Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Anında Görüntü Anında Görüntü
YarışmaFOX TV2008-02-21saat: 22:15
Seyirci ile sahne arasındaki sınırı kaldırıp atan, bol eğlenceli oyunların yer aldığı Anında Görüntü Show, izleyiciyi oyuna dahil ederek eğlendirmeye devam ediyor. Osmantan Erkır’ın hakemliğinde Mahşeri Cümbüş Tiyatro Grubu hiçbir özel dekor veya kostüm kullanmadan oynadıkları oyunu seyirci onları nasıl yönlendirirse ona göre anında değiştirerek oynuyorlar ve ortaya müthiş bir komedi çıkıyor.

Sahte Evlilik Sahte Evlilik
Yabancı SinemaTV82008-02-21saat: 22:40
Amerikalı bir stand - up komedyeni olan Deena, şansını denemek için Paris’e gelir ve burada gece kulüplerinde çalışmaya başlar. İşleri yolunda gitmektedir ki, vize sorunu çıkar. Çalışma vizesinin uzatılması için yaptığı başvuru sonuçlanmayınca Deena’nın yapacağı tek bir şey kalır o da bir Fransız vatandaşıyla evlenerek bu dertten kurtulmak

Haydi Gel Bizimle Ol Haydi Gel Bizimle Ol
Talk ShowNTV2008-02-21saat: 20:30
Haydi Gel Bizimle Ol programı bu hafta özel bir bölümle ekrana gelecek. Pazar günü kaybettiğimiz söz yazarı ve programın isim ‘annesi’ Aysel Gürel’in dostları biraraya gelecek O’nu anlatacak, şarkılarla hatırlayacak... Müjde Ar, Pınar Kür, Çiğdem Anad ve Aysun Kayacı, Aysel Gürel’in şarkılarını seslendiren ünlü isimleri ve dostlarını konuk edecek.

Annem Dizisi Annem Dizisi
Yerli DiziKANAL D2008-02-21saat: 22:00
Musa ile Zeynep, Gonca’nın hastalığından ötürü bir araya geliyorlar. Musa ile Ayşe’nin aniden kıyılan nikahları, başta Gonca olmak üzere herkesten habersiz gerçekleşmiştir. Sadece İbrahim ve Şeref bu nikahtan haberdardır. Gonca panik atak rahatsızlığını öğrendikten sonra arkadaşlarından ve Eymen’den iyice uzaklaşmayı seçmiştir.

Türkülerle Süper Gece Türkülerle Süper Gece
MüzikTRT 12008-02-21saat: 21:15
Türkü tadında bir program başlıyor… Türkülerle Süper Gece! ! ! Anadolu’nun özü, yüreğin sözü türkülerle gençler ve ustalar bir arara geliyor sizlere türkü ziyafeti sunuyor. Mehmet Sekse, Ümit Tokcan, Makbule Kaya, Aysun Gültekin, Özgür Eren, Hale Yamaner, Emine Ata ve Zeynep Başkan sizler için türkülerle Süper Gece’de bir araya geliyor.

Bez Bebek Bez Bebek
Yerli DiziFOX TV2008-02-21saat: 19:45
Girdikleri inşaat ihalesi yüzünden bir mafya babası tarafından tehdit edilmeyi reddeden Hakan, oğlunun okulda bir çete üyesi olmak için kendini ne kadar değiştirdiğinin farkında değildir. Şoker’in her zamanki muzurluğuyla yıllardır kilitli kaldıkları yerden kurtardığı yaramaz cüceler, Oyuncaklar Dünyası’nın altını üstüne getirir

Kasabadaki Mucize Kasabadaki Mucize
Yabancı SinemaTRT 12008-02-21saat: 22:50
Zengin çiftlik sahibi Ike Kızılderililere kin gütmektedir. Fakat günün birinde bir mucize olacaktır

Geleceğe Dönüş 3 Geleceğe Dönüş 3
Yabancı SinemaCNBC-E2008-02-21saat: 22:00
Gelmiş geçmiş en popüler zaman yolculuğu serüvenlerinden “Back to the Future” serisinin üçüncü filmi CNBC-e'de. Bu defa geçmişe, ama iyice geçmişe gidiyoruz... Vahşi Batı’ya. Marty Doktor'un izini sürerek kovboyların ve silahşörlerin tozlu kasaba sokaklarını arşınladığı 1885'e gidiyor.

Şampiyonlar Ligi Fenerbahçe – Sevilla Maçı Şampiyonlar Ligi Fenerbahçe – Sevilla Maçı
Spor ProgramıSTAR TV2008-02-20saat: 21:45
Canlı Yayın - Fenerbahçe İspanyol boğalarına karşı!Fenerbahçe-Sevilla maçının 90 dakikası ile birlikte maç sonrasındaki özel röportajlar Kadıköy’den naklen Star’da olacak.

Avrupa Yakası yeni bölüm Avrupa Yakası yeni bölüm
Yerli DiziATV2008-02-20saat: 20:00
Burhan Makbule’nin kendisine yaptığı eleştiriler yüzünden daha kaslı bir vücut özlemiyle yanıp tutuşmaya başlar. Ancak bunu sporla gerçekleştirmeye niyeti yoktur. Burhan ancak Burhan’ın üretebileceği bir fikirle kısa bir süre için üçgen vücutlu olur.

Okul Okul
Türk FilmiATV2008-02-20saat: 22:30
Okul dergisinin editörü Gökalp okulun ilk günlerinden itibaren okulun en güzel kızı Güldem’e aşıktır. Güldem için hikayeler yazan ve bu hikayeleri okulun çeşitli yerlerine bırakarak onun kalbini kazanmaya çalışan Gökalp, bu amacına hiçbir zaman ulaşamaz ve bir gün ardında gizemli bir mektup bırakarak intihar eder.

Yaprak Dökümü Yaprak Dökümü
Yerli DiziKANAL D2008-02-20saat: 20:00
Leyla ile Necla arasında yaşanan gerginlikten giderek artıyor. Bu durumdan en çok etkilenen ise küçük Ayşe oluyor. Necla ve Leyla arasında yaşanan gerginlik giderek büyürken, iki kardeş geçmişin iplerinden kurtulmak için çabaladıkça daha çok dolanırlar.

Elveda Derken Elveda Derken
Yerli DiziKANAL D2008-02-20saat: 22:15
Kızlarının yerini öğrenen Lale, onların yanına giderken kaza yapıyor. Zeynep ve Süreyya evde kızlardan haber beklemektedir. Zeynep çocukların Lale’de olduğunu düşündüğü için Lale’nin evine gider. Ege sonunda ortaya çıkar. Hepsi kızların kayıp olduğunu bildirmek için karakola gider.

Var mısın? Yok musun? Var mısın? Yok musun?
YarışmaSHOW TV2008-02-20saat: 20:00
Dünyanın en kolay para kazandıran yarışması Var Mısın Yok Musun Show TV ‘de sizlerle olmaya devam ediyor. Merak ettiğiniz tüm bu soruların cevabı bu akşam SHOW TV’de.. Var mısın Yok musun’ da bir heyecan fırtınası daha sizleri bekliyor..

Dudaktan Kalbe Dudaktan Kalbe
Yerli DiziSHOW TV2008-02-20saat: 22:15
Kenan Lamia’nın hamile olduğunu öğrendiğinde büyük bir hayal kırıklığı yaşamıştır. Ama kendince bu bebeğin Cemil’den olduğunu düşünmesi için haklı sebepleri vardır. Kenan, Cemil’le konuşmak ister. Cemil Kenan’ın şüphelerini besler. Lamia kontrole gittiğinde bebeğinin cinsiyetini öğrenir

Şansa Bak Şansa Bak
YarışmaFOX TV2008-02-20saat: 21:45
Ahmet Çakarla Şansa Bak yarışmasında Fifa kokartlı eski hakem ve futbol yorumcusu Ahmet Çakar’ın renkli ve keyifli sunumuyla ekrana gelecek olan yarışmada bilgiler ölçülürken aynı zamanda komik dialoglar da ekrana gelecek.

Köyden İndim Şehire Köyden İndim Şehire
Türk FilmiFOX TV2008-02-20saat: 19:45
İstanbul''daki define avından başarısız dönen Kayserili dört kardeş; Himmet, Hayret, Gayret ve Saffet, bir gün tarlalarında bir küp altın bulurlar. Altınları bozdurmak için Ankara`daki hemşerileri kuyumcunun yanına giderler ve olaylar karışır. Akrabaları dahil herkes onları dolandırmaya çalışmaktadır.

Kim 1 Milyon İster Kim 1 Milyon İster
YarışmaSTAR TV2008-02-20saat: 20:00
Kenan Işık’ın sunumuyla, 10. yılında 106 ülkeye ulaşarak dünyanın en çok sevilen ve en çok izlenen bilgi yarışması olma özelliğini koruyan KİM 1 MİLYON İSTER? ikinci bölümüyle bu akşam Star TV’de...

Sevgili Günlüğüm Sevgili Günlüğüm
Yabancı SinemaCNBC-E2008-02-20saat: 22:00
"Sevgili Günlüğüm, her şeyden fazla yapmak istediğim bir şey var...” Yazarın, en gizemli düşüncelerinin, günübirlik karabasanlarının tanığı olan günlüğüne itirafları böyle başlıyor. Üç bölümlük görsel bir günlük olan filmin, Vespamda adlı birinci bölümünde, Moretti, motorunun üstünde Roma’nın değişken mimarisi arasında az bilinen mahallelerini keşfe çıkarak, yaz boyunca kenti dolaşıyor.

Ölesiye Sevmek Ölesiye Sevmek
Yabancı SinemaCINE52008-02-20saat: 23:45
Güzel karısı, yetenekli oğlu, iyi yürekli kızıyla birlikte yaşayan doktorun düzenli, sakin ve sorunsuz yaşamı, oğlunun nişanlısıyla tanıştığı gün değişir. Aşık olduğu genç kızın cinsel ve ruhsal gücüne karşı koyamayan Dr.Stephen Fleming, artık ruhunu yitirmiştir. Erotik ve duygusal saplantısı onu adım adım felaketli sona yaklaştırır.

Kurtlarla Dans Kurtlarla Dans
Yabancı SinemaCINE52008-02-20saat: 20:00
Teğmen Dunbar Amerikan İç Savaşı''ndan sonra Güney Dakota''daki sınır karakoluna atanır. Sürekli sınır karakoluna gelen bir kurtla arkadaş olur. Bu kurtla oyunlar oynarken onu Sioux kabilesinden yerliler görür ve ona kurtlarla dans edem adam adını takarlar.

Rüzgarlı Vadi Rüzgarlı Vadi
Yabancı SinemaTRT 12008-02-20saat: 20:25
Zehirli bir bataklık ve çevresindeki ormana giderek yayılmakta ve saldıkları zehirli gazlarla insanların ölümüne krallıkların ölümüne yok olmasına neden olmaktadır. Rüzgarlı vadinin prensesi Nausicaa bataklığın sırrını çözmeyi başarır…

Her Yerde Bir Haber Var Her Yerde Bir Haber Var
BelgeselCNN TÜRK2008-02-20saat: 20:30
üven İslamoğlu’nun hazırlayıp sunduğu "Her Yerde Bir Haber Var"; doğası, tarihi, kültürü ve insanıyla Türkiye’yi yeniden keşfediyor.

Dünyayı Yönetenler Dünyayı Yönetenler
Talk ShowCNN TÜRK2008-02-20saat: 22:10
Antartika'dan Amazon ormanlarına kadar dünyanın her köşesinde ses getiren çevreci eylemleriyle tanınan Greenpeace'in Amsterdam'daki merkez ofisinde gerçekleşen Cem, Leipold görüşmesinde dünyanın ekolojik karnesi değerlendirildi

Deryalı Günler Derya Baykal Deryalı Günler Derya Baykal
Canlı YayınSHOW TV2008-02-18saat: 13:00
Türk Kadını, aklın ve becerinin ulaştığı, duygunun yoğunlaştığı yerde, Derya Baykal’la buluşuyor...Vizyona, farklılığa, sanata, tiyatroya, şiire, dekorasyona, güzellik ve sağlığa, boya, örgü, nakış, dikiş ve takıya pencere açan Derya Baykal, yine kadınları hayata bağlayan bir projeye imza atıyor...“Deryalı Günler” Derya Baykal’ın sunumuyla hafta içi her gün 13:00da Show TV ekranlarında.

Avrupa Yakası Tekrar Bölümü Avrupa Yakası Tekrar Bölümü
Yerli DiziATV2008-02-18saat: 16:40
Avrupa Yakası tekrar bölümleriyle Atv ekranlarında... Atvnin çok sevilen dizisi, Çarşamba ekranının zirvesinden inmeyen, Türkiyeyi kahkaya boğanAVRUPA YAKASI , ait olmak istediği havalı Nişantaşı hayatı, çalıştığı moda dergisi, tam bir beyaz Türk olan aşık olduğu erkek ve bu dünyanın tam zıttı hayat görüşüne sahip ailesi arasında kalmış genç bir kadını konu alıyor...

Şebnem Kısaparmakla Paylaştıkça Şebnem Kısaparmakla Paylaştıkça
Kadın ProgramıFOX TV2008-02-18saat: 16:45
“Şebnem Kısaparmak ile Paylaştıkça”, hafta içi hergün umutsuzların umudu, küskünlerin barışma noktası, acıların dindiği, umutların yeşerdiği, kayıp ailerinin, şehit ailelerinin sesi olacak.“Şebnem Kısaparmak ile Paylaştıkça”, şiirlerin, şarkıların, deyişlerin dile geldiği, dertlerin paylaşıldığı bir program olacak.

Su Gibi Su Gibi
Kadın ProgramıFOX TV2008-02-18saat: 13:00
Su Gibi..Songül Karlı ve Uğur Aslan ın sunacağı programda; dertlerine derman arayan, çaresizlik içinde kıvranan insanlara yardımcı olunacak. Programda; İlginç hikayelere sahip olan her gün bir çiftin nikahı kıyılacak, sigortası olmayan yardıma muhtaç tedavi edilebilir hastaların tedavilerinin karşılanacak...

Dobra Dobra Dobra Dobra
Kadın ProgramıFOX TV2008-02-18saat: 08:30
Magazin ekranına yeni bir soluk getiren Dobra Dobra, artık Fox’ta. Işıltılı dünyanın perde arkası, ünlü konuklardan bomba gibi itiraflar, gündem yaratan konular Dobra Dobra farkıyla Fox’ta olacak.

İnci Ertuğrul Sizin Sesiniz İnci Ertuğrul Sizin Sesiniz
Kadın ProgramıSTAR TV2008-02-18saat: 16:00
Ekrandaki kavgalardan, gerginliklerden uzak, sosyal sorunlara parmak basan ve bu kapsamda yüzlerce kayıp insanı bulan, dargınları barıştıran İnci Ertuğrul aynı çizgisini Star TVde de sürdürecek. Üstüne bir de Mehmet Ali Önelin gündem oluşturan araştırmacı gazeteciliği eklenecek. Tüm televizyonların günlerce peşinden koştuğu Deşifre konuları bu kez canlı yayında İnci Ertuğrul Sizin Sesinizde enine boyuna işlenecek.
Reklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı