Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Anında Görüntü Anında Görüntü
Yerli KomediFOX TV2008-02-02saat: 23:00
ANINDA GÖRÜNTÜ SHOWİzleyiciden büyük beğeni toplayan Anında Görüntü Show’da eğlence yine doruğa çıkacak. Programın bu haftaki konuğu Şafak Sezer…Seyirci ile sahne arasındaki sınırı kaldırıp atan, bol eğlenceli oyunların yer aldığı Anında Görüntü Show, izleyiciyi oyuna dahil ederek eğlendirmeye devam ediyor.

Hepsi Bir Hepsi Bir
Yerli DiziATV2008-02-02saat: 22:00
Hayal gücünün sizi götüremeyeceği hiç bir yer yoktur!” Bora’nın polis tarafından göz altına alınması, kızları şaşkına çevirmiştir. Altay’dan bahsedildiğinde her seferinde tuhaf tavırlar sergileyen Bora’nın en büyük şüpheli olması, kızları korkutur! Bora polis tarafında sorgulandıktan sonra, delil yetersizliğinden serbest bırakılınca kızlar ne yapacaklarını şaşırırlar!

Sınıf Sınıf
Yerli DiziSHOW TV2008-02-02saat: 22:30
Okulda hayat normale dönmemiştir ama dersler devam etmektedir. Okulun popüler kızı Rüya için ise her şey tepetakla olmuştur: Hamiledir! Bir yandan durumu öğrenen rehberlik öğretmeni Özlem’den kaçmaya bir yandan Cüneyt’in şantajlarından kurtulmaya çalışır. Umut’un mahalleye dönüşü pek çok taşı yerinden oynatacağından Sarp onu gitmeye ikna etmek için tuzak kurar.

Selena Selena
Yerli DiziATV2008-02-02saat: 20:00
Hades Honos`u alt edip ütopyayı ele geçirmek için Afrodit`i kullanarak Honos`u bebek haline çevirir. Ütopyanın yeni hükümdarı olduğunu ilan eden Hades adamlarına Selena`yı ve Honos`u tutuklamalarını emreder. Selena bebek Honos `u da alarak ütopyadan kaçmayı başarır.

Genco Genco
Yerli DiziKANAL D2008-02-02saat: 20:00
Pınar, Genco’ya gidiyor Kanal D’nin, başrollerini Alpay Atalan ve Selen Seyven’in paylaştıkları sevilen dizisi “Genco” bu hafta da heyecan ve duygu yüklü bir bölümle ekrana geliyor. Beğeniyle izlenen dizinin bu bölümünde; babasının yalanlarına daha fazla katlanamayan Pınar, eşyalarını toplayıp Genco’ya gidiyor.

Menekşe ile Halil Menekşe ile Halil
Yerli DiziKANAL D2008-02-02saat: 22:15
Menekşe, Mustafa’nın tehdidi altında Kanal D’nin başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ ve Sedef Avcı’nın oynadıkları sevilen dizisi “Menekşe ile Halil”in bu bölümünde; gittikçe daha acımasız bir katile dönüşen Mustafa’nın hala yakalanamamış olması, en çok da Menekşe’yi tehdit ediyor

Vazgeç Gönlüm Vazgeç Gönlüm
Yerli DiziSTAR TV2008-02-02saat: 22:00
Yapımcılığını Gold Film Faruk Turgut’un üstlendiği, senaryosunu Ayşe Teker’in kaleme aldığı, yönetmenliğini ise Ahmet Sönmez’ in üstlendiği başrollerinde Murat Han, İrem Altuğ ve Bulut Aras’ ın rol aldığı Vazgeç Gönlüm sürprizlerle dolu yeni bölümüyle bu akşam Star’da!

Barbarların İstilası Barbarların İstilası
Yabancı SinemaTV82008-02-02saat: 20:25
2002 yılı, Montreal. Kanser, ellili yaşlarının başındaki Remy’nın her yerini sarmış ve adam yaklaşan ölümü beklemek üzere hastaneye kaldırılmıştır. Remy’nin 15 yıl önce boşandığı eski karısı Louise, Londra’da çok iyi bir kariyer yapmakta olan oğulları Sebastien’i, babasının bu son günlerinde yanında olması için Kanada’ya çağırır.

Kaç Para Kaç Kaç Para Kaç
Türk FilmiTRT 12008-02-02saat: 20:00
Para bir insanın hayatını ne kadar değiştirebilir?Küçük bir karar, nasıl küçük bir suça, küçük bir suç nasıl büyük bir trajediye dönüşür? Yönetmen Reha Erdem’in “A Ay”dan tam 10 yıl sona çektiği ikinci uzun metrajlı filmi “Kaç Para Kaç”; paranın sıradan, küçük insanların hayatını ne büyük ölçülerde etkileyebileceğini tiraji komik bir dille anlatan son derece etkili bir yapım…

Bir Yudum İnsan Bir Yudum İnsan
Talk ShowCNN TÜRK2008-02-02saat: 20:00
Betûl Mardin’le hayat ve hayatı üzerine yolculuk ikinci bölümüyle, kalınan yerden devam ediyor.Dormen Tiyatrosu ve Haldun Dormen’le ayrılık sonrası bir başına kurulan hayat macerası…Gazetecilik ve televizyonun siyah beyaz dönemlerinin ilk heyecanları..

Ayna Ayna
BelgeselSTV2008-02-02saat: 23:00
Üç yüzyıldır saplandığı yerden çıkarılamayan kılıç…Ayna, uzak coğrafyaları evinize getirmeye devam ediyor. Programda bu hafta, Batı Afrika’nın küçük ve renkli ülkesi Gana ekranlara geliyor. Atlas Okyanusu kıyılarında yer alan ülkenin, güneyi okyanus serinliğini, kuzeyi ise çöl sıcaklığını yaşatıyor

Hakkını Helal Et Hakkını Helal Et
Yerli DiziSTV2008-02-02saat: 19:50
Murat, ilkokul arkadaşından helallik istiyor.Başrollerini Mürşit Bağ ve Necla Nazır’ın paylaştıkları Hakkını Helal Et, yeni bölümüyle ekrana geliyor. Dizide bu hafta Murat, boyu kısa olduğu için dalga geçtiği ilkokul arkadaşından helallik istiyor

Yaşayan Ekonomi Yaşayan Ekonomi
Talk ShowKANAL72008-02-02saat: 13:30
Yeni yatırımlar, fuarlar, açılışlar, ürünler, hizmetler, ortaklıklar ve reklamlar, piyasalardaki yenilikler Yaşayan Ekonomi’de ekrana geliyor. Ünal Tanık’ın hazırlayıp sunduğu program hızlı, ciddi, profesyonel bir ekiple hafta boyunca piyasaların nabzını tutuyor. Para ve finans piyasalarındaki son durumlar, yaşamı etkileyen son ekonomik gelişmeler aktüel görüntülerle her Cumartesi Kanal 7’de.

Batıl İnanç Batıl İnanç
Yabancı SinemaCINE52008-02-02saat: 21:40
Julia bir ingiliz dadı olarak, İtalyan Alessandro ve Mirealla'nın çocukları Claudio'ya bakmak için tutulur. Fakat Julia evde zor anlar yaşamaktadır: Alessandro tarafından cinsel tacize uğramakta, öte yandan da Mirella tarafından kocasına kur yapmakla suçlanmaktadır

Şaşkın Damat Şaşkın Damat
Türk FilmiFOX TV2008-02-02saat: 21:15
Apti adlı saf bir bahçivan zengin bir adamın evinde çalışmaktadır. Ev sahibinin yeğeni Serpil ise amcasının parası için onu ziyaret etmekte ve kendini namuslu bir ev kızı olarak göstermektedir. Aslında annesi ve onun ailesiyle birlikte uçarı bir hayat sürmektedirler

Ahtapot 2 Ahtapot 2
Yabancı SinemaCINE52008-02-02saat: 20:00
Amerika, 2000 yılının 4 Temmuz kutlamalarına hazırlanmaktadır. Bu sıralarda New York 'da bir turist çiftin ortadan kaybolması ile başlayan olaylar denizde yatların kaybolmasıyla tırmanır. Bu olayları araştırmak üzere göreve atanan polis memurları Nick ve Walter, deniz altında dev bir ahtapotun saldırısına uğrarlar.

Yeşil Elma Yeşil Elma
Kadın ProgramıSTV2008-02-02saat: 13:00
Keyifli sohbetlerin, lezzetli yemeklerin tek adresi Oktay Usta ile Yeşil Elma bugün de dopdolu içeriğiyle ekrana geliyor.Konuğuyla mutfağa giren Oktay Usta, yine nefis yemekler yapıyor.

Gece Gündüz Gece Gündüz
Talk ShowNTV2008-02-02saat: 18:15
Yekta Kopan Tatilde, Ünlüler Gece GündüzdeKültür ve sanatın gündemi GECE - GÜNDÜZde; Yekta Kopan tatile çıkıyor; hafta içi her gün sinema, müzik, edebiyat ve medya dünyasından ünlü isimler programa ev sahipliği yapıyor. Gece Gündüz hafta içi her akşam canlı yayınla saat 18:15de NTVde..

Duru Muhabbetler Duru Muhabbetler
Kadın ProgramıTV82008-02-02saat: 17:15
tv8 izleyicileri, artık 5 çaylarını, Pop Müziğin Divası Nükhet Duruyla birlikte içecekler.Nükhet Duru,haftaiçi her gün öğleden sonraları yayınlanacak programında, orkestrası eşliğinde izleyenlere unutulmaz müzikli dakikalar yaşatacak.Nükhet Duru ile Duru Muhabbetler, hoş sohbet, müzik, eğlence, yaşamın renklerini yansıtan bölümleriyle kısa sürede ilgi odağı olacak ve sadece kadınların değil, yediden yetmişe tüm izleyenlerin gözdesi olacak. Nükhet Duru hayranları Duru Muhabbetleri kaçırmayın.

Beyaz Show Beyaz Show
Talk ShowKANAL D2008-02-01saat: 22:30
Beyaz bu gece; Mustafa Keser ve Binnur Kaya’yı ağırlıyorCuma gecelerinin en eğlenceli programı “Beyaz Show”da bu hafta da doyasıya eğlence var.En çok eğlence, en çok kahkaha, en çok sohbet, en çok sürpriz...

Can Dostum Can Dostum
Yerli DiziSHOW TV2008-02-01saat: 22:00
Ünlü yarışmacılar, barınaktan alınmış, parlamaya hazır 10 yıldız köpek ve köpek dostlarından oluşan eğlenceli jüri üyeleri ile Can Dostum 01 Şubat Cuma Show TV ekranlarında. Can Dostum yarışma programı Show TV de saat 22:00da.

Komedi Dükkanı Komedi Dükkanı
Yerli KomediTV82008-02-01saat: 20:40
Ekranlara getirdiği özgün programlarla dikkat çeken ve izleyicilerini yaratıcı yapımlarla buluşturan tv8, ekrana getirdiği Komedi Dükkanıyla her hafta milyonların gözdesi oluyor.Tolga Çevik ve Salih Kalyon’un sunduğu, birbirinden değerli konukların katıldığı Komedi Dükkanı’nda, kahkaha fırtınası tüm hızıyla devam ediyor.

Asi Asi
Yerli DiziKANAL D2008-02-01saat: 20:00
Asi aşkının peşine düşüyorKanal D’nin, başrollerinde Tuba Büyüküstün, Murat Yıldırım, Çetin Tekindor, Nur Sürer, Tuncel Kurtiz ve Selma Ergeç’in oynadıkları sevilen dizisi “Asi”nin bu akşam ekrana gelecek bölümünde; kendisini beklemediği için Asi’ye çok kızgın olan Demir, Asi’nin tüm çabalarına rağmen ne yumuşuyor, ne de onu dinlemek istiyor.

Hatırla Sevgili Hatırla Sevgili
Yerli DiziATV2008-02-01saat: 22:00
Rüya’nın hala Necdet’te kalmak istemesi Yasemin ve Ahmet’i üzer. Yasemin küçük kızıyla arasındaki buzları eritmek için çareler arar. Güzide, Rüya’yla ilgili Yasemin’e destek olur. Güzide’ye göre anne kızın arasındaki tek sorun, Rüya’nın Yasemin’i kimseyle paylaşmak istememesidir.

Sıla Sıla
Yerli DiziATV2008-02-01saat: 20:00
Osman, kafasına koyduğu gibi Sıla’yı hedef alır. Ancak kurşunun Sıla’yı mı yoksa yanında duran Narin’i mi bulacağı bilinmez. Son anda yetişen Boran, olaya engel olamayacaktır ancak Osman’ı yaptığına pişman eder.Öte yandan, Samim’in ölümü Boran’ın omuzlarına yeni bir sorumluluk daha yükler. Verdiği namus sözünü yerine getirmeli, Samim’in karısına sahip çıkmalıdır.

Hayalin İçin Söyle Hayalin İçin Söyle
YarışmaSTAR TV2008-02-01saat: 20:00
Her anı heyecan ve sürprizlerle dolu, görkemli jürisinde İbrahim Tatlıses, Seda Sayan ve Muazzez Abacı’ nın yer aldığı, Cenk Eren ve Gül Saygı’nın sunumuyla “Hayalin İçin Söyle” canlı yayında bu akşam Star’da.Bu hafta Müslüm Gürses sevilen şarkılarıyla Hayalin İçin Söyle’ye konuk sanatçı olarak katılıyor.

28 Gün Sonra 28 Gün Sonra
Yabancı SinemaSHOW TV2008-02-01saat: 22:05
İddialı, sarsıcı ve korkunç bir insanlık dramı. Vizyona çıktığında olay yaratan filmin senaryosu, anlatımı ve oyuncuları festivallerde pek çok ödül almıştı. Londra’daki gizli bir araştırma laboratuvarından kazayla yayılan virüs, 28 gün sonra tüm İngiltere’ye yayılmış; pekçok insanı öldürmüş birçoğunu da virüsü bulaştırmayı hedefleyen zombilere çevirmiştir

Eşref Saati Eşref Saati
Yerli DiziSHOW TV2008-02-01saat: 20:00
Cuma akşamlarının neşesi Eşref Saati, kahkaha dolu 13. bölümüyle bu akşam izleyicileriyle buluşuyor…Sevdalılarıyla resmen sözlenen Eşrefler, arayı fazla uzatmadan düğün yapmaya karar verirler. Kızlar ise çeyizlerindeki eksikleri tamamlamak için yanlarına Şadiye’yi de alarak alışverişe çıkarlar. Mahallede düğün havası eserken, Turgay da bu mutluluğu bozacak planlarını hazırlamıştır.

Yeraltı Operasyonu Yeraltı Operasyonu
Yabancı SinemaTV82008-02-01saat: 22:00
Kaliforniya’daki Venice Sahili’nde suç oranı gittikçe artmaktadır. Şehirdeki suçluları kontrol etmekte zorlanan emniyet güçleri, Vali’nin de baskısıyla yeni bir plan üzerinde çalışmaya başlarlar. Polis Akademisi’nde öğrenci olan bir grup, hoş ve yakışıklı polis adayından bir grup oluşturulur ve bu öğrenciler, sahilde kiralanan bir eve yerleştirilir.

Kendine Dert Etmeye Değer mi? Kendine Dert Etmeye Değer mi?
Talk ShowNTV2008-02-01saat: 21:00
Anadolu mu, İstanbul mu?Ele aldığı konuları ve birbirinden keyifli konukları ile Cuma akşamlarının vazgeçilmez ikilisi Demet Akbağ ve Kadir Çöpdemir bu hafta “Anadolu mu, İstanbul mu? diyecek; konukları Eskişehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen, Sivasspor Teknik Direktörü Bülent Uygun, Deniz Kurbanzade ve Murat Kekilli canlı yayında hararetle tartışacak... Bir yanda Anadolu, bir yanda İstanbul.
Reklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı