Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Büyük Patron Büyük Patron
Yabancı SinemaSTV2008-02-28saat: 23:00
Cheng, Bangkok´da yeni bir hayat kurmak için bir buz fabrikasında çalışmaya başlar. Ancak fabrikanın sahibi yasadışı işler yapmaktadır. Cheng, bu yolsuzluklara son vermek için harekete geçer. Aksiyonseverleri tatmin edecek bir çalışma

Artistik Futbol Artistik Futbol
Spor ProgramıLIG TV2008-02-28saat: 17:30
Lig TV'de futbolun içindeki herkesin, her kesimin sesi, görüşü yer buluyor... Peki ya futbol dışındaki ünlülerin? Sanat dünyasının birbirinden ünlü isimleri, Serkan Kaya'nın sunduğu "Artistik Futbol"da futbola bakışlarını, tuttukları takımlara sevgilerini anlatıyorlar. Sanat dünyasının yıldızlarının, futbolun yıldızlarına bakışı "Artistik Futbol"da.

My Name İs Earl My Name İs Earl
Yabancı DiziCNBC-E2008-02-28saat: 20:30
Earl, Demir Parmaklıklar Arkasında... Earl’ün hikayesi sayısal lotodan kazandığı 100 bin dolarlık ikramiye ile başlamıştı. Ancak kazandığı parayı harcayamadan, kendisine bir araba çarpınca karma felsefesi ile tanıştı. Fakir ama sonuna kadar kötü ve bencil biriyken, zenginliğin içine düşüp bir iyilik meleğine dönüştü.

İlber Ortaylı ile... İlber Ortaylı ile...
BelgeselTRT22008-02-28saat: 22:30
İlber Ortaylı ile de bu haftanın konusu “Sinema-Tiyatro-Roman’ın tarihe olan ilgisi…

Şans Yolu Şans Yolu
YarışmaATV2008-02-27saat: 22:20
Şans Yolu, iki çiftin 250.000 YTL’ye varan ödül için yarıştığı heyecanlı bir oyundur. Çiftlerin iki turda ve toplam 15 soruda büyük ödülü kazanabileceği eğlenceli bir yarışmadır. Bu yarışmada, sorulan her sorunun iki cevabı vardır. Ancak cevaplar teker teker gösterilir. Yarışmacılar gösterilen ilk cevabı seçebilirler.

Avrupa Yakası Avrupa Yakası
Yerli DiziATV2008-02-27saat: 20:00
Burhan Şahika’nın da eve yerleşmesiyle iyice ikinci plana düştüğünü hisseder. Onu hayata bağlayan tek şey; Aslı ve arkadaşlarıyla gideceği karaoke gecesi için aldığı şan dersleridir. Bu şan dersleri ise tahmin edileceği gibi tüm ailenin kabusu olur. Popularitesini kaybettiğinden emin olan Burhan Nişantaşı’nı sonsuza kadar terk etmeye karar verir.

Kadın İstemese de Kadın İstemese de
Yabancı SinemaTV82008-02-27saat: 21:30
Çiftin sancılı boşanma davaları sürerken, bir gece genç kadın evine hırsız girdiğini görür. Görünürde çalınmış hiç bir şey yoktur. Şehirde, hapisten yeni çıkmış bir seri katilin başı boş gezmekte olduğunu bilen Joan, adamın onun peşinde olduğundan korkup, şehir dışında olan kızkardeşi Andy’nin (Beverly D’Angelo) evinde saklanmaya karar verir.

Açık Deniz Açık Deniz
Yabancı SinemaATV2008-02-27saat: 23:50
Susan ve Daniel tatil için tropik bir adaya gitmeye karar verirler. Adaya vardıklarında ilk işleri bir tüplü dalış gezisine katılarak, su altının güzelliklerini keşfetmek olur. Ancak bu aşamadan sonra problemler başlar. Gezide önceleri herşey yolundayken, tur yetkililerinin yaptığı bir hata sonucu ikili denizin ortasında unutulurlar.

Yaprak Dökümü Yaprak Dökümü
Yerli DiziKANAL D2008-02-27saat: 20:00
Leyla ile Can arasında bir ilişki olduğundan şüphelenen Ali Rıza Bey, kızının bu yöndeki olumsuz açıklamalarına ve sözlerine rağmen yine kötü bir sürprizle karşılaşıyor. Fikret ve Tahsin’in balayı, Cevriye Hanım’ın tacizlerine rağmen kazasız belasız devam eder. Ama onları dönüşte daha zorlu bir sınav beklemektedir.

Var mısın? Yok musun? Var mısın? Yok musun?
YarışmaSHOW TV2008-02-27saat: 20:00
Acun Ilıcalı'nın sunduğu Varmısın Yokmusun adlı yarışma programı bugün Show TV ekranlarında. Saat 20:00 da başlayacak olan yarışmada kimler 500 milyarın kapısını çalacak. Kimler hiçbirşey almadan ayrılacak. Acun Ilıcalı ile Varmısın Yokmusun yarışması tüm yarışma severleri ekran başına çağırıyor

Şaşkın Hırsızlar Şaşkın Hırsızlar
Yabancı SinemaSTAR TV2008-02-27saat: 20:00
Ren Zituo (Jackie Chan), sıra dışı kungfu tekniğine sahip biridir. Ancak Ren, bu kungfu hareketlerini yanlış yerlerde kullanarak haydutluk ve hırsızlık yapar. Ren, hedefi olmayan bir yaşam sürdürerek günlerini kumar oynamakla geçirir ve ailesinden günden güne uzaklaşır.

Elveda Derken Elveda Derken
Yerli DiziKANAL D2008-02-27saat: 22:15
Kalbi bir dakikalığına duran Naz yoğun bakıma alınıyor. Sakat kalma ihtimali olan Naz’ın bu durumu, herkesi perişan ediyor. Naz'ın kalbi bir dakikalığına durmuştur. Beyninin bir dakika oksijensiz kalması, Naz’ın sakat kalma ihtimalini çoğaltır. Eda, Lale'nin kendisini affetmemesine dayanamaz ve intihar eder. Ateş, Lale'nim test sonuçlarını öğrenir. Şeyda, kızı Asu'yu Murat'la tanıştırır.

Dudaktan Kalbe Dudaktan Kalbe
Yerli DiziSHOW TV2008-02-27saat: 22:15
Cemil Lamia’dan daha fazla uzak kalmamak için her şeyi göze almış, Makbuleyi bile Lamiaya yakın olabilmek için kullanarak onunla birbirlerini daha yakından tanımak üzere babasından izin ister. Bu durumda eve daha kolay girip çıkabilecektir. Makbule Cemilin bu teklifinden çok mutlu havalara uçar. Lamia onu uyarmak istese de Makbule yanlış anlar ve Lamianın Cemille arasını kıskandığı için açmak istediği kanısına kapılır.

Kim 1 Milyon İster Kim 1 Milyon İster
YarışmaSTAR TV2008-02-27saat: 22:30
Kenan Işık’ın sunumuyla, 10. yılında 106 ülkeye ulaşarak dünyanın en çok sevilen ve en çok izlenen bilgi yarışması olma özelliğini koruyan KİM 1 MİLYON İSTER? beşinci bölümüyle bu akşam Star TV’de... 2.000 YTL’lik soruya geldiğinde süresi dolan Tufan Ateş acaba büyük ödül olan 1 Trilyon’u kazanabilecek mi? Büyük beğeniyle izlenen, yeni kurallarla yenilenen bilgi yarışması Kim 1 Milyon İster, her Çarşamba ve Perşembe Star’da!

Şansa Bak Şansa Bak
YarışmaFOX TV2008-02-27saat: 21:45
Türkiye’nin En Sıradışı Yarışması Başlıyor… Fox ekranlarında farklı ve sıradışı bir yarışma programı başlıyor, Şansa Bak… Sürpriz hayat hikayeleri, dram, kapışma, mutluluk, şans ve sonunda gülen bir taraf, hepsi bu yarışmada… Fifa kokartlı eski hakem ve futbol yorumcusu Ahmet Çakar’ın renkli ve keyifli sunumuyla ekrana gelecek olan yarışmada bilgiler ölçülürken aynı zamanda komik dialoglar da ekrana gelecek.

Kibar Feyzo Kibar Feyzo
Türk FilmiFOX TV2008-02-27saat: 19:45
Güçlü oyuncu kadrosu ve sosyal konulara eleştirel yaklaşımıyla klasikleşmiş bir Kemal Sunal filmi: KİBAR FEYZO Feyzo askerden döndükten sonra sevgilisi Gülo’ya evlilik için talip olur. Ancak başka talipler de araya girince başlık parası her geçen gün daha da artar. Feyzo yüklü bir başlık karşılığı Gülo’ya sahip olur

Karahisar Kalesi Karahisar Kalesi
Türk FilmiKANAL72008-02-27saat: 23:45
Kanal 7 Televizyon Filmi kuşağında Afyon yöresine ait “Karahisar Kalesi” türküsüne konu olan hüzünlü bir sevdanın öyküsü ekrana geliyor. Sevdalarını kimseden habersizce yaşayan Suna ve Yunus’un yaşamları, genç kızın zorla başka biriyle evlendirilmesiyle alt üst olur. Suna köyün varlıklı kişisi olan Alemdar Ağa’nın oğlu Hasan Ali’yle başlık parası karşılığı evlendirilir.

Kollama Kollama
Yerli DiziSTV2008-02-27saat: 21:10
Necip, kızını kurtarabilecek mi? İlk bölümü beğeniyle seyredilen, Samanyolu’nun yeni dizisi Kollama, ikinci bölümüyle ekrana geliyor. Bu bölümde, büroya gelen bir genç kızın kaçırılma ihbarıyla harekete geçen tim, Necip amirin kızının da kaçırılması karşısında hareketli saatler yaşıyor. Necip ve arkadaşları, 15 yaşındaki Çiğdem’in okuldan evine dönerken kaçırıldığı ihbarı üzerine çalışmalara başlamıştır

Komşum Totoro Komşum Totoro
Yabancı SinemaTRT 12008-02-27saat: 20:15
İki sevimli kız kardeş olan Satsuke ve Mei, babaları ile birlikte hastanede yatan annelerine daha yakın olabilmek için hastanenin yakınındaki bir eve taşınırlar. Yeni evlerine alışmaya çalışırken inanılmaz bir gerçeğin farkına varırlar…

Ekodiyalog Ekodiyalog
Talk ShowNTV2008-02-27saat: 21:45
Siyasetteki Tansiyonun Ekonomiye Etkisi Asaf Savaş Akat, Deniz Gökçe, Taner Berksoy ve Mahfi Eğilmez bu hafta canlı yayında siyasi tansiyonun ekonomiye etkilerini tartışacak... Dört ekonomist programda; dünya ekonomisinin yönü ve Türkiye’ye yansımalarını da ele alacak… Ekonominin güçlü yanları ve risk taşıyan gelişmeleri, döviz piyasası, ihracat, ithalat dengesi, borsa ve bankacılık sektöründe nelerin yaşanabileceği tartışılacak...

Merkez İstasyonu Merkez İstasyonu
Yabancı SinemaCNBC-E2008-02-27saat: 22:00
Hayatını Rio de Janiero’nun merkez istasyonunda mektup yazarak kazanan Dora küçük bir çocuk sayesinde yavaş yavaş duygusuzluktan sıyrılıyor. Belgeselcilikten gelen Brezilyalı yönetmen Walter Salles, ayın filmlerinden Central Station/Central du Brasil’de yalnızca kendinden başkasını düşünmeyen bir kadınken yavaş yavaş değişen Dora’nın hikâyesini anlatmakla kalmıyor, ülkesindeki yaşamı da anlatıyor.

Her Yerde Bir Haber Var Her Yerde Bir Haber Var
BelgeselCNN TÜRK2008-02-27saat: 21:00
. Her Yerde Bir Haber Var’da 27 Şubat Çarşamba günü Güven İslamoğlu bizleri ‘Toroslar’ın zirvesinden yer alan, 2000 yıl önce Romalılar tarafından inşa edilen, çoğu kimsenin bilmediği antik Kesikbel Geçidi’ne götürüyor. 2 kilometrelik geçit, nerdeyse düz duvarı andıran sarp kayalar oyularak inşa edilmiş.

Devrim Devrim
Yabancı SinemaCINE52008-02-26saat: 22:35
4 Haziran 1776. Dünya Fransa ve İngiltere tarafından yönetilmektedir. Her iki süper güç arasında dünya hakimiyeti konusunda seksen yıldan fazladır süren açık bir düşmanlık vardır. Amerika İngiliz İmparatorluğunun açgözlülüğünün bir ödülüdür. Bağımsızlık bildirisi henüz verilmiştir ve İngiliz hükümetinin bu hareketi bastırmak için Long Island’ta büyük bir deniz donanması vardır

Var mısın? Yok musun? Var mısın? Yok musun?
YarışmaSHOW TV2008-02-26saat: 20:00
Acun Ilıcalı'nın sunduğu Varmısın Yokmusun adlı yarışma programı bugün Show TV ekranlarında. Saat 20:00 da başlayacak olan yarışmada kimler 500 milyarın kapısını çalacak. Kimler hiçbirşey almadan ayrılacak. Acun Ilıcalı ile Varmısın Yokmusun yarışması tüm yarışma severleri ekran başına çağırıyor

Takıldım Sana Takıldım Sana
Yabancı SinemaSHOW TV2008-02-26saat: 23:00
Bob (Matt Damon ) ve Walt (Greg Kinnear) belden yapışık olarak yaşayan ve aynı akciğeri paylaşan ikizlerdir. Bu özel durumlarını fazla önemsemeyerek günlük hayatlarını olabildiğince normal yaşamaya çalışırlar. Bir gün aralarındaki kopmaz fiziksel ve ruhsal bağı sarsan bir şey olur: Walt aktör olmak isteğiyle yanıp tutuşmaktadır ve bu konuda çekinceleri olan kardeşini de kendisiyle birlikte Hollywood’a sürükler

İntikam Günü İntikam Günü
Yabancı SinemaSTAR TV2008-02-26saat: 20:00
Usta bir hırsız olan Harlan Banks soygun sırasında tuzağa düşürülür ve hapse girer. Kendisini tuzağa düşürenlerden intikam almak için yemin eden Banks bir taraftan da kız arkadaşını olaylardan uzak tutmaya çalışır. Baştan sona soluk soluğa seyredeceğiniz bir film…

Oyunun Sonu Oyunun Sonu
Yabancı SinemaSTAR TV2008-02-26saat: 22:00
Alex Thomas bir Gizli Servis ajanıdır. ABD Başkanı onun koruması altındayken bir suikasta kurban gider. Başkanın ölümünden kendini sorumlu tutan Alex, suikastın iç yüzünü araştırmak için başarılı muhabir Kate Crawford ile işbirliği yapar.

Tek Türkiye Tek Türkiye
Yerli DiziSTV2008-02-26saat: 21:30
Başarılı bir cerrah olan Tarık, bir meslektaşının daveti üzerine yola çıkar ve kendisini Güneydoğu’nun türlü sıkıntılar içinde hayat mücadelesi veren bir köyünde bulur. Fakat Tarık’ın köye gelişi kötü bir zamana rastlar. Köyde görev yapan doktorlar, bugüne kadar halkı kandırmaktan başka bir şey yapmamıştır...

Ahmet Çakar Ahmet Çakar'la Şansa Bak
YarışmaFOX TV2008-02-26saat: 21:45
Türkiye’nin En Sıradışı Yarışması.... Fox ekranlarında farklı ve sıradışı bir yarışma programı başlıyor, Şansa Bak… Sürpriz hayat hikayeleri, dram, kapışma, mutluluk, şans ve sonunda gülen bir taraf, hepsi bu yarışmada… Fifa kokartlı eski hakem ve futbol yorumcusu Ahmet Çakar’ın renkli ve keyifli sunumuyla ekrana gelecek olan yarışmada bilgiler ölçülürken aynı zamanda komik dialoglar da ekrana gelecek.

Hababam Sınıfı Dokuz Doğuruyor Hababam Sınıfı Dokuz Doğuruyor
Yerli DiziFOX TV2008-02-26saat: 19:45
Türkiyenin en ünlü ve en yaramaz sınıfı 'Hababam' yeni maceraları ile karşımızda. Bir ağanın oğlu (İ. Salman) Hababam Sınıfına katılınca ortalık şenlenir. Hayatında hiç büyük şehire gelmemiş öğrenci, tüm sınıfın eğlence kaynağıdır. Bu arada sınıfta iki öğrenci birbirlerine aşık olmuştur.
Reklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı