünyasını anlatıyor. Sevgi dolu dünyalarında, ayrı sıkıntılara ve zor yaşam koşullarına rağmen, mutluluk arayışından ve dayanışmadan vazgeçmeyen dürüst ve samimi insanlar üzerine kurulu sımsıcak bir öykü.

Hepsi Bir dizisi Hepsi Bir dizisi
Yerli DiziATV2008-03-01saat: 22:00
“Bir sırrı saklamanın en iyi yolu, o sırrı unutmaktır.” Barış’la İpek’i öpüşmek üzereyken gören Eren, çok sinirlenir. İpek ise, Eren’le yaptığı duygusal konuşmadan sonra, bir not bırakarak gitmeyi tercih eder. Barış’a çok sinirlenen Eren, Cemre’yle birlikte, ders vermek amacıyla Barış ve Emre’ye küçük bir oyun oynamaya karar verirler!

Şahane Show Şahane Show
YarışmaSHOW TV2008-03-01saat: 22:30
Süheyl ve Behzat Uygur kardeşlerin sunuculuğunu yapacağı Şahane Show’da “Evlenmek üzere olan” çiftler yarışacaklar. Belirlenen heyecanlı etapları başarıyla geçen çift final oyununu oynamaya hak kazanacak. Final oyununu başarıyla tamamlayan çiftimiz süpriz büyük ödülü kazanacak.

Selena dizisi Selena dizisi
Yerli DiziATV2008-03-01saat: 20:00
Selena ve Hades arasında büyük bir mücadele yaşanırken Hades`in fırlattığı ateş topu Ütopya’nın duvarını isabet alır. Duvarın delinmesi ile yoğun bir gaz sızıntısı olur ve Ütopya’daki herkes yere yığılıp bayılır. Selin, Leyla ve Nazlı ele ele verip Selena`yı çağırdıklarında Selena`nın gelmemesi üzerine şüphelenirler.

Sınıf  Dizisi Final Bölümü Sınıf Dizisi Final Bölümü
Yerli DiziSHOW TV2008-03-01saat: 17:00
SINIF, rüzgarın herkesi bir başka tarafa savurduğu bölümüyle Cumartesi akşamı Show Tv ekranında olacak. Kaya artık Şeref’te kalıyor... Hamiyet ise oğlunu kurtarabilmek umuduyla Şeref’in kapısına gidecek. Ama hiç beklemediği bir cevap alacak. Yağmur ve Kaya arasında başlayan aşk kıvılcımları artık daha parlak. Birbirini daha iyi tanımaya başlayan gençlerin aşkı gün geçtikçe alevlenecek.

Menekşe ile Halil Menekşe ile Halil
Yerli DiziKANAL D2008-03-01saat: 22:15
Mustafa’yla yepyeni bir hayata başlayabilmek için Menekşe’den kurtulması gerektiğine inanan Emine, Mustafa’ya yardım etmeye karar veriyor. Bir plan hazırlayan Emine, Menekşe’yi tuzağa düşürüyor. Menekşe’nin yaşadığı büyük travma, evliliklerine Mustafa’nın gölgesini düşürmüştür.

Vazgeç Gönlüm Vazgeç Gönlüm
Yerli DiziSTAR TV2008-03-01saat: 21:45
DNA testinin sonucu negatif çıkmıştır. Evraklarla oynanmıştır. Sonucu öğrenen Salih’in dünyası başına yıkılır. Bahar rahat bir nefes aldığını düşünse de içindeki aşk asla yok olmamıştır. Salih’in yanı başındaki düşman yine kötü günlere sebep olmuştur.

Üvey Aile Üvey Aile
Yerli DiziFOX TV2008-03-01saat: 20:25
Asalet düşkünü Velizade ailesinin başarılı, yakışıklı ve “benmerkezci” oğlu Haluk, sözlüsü bohem doktor Özlem ile yapacak olduğu evliliğin hazırlıkları içindedir. Özlem, yaklaşan mantık evliliğini sorgulamadan, gelin gideceği aileye uygun davranabilmek için kendini zorlamaktadır.

Ateşten Koltuk Ateşten Koltuk
Yerli DiziFOX TV2008-03-01saat: 22:00
Kemal Atak, oyların %44’ünü alarak Türkiye’nin yeni Başbakanı olmuştur. Başbakan eşi İnci Hanım ve kızı Selin‘e çok düşkündür. İnci Hanım yeni hayatını düzene girinceye kadar çalışma hayatına ara vermiştir. Kızı Selin İstanbul’da üniversitede okumaktadır. Selin yeni hayatına alışmakta güçlük çekmektedir.

Genco Genco
Yerli DiziKANAL D2008-03-01saat: 20:00
Özge, ailesi sandığı insanlar tarafından rehin alınıyor, onun yardımına ise Genco koşuyor. Yalova’ya giden Özge sonunda geçmişini hatırlamıştır. Ancak bu ona pahalıya patlar. Sahte aile Özge’yi tutsak almıştır. Amaçları öz kızları ile Özge’yi takas etmektir. Genco, Pınar ve Ahmet’ten Özge’nin Yalova’da olduğunu öğrenince harekete geçer.

Sevgili Dünürüm Sevgili Dünürüm
Yerli DiziSTAR TV2008-03-01saat: 20:00
Aralarında geçen ayakkabı olayını medyada saptırarak dile getirmeye devam eden Ahmet Muhtar, Yıldız’la bir iddiaya girer. Bu iddiaya göre, Yıldız iki gün içinde Ahmet Muhtar’dan herhangi bir sebeple para alırsa iddiayı kaybedecektir. Sevgili dünürler iddiada üstünlük sağlamak için amansız bir yarışa girerler… Güneş, Muhtar Holding’ teki işini Yıldız’dan saklamak için söylediği halk pazarı yalanını iyice büyütürken, Cem ve Didem ofisteki vakitlerini saklambaç oynayarak geçirmektedirler.

Hipnoz Hipnoz
Yabancı SinemaCINE52008-03-01saat: 21:50
Orjinal tablo hırsızlığı yapan çete üyelerinden Tony'nin başı kafasına darbe alıp hafızasını kaybetmesi üzerine derde girer. Diğer çete üyeleri Tony'nin tabloyu sakladığını düşünse de o gerçekten geçici süre hafızasını kaybetmiştir. Çaldıkları değerli tablonun yerini öğrenmek için tek yok Tony'nin hipnoz edilmesidir.

Peri Masalı Peri Masalı
Yabancı SinemaTV82008-03-01saat: 20:25
1917’de, İngiltere’de yaşayan iki küçük kızın arka bahçelerinde çektikleri peri fotoğrafları, ciddi bir dergide yayınlanmış, başta Sherlock Holmes’un yaratıcısı Sir Arthur Conan Doyle ve ünlü sihirbaz Houdini olmak üzere iki ünlü şahsiyetin dikkatini çekmiş ve ‘Cottingley Perileri’ ülke çapında bir sansasyon yaratmıştı.

Aç Gözünü Aç Gözünü
Yabancı SinemaTV82008-03-01saat: 22:30
Yönetmen Alejandro Amenabar’ın izleyicisini çok katmanlı bir öykünün içine sürüklediği, melodram, aşk hikayesi ve psikolojik gerilim türlerini bilim kurguyla harmanladığı müthiş çalışması. Film, büyük bir gişe başarısı yakalayınca Hollywood’un iştahını kabarttı ve ‘Aç Gözlerini ‘, Vanilla Sky’ adıyla ve bu defa başrolde Tom Cruise’la yeniden çekildi.

İnek Şaban İnek Şaban
Türk FilmiSTV2008-03-01saat: 21:00
Birbirlerine benzeyen bir futbolcu ile bir karpuzcunun güldürüsü... Karpuz satarak yaşamını kazanan Şaban’ın sevgilisiyle evlenmesi için başlık parasına ihtiyacı vardır. Kalecileri Amerika'ya kaçan bir takımın yöneticileri ise bir gecekondu semtinde aynı kaleciye benzeyen karpuzcu Şaban'ı bulurlar.

Hakkını Helal Et Hakkını Helal Et
Yerli DiziSTV2008-03-01saat: 19:50
Murat ve yakınları yetim çocuğun peşinde… Üzerindeki kul haklarından kurtulmak isteyen, eski bir hırsızın hikayesinin anlatıldığı Hakkını Helal Et, yeni bölümüyle ekrana geliyor. Bu hafta, Murat ve yakınları, yıllar önce sahip çıkmadıkları yetim çocuktan helallik istiyor. Yusuf, Murat ve yakınlarının oturduğu civarda yaşayan, anne-babasını kaybetmiş küçük bir çocuktur.

% 100 Futbol % 100 Futbol
Spor ProgramıNTV2008-03-01saat: 23:10
Ankaragücü-Fenerbahçe Maçı Değerlendiriliyor Rıdvan Dilmen ve Güntekin Onay, programda Turkcell Süper Lig’de bugün oynanacak Ankaragücü-Fenerbahçe maçını değerlendirecek... Dilmen ve Onay ayrıca günün diğer karşılaşmalarını canlı yayında yorumlayacak; takımların oyun planlarını ve oyuncuların performanslarını konuşacak..

Oscar Ödül Töreni - Tekrar Oscar Ödül Töreni - Tekrar
DiğerCNBC-E2008-03-01saat: 20:00
Sinema dünyasının zirvesinde yer alan Akademi Ödülleri 80. kez bu sabah düzenlenen muhteşem bir törenle sahiplerini buldu... Dünyanın büyük bir merakla ve keyifle izlediği yılın bu en görkemli şöleni yeniden izlemek isteyenler ve kaçıranlar için en unutulmaz anları ile CNBC-e ekranlarında olacak..

Kaçış Kaçış
Yabancı SinemaCINE52008-03-01saat: 20:00
Doc McCoy, Jack Benyon adlı bir gangsterin yardımıyla Meksika'daki bir hapishaneden çıkar. Jack'in Doc'a yardım etmesinin nedeni, büyük bir soygun işinde ona ihtiyaç duymasıdır. Doc'ın eşi Carol ve Jack'in adamlarının yardımıyla soygun gerçekleştirilir, ama bu sırada bir koruma öldürülmüştür. Kısa sürede işler karışır ve Doc aslında hiçbir şeyin ve hiç kimsenin göründüğü gibi olmadığını anlayacaktır.

Mahmut Tuncer Show Mahmut Tuncer Show
MüzikKANAL72008-03-01saat: 21:45
Mahmut Tuncer, sempatik kişiliği ve güçlü yorumuyla Kanal 7’de. Mahmut Tuncer, sevenleri kavuşturduğu “Bir Aşk Hikayesi“ isimli özel bölümü, muhteşem şovu ve müzik dolu programıyla Türkiye’nin en sevilen sanatçılarını programında ağırlıyor. Seyredenler eğlenirken, sevenler yine Mahmut Tuncer Şov’da muradına eriyor.

Otel Ruanda Otel Ruanda
Yabancı SinemaTRT 12008-02-29saat: 20:30
KAÇIRMAYIN Bir insanlık dramı… Tüyler ürperten bir tarihi gerçeğe ışık tutan “Otel Ruanda”, Ruanda’daki soykırımda yaşanan sıradışı bir insanlık öyküsünü sergiliyor. İngiliz yönetmen Terry George tarafından beyazperdeye aktarılan film, iç savaş ortamında kaçıp kendilerini kurtarmaya çalışan Tutsi ve Hutu halklarına, çalıştığı otelin kapılarını açan Paul Rusesabagina’nın gerçek hikayesini anlatıyor.

Beyaz Show Beyaz Show
Talk ShowKANAL D2008-02-29saat: 22:30
Türkiye'nin en ünlü mankenlerinden Tuğba Özay, yaşadığı tüm zorlukların ve cezaevi günlerinin ardından Beyaz Show’a konuk oluyor. Türkiye’nin en güzel kadınlarından biri olan, başarılı meslek hayatı ve çalkantılı yaşamıyla her zaman gündemde kalan Tuğba Özay, ibret verici hikayelerini ve inanılmaz anılarını Beyaz Show’da anlatacak.

Heroes S2 Heroes S2
Yabancı DiziCNBC-E2008-02-29saat: 22:00
2. Sezon 9. ve 10. Bölüm: Gerçek ve Sonuçları Şirket’in onların nerede olduğunu bulduğundan korkan Bay Bennet aileyi başka bir yere taşımaya karar verir. Ancak bu durum Claire’in hiç de hoşuna gitmeyecektir. Diğer yandan şimdiki zamana geri dönen Hiro babasının öldüğünü öğrenince, bunu engellemek için tekrar geçmişe doğru yola çıkar.

Eşref Saati Eşref Saati
Yerli DiziSHOW TV2008-02-29saat: 22:00
Eşref Saati, kahkaha dolu yeni bölümüyle bu akşam izleyicisiyle buluşuyor! Sebati’nin Lütfiye’yi kaçırması, üstüne üstlük Kara Eşref ve Reyhan’ın onları evlerinde sakladıklarını söylememeleri, Sarı Eşref’i çileden çıkarır. Sebati, ise Sarı’nın kendisini reddetmesiyle yıkılmıştır. Herkesin arkasından iş çevirdiğini düşünen Sarı Eşref’i sakinleştirmek hiç de kolay olmayacaktır.

Sıla dizisi yeni bölümü Sıla dizisi yeni bölümü
Yerli DiziATV2008-02-29saat: 20:00
Boran’ın akıllıca yaklaşımı bir kez daha Berzan’ın bozguna uğramasına neden olur. Bu durum Berzan’ı çileden çıkaracaktır. Bundan sonrası için Boran’ın karşısına çok daha sert, hatta hain eylemlerle çıkmaya karar verir. Zeliha’ya karşılık Boran’ın en değer verdiği, yokluğu en çok canını acıtacak kişiyi almak üzere harekete geçecektir. Berzan’ın Zeliha’ya olan tutkusu ve bu uğurda kural tanımazlığı artık kontrolden çıkmaya başlar

Doktorlar Doktorlar
Yerli DiziSHOW TV2008-02-29saat: 20:00
Hasan’ın Suat’ın elinin titrediğini öğrenmesi Zenan’ı tedirgin etmektedir. Bu konuda Suat’tan bile daha büyük bir korku yaşar. Bu korku Suat’la aralarında ateşli tartışmalar yaşanmasına sebep olur. Hasan, babasının ameliyatı konusunda Suat’a güvenemediği için Doktor Alev’i çağırır. Ancak herkes bu değişikliğin sebebini merak etmektedir. Hasan’ın ailesi, Zeynep’ten bu meseleyi araştırmasını ister.

Asi dizisi Asi dizisi
Yerli DiziKANAL D2008-02-29saat: 20:00
İhsan Kozcuoğlu’nun çiftliğindeki ağılda çıkan yangın, Cemal Ağa’nın gerçekleri açıklamasına da neden oluyor. Ağılın yanmasını haber alan herkes Kozcuoğlu çiftliğine koşar. İhsan ve Demir, Aslan’la Asi’yi alevlerin içinden çıkarmayı başarırlar. Süheyla ve İhsan’ın; Fatma ve Ökkeş kadar Aslan’ın canından da endişe etmeleri herkesi şaşırtır. Ortada anormal bir durum vardır
Reklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı