Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Genç Üstad Genç Üstad
Yabancı SinemaSTV2008-01-10saat: 23:00
Müthiş dövüş koreografileriyle bezeli bir klasik...Aksiyon ustası Jackie Chan’in gençlik yıllarına ait en beğenilen filmlerinden biri... İki kardeş, Tiger ve Dragon bir dövüş okulunda eğitim görmektedir. Katıldıkları yarışmada Tiger, sakat olduğunu söyleyip yerini Dragon’a bırakır.

Şoray Uzun Yolda Şoray Uzun Yolda
BelgeselKANAL72008-01-10saat: 19:40
Buluşlarıyla, özel yetenekleriyle Türkiye’nin ilginç insanları Şoray’la Uzun Yolda buluşuyor! Kanal 7’nin sevilen sunucusu Şoray Uzun’un sunduğu program, her hafta değişik bölgelerden farklı renkleri, ilginç hikayeleri ekrana taşıyor. Türkiye’nin dört bir yanından insan manzaralarını ve ilginç yaşam hikayelerini ekrana getiren program izleyenleri Anadolu’yu bir uçtan bir uca seyahate çıkarıyor

İlber Ortaylı ile İlber Ortaylı ile
BelgeselTRT22008-01-10saat: 22:30
İlber Ortaylı ile de bu haftanın konusu “Sinema-Tiyatro-Roman’ın tarihe olan ilgisi…

Düşlerle Gelen Düşlerle Gelen
BelgeselTRT22008-01-10saat: 22:10
Başta klasik Türk –İslam sanatları olmak üzere İstanbul’da faaliyet gösteren sanat kollarını tanıtmayı hedefleyen program

5N 1K 5N 1K
BelgeselCNN TÜRK2008-01-10saat: 20:00
"Hislerinle düşün, aklınla hisset "Cnn Türk , Cüneyt Özdemir’in ve Soner Yalçın’ın birlikte hazırladıkları 5n 1k’yı; Salı, Çarşamba, Perşembe ve Cuma günleri ekrana getirmeye devam ediyor.

İkballe Hayatı Paylaşmak İkballe Hayatı Paylaşmak
Kadın ProgramıKANAL72008-01-07saat: 15:45
Kanal 7 gündüz kuşağına İkbal’le Hayatı Paylaşmak renk katacak.Kanal 7 gündüz kuşağına İkbal’le Hayatı Paylaşmak adını taşıyan programda mutlu olmanın sırları anlatılacak. Hayata pozitif bakanların programında sanatçılar ağırlanacak, şiirler okunacak, mutluluk öyküleri ekrana gelecek.Yeni yayın döneminde İkbal Gürpınar yepyeni bir programla Kanal 7 ekranlarında olacak.

Tadı Damağınızda Kalsın Tadı Damağınızda Kalsın
Kadın ProgramıKANAL72008-01-07saat: 13:30
Kanal 7’de yepyeni bir yemek programı başlıyor; Tadı Damağınızda Kalsın. Programı sevilen sanatçı ve sunucu Esra Özmen sunacak, yemekleri usta aşçı Eyüp Kemal Sevinç hazırlayacak.Eyüp Usta klasik tatları farklı metotlarla hazırlayarak yemek tutkunlarının ufkunu genişletiyor. Eyüp Kemal Sevinç yemek yapımının püf noktalarıyla birlikte alternatif tat arayanların da öğreticisi oluyor.

Avrupa Yakası Tekrar Bölümü Avrupa Yakası Tekrar Bölümü
Yerli DiziATV2008-01-07saat: 16:40
Avrupa Yakası tekrar bölümleriyle Atv ekranlarında... Atvnin çok sevilen dizisi, Çarşamba ekranının zirvesinden inmeyen, Türkiyeyi kahkaya boğanAVRUPA YAKASI , ait olmak istediği havalı Nişantaşı hayatı, çalıştığı moda dergisi, tam bir beyaz Türk olan aşık olduğu erkek ve bu dünyanın tam zıttı hayat görüşüne sahip ailesi arasında kalmış genç bir kadını konu alıyor...

Esra Ceyhanla Esra Ceyhanla
Kadın ProgramıKANAL D2008-01-07saat: 14:45
Türk televizyon tarihinin en uzun soluklu gündüz kuşağı programı Esra Ceyhan’la yeni yayın dönemine bugün başlıyor. Esra Ceyhan’ın hazırlayıp sunduğu program, yeni sezonda büyük yeniliklerle izleyicisine merhaba diyecek. Ünlü konukların ilk durağı olacak programın en büyük özelliği gündemi yakından takip etmek ve bu dinamiği yayına yansıtmak olacak. Yediden yetmişe herkesin kendini bulduğu “Esra Ceyhan’la” her yıl olduğu gibi bu yılda sosyal olaylara parmak basacak.

Var mısın? Yok musun? Var mısın? Yok musun?
YarışmaSHOW TV2008-01-07saat: 20:00
Hiçbir soruya cevap vermeden milyarlar kazanmak ister misiniz?Dünyanın en kolay para kazandıran yarışması Show TV ekranlarında...22 kişi kendi kutularını seçiyor, aralarından 1 kişi yarışmacı oluyor... Ama kimse kutuların içinde ne olduğunu bilmiyor...1 YTL’de olabilir 250 BinYTL’de...En büyük ödül 250 Bin YTL kimin kutusunda?Var Mısın? Yok Musun? Show TV de

Serap Ezgü ile Biz Bize Serap Ezgü ile Biz Bize
Kadın ProgramıSHOW TV2008-01-07saat: 14:45
Serap Ezgü, yeni sezonda da vazgeçilmeziniz olacak... Yine kaybolanların, kaçırılanların aileleri bu programda sesini duyuracak.. Ünlü sanatçılar, birbirinden çarpıcı yaşam öykülerini Serap Ezgü’ye anlatacak Yardıma muhtaç ailelerin yüzünü “Serap Abla”ları güldürecek! “Serap Ezgü İle Biz Bize” yepyeni içeriğiyle hafta içi her gün Show TV’de...

Deryalı Günler Derya Baykal Deryalı Günler Derya Baykal
Canlı YayınSHOW TV2008-01-07saat: 13:00
Türk Kadını, aklın ve becerinin ulaştığı, duygunun yoğunlaştığı yerde, Derya Baykal’la buluşuyor...Vizyona, farklılığa, sanata, tiyatroya, şiire, dekorasyona, güzellik ve sağlığa, boya, örgü, nakış, dikiş ve takıya pencere açan Derya Baykal, yine kadınları hayata bağlayan bir projeye imza atıyor...“Deryalı Günler” Derya Baykal’ın sunumuyla hafta içi her gün 13:00da Show TV ekranlarında.

İnci Ertuğrul Sizin Sesiniz İnci Ertuğrul Sizin Sesiniz
Kadın ProgramıSTAR TV2008-01-07saat: 16:00
Ekrandaki kavgalardan, gerginliklerden uzak, sosyal sorunlara parmak basan ve bu kapsamda yüzlerce kayıp insanı bulan, dargınları barıştıran İnci Ertuğrul aynı çizgisini Star TVde de sürdürecek. Üstüne bir de Mehmet Ali Önelin gündem oluşturan araştırmacı gazeteciliği eklenecek. Tüm televizyonların günlerce peşinden koştuğu Deşifre konuları bu kez canlı yayında İnci Ertuğrul Sizin Sesinizde enine boyuna işlenecek.

Hayat Akarken Hayat Akarken
BelgeselTRT22008-01-07saat: 13:35
Hayata dair her türlü kesitten yansımalar ile yurtiçi ve yurtdışı büroların bulunduğu bölgelerden izlenimleri, Hayat Akerken’de bulabilirsiniz.Her gün ayrı bir bölgeden muhabirler tarafından hazırlanan program, renkli görüntülerle sunuluyor.

Duru Muhabbetler Duru Muhabbetler
Kadın ProgramıTV82008-01-07saat: 17:15
tv8 izleyicileri, artık 5 çaylarını, Pop Müziğin Divası Nükhet Duruyla birlikte içecekler.Nükhet Duru,haftaiçi her gün öğleden sonraları yayınlanacak programında, orkestrası eşliğinde izleyenlere unutulmaz müzikli dakikalar yaşatacak.Nükhet Duru ile Duru Muhabbetler, hoş sohbet, müzik, eğlence, yaşamın renklerini yansıtan bölümleriyle kısa sürede ilgi odağı olacak ve sadece kadınların değil, yediden yetmişe tüm izleyenlerin gözdesi olacak. Nükhet Duru hayranları Duru Muhabbetleri kaçırmayın.

Şebnem Kısaparmakla Paylaştıkça Şebnem Kısaparmakla Paylaştıkça
Kadın ProgramıFOX TV2008-01-07saat: 16:45
“Şebnem Kısaparmak ile Paylaştıkça”, hafta içi hergün umutsuzların umudu, küskünlerin barışma noktası, acıların dindiği, umutların yeşerdiği, kayıp ailerinin, şehit ailelerinin sesi olacak.“Şebnem Kısaparmak ile Paylaştıkça”, şiirlerin, şarkıların, deyişlerin dile geldiği, dertlerin paylaşıldığı bir program olacak.

Su Gibi Su Gibi
Kadın ProgramıFOX TV2008-01-07saat: 13:00
Su Gibi..Songül Karlı ve Uğur Aslan ın sunacağı programda; dertlerine derman arayan, çaresizlik içinde kıvranan insanlara yardımcı olunacak. Programda; İlginç hikayelere sahip olan her gün bir çiftin nikahı kıyılacak, sigortası olmayan yardıma muhtaç tedavi edilebilir hastaların tedavilerinin karşılanacak...

Codigo Postal Codigo Postal
Yabancı DiziCINE52008-01-07saat: 18:50
Rusya, Malezya, Filipinler, Latin Amerika, Litvanya ve Avrupada bir çok ülkede bağımlılık yapan 2006 yapımı gençlik dizisi Postcode genç, göz alıcı oyuncuları ve soluksuz heyecanıyla CINE5te.Yayınlandığı her ülkede prime-time da reyting şampiyonu olan dizide, Meksika nın güneşli plajları enerji, gençlik ve güzellikle taşıyor.

Yorum Farkı Yorum Farkı
Talk ShowNTV2008-01-07saat: 20:00
NTV’de iki zıt görüş, iki dolu bakış ve iki farklı yorum. Mehmet Barlas ve Emre Kongar günün meselesine her akşam “Yorum Farkı”nda yüz yüze tartışıyor.

Gece Gündüz Gece Gündüz
Talk ShowNTV2008-01-07saat: 18:15
Yekta Kopan Tatilde, Ünlüler Gece GündüzdeKültür ve sanatın gündemi GECE - GÜNDÜZde; Yekta Kopan tatile çıkıyor; hafta içi her gün sinema, müzik, edebiyat ve medya dünyasından ünlü isimler programa ev sahipliği yapıyor. Gece Gündüz hafta içi her akşam canlı yayınla saat 18:15de NTVde..

Heroes Sezon 2 Bölüm 9 Heroes Sezon 2 Bölüm 9
Yerli DiziCNBC-E2008-01-06saat: 22:00
Olağanüstü bir takım güçler geliştirdiklerini keşfeden insanları konu eden, aksiyonu hiç eksilmeyen dizi “Heroes” ikinci sezon bölümleri ile CNBC-e’de... 2. Sezon 9. Bölüm: Uyarıcı HikayelerŞirket’in onların nerede olduğunu bulduğundan korkan Bay Bennet aileyi başka bir yere taşımaya karar verir. Ancak bu durum Claire’in hiç de hoşuna gitmeyecektir. Diğer yandan şimdiki zamana geri dönen Hiro babasının öldüğünü öğrenince, bunu engellemek için tekrar geçmişe doğru yola çıkar. Bu arada Matt de yeni zihinsel becerileri üzerinde çalışmaktadır.

Hepsi Bir dizisi yeni bölümü Hepsi Bir dizisi yeni bölümü
Yerli DiziATV2008-01-06saat: 20:00
Cemre salonu terk ettikten sonra okulda kimsenin olmadığı sessiz bir köşeye çekilir. Kızlar telaş içinde Cemre’yi arar fakat, onu bulan kişi Emre olacaktır!Bu arada Mert ve Korkut’a, evde beklenmedik üçüncü bir kafadar katılır! Ev arkadaşı yurt dışına gittiği için kirayı ödeyemeyen master öğrencisi Bora’ya yardımcı olmak için ona evini açan Mert, ne kadar büyük sürprizlerle karşılaşacaklarının farkında değildir! Füsun, Erol Hoca’ya yılbaşı gecesi için bir parti düzenlemek istediğini söyler.

Son Samuray / Last Samurai Son Samuray / Last Samurai
Yabancı SinemaSTAR TV2008-01-06saat: 20:00
Bir sivil savaş gazisi olan yüzbaşı Woodrow Algren, 1870'lerin sonunda Winchester silahlarının sözcüsü sıfatıyla Japonya'yı ziyaret eder. Amacı; İmparator Meiji'nin askerlerini eğitmek ve silahlarının tanıtımını yapmaktır. Meiji'nin silahlarla donatılmış ordusu kalan son samurayları yok etmek için hazırlıklarını yaparken yüzbaşı Algren bir çatışma sırasında sakatlanır ve samuraylara esir düşer.

Zoraki Casus / I Spy Zoraki Casus / I Spy
Yabancı SinemaKANAL D2008-01-06saat: 21:50
1960'ların “ I Spy ” isimli televizyon serilerinden uyarlanmış olan ,Eddie Murphy'nin boks şampiyonunu canlandırdığı film “Zoraki Casus” bu akşam Kanal D’de ekrana geliyor. Amerikan Hükümeti’nin şimdiye kadar ürettiği en gelişmiş casusluk uçağı olan 'Switchblade'in dünyanın en yaygın silah kaçakçılığı şebekesine sahip olan Arnold Gundars'ın adamları tarafından çalınması üzerine, hükümetin en güvenilir ajanlarından olan Alex Scott göreve çağrılır.

Hesaplaşma / Paycheck Hesaplaşma / Paycheck
Yabancı SinemaATV2008-01-06saat: 22:00
Dolandırıcılık ustası Anthony Zimmer, tüm dünyada polis tarafından aranmaktadır. Kimse neye Michael Jennings çok gizli projeler üretmek için yüksek teknoloji şirketleriyle anlaşmalar yapan, bilgisayar dahisi bir teknoloji mühendisidir. Projeler çok gizli olduğu için her proje bitiminde, Jennings'in hafızası silinmektedir.

Şansa Bak Yarışma Programı Şansa Bak Yarışma Programı
YarışmaFOX TV2008-01-06saat: 22:45
Türkiye’nin En Sıradışı Yarışması Başlıyor… Fox ekranlarında farklı ve sıradışı bir yarışma programı başlıyor, Şansa Bak… Sürpriz hayat hikayeleri, dram, kapışma, mutluluk, şans ve sonunda gülen bir taraf, hepsi bu yarışmada… Fifa kokartlı eski hakem ve futbol yorumcusu Ahmet Çakar’ın renkli ve keyifli sunumuyla ekrana gelecek olan yarışmada bilgiler ölçülürken aynı zamanda komik dialoglar da ekrana gelecek.

Arka Sıradakiler dizisi yeni bölümü Arka Sıradakiler dizisi yeni bölümü
Yerli DiziFOX TV2008-01-06saat: 19:45
Kemal gizemli telefonlar almaya devam eder. Mine, 11 F sınıfındaki dersinde zor anlar yaşar. Özge ile çatışması sonucu duyduğu sert sözler karşısında mesleğinde başarılı olmadığı sonucuna varır. Oktay ve çetesi arasında gerginlik sürerken İbo kendine yeni arkadaşlar bulmaya çalışır. Yadigar ve Rıza; Oktay, İbo, Dizdar ve Özge’yle eskisi gibi çete olmayı özlerken, İbo ve Oktay’ı barıştırmaya çalışırlar. Aslım Eda’nın güzelliğini kıskanıp Yadigar’ın beğenmemesi için Eda’ya zarar verecek bir planla ondan intikam almaya karar verir.

Havalimanı dizisi yeni bölümü Havalimanı dizisi yeni bölümü
Yerli DiziSTAR TV2008-01-06saat: 23:00
En merak edilen meslek gruplarından biri olan hostesliğe yakından bakmak isteyenlerin ilgiyle izleyeceği dizide, yakışıklı asayiş müdürü Fatih (Pamir Pekin) ve başarılı bir işletme müdürü olan Selin’in (Sema Mumcu) zor görevlerde sürekli karşı karşıya gelmelerini konu alıyor.

Zaman Tükeniyor / Out of Time Zaman Tükeniyor / Out of Time
Yabancı SinemaKANAL D2008-01-06saat: 23:50
Hollywood’un Oscar ödüllü usta oyuncularından Denzel Washington’ın başrolde oynadığı, macerayla aksiyonun başarıyla harmanlandığı harika bir seyirlik. Bir an için bildiğiniz, güvendiğiniz her şeyin aslında yalan olduğunu düşünün. Matt Lee Whitlock (Denzel Washington) için bu kabus gerçeğe dönüşür.

Yağmur Adam / Rainman Yağmur Adam / Rainman
Yabancı SinemaTRT 12008-01-06saat: 19:55
Üç milyon dolarlık miras, o ana kadar birbirlerinden haberi olmayan biri özürlü, diğeri yakışıklı ve sorumsuz iki kardeşi bir araya getirir. Onlar şimdi, birbirlerini yakından tanıyacakları ve hatta aralarında tahminlerin ötesinde bir bağ olduğunu keşfedecekleri ilginç bir yolculuğa çıkarlar…
Reklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı