Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Görmeniz Gereken 50 Yer Görmeniz Gereken 50 Yer
BelgeselCNN TÜRK2008-01-19saat: 21:00
“Görmeniz Gereken 50 Yer”de Türkmenoğlu, “Bizans Su Kemerleri”nden başladığı gezisinde önce Saint Jean Kilisesi’ni, İsa Bey Camisi’ni ve Meryem Ana Evi’ni geziyor, Lokomotif Müzesi’nde Atatürk’ün gezilerinde kullandığı vagonu dolaşıyor, Şirince’nin muhteşem güzellikteki evlerine hayran oluyor.

Şahitler / The Gathering Şahitler / The Gathering
Yabancı SinemaCINE52008-01-19saat: 21:35
Bu son derece heyecanlı ve nefes kesici filmde, Glastonbury,''''de çok garip bir kaza, antik çağlardan kalma, gömülü bir duvar resminin ortaya çıkmasına neden olur. Bu resimde çarmıha gerilen İsa''''yı izleyen, uğursuz, kötü suratlar görünmektedir. Bu figürler, son 2000 yıldır insanlık tarihinde meydana gelen tüm felaketlerde görülmüştür.

Kaçıklar Üniversitesi Kaçıklar Üniversitesi
Yabancı SinemaCINE52008-01-19saat: 20:00
lun en popüler erkeği . O çapkınlıkta lider . O bütün kızların sahip olmak istediği, erkeklerin ise yerinde olmayı diledikleri bir yakışıklı . Evet her kolejin gözde bir erkeği olur ve Coolidge koleji için bu adam Van Wilder'dir. Van 7 yıldır okuduğu okulun demirbaşı olmuştur ve bütün aktivitelerin öncüsüdür.

Ayna Ayna
BelgeselSTV2008-01-19saat: 23:00
Fildişi Sahilleri’nde gökdelenlerle dolu bir plato…Farklı coğrafyalardan ekrana yansıyan Ayna, Fildişi Sahilleri’nin ikinci bölümüyle ekrana geliyor. Fildişi Sahilleri gezisinin devamında Ayna ekibinin yolu, Abidijan’a 30 km uzaklıktaki Grand Bassam’a düşüyor. Şehirde farklı Afrika kültürlerine ait eşyaların satıldığı büyük bir fuar var

Umudumuz Şaban Umudumuz Şaban
Türk FilmiSTV2008-01-19saat: 21:15
Seyrettiği ve hastası olduğu kovboy filmlerinin etkisiyle kovboylara benzemeye çalışan Şaban, memleketinde bir kahvehanede çaycılık yapmaktadır. Aldığı haber üzerine, ölen amcasından kalan kahveyi işletmek üzere İstanbul'a gelir. Fakat aynı gün içinde civardaki halkı tehdit eden kabadayılar arasındaki bir çatışma çıkar.

Dem Bu Dem Dem Bu Dem
MüzikTRT22008-01-19saat: 22:10
Günümüzde halk müziğindeki icra gelenekleri neredeyse birbirinin aynı olup, tek tipleşmeye başlamıştır. Buna paralel olarak yerel çalma ve söyleme üslupları, bölgesel çeşitlilik ve halk müziği enstrümanlarının kullanım özellikleri ve icra teknikleri de televizyonlarda geniş kitlelere aktarılamadığından hatırlanmaz olmuştur.İşte bu programla kültürel zenginliğimizin önemli bir bölümünü oluşturan halk müziğimizin tüm bu unutulan, fazla ön planda görünmeyen, popüler kültürün yok etmeye çalıştığı güzellikler hatırlatılacaktır.

Mahmut Tuncer Show Mahmut Tuncer Show
MüzikKANAL72008-01-19saat: 21:45
Mahmut Tuncer, sempatik kişiliği ve güçlü yorumuyla Kanal 7’de. Mahmut Tuncer, sevenleri kavuşturduğu “Bir Aşk Hikayesi“ isimli özel bölümü, muhteşem şovu ve müzik dolu programıyla Türkiye’nin en sevilen sanatçılarını programında ağırlıyor. Seyredenler eğlenirken, sevenler yine Mahmut Tuncer Şov’da muradına eriyor.

Muay Thai Gecesi Muay Thai Gecesi
Spor ProgramıFOX TV2008-01-18saat: 23:10
Muay Thai, Dünya Şampiyonlar Ligi 18 Ocak Cuma saat 23.15’te Bağcılar Spor Kompleksi’nde kaldığı yerden devam edecek. Heyecan dolu karşılaşmalar FOX’ta canlı ekrana gelecek. Altın yumruklarımız Kenan Tosun, Volkan Düzgün, Gürhan Değirmenci, Ali Cenik, Fikri Arıcan ve bayanlarda Hatice Özyurt İstanbul'da kendi seyircisi önüne çıkacak.Muhteşem gecede Asya ve Gülay Eralp konseri, sürpriz gösteriler ve Mehter Takımı izleyenleri büyüleyecek.

Beyaz Show Beyaz Show
Talk ShowKANAL D2008-01-18saat: 22:30
Bu gece “Beyaz Show” kaçmaz!Artık saat 22.30’da ekrana gelen Beyaz Show’da Beyaz bu gece; Emel Sayın, Şener Şen ve Rasim Öztekin ile Öykü ve Berk Gürman kardeşleri ağırlıyor Emel Sayın Beyaz Show’da!Türkiye’nin mavi gözlü assolisti, Türk Sanat Müziği’nin dev ismi Emel Sayın bu gece Beyaz’ın misafiri. E

Asi dizisi Asi dizisi
Yerli DiziKANAL D2008-01-18saat: 20:00
Asi”nin bu akşam ekrana gelecek bölümünde; kaçakçılık suçlamasıyla babası tutuklanan, bankadaki aile hesapları bloke edilen Asi’yi zor günler bekliyor. Asi’nin ailesine gizliden gizliye yardım eden Demir’i ise sürprizler bekliyor.Aslan Kozcuoğlu, ailesinin başına gelenlerden dolayı Demir’i suçlamaktadır. Aralarında kavga çıkar ve bu sırada Demir’i yaralar.

Hatırla Sevgili dizisi yeni bölümü Hatırla Sevgili dizisi yeni bölümü
Yerli DiziATV2008-01-18saat: 22:00
Yasemin ve Ahmet odasında uyuduğunu sandıkları Rüya’nın evde olmadığını fark edince çılgına döner. Rüya’yı gidebileceği her yerde ararlar ancak küçük kız ortalarda yoktur. Son çare polise haber verirler, belli ki Rüya evden kaçmıştır. Necdet, İstanbul’da olanlardan habersiz , Güzide’ye Paris’te evlenme teklif eder.

Eşref Saati dizisi Eşref Saati dizisi
Yerli DiziSHOW TV2008-01-18saat: 20:00
Cuma akşamlarının eğlencesi Eşref Saati, sezona kısa bir ara verdikten sonra 11. bölümüyle bu akşam izleyicileriyle buluşuyor…Eşrefler inadı bırakır ve bacılarını birbirine verir. Mahalleli davullarla Eşreflerin sözlendiklerinden haberdar olurken, kahvede tebrik kuyrukları oluşur. Reyhan ve Ceylan ise bir yandan sevdalılarına kavuşacak olmanın sevincini, diğer yandan da abilerinden ayrılacak olmanın hüznünü bir arada yaşamaktadırlar.

Iconoclasts Iconoclasts
MagazinNTV2008-01-18saat: 20:00
Emmy Ödüllü Yapımcı Brian Grazer ve Medya Patronu Sumner Redstone Birbirlerini Anlatıyor2007 Hugo Ödülleri’nde belgesel dalında ikincilik alan ve 2007 Telly Ödülleri’nde En İyi Televizyon Belgeseli seçilen “Iconoclasts”da kendi alanlarında en iyi ve üretici isimler bir araya geliyor, birbirlerini anlatıyor...

Komedi Dükkanı Komedi Dükkanı
Yerli KomediTV82008-01-18saat: 20:40
Ekranlara getirdiği özgün programlarla dikkat çeken ve izleyicilerini yaratıcı yapımlarla buluşturan tv8, ekrana getirdiği Komedi Dükkanı’yla her hafta milyonların gözdesi oluyor.Tolga Çevik ve Salih Kalyon’un sunduğu, birbirinden değerli konukların katıldığı Komedi Dükkanı’nda, kahkaha fırtınası tüm hızıyla devam ediyor.

Sıla dizisi yeni bölümü Sıla dizisi yeni bölümü
Yerli DiziATV2008-01-18saat: 20:00
Boran Zeynep’le birlikte Mardin’de... Hükmü bir an önce gerçekleştirmeye çalışan Osman, Sıla’nın peşinde.Sıla bir şey sezmesin…”Sıla, Zeynep’in Boran’la birlikte Mardin’de olduğunu öğrenince çok bozulur. Duygularını gizlemeye çalışsa da Sıla için bu durum, Zeynep’in Boran’a karşı ilgisinin açık bir ifadesidir.

Hayalin İçin Söyle Hayalin İçin Söyle
YarışmaSTAR TV2008-01-18saat: 20:00
Her anı heyecan ve sürprizlerle dolu, görkemli jürisinde İbrahim Tatlıses, Seda Sayan ve Muazzez Abacı’ nın yer aldığı, Cenk Eren ve Gül Saygı’nın sunumuyla “Hayalin İçin Söyle” yarışması bu haftadan itibaren Cuma akşamları ekrana gelecek.

Kuzey Rüzgarı dizisi yeni bölümü Kuzey Rüzgarı dizisi yeni bölümü
Yerli DiziSHOW TV2008-01-18saat: 22:00
Arıza, Aziz in kızını kaçırmıştır. Aziz, kızını Arıza’nın elinden kurtarmak için derhal harekete geçer. Poyraz ise Demir- Arıza- Kemalettin üçgenini çözer. Sedat ın yaptığı baskın sonucunda deposunda uyuşturucu yakalanan Demir, artık zanlı durumundadır.

Santa Maradona Santa Maradona
Yabancı SinemaCNBC-E2008-01-18saat: 22:00
Marco Ponti’nin ilk uzun metrajlı filmi olan “Santa Maradona” üniversiteden mezun olduktan sonra ne yapacağını bilemeyen ve vaktinin büyük kısmını ev arkadaşı Bart ile aylaklık yaparak geçiren 27 yaşındaki Andrea’nın yaşadıklarını anlatıyor.

Havada Aşk Var Havada Aşk Var
Yabancı SinemaTV82008-01-18saat: 22:10
Yann Karbec (Vincent Elbaz), büyük bir havayolu firmasında pilot eğitmeni olarak çalışan otuzlu yaşlarında genç bir mühendistir. Ne var ki, Yann’ın, havayolunun sunduğu, dünyanın neresine olursa olsun bedava uçak biletlerinin bir tanesini bile kullanmamış olmasının ciddi bir nedeni vardır.

Büyük Buluşma Büyük Buluşma
Yerli DiziSTV2008-01-18saat: 19:45
Oğlunun katilinin peşine düşen bir baba… Başrolünde Yusuf Sezgin’in oynadığı Büyük Buluşma yeni bölümüyle ekrana geliyor. Dizide bu hafta, oğlunun katilinin peşine düşen bir adamın hiç görmediği bir dünyayla tanışması anlatılıyor. Doktor Orhan ve eşi, tek oğulları olan Kaan’ın üzerine titremektedir.

Toprak Ana Toprak Ana
Türk FilmiSTV2008-01-18saat: 21:15
Sevdiği adamla evlenen ve mutlu bir yuvası olan bir kadının yaşamı, kocası köy ağası tarafından öldürülünce tam bir trajediye döner. İki oğlu ile yapayalnız ve çaresiz ortada kalan kadın, çocukları için hayatını feda eder. Çocukları büyür, mert birer delikanlı olurlar.

Şansa Bak Yarışması Şansa Bak Yarışması
YarışmaFOX TV2008-01-18saat: 21:15
Türkiye’nin En Sıradışı Yarışması Başlıyor…Fox ekranlarında farklı ve sıradışı bir yarışma programı başlıyor, Şansa Bak…Sürpriz hayat hikayeleri, dram, kapışma, mutluluk, şans ve sonunda gülen bir taraf, hepsi bu yarışmada… Fifa kokartlı eski hakem ve futbol yorumcusu Ahmet Çakar’ın renkli ve keyifli sunumuyla ekrana gelecek olan yarışmada bilgiler ölçülürken aynı zamanda komik dialoglar da ekrana gelecek.

Eğrisi Doğrusu Eğrisi Doğrusu
Talk ShowCNN TÜRK2008-01-18saat: 22:00
Taha Akyol ile “Eğrisi Doğrusu”nu her Cuma saat 22.00’de ekrana getirmeye devam ediyor.Başbakan Alevi iftarına neden davet edildi?Alevi kuruluşları neden tepki gösterdi?AKP iktidarının Alevilere yönelik projesi ne?Hükümet bundan sonra ne yapacak, çözüm nasıl bulunacak?

Tehlikedeki Dünyamız Tehlikedeki Dünyamız
BelgeselCNN TÜRK2008-01-18saat: 20:30
Dünyadaki iklim değişikliği gözler önüne seriliyor.“Tehlikedeki Dünyamız” adlı dört bölümlük bu sürükleyici belgeselin üçüncü bölümünü ekrana getiriyor. Belgesel, izleyiciyi iklim değişikliğinin sadece bir teori ya da geleceğe ilişkin bir tahmin değil, günümüz dünyasını tehdit eden krizin olduğu yerlere taşıyor.

Erkek Güzeli Sefil Bilo Erkek Güzeli Sefil Bilo
Türk FilmiFOX TV2008-01-18saat: 19:45
Bilo, 15 yıl önce Ağa'nın emriyle babasını öldüren adamın kızı Cano'ya aşık olur. Fakat Ağa ve köylüler kanını temizlemesi için Bilo'yu doldurmaktadır. Bilo vuramadan kan davalısı ölür, ancak babasını onun vurduğunu düşünen Cano intikam almak için Bilo'nun peşine düşer

Wendigo Wendigo
Yabancı SinemaCINE52008-01-18saat: 23:50
George, Newyork'ta büyük bir reklam ajansında profesyonel bir fotoğrafçıdır. Stresli bir işi olduğundan dolayı karısı ve çocuğunu da alarak şehir dışına tatile çıkar. Karanlık orman yolunda ilerlerken aniden önüne çıkan bir geyiğe çarpar. Arabadan çıktığında ise geyiği takip eden avcılarla aralarında bir tartışma yaşanır.

Jane in Zaferi Jane in Zaferi
Yabancı SinemaCINE52008-01-18saat: 20:00
J.I.Jane, adını, ünlü Hayalet’ filmiyle duyuran, Bruce Willis’in eski karısı ve üç kızının annesi olan Demi Moore’un güzelliğini cömertce sergilediği sıkı bir aksiyon filmi.Amerikan Senatosu’ndan Lillian DeHaven adlı bir kadın senatör ( Anne Bancroft), kadınların ordunun her servisinde görev yapması gerektiğine dair bir öneriyi askeri bütçe komisyonundan geçirmeyi başarır.

Melekler Şehri / City of Angels Melekler Şehri / City of Angels
Yabancı SinemaCNBC-E2008-01-17saat: 22:00
Alman sinemasının en önemli isimlerinden Wim Wenders’in Der Himmel Uber Berlin adlı filminin bir Hollywood uyarlaması olan City of Angels, dünyamızda yaşayan ama insanlar tarafından görülmeyen meleklerin varlığından hareketle tutku yüklü bir aşk öyküsü anlatıyor.

Yağmuru Beklerken Yağmuru Beklerken
Yabancı SinemaTV82008-01-17saat: 22:40
Variety’den Robert Koehler’in çok iyi belirttiği gibi, Doğu Avrupa sinemasında benzerine az rastlanan nefes kesici dokuda bir film olan |Yağmuru Beklerken’, Makedonya yapımı bir drama.Filmin başında yaşlanmakta olan Makedon politikacı Lem Nikodinoski (Meto Jovanovski) kalp krizi geçirir ve apar topar hastaneye götürülür.

Kavak Yelleri dizisi yeni bölümü Kavak Yelleri dizisi yeni bölümü
Yerli DiziKANAL D2008-01-17saat: 20:00
Efe, İstanbul’dan ve arkadaşlarından ayrılıyor Kanal D’nin başrollerinde; Pelin Karahan, İbrahim Kendirci, Dağhan Külegeç ve Aslı Enver’in oynadıkları sevilen dizisi “Kavak Yelleri” bu akşam da keyif dolu bir bölümle ekrana geliyor.
Reklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı