Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Kavak Yelleri Dizisi yeni bölümü Kavak Yelleri Dizisi yeni bölümü
Yerli DiziKANAL D2007-11-15saat: 20:00
Aslı, üniversiteyi bırakma kararı alıyor. Deniz ve Efe de onun bu kararından vazgeçirmeye çalışıyor. Bebeğin babasıyla ilgili gerçeği öğrenen Mine, bu sırrı Deniz’e olan aşkına karşılık bulabileceği en doğru şekilde kullanabilmek için harekete geçerken, Sevgi; Gönül ve Metin’in nişanlanmalarına onay vermeyeceğini net bir şekilde söyler. Ve hatta daha da ileri gider ve herkesin içinde Gönül’den ailesi ile sevdiği adam arasında bir tercih yapmasını ister.

Nası Yani? Nasıl Yani yeni bölümü Nası Yani? Nasıl Yani yeni bölümü
Talk ShowCNN TÜRK2007-11-15saat: 20:30
Kara kutusuyla, iki katlısıyla, uçuş mili puanıyla, ekonomi sınıfıyla, business bölümüyle, karizmatik sesli pilotuyla, hiçbir zaman göremediğimiz otomatik pilotuyla, güler yüzlü hostesiyle, korsanıyla bambaşka bir dünya; uçuş dünyası!… Beyazıt Öztürk ve Güven Kıraç, bu türbülanslı konuyu konuşmak üzere, konularında deneyimli, bilgili ve renkli konuklarını ağırlayacak ve “Nası Yani?” diyecekler!

Haydi Gel Bizimle Ol Haydi Gel Bizimle Ol
Talk ShowNTV2007-11-15saat: 20:30
Uğur Dündar ve Emre Altuğ Dört Kadının Karşında.... Görüşleri, bakış açıları, kuşakları farklı dört kadın; haberci Çiğdem Anad, sinema oyuncusu Müjde Ar, yazar Pınar Kür ve model Aysun Kayacı’nın aynı stüdyoda buluştuğu “Haydi Gel Bizimle Ol”da bu haftanın konukları usta haberci ve araştırmacı Uğur Dündar ve Emre Altuğ.

Koruyucu Koruyucu
Yabancı SinemaATV2007-11-15saat: 21:50
Kham filler ile birlikte büyümüştür. Filler görkemli yaratıklardır. Barış içindedirler, ama savaşa da hazırlardır. Bir festival esnasında şeytani bir Asyalı çete, yetişkin bir fille birlikte yavru bir fili kaçırır. Onları Avustralya'da Sidney'e götürür. Kham da fillerin peşinden Avustralya'ya, hiç bilmediği bu yabancı ülkeye gider ve herşeye rağmen filleri kurtarmaya çalışır. Elinde olan tek Muay That adlı dövüş stilindeki yeteneği ve ona yardım eden Tayland kökenli gözden düşmüş bir polistir. Ancak başarması gereken şey imkansızdır...

Banka:Kelebek Etkisi Banka:Kelebek Etkisi
Yabancı SinemaCNBC-E2007-11-15saat: 22:00
Bankacılık sektöründe geçen bir gerilim macera filmi olan “The Bank”, sayılarla ve parayla arası iyi olan bir grup uzmanın bir araya gelerek kurduğu bir şirket etrafında yaşananları gözler önüne seriyor. Bir bankanın iç işleyişini iyi bilen ve özel sektör bankaları için çalışan Jim Doyle’un kurucularından biri olduğu BTSE adlı şirketin çalışmalarını anlatan film, bankacılık sektörünün karanlık yüzüne odaklanıyor. Ve birçoklarına göre sıkıcı bir konu olan bankacılığı sürükleyici bir şekilde işliyor.

Anadolu Yıldızı Anadolu Yıldızı
YarışmaKANAL72007-11-15saat: 19:40
Güzel oyuncu Ayşen Gürler ve 2003 Best Model yarışmasında ‘Best Smile’ seçilen Şehnaz Özkaya’nın sunduğu türkü yarışması Anadolu Yıldızı’nda yetenekli sesler Anadolu’nun yeni yıldızı olmak için yarışıyor. Türk halk müziğinin dört büyük duayeni; Nuri Sesigüzel, Hülya Süer, Selahattin Alpay ve Nuray Hafiftaş ile televizyon dünyasının deneyimli ismi Ali Çınar'dan oluşan büyük jüri karşısında ter döken finalistler Anadolu’nun yıldızı olmak için mücadele ediyor.

Annem dizisi özel bölümü Annem dizisi özel bölümü
Yerli DiziKANAL D2007-11-15saat: 22:00
“Annem” özel bölümüyle ekrana geliyor. 8. ve 9. bölümlerinin en çarpıcı kısımlarından oluşan özel bölümüyle ekrana geliyor. Musa’nın Zeynep’e gönderdiği sürpriz mektup, her ne kadar fark ettirmemeye çalışsa da Zeynep’i derinden etkilemiştir. Hiçbir işte dikiş tutturamayan Mehmet, sonunda çareyi Musa Bayri’yi aramakta bulur. Musa için artık hayatındaki tek önemli şey kızıdır.

Not Defteri / The Notebook Not Defteri / The Notebook
Yabancı SinemaTV82007-11-15saat: 23:15
Yeşilçam filmlerini aratmayacak kadar büyük bir aşk hikayesini anlatan ve seyircisini bol bol ağlatmayı vaadeden bir yapım. İzleyenlere ‘bütün güzel aşklar eskiden yaşanıyormuş’ fikri veren Not Defteri, iki genç oyuncusuna MTV’nin “En İyi Öpüşme” ödülünü kazandırmıştı.

Pembe Panterin Oğlu Pembe Panterin Oğlu
Yabancı SinemaTRT 12007-11-15saat: 23:00
Komedi türünün tanınmış Amerikalı yönetmeni Blake Edwards Pembe Panter serilerinin vazgeçilmez kahramanı Müfettiş Clouseau’nun oğlunu ortaya çıkardığı filmi “Pembe Panter’in Oğlu” ile meraklılarına farklı bir versiyon sunuyor. Pembe Panter serilerinin baş aktörü Peter Sellers’ın ölümünden sonra yerini dolduracak birini bulama çalışan yapımcılar bu filmin başrolü için “Life Is Beautiful- Hayat Güzeldir” filmiyle dikkatlerimizi çeken İtalyan oyuncu Roberto Benigni’de karar kılmışlar.

Seksi Hayvan Seksi Hayvan
Yabancı SinemaCINE52007-11-15saat: 21:40
Mafyaya bir kez bulaşınca öyle kolay kolay kaçılamadığını, türlü filmlerden gayet iyi biliyoruz. Sexy Beast, sinemadaki bu tip hikâyelerin arasına en keskin, en şaşırtıcı örneklerden biri olarak ekleniyor. Jonathan Glazer'ın yönettiği bu stilize filmde Ray Winstone, mafya âleminden emekli olduğunu sanarak İspanya'da keyif çatan bir suçlu rolünde

Deşifre Deşifre
Haber ProgramıSTAR TV2007-11-15saat: 23:55
Türkiye terörle mücadele kapsamında günlerdir, Amerika’dan gelecek istihbaratı bekliyor.Ancak Genel Kurmay Başkanı Yaşar Büyükanıt Amerika’dan herhangi bir istihbaratın gelmediğini açıkladı.Ve işte tam da bu günlerde kamuoyu önemli bir soruya yeniden yanıt aramaya başladı..?Aselsan’ da çalışan üç başarılı mühendis ard arda neden ölüme gitmişti.Üç başarılı mühendis Türk Savunma Sanayi’ ini dışa bağımlılıktan kurtaracak hangi gizli projeler üzerinde çalışıyordu.

Tek Türkiye Tek Türkiye
Yerli DiziSTV2007-11-15saat: 19:50
Bombalı saldırıda yaralanan Tarık’ı zor saatler bekliyor. Okuldaki bomba patlamış, Zeynep tehlikeyi ufak sıyrıklarla atlatmıştır. Ancak sırtına saplanan demir parçasıyla ağır yaralanan Tarık için aynı durum söz konusu değildir. Sağlık ocağına taşındığında bilincini henüz kaybetmemiş olan Tarık, Dila’ya bazı direktifler vererek ondan kendisini ameliyat etmesini ister.

Tatlı Bela Fadime dizisi yeni bölümü Tatlı Bela Fadime dizisi yeni bölümü
Yerli DiziSTAR TV2007-11-15saat: 20:00
Fadime düğünde çıkardığı olaydan sonra nezarethanededir. Fakat silahın balistik raporu geldiğinde herkes çok şaşırır.S ilah kuru sıkıdır. Fadime yine laz hakimin karşısında mahkemeye çıkar. Yanında Temel’in gönderdiği 3 avukat vardır. Vedat, Levent ve Yasemin de gelmiştir.Levent şikayetçi olmayınca Yasemin çıldırır

Senin Uğruna Dizisi  yeni dizi ilk bölümü Senin Uğruna Dizisi yeni dizi ilk bölümü
Yerli DiziFOX TV2007-11-15saat: 21:30
7 ay önce eşini ve bebeğini doğum sırasında kaybetmiş olan Kemal’e bir darbe de, uzun zamandır haber alamadığı kardeşi Dursun Ali’den gelir. Bir avukatın gönderdiği ihbarnamede, Dursun Ali’nin 500 bin YTL borcu olduğu ve ödenmediği takdirde haciz işleminin başlayacağı bildirilmektedir. Kemal, hem avukatla konuşmak, hem de kardeşini bulmak için İstanbul’a gider.

Bez Bebek dizisi yeni bölümü Bez Bebek dizisi yeni bölümü
Yerli DiziFOX TV2007-11-15saat: 19:45
Yağmur’un doğum günü, Özge’nin uzun zamandır görmediği babasına olan özlemini iyice arttırır. Çocuklar ise ilk defa bu yalnız kız için üzülüp, ona destek olmaya çalışırlar. Oyuncaklar ülkesini temizleme cezası alan Şoker, Kulina’dan intikam alabilmek için onu, müdürün bir seri katil olduğuna inandırmaya çalışır. Yağmur’un hediyesi için beraber uğraşan Volkan ve Nana’nın yakınlaşması ise Merve’nin ve Hakan’ın tepkisini alır.

Düşlerle Gelen Düşlerle Gelen
BelgeselTRT22007-11-15saat: 22:10
Başta klasik Türk –İslam sanatları olmak üzere İstanbul’da faaliyet gösteren sanat kollarını tanıtmayı hedefleyen program

Merhaba Yenigün Merhaba Yenigün
TartışmaSTV2007-11-14saat: 07:00
Türkiyenin ilgiyle seyrettiği Merhaba Yenigün, hafta içi her sabah yayımlanmaya devam ediyor.Gündem Merhaba Yenigün ile erken konuşulmaya başlanıyor.Programda gündemde yer alan önemli olaylardan derlenen haberler, gazete manşetleri, gazetelerin birinci sayfalarından önemli başlıklar, spor gündemi, para piyasaları ve büyük beğeni ile takip edilen Bir Yudum Hikaye köşeleri yer alıyor. Merhaba Yenigün, sabah sabah seyredenleri habere doyuruyor

Yeşil Elma Yeşil Elma
Kadın ProgramıSTV2007-11-14saat: 13:00
Keyifli sohbetlerin, lezzetli yemeklerin tek adresi Oktay Usta ile Yeşil Elma bugün de dopdolu içeriğiyle ekrana geliyor.Konuğuyla mutfağa giren Oktay Usta, yine nefis yemekler yapıyor.

Gece Görüşü Gece Görüşü
Haber ProgramıCNN TÜRK2007-11-14saat: 23:30
Günün koşuşturmacasında gözden kaçan haberler Başak Şengül ile Gece Görüşü’nde yeniden gündeme taşınıyor.Ertesi günün gündeminin de belirlendiği Gece Görüşü, “Mercek Altında”, “Bakış Açısı”, “Kısa Mesaj” ve “Netlik Ayarı” bölümleriyle, haberleri genç ve farklı bir göz ve görsellikle ekrana taşımaya devam ediyor.

Ajans Ajans
Haber ProgramıCNN TÜRK2007-11-14saat: 13:00
Haber trafiğinin en sıcak olduğu saatlerde, Türkiye ve dünyadan haber merkezine akan haberler Ajansta ekrana geliyor. . Ajans, Başkentten gelen siyasi haberlerin verildiği Ankara Haberleri, yurdun dört bir yanında yaşanan gelişmelerin verildiği Yurt Haberleri, yurt dışından gelen haberlerin verildiği Dış Haberler, Yurttan Sesler, Memleket Hali bölümleriyle ve Söze Gerek Yok görüntüleri ile ekrana geliyor.

İkballe Hayatı Paylaşmak İkballe Hayatı Paylaşmak
Kadın ProgramıKANAL72007-11-14saat: 15:45
Kanal 7 gündüz kuşağına İkbal’le Hayatı Paylaşmak renk katacak.Kanal 7 gündüz kuşağına İkbal’le Hayatı Paylaşmak adını taşıyan programda mutlu olmanın sırları anlatılacak. Hayata pozitif bakanların programında sanatçılar ağırlanacak, şiirler okunacak, mutluluk öyküleri ekrana gelecek.Yeni yayın döneminde İkbal Gürpınar yepyeni bir programla Kanal 7 ekranlarında olacak.

Nur Ertürkle Her Sabah Nur Ertürkle Her Sabah
Kadın ProgramıKANAL72007-11-14saat: 09:20
Sağlıktan, hukuka, el becerilerinden güzel kalmanın inceliklerine kadar pek çok konuda alanının uzmanı isimler Nur Ertürkle HER SABAHa konuk oluyor. Nur Ertürkle HER SABAH sabah programlarının klasiği olmaya aday.

Avrupa Yakası Tekrar Bölümü Avrupa Yakası Tekrar Bölümü
Yerli DiziATV2007-11-14saat: 16:40
Avrupa Yakası tekrar bölümleriyle Atv ekranlarında... Atvnin çok sevilen dizisi, Çarşamba ekranının zirvesinden inmeyen, Türkiyeyi kahkaya boğanAVRUPA YAKASI , ait olmak istediği havalı Nişantaşı hayatı, çalıştığı moda dergisi, tam bir beyaz Türk olan aşık olduğu erkek ve bu dünyanın tam zıttı hayat görüşüne sahip ailesi arasında kalmış genç bir kadını konu alıyor...

Sabahların Sultanı Sabahların Sultanı
Kadın ProgramıKANAL D2007-11-14saat: 10:30
Kanal Dnin, sunuculuğunu Seda Sayanın yaptığı, izlenme rekorları kıran sabah programı Sabahların Sultanı, yaz tatilinin ardından; yepyeni dekoru, zenginleştirilen içeriği ve sımsıcak sohbetleriyle bugün tiryakileriyle yeniden buluşuyor

Esra Ceyhanla Esra Ceyhanla
Kadın ProgramıKANAL D2007-11-14saat: 14:45
Türk televizyon tarihinin en uzun soluklu gündüz kuşağı programı Esra Ceyhan’la yeni yayın dönemine bugün başlıyor. Esra Ceyhan’ın hazırlayıp sunduğu program, yeni sezonda büyük yeniliklerle izleyicisine merhaba diyecek. Ünlü konukların ilk durağı olacak programın en büyük özelliği gündemi yakından takip etmek ve bu dinamiği yayına yansıtmak olacak. Yediden yetmişe herkesin kendini bulduğu “Esra Ceyhan’la” her yıl olduğu gibi bu yılda sosyal olaylara parmak basacak.

Var mısın? Yok musun? Var mısın? Yok musun?
YarışmaSHOW TV2007-11-14saat: 17:30
Hiçbir soruya cevap vermeden milyarlar kazanmak ister misiniz?Dünyanın en kolay para kazandıran yarışması Show TV ekranlarında...22 kişi kendi kutularını seçiyor, aralarından 1 kişi yarışmacı oluyor... Ama kimse kutuların içinde ne olduğunu bilmiyor...1 YTL’de olabilir 250 BinYTL’de...En büyük ödül 250 Bin YTL kimin kutusunda?Var Mısın? Yok Musun? Show TV de

Serap Ezgü ile Biz Bize Serap Ezgü ile Biz Bize
Kadın ProgramıSHOW TV2007-11-14saat: 14:45
Serap Ezgü, yeni sezonda da vazgeçilmeziniz olacak... Yine kaybolanların, kaçırılanların aileleri bu programda sesini duyuracak.. Ünlü sanatçılar, birbirinden çarpıcı yaşam öykülerini Serap Ezgü’ye anlatacak Yardıma muhtaç ailelerin yüzünü “Serap Abla”ları güldürecek! “Serap Ezgü İle Biz Bize” yepyeni içeriğiyle hafta içi her gün Show TV’de...

Deryalı Günler Derya Baykal Deryalı Günler Derya Baykal
Canlı YayınSHOW TV2007-11-14saat: 13:00
Türk Kadını, aklın ve becerinin ulaştığı, duygunun yoğunlaştığı yerde, Derya Baykal’la buluşuyor...Vizyona, farklılığa, sanata, tiyatroya, şiire, dekorasyona, güzellik ve sağlığa, boya, örgü, nakış, dikiş ve takıya pencere açan Derya Baykal, yine kadınları hayata bağlayan bir projeye imza atıyor...“Deryalı Günler” Derya Baykal’ın sunumuyla hafta içi her gün 13:00da Show TV ekranlarında.

İnci Ertuğrul Sizin Sesiniz İnci Ertuğrul Sizin Sesiniz
Kadın ProgramıSTAR TV2007-11-14saat: 16:00
Ekrandaki kavgalardan, gerginliklerden uzak, sosyal sorunlara parmak basan ve bu kapsamda yüzlerce kayıp insanı bulan, dargınları barıştıran İnci Ertuğrul aynı çizgisini Star TVde de sürdürecek. Üstüne bir de Mehmet Ali Önelin gündem oluşturan araştırmacı gazeteciliği eklenecek. Tüm televizyonların günlerce peşinden koştuğu Deşifre konuları bu kez canlı yayında İnci Ertuğrul Sizin Sesinizde enine boyuna işlenecek.

Orada Neler Oluyor Orada Neler Oluyor
MagazinSTAR TV2007-11-14saat: 09:20
Magazin dünyasının iki deneyimli ismi ekranın en yeni sabah kuşağı programında bir araya geliyor. Posta Gazetesi Magazin Müdürü Müge Dağıstanlı ve sunucu Elif Güvendik her sabah Star ekranlarında Orada Neler Oluyor diyecek.
Reklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı