Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
İyi Adam Afrikada İyi Adam Afrikada
Yabancı SinemaCINE52008-01-26saat: 20:00
İngiltere Majestilerini temsilen Afrika'nın küçük bir ülkesi olan Kinjanja'ya gider. Morgan'ın hedefi profesyonel olarak kariyer yapmak ve kendi iç dünyasında mutlu olmaktır. Ama olaylar istediği gibi gelişmez. İngiltere ve Afrika arasında yaşanan politik kavgaların arasında kalmıştır. Devrim, tehdit ve yaşanan siyasi krizlerin ortasında kalan Morgan sevdiği kızı da kaybetmek üzeredir.

Mahmut Tuncer Show Mahmut Tuncer Show
MagazinKANAL72008-01-26saat: 21:45
Mahmut Tuncer, sempatik kişiliği ve güçlü yorumuyla Kanal 7’de. Mahmut Tuncer, sevenleri kavuşturduğu “Bir Aşk Hikayesi“ isimli özel bölümü, muhteşem şovu ve müzik dolu programıyla Türkiye’nin en sevilen sanatçılarını programında ağırlıyor. Seyredenler eğlenirken, sevenler yine Mahmut Tuncer Şov’da muradına eriyor.

Beyaz Show Beyaz Show
Talk ShowKANAL D2008-01-25saat: 22:30
Beyaz Show bu gece yine eğlence dolu Beyaz bu gece; Erol Evgin, Şahan Gökbakar, İbrahim Kendirci, Pelin Karahan, Aslı Enver ve Anthony Rodriguez’i ağırlıyor.Beyaz Show bu hafta yine muhteşem konuklarla ve muhteşem bir bölümle ekrana geliyor.Erol Evgin Beyaz Show’da!Bir duayen. Türk pop müziğinin efsane ismi. Unutulmaz Melih Kibar - Çiğdem Talu şarkılarının usta yorumcusu.

Sınıf Sınıf
Yerli DiziSHOW TV2008-01-25saat: 22:00
Sonuçların değil, nedenlerin anlatıldığı hikayeleriyle, Karadere Lisesi ve Karadere mahallesi, ilk bölümüyle seyirciyle tanışıyor. Aslında çok tanıdık hikayeler, ilk kez bu kadar çarpıcı ekrana geliyor… Bir öğrenci, sıradan, herhangi bir öğrenci bir derste, birdenbire sınıf arkadaşının kafasına silah dayar… Tarık, bu noktaya nasıl geldi? Ve bu nokta kaç kişinin hayatına dokunacak?

Ördek Şehri Ali Baba Ördek Şehri Ali Baba'nın Hazinesi
Yabancı SinemaTRT 12008-01-25saat: 21:00
Varyemez Amca ve yeğenleri Mısır’a gelirler ve Ali Baba’nın kayıp hazinesini bulurlar. Hazine’nin içinde Sihirli Lamba’yı bulduklarında macera başlar…

Eşref Saati Eşref Saati
Yerli DiziSHOW TV2008-01-25saat: 20:00
Cuma gecelerinin eğlencesi Eşref Saati, kahkaha dolu 12. bölümüyle bu akşam izleyicileriyle buluşuyor…Eşrefler bir yandan sevdalılarına kavuşuyor olmanın mutluluğunu yaşarken, diğer yandan kahvelere el koymaya çalışan Turgay ile mücadele etmektedir.

Komedi Dükkanı Komedi Dükkanı
Yerli KomediTV82008-01-25saat: 20:40
Ekranlara getirdiği özgün programlarla dikkat çeken ve izleyicilerini yaratıcı yapımlarla buluşturan tv8, ekrana getirdiği Komedi Dükkanıyla her hafta milyonların gözdesi oluyor.Tolga Çevik ve Salih Kalyon’un sunduğu, birbirinden değerli konukların katıldığı Komedi Dükkanı’nda, kahkaha fırtınası tüm hızıyla devam ediyor.

Hayalin İçin Söyle Hayalin İçin Söyle
YarışmaSTAR TV2008-01-25saat: 20:00
Her anı heyecan ve sürprizlerle dolu, görkemli jürisinde İbrahim Tatlıses, Seda Sayan ve Muazzez Abacı’ nın yer aldığı, Cenk Eren ve Gül Saygı’nın sunumuyla “Hayalin İçin Söyle” canlı yayında bu akşam Star’da.Geçen hafta İntizar’ ın koçluğunu üstlendiği Fatih’in elenmesinin ardından geriye kalan 6 yarışmacı hayalleri için söylemeye devam ediyorlar.

Asi Asi
Yerli DiziKANAL D2008-01-25saat: 20:00
Asi’nin babasını kurtarmak için Bülent’in peşinden Halep’e giden Demir, Kenan’ın İhsan Bey’in kefaletini ödediğini öğrenince derinden yaralanıyor. Zira bu durum onun için, Asi’nin Kenan’a evet demesi anlamına geliyor.Demir, İhsan’ı kurtarmakta kararlıdır.

Kan ve Şarap Kan ve Şarap
Yabancı SinemaTV82008-01-25saat: 22:10
Filmde, Jack Nicholson’ın suç ortağını, en az onun kadar yetenekli bir başka oyuncu olan Michael Caine canlandırıyor. Michael Caine bu rolüyle, San Sebastian Uluslararası Film Festivali’nde En İyi Oyuncu dalında ödül kazanmıştı.....

Hatırla Sevgili Hatırla Sevgili
Yerli DiziATV2008-01-25saat: 22:00
ecdet bir yandan Rüya için endişelenirken diğer yanda Güzide ile, doğacak bebekleri için hazırlıklara başlamıştır. Güzide bebeğin odasına Rüya için de bir yatak koydurmuştur. Acaba Rüya kardeşiyle paylaşacağı yeni odasını ne zaman görecektir

Sıla Sıla
Yerli DiziATV2008-01-25saat: 20:00
Sıla’nın tehlike olduğunu bilen Boran her türlü tedbiri almıştır. Ancak Sıla’yı, bu kez Osman’ın namlusuna hedef olmaktan kurtaramaz...Zeynep’le restleşen Sıla, artık bir şeyler yapmak üzere harekete geçer. Boran’a Mardin’e geri dönmeyi teklif eder. Ancak Boran kabul etmez. Gerekçe olarak Bedar’ın hastalığını açıklayamayacağı için de, Zeynep’le terapisini bahane edecektir.

Hararet Hararet
Yabancı SinemaCNBC-E2008-01-25saat: 22:00
The Fever genç bir mimari öğrencisi olan Mario’nun öyküsünü anlatıyor. Derslerinden arta kalan vakitte ünlü bir mimarın yanında çalışan Mario bir yandan da üç arkadaşıyla birlikte eski bir tamirhaneyi bara çevirmeye çalışmaktadır.

Gezelim Görelim Gezelim Görelim
MagazinTRT 12008-01-25saat: 20:05
Artık bir ekran klasiği haline gelen “Gezelim Görelim” yepyeni bölümleriyle TRT’de olmaya devam ediyor.Kültürel ve tarihi bakımından olabildiğine zengin bir cennet köşesi… Nuray Yılmaz’ın hazırlayıp, sunduğu “Gezelim Görelim” bu hafta, muhteşem doğası ve farklı tatlarıyla efeler diyarı Aydın’dan sesleniyor izleyicilerine. Mavi ile yeşilin uyumuna, sağlığın beyazlığını da ekliyor ve sağlık turizminde iddialı seçenekler sunuyor size bu şirin ilimiz sizlere.

Eğrisi Doğrusu Eğrisi Doğrusu
Talk ShowCNN TÜRK2008-01-25saat: 22:00
Taha Akyol, Türkiye'yi yönetenlerin ve düşünenlerin programı "Eğrisi Doğrusu"nda, Türkiye ve dünyadaki siyasal ve sosyal gelişmeleri ilginç dosyalar ve konunun taraflarıyla yapılan röportajlarla izleyiciler için CNN TÜRK ekranında irdelemeye devam ediyor.

Tehlikedeki Dünyamız Tehlikedeki Dünyamız
BelgeselCNN TÜRK2008-01-25saat: 20:30
CNN International’dan Anderson Cooper, sağlık muhabiri Dr. Sanjay Gupta ve Animal Planet’i ekranlara taşıyan vahşi yaşam biyoloğu Jeff Corwin, istatistiklerin ardındaki gerçeği göstererek, yeryüzünü ve tüm canlıları tehdit eden dört temel konuya odaklanıyor

Timsah 2 Timsah 2
Yabancı SinemaCINE52008-01-25saat: 23:45
Bir uçak kazası sonucu bir nehir kenarına düşen yolcular. Onları tuzağa düşürmüş, çok büyük, kızgın bir timsah.Vahşi doğada, akıllara durgunluk veren bir yaşam mücadelesi.

Otoyol 60 Otoyol 60
Yabancı SinemaCINE52008-01-25saat: 20:00
Hayatta hep sorular soran ve yanıtlar arayan genç bir adam, üniversitedeki hocasının da etkisiyle, varolmayan bir kasabaya doğru bilinmeyen bir yolda yolculuğa çıkar. Amacı yol boyunca reklamlarda gözüken güzel kadına erişmektir..

Büyük Buluşma Büyük Buluşma
Yerli DiziSTV2008-01-25saat: 19:45
Bir iftirayla anne-kızı birbirinden ayırdıBaşrolünü Yusuf Sezgin’in oynadığı Büyük Buluşma yeni bölümüyle ekrana geliyor. Dizinin bu haftaki konusu şöyle: Varlıklı bir boşanma avukatı olan Semra, kardeşi Sabri’nin eşi Aysun’u hiç sevmemiştir. Oysa yeğeni Büşra’yı kızı gibi sevmektedir ve onu kendi fikirleriyle yetiştirmek en büyük isteğidir.

Ayna Ayna
MagazinSTV2008-01-25saat: 23:00
tekrar/Değişik geleneklerle beslenen uygarlıkların içinde gezinen bir gezgininnotlarının yer aldığı belgesel tadında bir aktüel program.Tapınaklar, yağmur ormanları, şehirler, çöller, sakin adalar ve de oralarıninsanları... Saim Orhan''''ın gezip gördüğü farklı coğrafyaları renkli bir dilleanlattığı AYNA; insan-kültür mozağinin yansıdığı bir kelebek gibi... Oradanoraya uçmaya devam ediyor.

Büyük Yemin Büyük Yemin
Türk FilmiSTV2008-01-25saat: 21:20
Ahmet Hazma isimli biri tarafından öldürülür. Ahmet’in oğlu Ali’de babasının intikamı için küçük yaşına rağmen Hamza’yı öldürür ve bu suçundan dolayı hapishanede yatar. Mahkumiyeti bitince kan davası yeniden hayatına girer ama bu sefer hedeftir. Hamza’nın oğlu Dursun Ali’yi takip etmeye başlar.

İskele Sancak İskele Sancak
Talk ShowKANAL72008-01-25saat: 23:45
Türkiye’nin demokrasi platformu İskele Sancak, Kanal 7 Haber Merkezi’nin başarılı editörlerinden İbrahim Kıran’la tartışılmayanı tartışmayı, konuşulmayanı konuşturmayı sürdürüyor. İskele Sancak, yine saygılı, yine tarafsız formatıyla çarpıcı gelişmeleri ve gündemin öne çıkan olaylarını kamuoyu gündemine taşıyor.

Kurtlar Vadisi Pusu Kurtlar Vadisi Pusu
Yerli DiziSHOW TV2008-01-24saat: 21:15
Bu akşam 23. bölümüyle ekrana yeniden dönen dizi, yine izleyicileri soluksuz bırakacak. Kurtlar Vadisi Pusu, Hakan’ın adamı Adem’in, Polat’ın güvenini kazanıp onu sırtından bıçakladığı sahneyle sona ermişti. Bu yeni bölümde Polat, sırtındaki bıçak yarasıyla Elif’in mezarı başına gidip ölümü beklemeye başlayacak......

Kurtlarla Dans Kurtlarla Dans
Yabancı SinemaCINE52008-01-24saat: 20:00
7 Oscar ve 3 altın küre ödüllü bu film aynı zamanda Kevin Costner'ın ilk yönetmenlik deneyimi. Gösterildiği ülkelerde gişe hasılatları kıran filmin konusu şöyle:Teğmen Dunbar Amerikan İç Savaşı'ndan sonra Güney Dakota'daki sınır karakoluna atanır. Sürekli sınır karakoluna gelen bir kurtla arkadaş olur. Bu kurtla oyunlar oynarken onu Sioux kabilesinden yerliler görür ve ona kurtlarla dans edem adam adını takarlar.

Nasıl Yani Nasıl Yani
Talk ShowCNN TÜRK2008-01-24saat: 20:30
Bizdeki ilk karikatür, Karagöz oyunları olarak kabul edilse de, içinde karikatürlerin bulunduğu mizah dergileri 19. yüzyılın sonlarına doğru çıkmaya başlamıştır. Karikatür sanatı; kimilerini kahkahalara boğarken, kimilerinin boğazında düğümlenen, kimilerini dellendiren, kimilerini düşündüren binlerce kelimenin, sayfalarca yazının yerini tek bir kare çizgiyle tutan evrensel bir gelenektir…

Kavak Yelleri Kavak Yelleri
Yerli DiziKANAL D2008-01-24saat: 20:00
Özetleri dinledinŞimdi gerçek yalanlar Mine, Kerem’in Aslı’ya olan ilgisinin altında yatan gerçeği öğrenmiştir ve buradan hareketle kendisine yeni bir yol planı çizmeye çalışmaktadır. Efe, Deniz ve Su ise, sahte düğün fotoğrafları operasyonu için bir araya gelmiş, Bilal ve Canan’ı da yanlarına alarak çekimlere başlamışlardır.

Takvim Kızları Takvim Kızları
Yerli DiziCNBC-E2008-01-24saat: 22:00
Lösemi araştırmaları için para toplamak isteyen bir grup Yorkshire’lı kadın bu amaçla bir takvim için çıplak poz vermeye karar verir. Afişinde “Bazı kadınlar iyi bir amaç için her şeyi yaparlar” cümlesinin yer aldığı film, çarpıcı öyküsü, zekâ işi senaryosu ve başarılı oyunculuklarıyla her yaştan izleyici için keyifli bir seyir vaat ediyor.

Annem Annem
Yerli DiziKANAL D2008-01-24saat: 22:00
Kanal D’nin başrollerinde Talat Bulut, Vahide Gördüm, İlhan Şeşen ve Duygu Yetiş’in oynadıkları sevilen dizisi “Annem” bu akşam da duygu yüklü bir bölümle ekrana geliyor. Milyonların beğeniyle izlediği dizinin bu bölümünde, annesiyle babasının ayrı almalarına artık dayanamayan Gonca, onları yeniden bir araya getirmenin planlarını yapıyor.

Haydi Gel Bizimle Ol Haydi Gel Bizimle Ol
Talk ShowNTV2008-01-24saat: 20:30
Çiğdem Anad, Müjde Ar, Pınar Kür ve Aysun Kayacı’nın bu haftaki konukları Tan Sağtürk ve Acun Ilıcalı.Türkiye’nin en çok tanınan ve beğenilen baleti iken televizyon dünyasına geçişi ve adından sıkça bahsedilen magazin haberleri ile de gündemden inmeyen Tan Sağtürk programda, hayata bakışını, beklentilerini, hakkında çıkan haberler hakkında düşündüklerini ve yeni projelerini anlatacak.

The Simpsons The Simpsons
Yabancı DiziCNBC-E2008-01-24saat: 20:00
Dünyanın en önemli çizgi yapımlarından biri The Simpsons, 17. Sezon bölümleri ile her Perşembe CNBC-e’de. Patron HomerTelevizyon tarihinin en uzun soluklu çizgi dizisi The Simpson’da bu hafta, Bay Burns nükleer santrali Hindistan’a taşımaya karar verir ve alınacak yeni işçileri eğitmesi için Homer’ı da oraya gönderir.




Reklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı