Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Gece Görüşü Gece Görüşü
Haber ProgramıCNN TÜRK2007-11-19saat: 23:30
Günün koşuşturmacasında gözden kaçan haberler Başak Şengül ile Gece Görüşü’nde yeniden gündeme taşınıyor.Ertesi günün gündeminin de belirlendiği Gece Görüşü, “Mercek Altında”, “Bakış Açısı”, “Kısa Mesaj” ve “Netlik Ayarı” bölümleriyle, haberleri genç ve farklı bir göz ve görsellikle ekrana taşımaya devam ediyor.

5N 1K 5N 1K
BelgeselCNN TÜRK2007-11-19saat: 20:00
"Hislerinle düşün, aklınla hisset "Cnn Türk , Cüneyt Özdemir’in ve Soner Yalçın’ın birlikte hazırladıkları 5n 1k’yı; Salı, Çarşamba, Perşembe ve Cuma günleri ekrana getirmeye devam ediyor.

Ajans Ajans
Haber ProgramıCNN TÜRK2007-11-19saat: 13:00
Haber trafiğinin en sıcak olduğu saatlerde, Türkiye ve dünyadan haber merkezine akan haberler Ajansta ekrana geliyor. . Ajans, Başkentten gelen siyasi haberlerin verildiği Ankara Haberleri, yurdun dört bir yanında yaşanan gelişmelerin verildiği Yurt Haberleri, yurt dışından gelen haberlerin verildiği Dış Haberler, Yurttan Sesler, Memleket Hali bölümleriyle ve Söze Gerek Yok görüntüleri ile ekrana geliyor.

Hayat Akarken Hayat Akarken
BelgeselTRT22007-11-19saat: 13:35
Hayata dair her türlü kesitten yansımalar ile yurtiçi ve yurtdışı büroların bulunduğu bölgelerden izlenimleri, Hayat Akerken’de bulabilirsiniz.Her gün ayrı bir bölgeden muhabirler tarafından hazırlanan program, renkli görüntülerle sunuluyor.

Var mısın İddiaya? Var mısın İddiaya?
Spor ProgramıLIG TV2007-11-19saat: 12:30
iddaa severler bu programı seyretmeden iddaa oynamıyor. Mehmet Özkan, Mert Aydın ile İddaa listesinde yer alan bütün ligleri ve takımların son durumunu tartışıyor, Hakan Ünsal ve birbirinden uzman isimlerle 90 dakika boyunca Türkiyeden tüm maçları değerlendirerek İddaada kazanmak için iyi bir fırsat sunuyorHaftanın hergünü yayınlanan programı Duygu Özşentürk ve Minecan Beyazadam sunuyor.

Günaydın Futbol Günaydın Futbol
Spor ProgramıLIG TV2007-11-19saat: 09:00
Usta spiker Öztürk Pekinin kendine has sunumu ve yorumuyla, yepyeni formatıyla, güne futbolla merhaba demek isteyenleri buluşturan program.Günaydın Futbolda futbol dünyasından günün ilk bilgileri her sabah canlı olarak Lig TV stüdyolarında izleyicilere aktarılıyor, gazetelerden başlıklar okunup, medya kritikleri yapılıyor ve canlı bağlantılarla takımlardan son haberler izleyenlere duyuruluyor.

Yorum Farkı Yorum Farkı
Talk ShowNTV2007-11-19saat: 20:00
NTV’de iki zıt görüş, iki dolu bakış ve iki farklı yorum. Mehmet Barlas ve Emre Kongar günün meselesine her akşam “Yorum Farkı”nda yüz yüze tartışıyor.

Gece Gündüz Gece Gündüz
Talk ShowNTV2007-11-19saat: 18:15
Yekta Kopan Tatilde, Ünlüler Gece GündüzdeKültür ve sanatın gündemi GECE - GÜNDÜZde; Yekta Kopan tatile çıkıyor; hafta içi her gün sinema, müzik, edebiyat ve medya dünyasından ünlü isimler programa ev sahipliği yapıyor. Gece Gündüz hafta içi her akşam canlı yayınla saat 18:15de NTVde..

Kirli Para / Two For the Money Kirli Para / Two For the Money
Yabancı SinemaKANAL D2007-11-18saat: 22:00
Brandon hayatı boyunca gerçek bir sporcu olabilme hayallerinin peşinde koşmuş bir çocuktur. Ancak geçirdiği sakatlık nedeniyle Vegas ’ta, sadece karnını doyurabileceği kadar para kazandığı masabaşı bir iş sahibi olmuştur. Günün birinde çalan telefonla, ömrü boyunca teğet geçtiği spor dünyasının içine, farklı bir kapıdan, davet edilir. Walter Abrams için Brandon, yetenekleri çalınmış bir sporcudan öte, gerçek bir dahidir.

Hepsi Bir dizisi yeni bölümü Hepsi Bir dizisi yeni bölümü
Yerli DiziATV2007-11-18saat: 20:00
Cemre, Eren, Gülçin ve Yasemin, sahne performanslarıyla herkesi büyülemiştir. Müzikalin ardından düzenlenen partide gazetecilerin yakın ilgisiyle karşılaşan kızlar, bir yandan başarılarını kutlarken, diğer yandan ilişkilerini yoluna sokmaya çalışırlar. Eren, Barış’ı, Anuşka konusunda net bir şekilde uyarır! Cemre, Sevgi yüzünden Emre’ye çıkışır! Yasemin, Korkut’un uzun zaman sonra kendine gelmesinden dolayı çok mutludur..

Tarafsız Bölge / No Man’s Land Tarafsız Bölge / No Man’s Land
Yabancı SinemaTV82007-11-18saat: 21:00
Aynı siperde kalakalan biri Bosnalı diğeri Sırp iki düşman askerin zaman zaman dramatik, zaman zaman da oldukça komik mücadelelerini anlatan ve bu yönüyle bütün savaşların saçmalığını konu eden çarpıcı ve çok etkileyici bir savaş draması. Film, eski Yugoslavya’nın içinde bulunduğu kaosu simgeleyen, yoğun bir sis sahnesiyle açılır.

Fransız Öpücüğü / French Kiss Fransız Öpücüğü / French Kiss
Yabancı SinemaTRT 12007-11-18saat: 20:00
TRT’de ilgiyle izleyeceğiniz bir romantik komedi... Yönetmenliğini Lawrence Kasdan’ın yaptığı “Fransız Öpücüğü” Meg Ryan, Kevin Kline ve Timothy Hutton’ı buluşturuyor. Kate (Meg Ryan) nişanlısına aşık, kendi çapında mutlu, iyimser ve güzel bir kadındır. Nişanlısı Charlie (Timothy Hutton) ile evlenme ve sonsuza dek mutlu yaşama hayalleri kurmaktadır. Charlie, Paris'e bir iş gezisine gider.

 Salaklar Sofrası Salaklar Sofrası
Yabancı SinemaCINE52007-11-18saat: 20:00
Pierre Brochant şanslı bir adamdır. Güzel bir karısı, güzel bir evi vardır. Pierre ve arkadaşlarının en büyük eğlenceleri çevrelerindeki en salak kişileri keşfedip, onlarla bir akşam yemeği boyunca eğlenmektir. Kendilerini çok akıllı zanneden bu hınzır ve zalim arkadaş topluluğu bu amaçla her çarşamba gününü 'Salaklar Günü' olarak kutlamayı gelenek haline getirmişlerdir.

İstiklal dizisi yeni bölümü İstiklal dizisi yeni bölümü
Yerli DiziKANAL72007-11-18saat: 19:40
“Söz konusu vatansa gerisi teferruattır” bilinciyle ölümü düğün bayram sayan, yokluklar içinde var olma savaşı veren bir halkın hikayesi; “İSTİKLAL” İki yıl süren hazırlık ve çekim aşamalarından sonra büyük bir prodüksiyonla Kanal 7’de. 1878 -1923 yıllarının yani Türk tarihinin en acılı ve aynı zamanda en destansı döneminin anlatıldığı “İSTİKLAL”in her bölümü müstakil filmlerden oluşuyor.

Buzda Dans yarışması Buzda Dans yarışması
YarışmaSHOW TV2007-11-18saat: 20:00
Sadece bu hafta pazar günü ekrana gelecek olan Buzda Dans Cumartesi geceleri ekrana gelmeye devam edecek. Behzat Uygur ve Gamze Özçelik’in sunduğu Buzda Dans ‘a ve büyük ödüle veda edecek isim gecenin sonunda, final bölümünde belli olacak.. Buzda Dans 18 Kasım Pazar saat 20.00 de Show TV’de.

Senden Başka dizisi yeni bölümü Senden Başka dizisi yeni bölümü
Yerli DiziATV2007-11-18saat: 22:10
Yemekte her şeye şahit olan Elif, bebeğin Berk’ten olduğu şüphesiyle mücadele etmeye başlamıştır.. Bu durumda Orhan temize çıkacak ve Elif’in onu affetme ihtimali doğacaktır.. Rüya bu ihtimali her düşündüğünde kahrolmaktadır.. Ama Elif hala Orhan’a karşı çok öfkelidir.. İş konusunda sürekli onu sıkıştırmaktadır..

Popstar Alaturka yarışması Popstar Alaturka yarışması
YarışmaSTAR TV2007-11-18saat: 20:00
Arabeskin Kralı Orhan Gencebay, Türk televizyonlarının en sivri dillisi Armağan Çağlayan, fantazi müziğin büyük ismi Ebru Gündeş ve Türk sanat müziğinin divası Bülent Ersoy'dan oluşan dev jüri kadrosu, Osmantan Erkır ve Ayşe Egesoy’un sunumuyla Popstar Alaturka Pazar geceleri fırtına gibi esmeye devam ediyor.

FutbolMania FutbolMania
Spor ProgramıCNN TÜRK2007-11-18saat: 21:00
Futbol sohbetinin en güzeli, futboldan anlayanların ortak diliyle FutbolMania dabuluşuyor...

Rambo 2 Rambo 2
Yabancı SinemaFOX TV2007-11-18saat: 22:00
Özel operasyonlar konusunda uzman olan Vietnam gazisi John Rambo manevi babası Albay Trautman tarafından hapisten çıkarılmış ve tekrar orduya katılarak özel bir görev için Vietnam'a gönderilmiştir. Görevi,askeri haber alma tarafından esir tutuldukları belirlenen Amerikan askerlerinin izini bulmaktır.Yapılan plana göre Rambo, düşmanla sıcak temasa girmeden sadece fotoğraf çekip bölgeden ayrılacaktır

% 100 Futbol % 100 Futbol
Spor ProgramıNTV2007-11-18saat: 22:10
Rıdvan Dilmen ve Güntekin Onay “%100 FUTBOL” Rıdvan Dilmen ve Güntekin Onay ile her maçın ardından sadece futbol...

Arka Sıradakiler dizisi yeni bölümü Arka Sıradakiler dizisi yeni bölümü
Yerli DiziFOX TV2007-11-18saat: 19:55
Uyuşturucu satıcısı Yalçın amacına ulaşıp bir öğrenciyi daha tuzağına düşürür. Kaan, alt sınıflardan başarılı bir çocukken; arkadaşlarının zorlamasıyla Yalçın’ın verdiği hapı içer ve hayatını kaybeder. Kaan’ın ölümüyle Büyük Zafer Lisesi’ne yas hakimdir. Oktay ve arkadaşları Kaan’ın intikamını almak için Yalçın’ın karşısına çıkacakken Kemal önce davranır. Polisle işbirliği yapıp Yalçın’ın yakalanmasını sağlar.

Stadyum Stadyum
Spor ProgramıTRT 12007-11-18saat: 22:10
“Stadyum”, Pazar günlerinin en çok izlenen programı olmaya devam ediyor. Süperlig’de mücadele eden 4 büyük takımın karşılaşmaları ile maç önü-maç sonu röportajlara ve maçların perde arkası olaylarına yer veren program, Cumartesi günleri de “Stadyum Özel” adıyla Cuma ve Cumartesi oynanan maçların özet ve yorumlarıyla daha kısa süreli olarak ekrana gelecek.

Haydi Gel Bizimle Ol Haydi Gel Bizimle Ol
Talk ShowNTV2007-11-18saat: 20:00
En İyi Bölümleriyle Ekranda Görüşleri, bakış açıları, kuşakları farklı dört kadın; haberci Çiğdem Anad, sinema oyuncusu Müjde Ar, yazar Pınar Kür ve model Aysun Kayacı’nın aynı stüdyoda buluştuğu “Haydi Gel Bizimle Ol”da bu akşam geçmiş programlardan derlenen “En iyi” bölümler ekrana gelecek.

Ve Gool Ve Gool
Spor ProgramıTV82007-11-18saat: 23:00
Futbol severler ekran başına tv8 Spor Servisi Müdürü Göktuğ Sevinçli’nin yönetimindeki “Ve Gool” bundan böyle her Pazar tv8 ekranlarında... Seviyeli sohbet.. Çarpıcı yorumlar.. Sürpriz konuklar.. Olay yapan açıklamalar. Usta televizyoncu Göktuğ Sevinçli ile “Ve Gool” futbolun gündemini belirliyor.

El Yapımı El Yapımı
BelgeselTRT22007-11-18saat: 23:45
Yıllara direnerek günümüze kadar ulaşan, bize kim olduğumuzu ve nereden gelip nereye gittiğimizi anlatan el sanatlarımız tanıtılıyor El Yapımı programında...El sanatlarımızın tarihçeleri, yapım aşamaları izleyiciye sunulurken; yok olmamaları için neler yapılması gerektiği de sorgulanıyor. Programı izlerken; ne kadar zengin bir kültüre sahip olduğumuzu bir kez daha hatırlayacaksınız.

Ölümcül Fırtına Ölümcül Fırtına
Yabancı SinemaCINE52007-11-18saat: 23:50
Büyük ve ölümcül siber terörle karşı karşıya kalan bir adam, kendini içinde bulduğu dünyayı imha planı ve planı durduracak kodu çözmek için kalan sayılı saatler.

Ölüme 7 Gün Ölüme 7 Gün
Yabancı SinemaCINE52007-11-18saat: 21:35
Evli olan Amanda Plummer ve Sean Pertwee yeni kır evlerine taşındıktansonra bir dizi garip olayla karşılaşır. Plummer, kendi ölümü hakkındagizemli uyarılar almaya başlar, kısa süre sonra bu uyarılar ile kendigeçmişi ve çocuğunun ölümü arasında bağlantı kurar. Plummer ve Pertwee, Plummer ölmeden önce garip olayların gizemini çözmek zorundadırlar.

Sırlar Dünyası Sırlar Dünyası
Yerli DiziSTV2007-11-18saat: 19:45
Reha Yeprem’in sunduğu ve artık bir ekran klasiği haline gelen Sırlar Dünyası, yeni sezonda yepyeni bölümler ve birbirinden çarpıcı hikâyelerle hayatın görünmeyen yüzünü aydınlatmaya devam ediyor. İçimizden insanların yaşadığı sıra dışı olayları konu alan ve kendi türünün ilk örneği olan yapım, yayınlandığı yıldan bu yana başarı basamaklarını hızla tırmanarak en çok izlenen programlar listesindeki yerini her geçen gün daha da sağlamlaştırdı.

Ölümsüz Kahramanlar Ölümsüz Kahramanlar
Yerli DiziSTV2007-11-18saat: 21:25
Ölümsüz Kahramanlar, Uğur Işılak’a emanet... Ekranların beğenilerek izlenen programı Ölümsüz Kahramanlar’ı bu haftadan itibaren Uğur Işılak sunuyor. Programda vatan için gözlerini kırpmadan canlarını ortaya koyan iki şehidimizin hikâyesi ekrana taşınıyor. İlk kısımda Samsun’lu Hüseyin Var’ın hikayesi anlatılıyor.

Kurtlar Vadisi Pusu dizisi yeni bölümü Kurtlar Vadisi Pusu dizisi yeni bölümü
Yerli DiziSHOW TV2007-11-15saat: 21:15
Polat’ın ekibi kan kaybediyor! Kurtlar Vadisi Pusu, geçen hafta Polat Alemdar’ın ofisine düzenlenen baskınla final yapmış, heyecan doruğa çıkmıştı. Bu akşamki bölümde, Polat ve ekibinin hayatta kalma mücadelesi ekrana gelecek. Kurtlar Vadisi Pusu’nun bu akşamki bölümünün konusu şöyle: Polat Alemdar’ın mekanına düzenlenen baskın, ortalığı savaş alanına çevirmiştir.
Reklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı