Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Var mısın? Yok musun? Var mısın? Yok musun?
YarışmaSHOW TV2008-02-16saat: 20:00
Hiçbir soruya cevap vermeden milyarlar kazanmak ister misiniz?Dünyanın en kolay para kazandıran yarışması Show TV ekranlarında...22 kişi kendi kutularını seçiyor, aralarından 1 kişi yarışmacı oluyor... Ama kimse kutuların içinde ne olduğunu bilmiyor...1 YTL’de olabilir 500Bin YTL’de...En büyük ödül 500 Bin YTL kimin kutusunda?Var Mısın? Yok Musun? Show TV de

Stadyum Cumartesi Stadyum Cumartesi
Spor ProgramıTRT 12008-02-16saat: 21:40
Cumartesi günü Süper Lig'de oynanan maçlardan geniş özet görüntülerin yeralacağı program...

Anında Görüntü Anında Görüntü
Yerli DiziFOX TV2008-02-16saat: 23:45
İzleyiciden büyük beğeni toplayan Anında Görüntü Show’da eğlence yine doruğa çıkacak. Programın bu haftaki konuğu Zafer Ergin… Seyirci ile sahne arasındaki sınırı kaldırıp atan, bol eğlenceli oyunların yer aldığı Anında Görüntü Show, izleyiciyi oyuna dahil ederek eğlendirmeye devam ediyor.

Evde Tek Başına 4 Evde Tek Başına 4
Yabancı SinemaSTAR TV2008-02-16saat: 20:00
Evde Tek Başına serisinden bir kahkaha bombası daha. Anne babası boşanan Kevin artık annesi ile yaşamaktadır. Noel’i babasının zengin sevgilisinin malikanesinde geçirmeye karar verir. Ancak eski düşmanı hırsız Marv yeni ortağı ile bu malikaneyi soymaya kararlıdır. Üstelik evin uşağını da plana dahil etmişlerdir.

Sınıf Sınıf
Yerli DiziSHOW TV2008-02-16saat: 22:30
Sınıf, heyecan dolu bir bölümle ekranda. Sınıf, Cüneyt’in polis eşliginde gidişiyle, yas havasına bürünür. Kaya en yakın arkadaşının peşine düşecektir ama, Umut Cüneyt’i kurtaracağına söz verir. İki kardeş yıllar sonra ilk kez yakınlaşır. Ama nereye kadar?

% 100 Futbol % 100 Futbol
Spor ProgramıNTV2008-02-16saat: 21:00
Rıdvan Dilmen ve Güntekin Onay “%100 FUTBOL” Rıdvan Dilmen ve Güntekin Onay ile her maçın ardından sadece futbol...

Genco Genco
Yerli DiziKANAL D2008-02-16saat: 20:00
Cüneyt ve Tarkan’ın kurdukları tuzağa kurban giden Genco tutuklanıyor. Komploya kurban giden Genco mahkemeye çıkartılır. Ahmet, Pınar ve İlke, Genco’nun suçsuzluğunu kanıtlamak için çabalarlar. Genco’nun suçlu olduğuna inanan Özge ise tam bir şok içindedir.

Hakkını Helal Et Hakkını Helal Et
Yerli DiziSTV2008-02-16saat: 19:50
Hakkını Helal Et, yeni bölümüyle ekrana geliyor. Murat, kapkaç olayına maruz kalan yaşlı kadını, kapkaççıların elinden kurtarmıştır. Olayda yaralanan kadını hastaneye götüren Murat, yıllar önce kendisi yüzünden hapse giren Haluk’la karşılaşır.

Menekşe ile Halil Menekşe ile Halil
Yerli DiziKANAL D2008-02-16saat: 22:15
Menekşe’nin boşanma davası sonuçlanmış, Menekşe özgürlüğüne kavuşmuştur. Halil hiç vakit geçirmeden bir an önce evlenmek için hazırlıklara başlar. Hasan da rıza gösterdiğinden mutlulukları katlanmıştır. Mustafa’nın katil olduğunu öğrenen Emine büyük kararsızlık içindedir.

Frekans Frekans
MüzikCNN TÜRK2008-02-16saat: 22:00
Şafak Ongan’ın sunduğu ‘Kaliteli müziğin Frekans’ı her cumartesi saat 22.00’de Cnn Türkte ekrana gelmeye devam ediyor. Türkiye ve dünya müzik arenasında olup bitenler, çok özel röportajlar, yepyeni albümler, videolar ve çok daha fazlası yine Frekans izleyicisiyle Cnn Türkte buluşuyor.

Desperate Housewives Desperate Housewives
Yabancı DiziCNBC-E2008-02-16saat: 21:00
Başrollerini Eva Longoria (Gabrielle Solis), Teri Hatcher (Susan Mayer), Marcia Cross (Bree van de Kamp) ve Felicity Huffman’ın (Lynette Scavo) paylaştığı, Altın Küre ve Emmy’de kazandıkları ödüller ve oyuncuları hakkında çıkan dedikodularıyla adından çok söz ettiren Desperate Housewives CNBC-e’de.

Ayna Ayna
BelgeselSTV2008-02-16saat: 23:00
İspanya’da tarih kokan bir yolculuk… Saim Orhan’ın sunduğu Ayna, 8 asır boyunca İslam Medeniyetinin hüküm sürdüğü İspanya’daki yolculuğunun ikinci bölümüyle ekrana geliyor. Ayna Ekibi, yıllarca Endülüs Emevi Devleti’ne başkentlik yapmış olan Kurtuba şehrinin tarih kokan sokaklarında dolaşıyor.

Kara Kartal Kara Kartal
Spor ProgramıLIG TV2008-02-16saat: 17:15
Beşiktaşlılar ekran başına !.. Siyah beyaz dünyaya ait her türlü magazinel haber, röportaj, araştırma ve dosyanın yer aldığı; futbolcuların özel yaşamlarından kesitler verilen Kara Kartal Lig TV'de.

Vazgeç Gönlüm Vazgeç Gönlüm
Yerli DiziSTAR TV2008-02-16saat: 22:00
Emine, Ceylan’la Salih’in hemen evlenmelerini istemektedir. Salih’in vereceği karar herkesi şaşırtacaktır. Diğer taraftan Belgin’in bebekle ilgili şüpheleri artmaktadır. Bir gece Kaan ateşlenir. Bahar’ın bu olaydaki telaşı Belgin’in dikkatini çeker.

Wendigo Wendigo
Yabancı SinemaCINE52008-02-16saat: 21:45
George, Newyork'ta büyük bir reklam ajansında profesyonel bir fotoğrafçıdır. Stresli bir işi olduğundan dolayı karısı ve çocuğunu da alarak şehir dışına tatile çıkar. Karanlık orman yolunda ilerlerken aniden önüne çıkan bir geyiğe çarpar. Arabadan çıktığında ise geyiği takip eden avcılarla aralarında bir tartışma yaşanır.

Uzman Avı Uzman Avı
YarışmaTV82008-02-16saat: 22:30
Uzmanlık Alanı’nda kalabalık ortamlarda rastgele seçilen yarışmacıların bilgileri sınanıyor. Ancak bu klasik bir soru cevap yarışması değil… Seçilen yarışmacının uzmanlık alanı soruluyor ve sorular yarışmacının seçtiği konuya göre “o anda” oluşturuluyor. Soru departmanı 20 dakika içerisinde soruları üretip sunucuya iletiyor ve yarışmacı Uzmanlık Alanı ne ise o dalda yarışıyor.

Son Dilek Son Dilek
Yabancı SinemaTV82008-02-16saat: 20:25
Yıl 1989’dur. Londra’nın güneyinde kasaplık yapan Jack Dodd ( Michael Caine) ölür ve vasiyetinde küllerinin Margate’de denize serpilmesini ister. İçmeyi ve dostluğu seven Jack’in, uzun yıllar boyunca Coach&Horses adlı pub’da birlikte takıldığı arkadaşları Ray (Bob Hoskins), Lenny (David Hemmings) ve Vic (Tom Courtenay), yanlarına Jack’in üvey oğlu Vince’i de alarak, küllerle birlikte denize doğru yola çıkarlar.

Mahmut Tuncer Show Mahmut Tuncer Show
MüzikKANAL72008-02-16saat: 21:45
Mahmut Tuncer, sempatik kişiliği ve güçlü yorumuyla Kanal 7’de. Mahmut Tuncer, sevenleri kavuşturduğu “Bir Aşk Hikayesi“ isimli özel bölümü, muhteşem şovu ve müzik dolu programıyla Türkiye’nin en sevilen sanatçılarını programında ağırlıyor. Seyredenler eğlenirken, sevenler yine Mahmut Tuncer Şov’da muradına eriyor.

Prison Break 3. Sezon Prison Break 3. Sezon
Yabancı DiziCNBC-E2008-02-14saat: 21:00
CNBC-e’nin aksiyonu hiç eksilmeyen kaçış macerası “Prison Break” merak ve heyecanla beklenen 3. Sezonu ile ekrana geri dönüyor.Sezonun ilk bölümünde, Michael’ın bir yanlışlık sonucunda Sona adında hiçbir kuralı ve gardiyanı olmayan ve kaçışın mümkün olmadığı adeta cehennemi andıran bir Panama hapishanesinde tıkılı kalmasına tanık olacağız.

Kurtlar Vadisi Pusu Kurtlar Vadisi Pusu
Yerli DiziSHOW TV2008-02-14saat: 21:15
Kurtlar Vadisi Pusu geçen hafta nefes kesen bir bölümün ardından, İskender Büyük ve Polat Alemdar’ı, sırrı merak uyandıran Kırmızı Kitap’ın peşinde buluşturarak noktalanmıştı… Ahu’nun aniden Polat Alemdar’ın karşısına çıkmasıyla başlayacak olaylar zinciri nereye varacak?

Organize İşler Organize İşler
Türk FilmiATV2008-02-14saat: 20:00
Burada herkes akrabadır, kimse kimseyi tanımaz.. Suçluların ve masumların birbirine karıştığı karmaşık işlerin başkenti İstanbul’dayız. Dönen dolapların bu seferki kurbanı süpermen! Ama tıkır tıkır işleyen karanlık planlar karşısında süpermen bile birşey yapamaz.. Organize işler her zaman işler

Anında Görüntü Show Anında Görüntü Show
Yerli KomediFOX TV2008-02-14saat: 22:15
İzleyiciden büyük beğeni toplayan Anında Görüntü Show’da eğlence yine doruğa çıkacak. Programın bu haftaki konuğu Şafak Sezer… Seyirci ile sahne arasındaki sınırı kaldırıp atan, bol eğlenceli oyunların yer aldığı Anında Görüntü Show, izleyiciyi oyuna dahil ederek eğlendirmeye devam ediyor.

Kavak Yelleri Kavak Yelleri
Yerli DiziKANAL D2008-02-14saat: 20:00
Mine’nin dedesi Osman Bey, torununu kollarında fenalaşınca apar topar hastaneye kaldırılıyor. Efe, Deniz, Aslı ve Su da, bu zor anlarında Mine’ye destek oluyorlar. Karşısında birden bire Deniz’i gören Efe, ne yapacağını bilememiştir

Annem Annem
Yerli DiziKANAL D2008-02-14saat: 22:00
Zeynep’in Ali’den aldığı evlenme teklifi, hem Musa’yı hem de Zeynep’i allak bullak ediyor. Ve Musa kararını verip, Ayşe’ye karısı olmasını istediğini söylüyor. Gonca, kimsenin hiç beklemediği bir anda anlaşılamayan bir şekilde fenalaşır ve apar topar hastaneye kaldırılır

Nası Yani? Nası Yani?
Talk ShowCNN TÜRK2008-02-14saat: 20:30
Beyazıt Öztürk ve Güven Kıraç ile sohbet programı “Nası Yani?”yi, her Perşembe saat 20.30’da ekrana gelmeye devam ediyor. Yani, dünyada bilinen adıyla; “Saint Valentine!...” Sevgilisiz dönemlerde; “Bunlar kapitalist oyunlar, alet olmayalım!…” diye üzerine söylevler verilen, sevgili sahibi olunan bir dönemdeyse, önemsenen; fırsatçı bir bakış açısıyla bakacak olursak yılın her gününü aşkla dolduramayanların kaçırmaması gereken gündür.

Kim 1 Milyon İster Kim 1 Milyon İster
YarışmaSTAR TV2008-02-14saat: 22:00
Kenan Işık’ın sunumuyla, 10. yılında 106 ülkeye ulaşarak dünyanın en çok sevilen ve en çok izlenen bilgi yarışması olma özelliğini koruyan Kim 1 Milyon İster? ikinci bölümüyle bu akşam Star TV’de... İlk bölümde yarışan ve sürenin dolmasıyla ikibin ytl’de kalan Çetin Koçyiğit acaba büyük ödül olan 1 Trilyon’u kazanabilecek mi?

Tatlı Bela Fadime Tatlı Bela Fadime
Yerli DiziSTAR TV2008-02-14saat: 20:00
Kadife eve gece yarısı Temel ile gelince Reis çok sinirlenir. Herkes Kadife ile Temel arasındaki yakınlaşmanın farkındadır. Levent kokteyl’de Simon’un Fadime’yi öpmesinden çok rahatsız olmuştur.Otel’e geldiğinde ise Fadime’ye gelen çiçeğin üstünde aşk dolu sözler yazılı bir kart bulunca çılgına döner. Reis Tanya ile kavga edip evden ayrılınca gece Nazife’de kalır

Haydi Gel Bizimle Ol Haydi Gel Bizimle Ol
Talk ShowNTV2008-02-14saat: 20:30
Ele aldığı konuları, yorumları, tartışmaları ve konukları ile her hafta büyük ses getiren dört kadın Çiğdem Anad, Müjde Ar, Pınar Kür ve Aysun Kayacı’nın bu haftaki konukları gazeteci Hıncal Uluç ve Burak Kut. Dört ünlü kadın, söylemleriyle, açıklamalarıyla ve sert yorumlarıyla her dönem konuşulan Türk basınının usta kalemi Hıncal Uluç ile geçmişten günümüze keyifli bir sohbet gerçekleştirecek.

Parmaklıklar Ardında Parmaklıklar Ardında
Yerli DiziATV2008-02-14saat: 22:00
Zehra’nın oğlu Hasan’a kavuşamadan yaralandığı ve hastanede can çekiştiği haberi koğuşta bomba gibi patlar. Suzan Zehra’ya eziyet ettikleri için koğuştakilere çok öfkelidir. Nur’a bile karşı çıkmayı göze alır. Nur Zehra’nın elini ütü makinesinde yaktığı olayın anısıyla kızının yüzünün birbirine karıştığı kabuslar görmekte ve kendini çok kötü hissetmektedir.

Bez Bebek Bez Bebek
Yerli DiziFOX TV2008-02-14saat: 19:45
Sulina tüm oyuncakları büyüsüyle etkisiz hale getirdikten sonra, Kulina ve Şoker’i mavi ormandaki kulübenin içine hapseder. Volkan’ın Merve’ye ilan-ı aşk ettiği gün Merve, ofise gelen Volkan’ın annesiyle kavga edince, her şey yeniden karışır. Kesilen ışıklar ve anlatılan korku hikayeleri sırasında ortalığı daha da karıştırmak için Dünya’ya gelen Sulina, herkesin ödünü patlatacaktır..
Reklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı