Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Nip Tuck Nip Tuck
Yabancı DiziCNBC-E2008-01-06saat: 23:05
Tüm zamanların en sert ve sarsıcı dizisi “NIP/TUCK”, nefes kesici görüntüleriyle 4. Sezon on birinci bölümüyle bu akşam ekranda...Ömür Boyu Tek KadınlaBüyük bir yalnızlık çeken Sean, kendisiyle aynı durumdaki Diana Lubey’ye sempati duyar ve arzu ettiği sıradışı estetik ameliyatı yapmayı kabul eder. Bu arada Michelle’e evlenme teklif eden Christian’ın hayat boyu bir kadına bağlanıp bağlanamayacağı konusunda hala şüpheleri vardır.

Komedi Dükkanı yeni bölümü Komedi Dükkanı yeni bölümü
Yerli KomediTV82008-01-06saat: 18:00
Ekranlara getirdiği özgün programlarla dikkat çeken ve izleyicilerini yaratıcı yapımlarla buluşturan tv8, bir ilke daha imza atıyor: Komedi Dükkanı… Tolga Çevik ve Salih Kalyon’un sunduğu, birbirinden değerli konukların katıldığı Komedi Dükkanı’nda, kahkaha fırtınası tüm hızıyla devam ediyor.

Anneme Söyleme Anneme Söyleme
Yabancı SinemaTV82008-01-06saat: 22:25
Bayan Crandell, iki aylığına Avustralya’ya gitmeye karar verir ve Sue Ellen, Kenny, Zach, Melissa ve Walter adlarındaki beş çocuğunu yaşlı bir dadıya emanet ederek gönül ferahlığıyla tatile çıkar. Çocuklar yaşlı ve despot bayan Sturak’la nasıl baş edeceklerini kara kara düşünürlerken, huysuz dadıları, daha evdeki ilk gecesinde kalp krizi geçirerek ölür.

K2 / The Ultimate High K2 / The Ultimate High
Yabancı SinemaTV82008-01-06saat: 20:25
K2, Everest’den sadece 235 metre daha kısa olmasına rağmen, etrafını çevreleyen diğer zirveler yüzünden, hiçbir yerleşim yerinden görünmeyen dünyanın ikinci en yüksek dağı. Ona, adını, 1800’lerde bölgede topografik çalışma yapan İngiliz topograf Montgomery verir. Bilim adamı ilk önce dağın yerel adını araştırır fakat yerlilerin de dağdan habersiz olduklarını görünce bu tepeye Karakurum 2 anlamına gelen K2 der.

Viyana Filarmoni Orkestrası Yeni Yıl Konseri Viyana Filarmoni Orkestrası Yeni Yıl Konseri
MüzikNTV2008-01-06saat: 09:10
“Viyana Filarmoni Orkestrası”nın geleneksel “Yeni Yıla Merhaba” Konseri yeniden NTV ekranında…

Oradaydım Belgeseli Oradaydım Belgeseli
BelgeselCNN TÜRK2008-01-06saat: 23:25
Türkiye’nin tek sözlü tarih programı Oradaydım’ belgeseli CNN TÜRK’te ekrana gelmeye devam ediyor. Bir Soner Yalçın belgeseli Oradaydım’ın, bu haftaki yeni bölümünde; Türk Havacılık Tarihi’nin en önemli isimlerinden biri olan Vecihi Hürkuş’un ilklerle dolu hayatı ekrana geliyor.

İş Görüşmesi İş Görüşmesi
DiğerCNN TÜRK2008-01-06saat: 20:00
Gençler sektörlerin önde gelen temsilcileriyle “İş Görüşmesi”nde buluşuyor, Türkiye''nin en seçkin şirketlerinde çalışma olanağı kazanıyor.

FutbolMania FutbolMania
Spor ProgramıCNN TÜRK2008-01-06saat: 21:00
Futbolmania, renkli kişilikleri ile öne çıkan Aziz Üstel, Ömer Çavuşoğlu ve Faik Gürses’in cesur yorumları tecrübeli isim Nebil Evren’ın sunumuyla her pazar canlı yayınla bu sezon da CNN TÜRK’te ekrana gelmeye başlıyor.

Karalama Defteri Karalama Defteri
DiğerCNN TÜRK2008-01-06saat: 12:10
CNN TÜRK, Doğan Hızlan’ın hazırlayıp sunduğu “Karalama Defteri”ni Pazar günleri saat 12.10’da ekrana getirmeye devam ediyor. Programda ayrıca, çok satan kitaplar ve dikkat çeken yayınlar ekrana geliyor. Doğan Hızlan, CNN TÜRK’te yazar ile okuyucuyu “Karalama Defteri”nde buluşturmaya devam edecek.

Geleceğe Umutla Bakmak Geleceğe Umutla Bakmak
BelgeselTRT22008-01-06saat: 23:50
Ülkemizde son yıllarda ileri düzeyde AR-GE çalışmaları yapılmaya başlanmıştır. Bilimsel ve teknolojik araştırma ve geliştirme çalışmaları Türkiye için son derece önemlidir. “Geleceğe Umutla Bakmak”, bu çalışmaların tanıtılmasının, hem bu çalışmaların teşvik edilmesine yol açacağı hem de genç izleyicilerde heves ve yönlenme duygusu yaratacağı düşünülerek hazırlandı.

Dünyanın Türküsü Dünyanın Türküsü
MüzikTRT22008-01-06saat: 22:10
Dünyanın Türküsü programı başta Balkan ve Kafkas müziği olmak üzere izleyiciyi farklı kültürlerin müzikleri ile buluşturmayı; bu kültürlerin birbirleriyle etkileşmesinin örneklerini sunarak kaliteli müzik ile eğlencenin bütünleştirilmesini sağlamayı; müzik ile kültürler arasında notalardan bir köprü kurarak farklı kültürlerin acılarını, sevinçlerini, sevdalarını kısaca yaşamlarını bu kez de müzik yoluyla aktarmayı amaçlıyor.

El Yapımı El Yapımı
BelgeselTRT22008-01-06saat: 23:45
Yıllara direnerek günümüze kadar ulaşan, bize kim olduğumuzu ve nereden gelip nereye gittiğimizi anlatan el sanatlarımız tanıtılıyor EL YAPIMI programında...El sanatlarımızın tarihçeleri, yapım aşamaları izleyiciye sunulurken; yok olmamaları için neler yapılması gerektiği de sorgulanıyor. Programı izlerken; ne kadar zengin bir kültüre sahip olduğumuzu bir kez daha hatırlayacaksınız.

Sağlıklı Yaşam Sağlıklı Yaşam
YaşamTRT22008-01-06saat: 11:10
“Sağlıklı Yaşam” izleyicileriyle buluşmaya devam ediyor.Uzman konukların birikimleri ve anılarıyla, stüdyoda bulunan yada telefonla bağlanan izleyici sorularıyla, hastanelerde yapılan çekimlerle, konuyu işleyen VTR’lerle ve hasta- hekim röportajlarıyla her hafta bir konu derinlemesine işleniyor.

Hasat / The Harvest Hasat / The Harvest
Yabancı SinemaCINE52008-01-06saat: 23:55
Hollywood yapımcılarının elindeki senaryoyu bitirmesi için yaptıkları baskılar sonucu hayal kırıklığına uğramış bir senaryo yazarıdır. Meksika'da yaptığı bir araştırma gezisi sırasında yaşadığı bir dizi garip, baştan çıkarıcı ve entrika dolu bir olay ilgisini çeker. Orada kaldığı esnada Natalie isimli genç ve güzel bir kadın ile tanışır. Kadın bir gece Charlie'yi yüzmesi için sahile inmeye ikna eder.

Kurtlarla Dans / Dances with wolves Kurtlarla Dans / Dances with wolves
Yabancı SinemaCINE52008-01-06saat: 20:00
7 Oscar ve 3 altın küre ödüllü bu film aynı zamanda Kevin Costner'ın ilk yönetmenlik deneyimi. Teğmen Dunbar Amerikan İç Savaşı'ndan sonra Güney Dakota'daki sınır karakoluna atanır. Sürekli sınır karakoluna gelen bir kurtla arkadaş olur. Bu kurtla oyunlar oynarken onu Sioux kabilesinden yerliler görür ve ona kurtlarla dans edem adam adını takarlar.

Sezar Sezar
Yabancı SinemaCINE52008-01-06saat: 17:30
Sezar ailesiyle birlikte Pariste yaşayan bir çocuktur.Yakın arkadaşıyla birlikte hayatlarına heyecan katmak için ailelerinden gizli Londraya giderler. Londrada tek amaçları vardır, arkadaşının babasını bulmak.

Sırlar Dünyası yeni bölümü Sırlar Dünyası yeni bölümü
Yerli DiziSTV2008-01-06saat: 19:45
Hayatın görünmeyen yüzünü aydınlatan yaşanmış hikâyeler… Reha Yeprem’in sunduğu ve artık bir ekran klasiği haline gelen Sırlar Dünyası, yeni sezonda yepyeni bölümler ve birbirinden çarpıcı hikâyelerle hayatın görünmeyen yüzünü aydınlatmaya devam ediyor. İçimizden insanların yaşadığı sıra dışı olayları konu alan ve kendi türünün ilk örneği olan yapım, yayınlandığı yıldan bu yana başarı basamaklarını hızla tırmanarak en çok izlenen programlar listesindeki yerini her geçen gün daha da sağlamlaştırdı.

Ölümsüz Kahramanlar dizisi Ölümsüz Kahramanlar dizisi
Yerli DiziSTV2008-01-06saat: 21:50
Şehit olacağını hissedince nişanlısından ayrıldı.Ölümsüz Kahramanlar programı bu hafta Konya ve Uşak illerimizden iki şehit hikâyesiyle ekranlara geliyor. Yayınlanacak ilk hikâye 1983 yılında Konya’da dünyaya gelen Jandarma Er Haklan Bağım’ın hikâyesi..

Göster Kendini Göster Kendini
YarışmaKANAL72008-01-06saat: 16:00
Ankara’dan, Urfa’dan, Edirne’den, Kars’tan… Kendine güvenenlere, |ben en yetenekliyim’ diyenlere fırsat doğuyor. En acayipler, yetenekliyim diyenler, hünerini sergilemek isteyenler Göster Kendini’de. Programda her hafta en iddialı, en yetenekli kişiler hünerlerini sergiliyor. Sempatik türkücü Bülent Serttaş’ın sunduğu programda müzik-eğlenceyle birlikte kıyasıya mücadele de var.Göster Kendini Pazar günleri saat 16:00’da Kanal 7’de.

Hızlı ve Öfkeli Hızlı ve Öfkeli
Yabancı SinemaFOX TV2008-01-04saat: 19:45
Domenic Toretto, Los Angeles sokaklarına karanlık çöktükten sonra sınır tanımadan otomobil yarışları yapan bir grubun lideridir. Polis, sokaklarda dehşet saçan Toretto’nun aynı zamanda hırsızlık yaptığından; yüksek değerdeki elektronik aletleri çaldığından da şüphe etmektedir. Polise göre Toretto’yu yakalamanın en iyi yolu, çetenin içine bir dedektif yerleştirmek ve onları suç üstü yakalamaktır.

Showtime Showtime
Yabancı SinemaSTAR TV2008-01-04saat: 22:00
Los Angeles Polis Teşkilatı'nda dedektiflik yapan Mitch Preston, az konuşan, bir o kadar da bezgin bir polistir. Tek amacı 20 Yıllık hizmet süresini tamamlayıp emekliye ayrılmaktır.Dedektifle aynı birimde çalışan Trey Sellars ise mecburiyetten polis olmuş başarısız bir aktördür ve bütün gün sokaklarda suçluları kovaladıktan sonra akşam eve gelip ayna karşısında aktörlük denemeleri yapmaktadır.

İyi Kalpli Hırsız İyi Kalpli Hırsız
Yabancı SinemaCINE52008-01-04saat: 20:00
Michael Lynch (Kevin Spacey) İrlanda’nın en meşhur suçlularından biridir. Çok zeki bir insan olan Michael usta bir hırsız ve yalancıdır. Fakat Robin Hood gibi zenginden alıp fakire vermekredir. Bu sıradışı suçlu İrlanda’nın fakir insanlarının adeta kurtarıcısı olmuştur. Michael, özel yaşamında da farklı bir insandır, iki kızkardeşle evlidir ve o her ikisini çok sevmektedir. Michael, büyük bir soygun hazırlığı içindedir, fakat polisler onu yakalamak için pusu kurar.

Aşka Dair Herşey Aşka Dair Herşey
Yabancı SinemaTV82008-01-04saat: 22:00
Oscar adayı Joaquin Phoenix, Altın Küre sahibi Claire Danes ve Oscar ödüllü ünlü aktör Sean Penn’i bir araya getiren, dünyanın sonunun yaklaşmakta olduğu ürkütücü bir gelecekte geçen duygusal dozu yüksek bir gerilim filmi. Yıl 2021’dir. Dünyada benzersiz iklim koşulları yaşanmaktadır.

Asi dizisi yeni bölümü Asi dizisi yeni bölümü
Yerli DiziKANAL D2008-01-04saat: 20:00
Demir, Asi’yi kaybetmekten korkuyor Kanal D’nin, başrollerinde Tuba Büyüküstün, Murat Yıldırım, Çetin Tekindor, Nur Sürer, Tuncel Kurtiz ve Selma Ergeç’in oynadıkları sevilen dizisi “Asi”nin bu akşam ekrana gelecek bölümünde; Demir, Asi’yi kaybetme korkusu içine giriyor ve Kenan’la aralarındaki aşk savaşı iyice kızışıyor.

Menekşe ile Halil dizisi yeni bölümü Menekşe ile Halil dizisi yeni bölümü
Yerli DiziKANAL D2008-01-04saat: 22:00
Menekşe tehlikede Kanal D’nin başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ ve Sedef Avcı’nın oynadıkları sevilen dizisi “Menekşe ile Halil” bu akşam da sürükleyici bir bölümle ekrana geliyor. Beğeniyle izlenen dizinin bu bölümünde; en savunmasız anında Mustafa’yla burun buruna gelen Menekşe’nin hayatı tehlikeye giriyor. Babasının Halil’den para aldığını öğrenen Menekşe bütün öfkesini Halil’e yöneltir.

Pazar Şöleni Pazar Şöleni
Yabancı SinemaCNBC-E2008-01-04saat: 22:00
İtalyan sinemacı Carlo Vanzina’nın imzasını taşıyan “Il Pranzo Della Domenica / Sunday Lunch” geleneksel Pazar kahvaltısı sırasında bir kaza geçiren dul Franca’nın hastanede geçirdiği günleri anlatıyor. O hastanede yatarken izleyiciler de onu ziyarete gelen kızları, onların eşleri ve yakın dostları hakkında bilgi sahibi olacak ve Roma’da yaşayan varlıkla aileleri daha yakından tanıyacaktır. Duygusal komedi tarzındaki film ustalıklı senaryosu ve etkileyici oyuncu performansıyla dikkat çekiyor.

 Kendine Dert Etmeye Değer mi? Kendine Dert Etmeye Değer mi?
Talk ShowNTV2008-01-04saat: 21:00
Dönüşüm Demet Akbağ ve Kadir Çöpdemir, yepyeni bir senenin ilk programında birbirinden keyifli konukları ile birlikte “Dönüşüm”ü konuşacak... Hayatta herşey bir şeye dönüşüyor... Tırtıl kelebeğe, çirkin ördek yavrusu bir kuğuya, kurbağa yakışıklı bir prense, Sindirella’nın arabası ise bir balkabağına..

Katil Katil
Yabancı SinemaSTV2008-01-04saat: 23:00
Vam Damme, klonuna karşı... Deneyimli polis Jake Reiley uzun bir süredir çocuklu bayanları öldüren ‘meşale’ lakaplı seri katil Garotte’nin peşindedir. Garotte işlediği her cinayetten sonra Jake’i arayıp cinayetleri haber vermektedir. Tüm bu olanlar karşısında sürekli çaresiz kalan Jake artık emekli olmayı düşünmektedir.

Dünyayı Kurtaran Adamın Oğlu Dünyayı Kurtaran Adamın Oğlu
Türk FilmiSHOW TV2008-01-04saat: 20:00
Yıl 2055 ve uzaydayız Dünyayı Kurtaran Adam döndü! Türklerin uzay macerası başlıyor… Dünyayı Kurtaran Adam’ın Oğlu, namı diğer Kartal Kaptan, tarihimizin ilk uzay yürüyüşü sırasında, bilinmeyen bir düşmannın saldırısı sonucu uzay boşluğunda yitip giden, kayıp Türk Astronotu Gökmen’I 8 uzay yıldır umutsuzca aramaktadır

Kuzey Rüzgarı dizisi yeni bölümü Kuzey Rüzgarı dizisi yeni bölümü
Yerli DiziSHOW TV2008-01-04saat: 22:15
Yol ihalesini Demir’ e kaptıran Poyraz pes etmemeye kararlıdır. Bahar Poyraz ‘ın ihaleyi kaybetmesinden kendini sorumlu tutar. Bahar, Demir’ e karşı sürdürdüğü oyun da Poyraz ‘ a yardım etmeye kararlıdır. Kokainleri Aziz’ e kaptıran Ali Rıza’yı yeni bir sürpriz beklemektedir. Hiç kimsenin bilmediği bir teslimatına Aziz ve Poyraz tarafından operasyon yapılır. Demir ‘in oyunları sonunda Poyraz ‘ dan ayrılmak zorunda kalan Seher Sedat ‘ın fikrini uygular. Demir tehdidinden kurtulabilmek için delil toplaya çalışır ancak başına hiç tahmin etmediği bir şey gelir.
Reklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı