Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Deniz Feneri Deniz Feneri
YaşamKANAL72007-11-28saat: 23:30
Türkiye’nin ilk yardım programı Deniz Feneri, soğuk günlere ve karanlık gecelere ışık tutuyor. Açlık felaketiyle karşı karşıya kalan ülkeler, afetlerle sarsılan ve savaşın kol gezdiği yerler “Yüzyılın İyilik Hareketi” ile yaralarını sarıyor. Parçalanmış hayatların çaresiz fertlerini aydınlığa çıkaran Deniz Feneri, hüzünlü yüzleri, uzanan dost eliyle güldürüyor.

Yüz Numaralı Adam Yüz Numaralı Adam
Türk FilmiSTV2007-11-28saat: 19:45
Yüz Numaralı Adam Ailesinin çalışıp para kazanması için zorladığı, ancak saflığı nedeniyle girdiği işlerde bir türlü tutunamayan ve kısa sürede kovulan Şaban, önemli bir firmanın ürünlerini tanıtmak için halkın içinden birini kullanmayı düşünen reklamcı Oya tarafından trende görülür ve reklam filminde oynaması için ikna edilir.

Hakkını Helal Et dizisi yeni bölümü Hakkını Helal Et dizisi yeni bölümü
Yerli DiziSTV2007-11-28saat: 23:30
Tövbe kapısını araladı, yepyeni bir hayata başladı. Başrollerini Mürşit Bağ ve Necla Nazır’ın paylaştıkları Hakkını Helal Et, ilk bölümüyle seyircinin karşısına çıkıyor. Dizide son işinde yakayı ele veren ve hapishaneye düşen Murat isimli bir hırsızın, tövbe kapısını araladıktan sonra değişen hayatı konu ediliyor. Hakkını Helal Et’in ilk bölüm konusu şöyle: Hayata hep serseri tarafından bakan Murat, hırsızlık, dolandırıcılık ve daha bir sürü kirli işle hayatını sürdürmektedir.

Dünyayı Yönetenler Dünyayı Yönetenler
Talk ShowNTV2007-11-28saat: 22:10
Dünyayı Yönetenler'de İpek Cem'in bu hafta ki konuğu; 'Futbolun Kralı' Brezilyalı efsanevi oyuncu Pele. İpek Cem'le yaptığı özel ropörtajda samimi duygularını dile getiren Pele, bu söyleşide futbol aşkını, uluslararası 'futbol elçiliği' ve Spor Bakanlığı deneyimini, insan sevgisinin yaşamındaki yerini ve Türk futbolunu değerlendirdi.

O O'dan 100'e
YaşamNTV2007-11-28saat: 20:30
Otomobiller Hakkında Merak Ettiğiniz Her Şey Celal Pir ve Saffet Üçüncü’nün birlikte sundukları, otomotiv sektörünün önde gelen isimlerinin konuk olduğu ve otomotiv sektörü, sektörün sorunları, firmalarının geleceğe bakışı ve tüketiciye yönelik umut, beklenti ve yeniliklerini anlatıldığı NTV’nin benzersiz otomobil programı 0->100’nin bu akşam konuğu Honda Genel Müdür Yardımcısı Ümit Karaaslan.

Hababam Sınıfı Dokuz Doğuruyor Hababam Sınıfı Dokuz Doğuruyor
Türk FilmiFOX TV2007-11-28saat: 19:55
Türkiyenin en ünlü ve en yaramaz sınıfı 'Hababam' yeni maceraları ile karşımızda. Bir ağanın oğlu (İ. Salman) Hababam Sınıfına katılınca ortalık şenlenir. Hayatında hiç büyük şehire gelmemiş öğrenci, tüm sınıfın eğlence kaynağıdır. Bu arada sınıfta iki öğrenci birbirlerine aşık olmuştur. Ve bir öğrenci hamile kalınca, tüm sınıf birlik olur. Bu arkadaşlarının okuldan atılmaması için hamileliğini öğretmenlerden ve ailelerinden saklayacaklardır. Ama dokuz ay boyunca, okulda bu arkadaşlarının hamile olduğunu gizlemek çok zor olacaktır.

Suç Dosyası dizisi yeni bölümü Suç Dosyası dizisi yeni bölümü
Yerli DiziFOX TV2007-11-28saat: 22:00
İlk bölümün sonunda okulun önünde trafik kazası geçirip hastaneye kaldırılan musluk tamircisi Osman ameliyata alınır. Kaza sırasında elinde bulunan tamir çantası kriminolojide incelenmektedir… Zeynep’in telefonunun yazılı olduğu kağıt ve eski tarihli bir gazete kupürü dikkatlerini çeker. Ayşe fotoğraftaki çocukların kimliğini araştırmak için haberde adı geçen ilkokula gider.

İki Renk İki Renk
MüzikTRT 12007-11-28saat: 22:50
Müzik… Ve Sadece Kaliteli Müzik... Özcan Deniz’le televizyonlarda yepyeni bir soluk… TRT, kaliteden ödün vermeyen eğlence programlarına bir yenisini daha ekliyor. Yapımcı ve yönetmenliğini İsmail Güngör’ün üstlendiği “İki Renk” adlı programın sunuculuğunu Özcan Deniz üstleniyor. Çarşamba geceleri TRT yine kaliteli müziğin tek adresi olacak…

Avrupa Vizyonu Avrupa Vizyonu
YaşamTRT22007-11-28saat: 18:30
Avrupa Birliği''ne üyelik süreciyle ilgili kamuoyunu bilgilendirmeye yönelik olarak hazırlanan “Avrupa Vizyonu”, üye ya da aday ülkelerin söz konusu süreçteki deneyimlerini aktarmanın yanısıra; Türkiye ile üye ya da aday ülkeler arasındaki farklılıkları ve benzerlikleri ortaya koyarak, uyum sürecinde yapılması gerekenleri tartışmayı amaçlıyor yer alacak.

Aç Gözünü Aç Gözünü
Yabancı SinemaTV82007-11-28saat: 22:00
Yönetmen Alejandro Amenabar’ın izleyicisini çok katmanlı bir öykünün içine sürüklediği, melodram, aşk hikayesi ve psikolojik gerilim türlerini bilim kurguyla harmanladığı müthiş çalışması. Film, büyük bir gişe başarısı yakalayınca Hollywood’un iştahını kabarttı ve ‘Aç Gözlerini ‘, Vanilla Sky’ adıyla ve bu defa başrolde Tom Cruise’la yeniden çekildi.

Sonra Teşekkür Edersin Sonra Teşekkür Edersin
Yabancı SinemaCINE52007-11-28saat: 22:40
Cooperberg ailesi, aile reislerinin ameliyatı ile ilgili haber almak için yerel bir hastanede buluşur. Ancak bekleyiş uzadıkça ailenin ruhsal açıdan bozuk üç çocuğu; başarılı ancak derbeder Edward, aşırı hassas Eli ve çirkin Susan kendi hayatları üzerinde düşünürler. Terapi seanslarını hatırladıklarında hepsi aynı sonuca varır, suçlanması gereken kontrollü anneleridir

Yorum Farkı Yorum Farkı
Talk ShowNTV2007-11-28saat: 20:00
NTV’de iki zıt görüş, iki dolu bakış ve iki farklı yorum. Mehmet Barlas ve Emre Kongar günün meselesine her akşam “Yorum Farkı”nda yüz yüze tartışıyor.

Yeşil Elma Yeşil Elma
Kadın ProgramıSTV2007-11-28saat: 13:00
Keyifli sohbetlerin, lezzetli yemeklerin tek adresi Oktay Usta ile Yeşil Elma bugün de dopdolu içeriğiyle ekrana geliyor.Konuğuyla mutfağa giren Oktay Usta, yine nefis yemekler yapıyor.

Gece Görüşü Gece Görüşü
Haber ProgramıCNN TÜRK2007-11-28saat: 23:30
Günün koşuşturmacasında gözden kaçan haberler Başak Şengül ile Gece Görüşü’nde yeniden gündeme taşınıyor.Ertesi günün gündeminin de belirlendiği Gece Görüşü, “Mercek Altında”, “Bakış Açısı”, “Kısa Mesaj” ve “Netlik Ayarı” bölümleriyle, haberleri genç ve farklı bir göz ve görsellikle ekrana taşımaya devam ediyor.

5N 1K 5N 1K
BelgeselCNN TÜRK2007-11-28saat: 20:00
"Hislerinle düşün, aklınla hisset "Cnn Türk , Cüneyt Özdemir’in ve Soner Yalçın’ın birlikte hazırladıkları 5n 1k’yı; Salı, Çarşamba, Perşembe ve Cuma günleri ekrana getirmeye devam ediyor.

Ajans Ajans
Haber ProgramıCNN TÜRK2007-11-28saat: 13:00
Haber trafiğinin en sıcak olduğu saatlerde, Türkiye ve dünyadan haber merkezine akan haberler Ajansta ekrana geliyor. . Ajans, Başkentten gelen siyasi haberlerin verildiği Ankara Haberleri, yurdun dört bir yanında yaşanan gelişmelerin verildiği Yurt Haberleri, yurt dışından gelen haberlerin verildiği Dış Haberler, Yurttan Sesler, Memleket Hali bölümleriyle ve Söze Gerek Yok görüntüleri ile ekrana geliyor.

İkballe Hayatı Paylaşmak İkballe Hayatı Paylaşmak
Kadın ProgramıKANAL72007-11-28saat: 15:45
Kanal 7 gündüz kuşağına İkbal’le Hayatı Paylaşmak renk katacak.Kanal 7 gündüz kuşağına İkbal’le Hayatı Paylaşmak adını taşıyan programda mutlu olmanın sırları anlatılacak. Hayata pozitif bakanların programında sanatçılar ağırlanacak, şiirler okunacak, mutluluk öyküleri ekrana gelecek.Yeni yayın döneminde İkbal Gürpınar yepyeni bir programla Kanal 7 ekranlarında olacak.

Tadı Damağınızda Kalsın Tadı Damağınızda Kalsın
Kadın ProgramıKANAL72007-11-28saat: 13:30
Kanal 7’de yepyeni bir yemek programı başlıyor; Tadı Damağınızda Kalsın. Programı sevilen sanatçı ve sunucu Esra Özmen sunacak, yemekleri usta aşçı Eyüp Kemal Sevinç hazırlayacak.Eyüp Usta klasik tatları farklı metotlarla hazırlayarak yemek tutkunlarının ufkunu genişletiyor. Eyüp Kemal Sevinç yemek yapımının püf noktalarıyla birlikte alternatif tat arayanların da öğreticisi oluyor.

Nur Ertürkle Her Sabah Nur Ertürkle Her Sabah
Kadın ProgramıKANAL72007-11-28saat: 09:20
Sağlıktan, hukuka, el becerilerinden güzel kalmanın inceliklerine kadar pek çok konuda alanının uzmanı isimler Nur Ertürkle HER SABAHa konuk oluyor. Nur Ertürkle HER SABAH sabah programlarının klasiği olmaya aday.

Kanal 7de Sabah Kanal 7de Sabah
TartışmaKANAL72007-11-28saat: 07:30
Kanal 7, sabah kuşağıyla da objektif ve kaliteli haberlerini daha geniş kitlelere ulaştırmaya devam ediyor... Kanal 7’de haber koşusu sabah başlıyor. Kanal 7de Sabah, bir önceki günün tüm gelişmelerini izleyicilere aktarırken yeni bir güne ve gelişmelere de hazırlıyor.

Esra Ceyhanla Esra Ceyhanla
Kadın ProgramıKANAL D2007-11-28saat: 14:45
Türk televizyon tarihinin en uzun soluklu gündüz kuşağı programı Esra Ceyhan’la yeni yayın dönemine bugün başlıyor. Esra Ceyhan’ın hazırlayıp sunduğu program, yeni sezonda büyük yeniliklerle izleyicisine merhaba diyecek. Ünlü konukların ilk durağı olacak programın en büyük özelliği gündemi yakından takip etmek ve bu dinamiği yayına yansıtmak olacak. Yediden yetmişe herkesin kendini bulduğu “Esra Ceyhan’la” her yıl olduğu gibi bu yılda sosyal olaylara parmak basacak.

Sabahların Sultanı Sabahların Sultanı
Kadın ProgramıKANAL D2007-11-28saat: 10:30
Kanal Dnin, sunuculuğunu Seda Sayanın yaptığı, izlenme rekorları kıran sabah programı Sabahların Sultanı, yaz tatilinin ardından; yepyeni dekoru, zenginleştirilen içeriği ve sımsıcak sohbetleriyle bugün tiryakileriyle yeniden buluşuyor

Var mısın? Yok musun? Var mısın? Yok musun?
YarışmaSHOW TV2007-11-28saat: 17:30
Hiçbir soruya cevap vermeden milyarlar kazanmak ister misiniz?Dünyanın en kolay para kazandıran yarışması Show TV ekranlarında...22 kişi kendi kutularını seçiyor, aralarından 1 kişi yarışmacı oluyor... Ama kimse kutuların içinde ne olduğunu bilmiyor...1 YTL’de olabilir 250 BinYTL’de...En büyük ödül 250 Bin YTL kimin kutusunda?Var Mısın? Yok Musun? Show TV de

Serap Ezgü ile Biz Bize Serap Ezgü ile Biz Bize
Kadın ProgramıSHOW TV2007-11-28saat: 14:45
Serap Ezgü, yeni sezonda da vazgeçilmeziniz olacak... Yine kaybolanların, kaçırılanların aileleri bu programda sesini duyuracak.. Ünlü sanatçılar, birbirinden çarpıcı yaşam öykülerini Serap Ezgü’ye anlatacak Yardıma muhtaç ailelerin yüzünü “Serap Abla”ları güldürecek! “Serap Ezgü İle Biz Bize” yepyeni içeriğiyle hafta içi her gün Show TV’de...

Deryalı Günler Derya Baykal Deryalı Günler Derya Baykal
Canlı YayınSHOW TV2007-11-28saat: 13:00
Türk Kadını, aklın ve becerinin ulaştığı, duygunun yoğunlaştığı yerde, Derya Baykal’la buluşuyor...Vizyona, farklılığa, sanata, tiyatroya, şiire, dekorasyona, güzellik ve sağlığa, boya, örgü, nakış, dikiş ve takıya pencere açan Derya Baykal, yine kadınları hayata bağlayan bir projeye imza atıyor...“Deryalı Günler” Derya Baykal’ın sunumuyla hafta içi her gün 13:00da Show TV ekranlarında.

İnci Ertuğrul Sizin Sesiniz İnci Ertuğrul Sizin Sesiniz
Kadın ProgramıSTAR TV2007-11-28saat: 16:00
Ekrandaki kavgalardan, gerginliklerden uzak, sosyal sorunlara parmak basan ve bu kapsamda yüzlerce kayıp insanı bulan, dargınları barıştıran İnci Ertuğrul aynı çizgisini Star TVde de sürdürecek. Üstüne bir de Mehmet Ali Önelin gündem oluşturan araştırmacı gazeteciliği eklenecek. Tüm televizyonların günlerce peşinden koştuğu Deşifre konuları bu kez canlı yayında İnci Ertuğrul Sizin Sesinizde enine boyuna işlenecek.

Orada Neler Oluyor Orada Neler Oluyor
MagazinSTAR TV2007-11-28saat: 09:20
Magazin dünyasının iki deneyimli ismi ekranın en yeni sabah kuşağı programında bir araya geliyor. Posta Gazetesi Magazin Müdürü Müge Dağıstanlı ve sunucu Elif Güvendik her sabah Star ekranlarında Orada Neler Oluyor diyecek.

Var mısın İddiaya? Var mısın İddiaya?
Spor ProgramıLIG TV2007-11-28saat: 12:30
iddaa severler bu programı seyretmeden iddaa oynamıyor. Mehmet Özkan, Mert Aydın ile İddaa listesinde yer alan bütün ligleri ve takımların son durumunu tartışıyor, Hakan Ünsal ve birbirinden uzman isimlerle 90 dakika boyunca Türkiyeden tüm maçları değerlendirerek İddaada kazanmak için iyi bir fırsat sunuyorHaftanın hergünü yayınlanan programı Duygu Özşentürk ve Minecan Beyazadam sunuyor.

Günaydın Futbol Günaydın Futbol
Spor ProgramıLIG TV2007-11-28saat: 09:00
Usta spiker Öztürk Pekinin kendine has sunumu ve yorumuyla, yepyeni formatıyla, güne futbolla merhaba demek isteyenleri buluşturan program.Günaydın Futbolda futbol dünyasından günün ilk bilgileri her sabah canlı olarak Lig TV stüdyolarında izleyicilere aktarılıyor, gazetelerden başlıklar okunup, medya kritikleri yapılıyor ve canlı bağlantılarla takımlardan son haberler izleyenlere duyuruluyor.

Hayat Akarken Hayat Akarken
BelgeselTRT22007-11-28saat: 13:35
Hayata dair her türlü kesitten yansımalar ile yurtiçi ve yurtdışı büroların bulunduğu bölgelerden izlenimleri, Hayat Akerken’de bulabilirsiniz.Her gün ayrı bir bölgeden muhabirler tarafından hazırlanan program, renkli görüntülerle sunuluyor.
Reklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı