Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Kusursuz Cinayet Kusursuz Cinayet
Yabancı SinemaFOX TV2008-02-10saat: 23:00
Zengin sanayici Steven Taylor'un her şeyi vardır ama en çok ihtiyaç duyduğu iki şey aşk ve karısının sadakatidir. New York finans dünyasında büyük başarı kazanan Taylor, karısı Emily’nin en değerli kazancı olduğunu düşünmektedir. Ancak Taylor, kontrollü tavrı yüzünden, karısını ne kadar çok sevdiğini, hatta ona ihtiyaç duyduğunu bir türlü söyleyemez.

Spencer Spencer
Yabancı SinemaCINE52008-02-10saat: 21:40
Basit bir hayat ve basit bir işten fazlasını istemeyen Spencer (Jesse Bradford), 25 yıl annesi ve babasının evinde yaşadıktan sonra nihayet hayatına bir yön vermeye karar verir. Spencer’in bu kararında en etkili kişi hiç kuşkusuz, uzun süre önce ölmüş olan büyükannesidir. Bilgece tavsiyelerle, torununa kendine güvenmeyi öğretmeye çalışan büyükannenin mezar ötesinden çabaları sonunde hedefine ulaşır ve Spencer Los Angeles’e taşınarak, bir reklam ajansında küçük bir iş bulur

Göster Kendini Göster Kendini
YarışmaKANAL72008-02-10saat: 16:00
Ankara’dan, Urfa’dan, Edirne’den, Kars’tan… Kendine güvenenlere, ‘ben en yetenekliyim’ diyenlere fırsat doğuyor. En acayipler, yetenekliyim diyenler, hünerini sergilemek isteyenler Göster Kendini’de. Programda her hafta en iddialı, en yetenekli kişiler hünerlerini sergiliyor. Sempatik türkücü Bülent Serttaş’ın sunduğu programda müzik-eğlenceyle birlikte kıyasıya mücadele de var. Göster Kendini Pazar günleri saat 16:00’da Kanal 7’de.

Sırlar Dünyası Sırlar Dünyası
Yerli DiziSTV2008-02-10saat: 19:45
am dokuz yıldır yayınlanan ve türünün rakipsiz örneği olan Sırlar Dünyası, aynı zamanda televizyonun en uzun soluklu programlarından biri olarak dikkati çekiyorHayatın görünmeyen yüzünü aydınlatan yaşanmış hikâyeler…Reha Yeprem’in sunduğu ve artık bir ekran klasiği haline gelen Sırlar Dünyası, yeni sezonda yepyeni bölümler ve birbirinden çarpıcı hikâyelerle hayatın görünmeyen yüzünü aydınlatmaya devam ediyor

Stadyum Stadyum
Spor ProgramıTRT 12008-02-10saat: 20:00
“Stadyum”, Pazar günlerinin en çok izlenen programı olmaya devam ediyor. Süperlig’de mücadele eden 4 büyük takımın karşılaşmaları ile maç önü-maç sonu röportajlara ve maçların perde arkası olaylarına yer veren program, Cumartesi günleri de “Stadyum Özel” adıyla Cuma ve Cumartesi oynanan maçların özet ve yorumlarıyla daha kısa süreli olarak ekrana gelecek

El Yapımı El Yapımı
BelgeselTRT22008-02-10saat: 23:45
Yıllara direnerek günümüze kadar ulaşan, bize kim olduğumuzu ve nereden gelip nereye gittiğimizi anlatan el sanatlarımız tanıtılıyor EL YAPIMI programında...El sanatlarımızın tarihçeleri, yapım aşamaları izleyiciye sunulurken; yok olmamaları için neler yapılması gerektiği de sorgulanıyor. Programı izlerken; ne kadar zengin bir kültüre sahip olduğumuzu bir kez daha hatırlayacaksınız.

Toprak ve Su Toprak ve Su
Yabancı SinemaTV82008-02-10saat: 20:25
Günümüz Yunanistan’ın da geçen, kırsal ve şehir hayatları arasındaki keskin uçurumu anlatan ‘Toprak ve Su’ başrollerinde Yorgos Karamihos ve Fotini Papadodima’nın oynadıkları duygusal bir drama. Nicolas, Balkan sınırına yakın Makedonya’da yaşayan ve çobanlık yapan okuma yazma bilmeyen cahil bir gençtir.

Hepsi Bir Hepsi Bir
Yerli DiziATV2008-02-09saat: 22:00
Sevginin gücü, her şeye yeter!” Seçimlerde çıkan karışıklığa çok sinirlenen Erol Hoca, seçim kampanyalarını iptal eder ve oylamayı hemen aynı gün sonuçlandırmaya karar verir! Emre, Sevgililer Günü’nde Cemre’yle baş başa kalabilmek için Yasemin ve Eren’den yardım ister: Herkesi bir araya getirmek için Uludağ’a bir gezi düzenlemeye karar veren kızlar, bu romantik günde sevgilileriyle eğlenmeyi ve Emre’yle Cemre’nin arasını yapmayı planlamaktadırlar.

Kırmızı Başlıklı Kız Kırmızı Başlıklı Kız
Yabancı SinemaFOX TV2008-02-09saat: 19:55
Her şey tüylü ve kürklü polis ve dedektiflerin, gelen bir şikayet üzerine Granny'nin ormandaki evine gitmeleriyle başlıyor. İlk bakışta, bir oduncunun büyük anne kılığına girmiş bir kurdu tartaklaması ve izinsiz balta kullanma gibi bazı suçların işlendiği bilindik durum gibi gözüküyor.

Şansa Bak Şansa Bak
YarışmaFOX TV2008-02-09saat: 21:45
Türkiye’nin En Sıradışı Yarışması Başlıyor… Fox ekranlarında farklı ve sıradışı bir yarışma programı başlıyor, Şansa Bak… Sürpriz hayat hikayeleri, dram, kapışma, mutluluk, şans ve sonunda gülen bir taraf, hepsi bu yarışmada… Fifa kokartlı eski hakem ve futbol yorumcusu Ahmet Çakar’ın renkli ve keyifli sunumuyla ekrana gelecek olan yarışmada bilgiler ölçülürken aynı zamanda komik dialoglar da ekrana gelecek.

Maymunlar Cehennemi Maymunlar Cehennemi
Yabancı SinemaSTAR TV2008-02-09saat: 20:00
2029 yılında gezegenler arasındaki düşman gemilerinin keşfi şempanze pilotlar tarafından OBERON adlı uzay istasyonunda yapılmaktadır. Böyle bir görev esnasında şempanzelerden biri merkez üsle iletişimi kaybeder ve radarda kaybolur. Korkusuz astronot Leo Davidson, bir kurtarma operasyonu başlatır ve dünyadaki vahşi ormanları andıran bir gezegene düşer.

Var mısın? Yok musun? Var mısın? Yok musun?
YarışmaSHOW TV2008-02-09saat: 20:00
Hiçbir soruya cevap vermeden milyarlar kazanmak ister misiniz?Dünyanın en kolay para kazandıran yarışması Show TV ekranlarında...22 kişi kendi kutularını seçiyor, aralarından 1 kişi yarışmacı oluyor... Ama kimse kutuların içinde ne olduğunu bilmiyor...1 YTL’de olabilir 500Bin YTL’de...En büyük ödül 500 Bin YTL kimin kutusunda?Var Mısın? Yok Musun? Show TV de

Sınıf Sınıf
Yerli DiziSHOW TV2008-02-09saat: 22:30
Kaya eve dönmüştür ama abisi Umut’un dönüşünden hiç memnun değildir. Şeref, Kaya’ya daha yakındır artık ve iki kardeş karşı saflardadır. Üstelik Umut, Özlem’in tüm itirazına rağmen, Karadere Lisesi’nde öğretmenlik yapmaya da başlar. SINIF’ta ise, Cüneyt, Şeref’in hap satması için yaptığı baskılara direnmeye çalışır ama Rüya’ya hamileliği ile şantaj yapmaya da devam etmektedir.

Vazgeç Gönlüm Vazgeç Gönlüm
Yerli DiziSTAR TV2008-02-09saat: 22:20
Sevdiği adamın nişanına şahit olan Bahar’ın dünyası yıkılır. Hemen orayı terk eder. Tam nişanlandığı sırada Bahar’ı karşısında gören Salih şoke olur. Ne yapacağını bilemez. Yüzükler takılır. Sanki olaylar Salih’in dışında gelişiyor gibidir. Bu karşılamaya bir tek kişi sevinecektir.

Genco Genco
Yerli DiziKANAL D2008-02-09saat: 20:00
Babasına, Özge’nin Genco’nun kızkardeşi olduğunu ağzından kaçıran Pınar pişmandır. Ancak iş işten geçmiştir. Bu sırrı söylememesi koşuluyla babası ile eve dönmek zorunda kalır. Özge’yi unutmaya çalışan Ahmet çok çılgın bir karar verir. Bu karar Özge’den nefret eden annesini çok mutlu ederken, Özge’yi ise büyük bir bunalıma sürükler. Pınar ile konuşan Genco artık Özge’ye onun ağabeyi olduğunu söyleme kararı almıştır. Bunun için birlikte vakit geçirebilecekleri bir akşam organize ederler.

Menekşe ile Halil Menekşe ile Halil
Yerli DiziKANAL D2008-02-09saat: 22:15
Menekşe hem heyecanlı, hem de endişeli Kanal D’nin başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ ve Sedef Avcı’nın oynadıkları sevilen dizisi “Menekşe ile Halil”in bu bölümünde; Menekşe bir yandan pastanesini açmak için heyecanlanırken, diğer yandan da Mustafa’nın kendisine ve sevdiklerine zarar vermesinden endişe ediyor. Mustafa’nın Menekşe’ye gönderdiği kanlı gelinlik, Mustafa’nın kininin büyüyerek devam ettiğinin işaretidir.

Selena Selena
Yerli DiziATV2008-02-09saat: 20:00
Selena ve Honos , Hades’in ütopyayı ele geçirmesine bir son vermek için savaşmaya karar verir. Selin, Leyla ve Nazlı’yı da yanlarına alıp onları da birer savaşçıya çevirip sihirli silahlarla donatırlar. Zorlu bir mücadeleden sonra savaşı iyiler kazanır ve Honos tahtını geri aldığı sırada Hades son bir hamle yaparak etkili bir silah gönderir.

Desperate Housewives Desperate Housewives
Yabancı DiziCNBC-E2008-02-09saat: 21:00
Başrollerini Eva Longoria (Gabrielle Solis), Teri Hatcher (Susan Mayer), Marcia Cross (Bree van de Kamp) ve Felicity Huffman’ın (Lynette Scavo) paylaştığı, Altın Küre ve Emmy’de kazandıkları ödüller ve oyuncuları hakkında çıkan dedikodularıyla adından çok söz ettiren Desperate Housewives CNBC-e’de.

Ateşkes Ateşkes
Yabancı SinemaCINE52008-02-09saat: 21:30
Gerçek bir hikayeden alınan filmde 2. dünya savaşından sonra İtalyan Yahudileri''nin kamplardan çıkıp, eve dönüş yolculukları sırasında yaşadıkları konu ediliyor. 1945 başlarında Kızıl Ordu Auschwitz toplama kampına gelerek İtalyan esirlerin kapıları açarlar. Kurtarılan mahkûmlar arasında Yahudi asıllı ünlü İtalyan yazar Primo Levi de vardır...

Mahmut Tuncer Show Mahmut Tuncer Show
MüzikKANAL72008-02-09saat: 21:45
Mahmut Tuncer, sempatik kişiliği ve güçlü yorumuyla Kanal 7’de. Mahmut Tuncer, sevenleri kavuşturduğu “Bir Aşk Hikayesi“ isimli özel bölümü, muhteşem şovu ve müzik dolu programıyla Türkiye’nin en sevilen sanatçılarını programında ağırlıyor. Seyredenler eğlenirken, sevenler yine Mahmut Tuncer Şov’da muradına eriyor.

Ayna Ayna
BelgeselSTV2008-02-09saat: 23:00
Geleneksel türkülerimize Afrika yorumu… Saim Orhan’ın farklı coğrafyaları renkli bir dille anlattığı Ayna, Gana gezisinin son bölümüyle ekrana geliyor. Bu bölümde Ayna Ekibi’nin yolu, Afrika’nın en büyük pazarlarından biri olan Makola pazarına düşüyor. Yeşillikler içindeki şehirleri, toplu ulaşımda ‘tora tora’ isimli ilginç araçları, yağmur ormanları ve dünyanın en büyük yapay gölünü de içinde barındıran Volta Nehri ile Gana, sımsıcak bir Afrika ülkesi.

Hakkını Helal Et Hakkını Helal Et
Yerli DiziSTV2008-02-09saat: 19:50
Murat, bir çiftlikten çaldığı atın peşine düşüyor. Üzerindeki kul haklarından kurtulmak isteyen, eski bir hırsızın hikayesinin anlatıldığı Hakkını Helal Et, yeni bölümüyle ekrana geliyor. Murat’ın helallik macerasında bu hafta, atını çaldığı çiftlik sahibi var. Murat, yıllar önce, Rıza’nın çocuğu gibi sevdiği ve üzerine titrediği Sırma isimli atını çalmıştır.

Takip Takip
Yabancı SinemaCINE52008-02-09saat: 20:00
ack Hammond, ömür boyu hapse mahkum edilmiş bir suçludur. Tek amacı hapishaneden kaçmak olan jack bu girişiminde de başarılı olur. Polisten kaçarken, ülkenin en zengin işadamının kızını da rehin alır. Televizyon ekipleri, polisler ve helikopterlerin de dahil olduğu müthiş bir kovalamaca başlamak üzeredir.

Moda Evi Moda Evi
MagazinNTV2008-02-09saat: 20:10
Art Basel Miami Beach”den Özel Görüntü ve Röportajlar Türkiye ve dünyadan son moda olaylarını yerinden takip eden, dünyanın önde gelen mağaza ve mekanlarını tanıtan “Moda Evi”nde Ece Sükan bu hafta dünyanın en önemli sanat fuarlarından biri olan “Art Basel Miami Beach”i mercek altına alıyor.

Frekans Frekans
MüzikCNN TÜRK2008-02-09saat: 22:00
Şafak Ongan’ın sunduğu ‘Kaliteli müziğin Frekans’ı her cumartesi saat 22.00’de CNN TÜRK’te ekrana gelmeye devam ediyor. Türkiye ve dünya müzik arenasında olup bitenler, çok özel röportajlar, yepyeni albümler, videolar ve çok daha fazlası yine Frekans izleyicisiyle CNN TÜRK’te buluşuyor.

Dem Bu Dem Dem Bu Dem
MüzikTRT22008-02-09saat: 22:10
Günümüzde halk müziğindeki icra gelenekleri neredeyse birbirinin aynı olup, tek tipleşmeye başlamıştır. Buna paralel olarak yerel çalma ve söyleme üslupları, bölgesel çeşitlilik ve halk müziği enstrümanlarının kullanım özellikleri ve icra teknikleri de televizyonlarda geniş kitlelere aktarılamadığından hatırlanmaz olmuştur

Afili Delikanlı Afili Delikanlı
Yabancı SinemaTV82008-02-09saat: 20:25
Afilli Delikanlı “Sweet Sixteen”, işçi sınıfının sorunları ve dramlarıyla ilgili filmleriyle tanınan usta yönetmen Ken Loach imzalı güçlü drama… Filmin kahramanı Liam, Glasgow’un suçun kol gezdiği sokaklarında yaşam mücadelesi veren 15 yaşında bir delikanlıdır. Annesi, sevgilisinin işlediği bir suçu üstlendiği için bir süredir hapistedir ve tahliye günü yaklaşmaktadır.

Nası Yani? Nası Yani?
Yerli DiziCNN TÜRK2008-02-09saat: 23:25
Sohbet programı “Nası Yani?”yi, ünlü şovmen Beyazıt Öztürk ve Türkiye’nin önemli oyuncularından Güven Kıraç sunacak. Tekrar bölümü ile Cnn Türk ekranlarında

Sıla Sıla
Yerli DiziATV2008-02-08saat: 20:00
“Kan da dökülecek can da alınacak...” Boran, durumun tahmin ettiğinden de ciddi olduğunu görmüştür. Bu kez mesele sadece töre değil, aynı zamanda Berzan’ın şahsi meselesidir. Berzan karşısına çıkan herkesi, gerekirse bütün Genco aşiretini hedef almaktan çekinmeyecektir. Diğer tarafta Sıla ise, tüm bunlardan habersiz, içini kemiren şüphe nedeniyle zor günler geçirmektedir.

Asi Asi
Yerli DiziKANAL D2008-02-08saat: 20:00
Asi ve Demir aşka yelken açıyor Kanal D’nin, başrollerinde Tuba Büyüküstün, Murat Yıldırım, Çetin Tekindor, Nur Sürer, Tuncel Kurtiz ve Selma Ergeç’in oynadıkları sevilen dizisi “Asi”nin bu akşam ekrana gelecek bölümünde; birbirlerine duygularını ifade etmenin mutluluğunu yaşayan Demir ve Asi, aşka yelken açıyor. Demir ve Asi birbirlerine duygularını ifade etmenin mutluluğunu yaşarken, Defne ve Kerim de ilişkilerinde önemli bir dönemden geçmektedirler.
Reklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı