Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Zoraki Koca dizisi yeni bölümü Zoraki Koca dizisi yeni bölümü
Yerli DiziKANAL D2007-12-01saat: 20:00
Saadet biricik oğlunun kendinden habersiz evlenmiş olduğunu, Sevim ise biricik kızının bir iddiaya kurban gittiğini öğrenmiştir. İki anne de çılgına döner, bu iki gencin yaptığı her şey çocukçadır ve onları bu hatadan kurtarmaları gerekmektedir. Ayşe ve Ömer birbirlerini sevdiklerini, evli kalmakta kararlı olduklarını söyleseler de annelerin tek bir arzusu vardır; boşanmaları…

% 100 Futbol % 100 Futbol
Spor ProgramıNTV2007-12-01saat: 20:50
Rıdvan Dilmen ve Güntekin Onay“%100 FUTBOL” Rıdvan Dilmen ve Güntekin Onay ile her maçın ardından sadece futbol...

Hilary ve Jackie Hilary ve Jackie
Yabancı SinemaTV82007-12-01saat: 21:00
Başrollerinde Emily Watson ve Rachel Griffits’in oynadığı |Hilary and Jackie’, ünlü İngiliz senaryo yazarı Frank Cottrell Boyce’un kaleme aldığı ve yönetmen Anand Tucker’ın beyazperdeye taşıdığı bir film. Filmin iki ünlü oyuncu, çellist Jacqueline de Pré ve kızkardeşi Hilary de Pré’yi canlandırıyorlar.Film, Hilary ve Jackie henüz küçük birer kızken annelerinin onlara dans etmeyi ve Jackie’ye çello, Hilary’ye flüt çalıştırmasını anlatarak başlar.

Benimle Dans Eder misin? Benimle Dans Eder misin?
YarışmaFOX TV2007-12-01saat: 19:45
Tüm Türkiye’nin ilgiyle izlediği “Benimle Dans Eder misin?” yarışma programı yeni jürisi ve birbirinden yetenekli yarışmacılarıyla FOX ekranlarında…Yarışmanın jüri üyeleri; Uğurkan Erez, Yonca Evcimik, Çağla Şikel ve Murat Boz… Yarışmanın sunucusu ise Seyfi Dursunoğlu…Yarışmada, Türkiye’nin dört bir yanından seçilen en yetenekli dansçılar, 100 milyar liralık büyük ödül için yarışıyor.

Kara İnci dizisi yeni bölümü Kara İnci dizisi yeni bölümü
Yerli DiziATV2007-12-01saat: 16:50
Memo ve Gizem Kara İnci’nin etkisiyle baygındır. Fatoş ve Seçkin onları tedavi için Düşler Diyarı’na götürmeye karar verir.Bu sırada Andorin adamlarını yanına alarak Düşler Diyarı’na gitmeyi başarır. Düşler Diyarı tehlike altındadır. Tapınak’ta kısılıp kalan Bilgeler çözüm yolu aramaktadırlar.

Görmeniz Gereken 50 Yer Görmeniz Gereken 50 Yer
BelgeselCNN TÜRK2007-12-01saat: 21:00
1 Aralık Cumartesi günü “Görmeniz Gereken 50 Yer”de, Safranbolu ekranlara geliyor.Fatih Türkmenoğlu muhteşem mimarisiyle UNESCO’nun Dünya Miras Listesi’ne giren Safranbolu evlerini geziyor, akülü arabayla şehrin dar sokaklarını turluyor, 200 yıllık saat kulesini ve Zafranbolu uçağını görüyor. Bulak Mencilis Mağarası’nda da keşif turu yapan Türkmenoğlu evleriyle, yemekleriyle, doğal ve tarihi güzellikleriyle Safranbolu’nun tüm renklerini ekranlara taşıyor.Program, Türkiye içinde herkesin mutlaka görmesi gereken 50 yeri ekrana taşıyor.

Aşk ve Basketbol Aşk ve Basketbol
Yabancı SinemaCINE52007-12-01saat: 18:00
1981 yılında Los Angeles'da Monica, Quincy'ye komşu olur. 11 yaşındadırlar ve tıpkı Quincy'nin babası gibi her ikisi de NBA'de oynamayı istemektedirler. Sevgi ve nefret dolu ilişkileri lise yıllarına kadar sürer. Lise bittiğinde bir çift olurlar, ancak bir yıl içerisinde her ikisi de USC'de oynarken Quincy'nin babasıyla olan ilişkisi bozulur ve Monica'yla ayrılmasına neden olur.

Ayna programı Ayna programı
BelgeselSTV2007-12-01saat: 23:10
Bizde bronzlaşmak modayken, onlar beyaz kalmak için şemsiye taşıyor. Ayna bu hafta Çin’deki turunun ikinci bölümüyle ekrana geliyor. Saim Orhan, Çin gezisinin devamında Guancou şehrine gidiyor. Çin’de motosikletlerin yasaklandığı tek şehir olan Guancou’nun cadde ve sokaklarında tek bir motosiklet göremezsiniz. Motosikletler yüzünden kazalar artınca bu yola başvurmuş Çinliler. Ülkedeki yemek kültürü çok farklı..

Uzman Avı Uzman Avı
YarışmaTV82007-12-01saat: 18:30
tv8, medyadaki benzerlerinden çok farklı, son derece eğlenceli, yepyeni ve hiç denenmemiş bir komedi yarışma programını izleyicileriyle buluşturuyor: Uzmanlık Avı Seçilen yarışmacının uzmanlık alanı soruluyor ve sorular yarışmacının seçtiği konuya göre “o anda” oluşturuluyor. Soru departmanı 20 dakika içerisinde soruları üretip sunucuya iletiyor ve yarışmacı Uzmanlık Alanı ne ise o dalda yarışıyor.

Hakkını Helal Et dizisi yeni bölümü Hakkını Helal Et dizisi yeni bölümü
Yerli DiziSTV2007-12-01saat: 19:50
Murat, eski nişanlısından helallik istiyor. Başrollerini Mürşit Bağ ve Necla Nazır’ın paylaştıkları Hakkını Helal Et, yeni bölümüyle ekrana geliyor. Dizide bu hafta Murat, eski nişanlısından helallik istiyor. Annesine atılan hırsızlık iftirası yüzünden karakola giden Murat, burada bir kavgaya şahit olur. Kavga edenler arasında eski nişanlısının abisini de görür. Yıllar önce terk ettiği Çiçek’i bulup ondan helallik istemelidir.

Yaban Yaban
BelgeselSTV2007-12-01saat: 07:00
Tüm zamanların en iyi belgeseli en sevilen bölümleriyle Samanyolu’nda. Dünyanın önde gelen yönetmenlerince hazırlanmış ve uluslararası önemli ödüller kazanmış olan National Geographic belgeselleri, hem bilgi dünyasını genişletiyor hem zengin bir görüntü şöleni sunuyor. Kimi zaman kobraların dünyasında zor bir mücadele, kimi zaman yağmur ormanlarında heyecanlı bir keşif, kimi zaman da Güney Amerika’da piranaların avı… Stüdyo dışı çekimleri ve muhteşem görüntüleri ile YABAN, sizi bilinmeyen dünyalara doğru muhteşem bir yolculuğa çıkarıyor.

Mahmut Tuncer Show Mahmut Tuncer Show
MüzikKANAL72007-12-01saat: 21:45
Ekranların farklı eğlence programı Mahmut Tuncer Show’a bu hafta Türk sanat müziğinin sevilen sesi Müşerref Akay ve Türk Halk müziğinin usta yorumcusu Nuri Sesigüzel konuk olacak. Mahmut Tuncer’in kendine özgü sunumu ve sanatçı konukların şarkılarıyla renklenen gecede hüzünlü bir aşk hikayesi’nde.

Ormanın Derinliklerinde Ormanın Derinliklerinde
Yabancı SinemaCINE52007-12-01saat: 22:00
Bir grup genç oyuncu "Kırmızı Başlıklı Kızı" sergilemek üzere başka bir şehire doğru yola çıkarlar.Fakat geçecekleri ormandaki yaşlı ağaçların dalları arasında, uğursuz bir şey dolaşmakta ve gerilim giderek yükselmektedir. Kabus başlamıştır.

Şehirde Bir Taşralı Şehirde Bir Taşralı
Yabancı SinemaCINE52007-12-01saat: 20:00
Genç Charles, hiçbir zaman büyükbabası Stoney ile yakın olmamıştır; ancak Stoney'nin arkadaşı Shuck eski dostunu beton yığınlarından kurtararak onu tekrar çiftlik evine götürmek için geldiğinde, meraklı delikanlı ömür boyu bir kez ele geçecek macera için bu ikiliye katılır! Genç Charles'ın köklerini anlaması ve uzun yıllardır devam eden "wooly boy" geleneğine katılması için Kuzey Dakota'ya zorlu bir yolculuk yapması gerekebilir, ancak geçmişle bağ kurmak için hiçbir zaman geç değildir ve bu üçlünün paylaştığı macera hayatlarının sonuna kadar onlarla olacaktır.

Frekans Frekans
MüzikCNN TÜRK2007-12-01saat: 22:00
Türkiye ve dünya müzik arenasında olup bitenler, çok özel röportajlar, yepyeni albümler, videolar ve çok daha fazlası yine Frekans izleyicisiyle CNN TÜRK’te buluşuyor.Türkiye ve dünya müzik arenasında olup bitenler, çok özel röportajlar, yepyeni albümler, videolar ve çok daha fazlası yine Frekans izleyicisiyle CNN TÜRK’te buluşuyor.

Güzel Günler dizisi yeni bölümü Güzel Günler dizisi yeni bölümü
Yerli DiziTRT 12007-12-01saat: 20:00
Altan Erkekli, Kanlıca’daki Bir Yoğurtçuyu Canlandırıyor…TRT’den sımsıcak bir aile dizisi… “Güzel Günler”, izleyenleri derinden etkileyecek, hayatın içinden senaryosu ve usta oyuncu kadrosuyla kısa sürede ilgi odağı olacak… Masalları çalınanlar, hayalleri yıkılanlar, umudunu tam kaybetmişken yaşama sarılanlar, yıllar sonra kavuşanlar, çocukluğuna özlem duyanlar, aşık olanlar, aşkı hiç tatmayanlar aynı mahallede toplandı ve hepsi GÜZEL GÜNLER’in geleceğine tüm gücüyle inandı…

Dem Bu Dem Dem Bu Dem
MüzikTRT22007-12-01saat: 22:10
Günümüzde halk müziğindeki icra gelenekleri neredeyse birbirinin aynı olup, tek tipleşmeye başlamıştır. Buna paralel olarak yerel çalma ve söyleme üslupları, bölgesel çeşitlilik ve halk müziği enstrümanlarının kullanım özellikleri ve icra teknikleri de televizyonlarda geniş kitlelere aktarılamadığından hatırlanmaz olmuştur.İşte bu programla kültürel zenginliğimizin önemli bir bölümünü oluşturan halk müziğimizin tüm bu unutulan, fazla ön planda görünmeyen, popüler kültürün yok etmeye çalıştığı güzellikler hatırlatılacaktır.

Var mısın? Yok musun? Var mısın? Yok musun?
YarışmaSHOW TV2007-12-01saat: 20:00
Hiçbir soruya cevap vermeden milyarlar kazanmak ister misiniz?Dünyanın en kolay para kazandıran yarışması Show TV ekranlarında...22 kişi kendi kutularını seçiyor, aralarından 1 kişi yarışmacı oluyor... Ama kimse kutuların içinde ne olduğunu bilmiyor...1 YTL’de olabilir 250 BinYTL’de...En büyük ödül 250 Bin YTL kimin kutusunda?Var Mısın? Yok Musun? Show TV de

İnci Ertuğrul Sizin Sesiniz İnci Ertuğrul Sizin Sesiniz
Kadın ProgramıSTAR TV2007-12-01saat: 12:50
Ekrandaki kavgalardan, gerginliklerden uzak, sosyal sorunlara parmak basan ve bu kapsamda yüzlerce kayıp insanı bulan, dargınları barıştıran İnci Ertuğrul aynı çizgisini Star TVde de sürdürecek. Üstüne bir de Mehmet Ali Önelin gündem oluşturan araştırmacı gazeteciliği eklenecek. Tüm televizyonların günlerce peşinden koştuğu Deşifre konuları bu kez canlı yayında İnci Ertuğrul Sizin Sesinizde enine boyuna işlenecek.

Duru Muhabbetler Duru Muhabbetler
Kadın ProgramıTV82007-12-01saat: 17:15
tv8 izleyicileri, artık 5 çaylarını, Pop Müziğin Divası Nükhet Duruyla birlikte içecekler.Nükhet Duru,haftaiçi her gün öğleden sonraları yayınlanacak programında, orkestrası eşliğinde izleyenlere unutulmaz müzikli dakikalar yaşatacak.Nükhet Duru ile Duru Muhabbetler, hoş sohbet, müzik, eğlence, yaşamın renklerini yansıtan bölümleriyle kısa sürede ilgi odağı olacak ve sadece kadınların değil, yediden yetmişe tüm izleyenlerin gözdesi olacak. Nükhet Duru hayranları Duru Muhabbetleri kaçırmayın.

Hayat Akarken Hayat Akarken
BelgeselTRT22007-12-01saat: 13:35
Hayata dair her türlü kesitten yansımalar ile yurtiçi ve yurtdışı büroların bulunduğu bölgelerden izlenimleri, Hayat Akerken’de bulabilirsiniz.Her gün ayrı bir bölgeden muhabirler tarafından hazırlanan program, renkli görüntülerle sunuluyor.

Tadı Damağınızda Kalsın Tadı Damağınızda Kalsın
Kadın ProgramıKANAL72007-12-01saat: 13:30
Kanal 7’de yepyeni bir yemek programı başlıyor; Tadı Damağınızda Kalsın. Programı sevilen sanatçı ve sunucu Esra Özmen sunacak, yemekleri usta aşçı Eyüp Kemal Sevinç hazırlayacak.Eyüp Usta klasik tatları farklı metotlarla hazırlayarak yemek tutkunlarının ufkunu genişletiyor. Eyüp Kemal Sevinç yemek yapımının püf noktalarıyla birlikte alternatif tat arayanların da öğreticisi oluyor.

Günaydın Futbol Günaydın Futbol
Spor ProgramıLIG TV2007-12-01saat: 09:00
Usta spiker Öztürk Pekinin kendine has sunumu ve yorumuyla, yepyeni formatıyla, güne futbolla merhaba demek isteyenleri buluşturan program.Günaydın Futbolda futbol dünyasından günün ilk bilgileri her sabah canlı olarak Lig TV stüdyolarında izleyicilere aktarılıyor, gazetelerden başlıklar okunup, medya kritikleri yapılıyor ve canlı bağlantılarla takımlardan son haberler izleyenlere duyuruluyor.

Avrupa Yakası dizisi yeni bölümü Avrupa Yakası dizisi yeni bölümü
Yerli DiziATV2007-11-28saat: 20:00
Victoria Cem'den çocuk yapmayı planlarken, Tanrıverdi'nin liderliğinde ofis ekibi, Burhan'a bir oyun oynar! Senaryoya göre Victoria Burhan'ın ideal bir biyolojik baba olacağını düşünmektedir ama kendisinden bunu rica etmeye çekinmektedir! Burhan bu teklifi havada kapar, ancak oyuna göre bazı sağlık testlerinden geçmesi gerekmektedir. Ne var ki bu testler sırasında Burhan'ın İskandinav asıllı olduğu ortaya çıkar! Burhan artık bir İsveçli gibi yaşamayı felsefe edinmiştir ve Sütçüoğlu rezidansını zor günler beklemektedir

Fedakar Kız Fedakar Kız
Yabancı SinemaCNBC-E2007-11-28saat: 22:00
Güney Koreli usta yönetmen Kim Ki-duk’un imzasını taşıyan “Sama- ria / Samaritan Girl”, amatör olarak fahişelik yapan Jae-Young ile onun “menajerliğini” yapan arkadaşı Yeo-Jin’in başlarından geçenleri anlatıyor. Bir gün iş sırasında dalıp, yaklaşan polisi son anda fark eden Yeo-Jin yüzünden Jae-Young kötü bir kaza geçirir ve sakatlanır. Arkadaşını düşürdüğü durum yüzünden vicdan azabı çeken Yeo-Jin onun görevini devralacak ve aynı adamlarla birlikte olmaya başlayacaktır.

Scooby Doo 2 Scooby Doo 2
Yabancı SinemaSTAR TV2007-11-28saat: 20:00
Scooby-Doo 2: Canavarlar Kaçtı'da, maskeli birinin Pterodactyl Hayaleti, Kara Şövalye Hayaleti, Kaptan Cutler Hayaleti ve 10.000 Volt Hayaleti gibi, Sırlar Şirketi'nin klasikleşmiş düşmanlarını tekrar canlandıran bir makineyle Coolsville'de karmaşa yaratmasıyla, Scooby ve arkadaşlarının yıldızları söner ve hayatlarını yitirirler.

Beşiktaş - O.Marsilya maçı canlı yayın Beşiktaş - O.Marsilya maçı canlı yayın
Canlı YayınSTAR TV2007-11-28saat: 21:45
Beşiktaş - O.Marsilya maçı canlı yayın Beşiktaş Liverpool hezimetini unutturmak ve kendisini taraftarına affettirmek istiyor. İnönü Stadı’ndan canlı yayınlacak, maç önü ve sonrasıyla Beşiktaş’ın son şansı O.Marsilya maçı Sabri Ugan’ın anlatımıyla canlı yayında Star’da…

Hayatım Sinema Hayatım Sinema
YaşamCNN TÜRK2007-11-28saat: 22:00
Muammer Brav ile Hayatım Sinema’yı her Çarşamba saat 22.00’de ekrana getirmeye devam ediyor. 28 Kasım Çarşamba günü Hayatım Sinema, Mahsun Kırmızıgül ve Fadik Sevin Atasoy’u konuk ediyor. Son haftaların en yüksek gişe hasılatı yapan filmi olan Beyaz Melek’in senaryo yazarı, oyuncusu ve yönetmeni Mahsun Kırmızıgül; Muammer Brav’ın ilk konuğu oluyor ve filme dair yapılan eleştirilerden yola çıkarak, Kırmızıgül’ün yönetmenliğini konuşuyor.

Dudaktan Kalbe dizisi yeni bölümü Dudaktan Kalbe dizisi yeni bölümü
Yerli DiziSHOW TV2007-11-28saat: 22:15
Kenan ve Cavidan’ın muhteşem düğünü sürerken, Saib Bey korkunç haberi alır. Kimseye söylemeden apar topar köşke döner. Lamia, Cemil ve Leyla, Rasih’in cesedi başında olayın şokunu yaşamaktadırlar. Saib Bey hemen duruma el koyar. Lamia’dan büyük bir fedakarlık yapmasını ister. Saib Paşa tarafından baskı gören Lamia, Cemil’in suçunu üstlenmek zorunda kalır.

Şoray Uzun Yolda Şoray Uzun Yolda
BelgeselKANAL72007-11-28saat: 19:40
Şoray Uzun Yolda bu hafta Isparta’dan renkli görüntülerle ekrana geliyor. Isparta’da geleneklere göre yapılan bir düğün, cilt bakımıyla başlayan ilginç bir damat tıraşı, kebap işinde ustalaşmış bayan kebapçıyla yapılan lezzetli bir söyleşi, Isparta’da yüzyıllara dayanan bir oba geleneği ve oba halkıyla yapılan ilginç söyleşi ile 680 yıllık asırlık bir çam ağacı ekrana gelecek.
Reklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı