Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Annem Annem
Yerli DiziKANAL D2008-01-31saat: 22:00
Musa ile Zeynep biraraya geliyor Kanal D’nin başrollerinde Talat Bulut, Vahide Gördüm, İlhan Şeşen ve Duygu Yetiş’in oynadıkları sevilen dizisi “Annem” bu akşam da duygu yüklü bir bölümle ekrana geliyor.Gonca, annesinin doğum gününü fırsat bilerek Musa ile Zeynep’i bir araya getirir. Bu durum başta Gonca olmak üzere hepsini çok mutlu etmiştir. Musa ile Zeynep ise, her biraraya geldiklerinde aslında farkında olmadan birbirlerine daha çok yaklaşmaktadırlar.

Parmaklıklar Ardında Parmaklıklar Ardında
Yerli DiziATV2008-01-31saat: 21:45
azlı Gülten’in ona gizlice gebelik testi yaptığını ve düşük yapsın diye onu tuvalette dövdüğünü açıklar. Aliye öfkesinden deliye döner ve Nazlı’ya haraket eden Nur’un üzerine saldırır. Çıkan kavga üzerine koğuşa gelen Handan teftiş isteyeceğini söyleyerek koğuşu yatıştırır. Ancak Handan’ın işi zordur.

Sisler Evi Sisler Evi
Yabancı SinemaTV82008-01-31saat: 22:40
Rus yönetmen Vadim Perelman’ın yönettiği, iki ayrı kültürden iki ayrı insanın kendi Amerikan rüyalarına tutunma mücadelelerini anlatan, çok yönlü, çok katmanlı, müthiş bir drama.Eski bir bağımlı olan Kathy, Kuzey Kaliforniya’da, ona ve kardeşine babalarından miras kalan bir evde yaşar.

Lanetli Bebekevi Lanetli Bebekevi
Yabancı SinemaCINE52008-01-31saat: 21:50
Gizemli bir şekilde lanetini koruyan bir bebek evi, küçük bir kıza verilir.İlerleyen günlerde, açıklanamayan olaylar başlar.Aile, yaşamlarını işgal eden bu şeytani ruhla savaşmak için bir arada olmalıdı

Tatlı Bela Fadime Tatlı Bela Fadime
Yerli DiziSTAR TV2008-01-31saat: 20:00
Levent ve Fadime, Yasemin’in hamilelik haberinden sonra iki gündür görüşmüyordur. Levent doğruları bir kez daha anlatmak için Fadime’nin dizi setine gider.Yiğit Fadime’yi korumayı kendine görev edinince Levent çok sinirlenir ve yumruğu patlatır.

Yaşamdan Dakikalar Yaşamdan Dakikalar
Talk ShowTV82008-01-31saat: 20:40
Türk basınının usta isimleri Hıncal Uluç,Sunay Akın, Nebil Özgentürk ve ünlü yönetmen Sinan Çetin’in hazırlayıp sunduğu Yaşamdan Dakikalar, her hafta tv8 izleyicilerinin ilgi odağı olmaya devam ediyor...Hayatın nabzını tutarak yaşamın ayrıntılarında dolaşan program, aktüel ve ilginç konuları masaya yatırarak, bilinmeyenleri gün ışığına çıkartıyor…

Deşifre Deşifre
Haber ProgramıSTAR TV2008-01-31saat: 23:55
30 Kasım 2007 gece yarısı, Isparta yakınlarındaki Türbe tepeye düşen yolcu uçağı, gündeme bomba gibi düşmüştü... Kaza’da 50 yolcu, 7 mürettebat ve biri 1,5 aylık bebek 57 kişi hayatını kaybetti... Ve kazanın ardından tam 60 gün geçti... Ancak ne karakutu açıklandı ne de kazanın nedeni aydınlatılabildi...Ve aynı uçakta hayatını kaybeden birbirinden önemli 6 bilim adamı..

Dolunay Dolunay
Yabancı SinemaCINE52008-01-31saat: 20:00
Dolunay, siyaset- mafya- polis üçgeninin hüküm sürdüğü Meksika'da geçen bir adalet savaşının öyküsü. Kendilerine sakin ve huzurlu bir hayat kurmuş olan Antonio ve İngiliz karısı Julie birikimleriyle bir yatırım yapmayı düşünmektedirler. Genç çift, bir tanıdıkları aracılığıyla tamamen yasal yollarla, gerçek değerinin altına bir arsa satın alırlar.

Dosta Doğru Dosta Doğru
Talk ShowSTAR TV2008-01-31saat: 22:00
Hz. Peygamberimizin göz değmesine ve korkulara karşı öğrettiği özel dua ve Doç. Dr. Nihat Hatipoğlu’ nun doyumsuz üslubuyla İslam tarihinden unutulmaz olayların yer alacağı Dosta Doğru’nun bu haftaki konukları Fatih Çalımlı ve Abdurrahman Önül.

Kızıl Gezegen Kızıl Gezegen
Yabancı SinemaSTV2008-01-31saat: 23:00
Mars, gerçekten ıssız bir gezegen mi?Yıl 2050. Dünya artık ölmektedir ve Mars'ta bir koloni kurmak insanoğlunun tek umududur. Mars'a, oranın atmosfer ve toprak yapısını değiştirmek üzere bir deneme ekibi gönderilmiştir fakat bir şeyler ters gider.

Şoray Uzun Yolda Şoray Uzun Yolda
BelgeselKANAL72008-01-31saat: 19:40
Buluşlarıyla, özel yetenekleriyle Türkiye’nin ilginç insanları Şoray’la Uzun Yolda buluşuyor! Kanal 7’nin sevilen sunucusu Şoray Uzun’un sunduğu program, her hafta değişik bölgelerden farklı renkleri, ilginç hikayeleri ekrana taşıyor. Türkiye’nin dört bir yanından insan manzaralarını ve ilginç yaşam hikayelerini ekrana getiren program izleyenleri Anadolu’yu bir uçtan bir uca seyahate çıkarıyor

Avrupa Yakası Avrupa Yakası
Yerli DiziATV2008-01-30saat: 20:00
Osman Koçarslanlı'nın Tahsin Bey'le "önemli bir konu" konuşmak için Sütçüoğlu rezidansına geleceği haberi, aileyi heyecanlandırır! Osman'ın Aslı'yı istemeye, en azından niyetinin ciddi olduğunu belirtmeye geleceği apaçık ortadadır. Hummalı bir hazırlık başlar! İfo ve Tahsin bey, Koçarslanlı ailesine karşı altta kalmamak ve en az onlar kadar önemli ve varlıklı bir aile olduklarını kanıtlamak için çalışmaya başlarlar.

Otostopçunun Galaksi Rehberi Otostopçunun Galaksi Rehberi
Yabancı SinemaTRT 12008-01-30saat: 20:15
Paniğe gerek yok... Dünyalı Arthur Dent berbat ötesi bir gün yaşamaktadır. Evi buldozerlerle yıkılmak üzeredir. En iyi arkadaşı sandığı kişinin aslında bir uzaylı olduğunu keşfetmiştir. Bunlar yetmezmiş gibi bir de, uzayda açılması düşünülen yeni otoyol güzergahının üzerinde kaldığı için Dünya’mızın yok edilme kararının alındığını öğrenir

Yaprak Dökümü Yaprak Dökümü
Yerli DiziKANAL D2008-01-30saat: 20:00
“Yaprak Dökümü”nün bu bölümünde; Necla baba evine dönüyor ama, Ali Rıza Bey ve ailesinin büyük sınavı da bundan sonra başlıyor.Necla’nın eve dönmesiyle Ali Rıza Bey ve ailesinin büyük sınavı başlar. Leyla, babasından Necla’yı eve getirmesini istemekle büyük bir hata yaptığını anlar. Bu durumla başa çıkamayacaktır. Pişmanlığını körüklemekte, Leyla giderek hırçınlaşmaktadır.

Dudaktan Kalbe Dudaktan Kalbe
Yerli DiziSHOW TV2008-01-30saat: 22:00
Hüseyin Kenan, Lamia’ya evlenme teklifiyle gittiğinde çok geç kaldığını öğrenir. Lamia artık evli bir kadındır. Kenan’a kendisini rahat bırakmasını söyleyen Lamia, O gittikten sonra büyük acısıyla baş başa kalır.Kenan ise bu hiç beklemediği olayla sarsılmıştır.

Elveda Derken Elveda Derken
Yerli DiziKANAL D2008-01-30saat: 22:15
Lale’nin evine gelen Zeynep, Ege ile tartışıyor. Lale’nin evine gelen Zeynep, Ege ile tartışır ve arabasına binip gider. Ege, Zeynep’in peşinden gider.Tuna, Lale’yi arar. Lale’nin davranışlarından, Ateş’in kendileri ile ilgili şeyler anlattığını düşünür

The Sopranos The Sopranos
Yabancı DiziCNBC-E2008-01-30saat: 21:00
Bir avuç suçlu, hırsız ve soğukkanlı katilin heyecanlı maceralar yaşamasını beklemek normal ama, yaşadıklarının insana aynı zamanda komik gelmesi hiç de alışılmış bir şey değil. HBO’nun çok ödüllü dizisi The Sopranos işte bunu başarıyor.

Anılarla Müzik Anılarla Müzik
MüzikTV82008-01-30saat: 23:55
Türk müzik dünyasının duayenlerinden Şevket Uğurluer, Anılarla Müzik programıyla tv8 ekranlarından izleyicileriyle buluşmaya devam ediyor.Türk televizyon dünyasının en uzun soluklu müzik programına 17 yıldır imza atan Şevket Uğurluer, Türk pop müziğinden rock n roll a, caz dan Blues a her tür müziği, kendisine özgü yorumuyla ve birbirinden ünlü sanatçı dostlarıyla birlikte yorumluyor.

Nehir Nehir
Yabancı SinemaTV82008-01-30saat: 21:25
Nehir, bir Cumartesi sabahı, Finlandiya’da küçük bir kasaba olan Aanekoski’de, tam da bir uçağın ses duvarını aşarak bir ses patlaması yarattığı sırada gerçekleşen altı öyküyü anlatır. Film, iki çocuğuyla birlikte nehre atlayıp intihar etmeye çalışan bekar anne Anni’yi kurtarmaya çalışmalarıyla açılır ve kapanır.

Tesadüfi Bir Kronolojinin 71 Parçası Tesadüfi Bir Kronolojinin 71 Parçası
Yabancı SinemaCNBC-E2008-01-30saat: 22:00
Anlaşılır hiçbir sebep olmadığı halde durup dururken etrafına ateş açan ve birçok insanın hayatını değiştiren (kimilerini öldüren, kimilerini yaralayan) 19 yaşındaki bir gencin öyküsünü anlattığı “71 Fragments of a Chronology of Chance” adlı filminde Haneke insanlar arasındaki yabancılaşmanın nasıl şiddete yol açtığını gözler önüne seriyor.

Bizden Kaçmaz Bizden Kaçmaz
MagazinFOX TV2008-01-30saat: 23:45
Ömür Varol yönetiminde deneyimli magazin ekibinin hazırladığı “Bizden Kaçmaz”, bu hafta yılın bombasını patlatacak!.. Kaliteli magazin haberciliğinin tek adresi Bizden Kaçmaz’ı izleyince çok şaşıracaksınız… Her hafta magazin dünyasında yaşanan son gelişmeler, en son dedikodular Didem Uğurlu’nun sunduğu “Bizden Kaçmaz”da ekrana geliyor.

Çöpçüler Kralı Çöpçüler Kralı
Türk FilmiFOX TV2008-01-30saat: 19:55
Sevdiği kız uğruna çöpçü kıyafeti ve süpürgesiyle sahneye çıkıp türkücü olan ve şöhrete kavuşan temizlik işçisinin gülünç öyküsü.

Eko Diyalog Eko Diyalog
Talk ShowNTV2008-01-30saat: 21:45
Dünya Ekonomisindeki KrizTürkiye’yi Nasıl EtkilerAsaf Savaş Akat, Deniz Gökçe, Taner Berksoy ve Mahfi Eğilmez’in yorumlarıyla yer aldığı “EkoDiyalog”da bu hafta, ABD’de başlayan ve dünya ekonomisini etkileyen kriz dalgasının Türkiye’ye etkilerini değerlendirecek

Yorum Farkı Yorum Farkı
Talk ShowNTV2008-01-30saat: 20:00
NTV’de iki zıt görüş, iki dolu bakış ve iki farklı yorum. Mehmet Barlas ve Emre Kongar günün meselesine her akşam “Yorum Farkı”nda yüz yüze tartışıyor.

Savaş Savaş
BelgeselNTV2008-01-30saat: 20:30
Almanlar Teslim Oldu, Japonya’ya Atom Bombası AtıldıÇarşamba 7. BölümYapımcılığını ve yönetmenliğini belgesel sinemanın harika çocuğu Ken Burns’un yaptığı, II. Dünya Savaşı’nı Amerika’daki dört kasabanın ve sakinlerinin gözünden anlatan“Savaş” (The War), yedinci bölümüyle ekranda.

Her Yerde Bir Haber Var Her Yerde Bir Haber Var
Haber ProgramıCNN TÜRK2008-01-30saat: 21:00
Güven Islamoğlu ile Her Yerde Bir Haber Var'da bu hafta hobilerini bir meslek haline getiren gençlerin hikayesi var.

Hayatım Sinema Hayatım Sinema
Talk ShowCNN TÜRK2008-01-30saat: 22:00
CnnTürk, Muammer Brav ile Hayatım Sinema’yı ekrana getirmeye devam ediyor. 30 Ocak Çarşamba günü, önümüzdeki hafta vizyona girecek olan ‘Son Ders’ filminin başrol oyuncusu Ferhan Şensoy ile yönetmenlerinden Mustafa Uğur Yağcıoğlu Hayatım Sinema’ya konuk oluyor.

Takip Takip
Yabancı SinemaCINE52008-01-30saat: 20:00
Charlie Sheen'den komedi ve aksiyonu ustaca harmanlayan müthiş bir film.Jack Hammond, ömür boyu hapse mahkum edilmiş bir suçludur. Tek amacı hapishaneden kaçmak olan jack bu girişiminde de başarılı olur.The Chase Cine5 de.

9 Nolu Yol 9 Nolu Yol
Yabancı SinemaCINE52008-01-30saat: 21:40
Kasabanın iki şerif yardımcısı, olaylı bir uyuşturucu satışı sonucunda herkesin vurularak öldürüldüğü suç mahalline gelirler ve içinde 1,5 milyon dolar bulunan bir çanta bulurlar. Parayı almaya ve paranın içinde bulunduğu arabayı yakarak bu durumu örtbas etmeye karar verirler.

Korkusuz Cengaver Korkusuz Cengaver
Türk FilmiSTV2008-01-30saat: 19:45
Anadolu topraklarına yerleşen Türk beyleri, Bizanslılara korku salmaktadırlar. Onların iktidarına son vermek için bin bir türlü tuzak kurarlar. Türk sultanının sağ kolu durumundaki Şahin Bey, cesurca dövüşen yiğit bir Türk’tür. Mutlu bir yuvası vardır. Aynı kendi gibi gözüpek bir oğlan çocuğuna sahiptir.
Reklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı