Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Orada Neler Oluyor Orada Neler Oluyor
MagazinSTAR TV2007-11-12saat: 09:20
Magazin dünyasının iki deneyimli ismi ekranın en yeni sabah kuşağı programında bir araya geliyor. Posta Gazetesi Magazin Müdürü Müge Dağıstanlı ve sunucu Elif Güvendik her sabah Star ekranlarında Orada Neler Oluyor diyecek.

Var mısın? Yok musun? Var mısın? Yok musun?
YarışmaSHOW TV2007-11-12saat: 17:30
Hiçbir soruya cevap vermeden milyarlar kazanmak ister misiniz?Dünyanın en kolay para kazandıran yarışması Show TV ekranlarında...22 kişi kendi kutularını seçiyor, aralarından 1 kişi yarışmacı oluyor... Ama kimse kutuların içinde ne olduğunu bilmiyor...1 YTL’de olabilir 250 BinYTL’de...En büyük ödül 250 Bin YTL kimin kutusunda?Var Mısın? Yok Musun? Show TV de

Serap Ezgü ile Biz Bize Serap Ezgü ile Biz Bize
Kadın ProgramıSHOW TV2007-11-12saat: 14:45
Serap Ezgü, yeni sezonda da vazgeçilmeziniz olacak... Yine kaybolanların, kaçırılanların aileleri bu programda sesini duyuracak.. Ünlü sanatçılar, birbirinden çarpıcı yaşam öykülerini Serap Ezgü’ye anlatacak Yardıma muhtaç ailelerin yüzünü “Serap Abla”ları güldürecek! “Serap Ezgü İle Biz Bize” yepyeni içeriğiyle hafta içi her gün Show TV’de...

Deryalı Günler Derya Baykal Deryalı Günler Derya Baykal
Canlı YayınSHOW TV2007-11-12saat: 13:00
Türk Kadını, aklın ve becerinin ulaştığı, duygunun yoğunlaştığı yerde, Derya Baykal’la buluşuyor...Vizyona, farklılığa, sanata, tiyatroya, şiire, dekorasyona, güzellik ve sağlığa, boya, örgü, nakış, dikiş ve takıya pencere açan Derya Baykal, yine kadınları hayata bağlayan bir projeye imza atıyor...“Deryalı Günler” Derya Baykal’ın sunumuyla hafta içi her gün 13:00da Show TV ekranlarında.

Esra Ceyhanla Esra Ceyhanla
Kadın ProgramıKANAL D2007-11-12saat: 14:45
Türk televizyon tarihinin en uzun soluklu gündüz kuşağı programı Esra Ceyhan’la yeni yayın dönemine bugün başlıyor. Esra Ceyhan’ın hazırlayıp sunduğu program, yeni sezonda büyük yeniliklerle izleyicisine merhaba diyecek. Ünlü konukların ilk durağı olacak programın en büyük özelliği gündemi yakından takip etmek ve bu dinamiği yayına yansıtmak olacak. Yediden yetmişe herkesin kendini bulduğu “Esra Ceyhan’la” her yıl olduğu gibi bu yılda sosyal olaylara parmak basacak.

Sabahların Sultanı Sabahların Sultanı
Kadın ProgramıKANAL D2007-11-12saat: 10:30
Kanal Dnin, sunuculuğunu Seda Sayanın yaptığı, izlenme rekorları kıran sabah programı Sabahların Sultanı, yaz tatilinin ardından; yepyeni dekoru, zenginleştirilen içeriği ve sımsıcak sohbetleriyle bugün tiryakileriyle yeniden buluşuyor

Avrupa Yakası Tekrar Bölümü Avrupa Yakası Tekrar Bölümü
Yerli DiziATV2007-11-12saat: 16:40
Avrupa Yakası tekrar bölümleriyle Atv ekranlarında... Atvnin çok sevilen dizisi, Çarşamba ekranının zirvesinden inmeyen, Türkiyeyi kahkaya boğanAVRUPA YAKASI , ait olmak istediği havalı Nişantaşı hayatı, çalıştığı moda dergisi, tam bir beyaz Türk olan aşık olduğu erkek ve bu dünyanın tam zıttı hayat görüşüne sahip ailesi arasında kalmış genç bir kadını konu alıyor...

Nur Ertürkle Her Sabah Nur Ertürkle Her Sabah
Kadın ProgramıKANAL72007-11-12saat: 09:20
Sağlıktan, hukuka, el becerilerinden güzel kalmanın inceliklerine kadar pek çok konuda alanının uzmanı isimler Nur Ertürkle HER SABAHa konuk oluyor. Nur Ertürkle HER SABAH sabah programlarının klasiği olmaya aday.

İkballe Hayatı Paylaşmak İkballe Hayatı Paylaşmak
Kadın ProgramıKANAL72007-11-12saat: 15:45
Kanal 7 gündüz kuşağına İkbal’le Hayatı Paylaşmak renk katacak.Kanal 7 gündüz kuşağına İkbal’le Hayatı Paylaşmak adını taşıyan programda mutlu olmanın sırları anlatılacak. Hayata pozitif bakanların programında sanatçılar ağırlanacak, şiirler okunacak, mutluluk öyküleri ekrana gelecek.Yeni yayın döneminde İkbal Gürpınar yepyeni bir programla Kanal 7 ekranlarında olacak.

Tadı Damağınızda Kalsın Tadı Damağınızda Kalsın
Kadın ProgramıKANAL72007-11-12saat: 13:30
Kanal 7’de yepyeni bir yemek programı başlıyor; Tadı Damağınızda Kalsın. Programı sevilen sanatçı ve sunucu Esra Özmen sunacak, yemekleri usta aşçı Eyüp Kemal Sevinç hazırlayacak.Eyüp Usta klasik tatları farklı metotlarla hazırlayarak yemek tutkunlarının ufkunu genişletiyor. Eyüp Kemal Sevinç yemek yapımının püf noktalarıyla birlikte alternatif tat arayanların da öğreticisi oluyor.

Kanal 7de Sabah Kanal 7de Sabah
TartışmaKANAL72007-11-12saat: 07:30
Kanal 7, sabah kuşağıyla da objektif ve kaliteli haberlerini daha geniş kitlelere ulaştırmaya devam ediyor... Kanal 7’de haber koşusu sabah başlıyor. Kanal 7de Sabah, bir önceki günün tüm gelişmelerini izleyicilere aktarırken yeni bir güne ve gelişmelere de hazırlıyor.

Gece Görüşü Gece Görüşü
Haber ProgramıCNN TÜRK2007-11-12saat: 23:30
Günün koşuşturmacasında gözden kaçan haberler Başak Şengül ile Gece Görüşü’nde yeniden gündeme taşınıyor.Ertesi günün gündeminin de belirlendiği Gece Görüşü, “Mercek Altında”, “Bakış Açısı”, “Kısa Mesaj” ve “Netlik Ayarı” bölümleriyle, haberleri genç ve farklı bir göz ve görsellikle ekrana taşımaya devam ediyor.

Ajans Ajans
Haber ProgramıCNN TÜRK2007-11-12saat: 13:00
Haber trafiğinin en sıcak olduğu saatlerde, Türkiye ve dünyadan haber merkezine akan haberler Ajansta ekrana geliyor. . Ajans, Başkentten gelen siyasi haberlerin verildiği Ankara Haberleri, yurdun dört bir yanında yaşanan gelişmelerin verildiği Yurt Haberleri, yurt dışından gelen haberlerin verildiği Dış Haberler, Yurttan Sesler, Memleket Hali bölümleriyle ve Söze Gerek Yok görüntüleri ile ekrana geliyor.

Yeşil Elma Yeşil Elma
Kadın ProgramıSTV2007-11-12saat: 13:00
Keyifli sohbetlerin, lezzetli yemeklerin tek adresi Oktay Usta ile Yeşil Elma bugün de dopdolu içeriğiyle ekrana geliyor.Konuğuyla mutfağa giren Oktay Usta, yine nefis yemekler yapıyor.

Yorum Farkı Yorum Farkı
Talk ShowNTV2007-11-12saat: 20:00
NTV’de iki zıt görüş, iki dolu bakış ve iki farklı yorum. Mehmet Barlas ve Emre Kongar günün meselesine her akşam “Yorum Farkı”nda yüz yüze tartışıyor.

Gece Gündüz Gece Gündüz
Talk ShowNTV2007-11-12saat: 18:15
Yekta Kopan Tatilde, Ünlüler Gece GündüzdeKültür ve sanatın gündemi GECE - GÜNDÜZde; Yekta Kopan tatile çıkıyor; hafta içi her gün sinema, müzik, edebiyat ve medya dünyasından ünlü isimler programa ev sahipliği yapıyor. Gece Gündüz hafta içi her akşam canlı yayınla saat 18:15de NTVde..

Asabiyim / Anger Management Asabiyim / Anger Management
Yabancı SinemaKANAL D2007-11-11saat: 20:00
Uçaktaki küçük bir yanlış anlaşma, kışkırtıcı bir şekilde olayları kontrolden çıkarır. Mahkeme çekingen işadamı Dave Buznik’in (Adam Sandler), uzman Dr. Buddy Rydell (Jack Nicholson)’den öfke kontrolü terapisi almasına karar verir. Dave, önerileri isteksizce kabul eder. Ancak aksilikler bununla bitmez. Buddy agresif ve alışılmışın dışındaki tedavi yönteminin bir parçası olarak Dave’in evine taşınır.

Beyza Beyza'nın Kadınları TVde ilk kez
Türk FilmiKANAL D2007-11-11saat: 22:15
Türk sinemasının son dönemlerdeki en başarılı yönetmenlerinden Mustafa Altıoklar imzalı bir gerilim filmi olan “Beyza’nın Kadınları” bu akşam TV’ de ilk kez Kanal D’de ekrana geliyor… Psikiyatr kocası Doruk'a (Levent Üzümcü) aşkla bağlı olan Beyza Türker'in hayatı, yaşamaya başladığı tuhaf bilinç kayıplarıyla altüst olur. İstanbul'un çeşitli semtlerinde bulunan kesilmiş bacaklar yüzünden kenti seri katil korkusu sararken, cinayetleri araştıran komiser Okan (Tamer Karadağlı), yeni iş ortağı Doruk Türker ile tanışır.

Hepsi Bir dizisi yeni bölümü Hepsi Bir dizisi yeni bölümü
Yerli DiziATV2007-11-11saat: 20:00
“Mutluluk, sahip olduklarımızın kıymetini bilmektir.”Anuşka’yı çocukların kucağında gören Cemre, Eren, Gülçin ve Yasemin, kıskançlık krizine girer. Kıskançlığın verdiği sinirle Anuşka’ya sert çıkışan kızlar, Anuşka’nın, Berbatov’un asistanı olduğunu öğrenince paniklerler.Müzikal iyice yaklaşmıştır: Kızlar, müzikal hazırlıklarına hız verirken Gülçin’in sargılarının çıkması keyiflerini iyice yerine getirir.

Eşref Saati dizisi tekrar bölümü Eşref Saati dizisi tekrar bölümü
Yerli DiziSHOW TV2007-11-11saat: 20:00
Reyhan ve Ceylan bavulları ellerinde sevdalılarını beklerken, ağabeylerine yakalanmıştır. Kopan kıyamet neticesinde eve kilitlenen Reyhan ve Ceylan, Eşreflere karşı yürüttükleri boykotu evde de devam ettirmeye kararlıdırlar. Hem bacılarından, hem sevdalılarından boykot yiyen Eşrefler ise çaresiz kalmıştır. Birer hediye alarak kızların gönlünü almak isterler. Eşrefler bu hediyeler sayesinde sevdalılarıyla kavuşma hayalleri kurarken, kader ağlarını örmüş ve onlara bir sürpriz hazırlamıştır.

Popstar Alaturka Popstar Alaturka
YarışmaSTAR TV2007-11-11saat: 20:00
Arabeskin Kralı Orhan Gencebay, Türk televizyonlarının en sivri dillisi Armağan Çağlayan, fantazi müziğin büyük ismi Ebru Gündeş ve Türk sanat müziğinin divası Bülent Ersoy'dan oluşan dev jüri kadrosu, Osmantan Erkır ve Ayşe Egesoy’un sunumuyla Popstar Alaturka Pazar geceleri fırtına gibi esmeye devam ediyor.

Senden Başka dizisi yeni bölümü Senden Başka dizisi yeni bölümü
Yerli DiziATV2007-11-11saat: 22:20
Orhan, Elif ve Erhan’ı el ele görmüştür. Aşk acısı içinde kıvranmaktadır. Ayrılmaları için yapabileceği hiçbir şey kalmamıştır. Elif Erhan’la ilişkisini sürdürürken iş konusunda da Orhan’a zorluklar çıkarmaya devam etmektedir. Aşk ve intikam duyguları ikisinin de gözleri kör etmiştir. Erhan’ın planları başkadır. Bir an önce Elif’le evlenmek istemektedir. Hayriye, Velican’ın alkollüyken ileri gitmesinden çok rahatsız olmuştur.

Stadyum özel pazar Stadyum özel pazar
Spor ProgramıTRT 12007-11-11saat: 20:20
“Stadyum”, Pazar günlerinin en çok izlenen programı olmaya devam ediyor.Süperlig’de mücadele eden 4 büyük takımın karşılaşmaları ile maç önü-maç sonu röportajlara ve maçların perde arkası olaylarına yer veren program, Cumartesi günleri de “Stadyum Özel” adıyla Cuma ve Cumartesi oynanan maçların özet ve yorumlarıyla daha kısa süreli olarak ekrana gelecek.

 İlk Kan İlk Kan
Yabancı SinemaFOX TV2007-11-11saat: 22:00
Vietnam gazisi John Rambo, küçük bir kasabanın şerifi tarafından, başıboş dolaşan potansiyel bir suçlu olarak algılanıp, kötü muameleye maruz kalınca kontrolden çıkar. Eski bir ‘Yeşil Bereli’ olduğu fark edilinceye kadar iş işten geçer. Rambo bu arada bir polisi öldürmek zorunda kalır ve kırsal alana kaçar. Sylvester Stallone'nin en iyi performanslarından biri…

Arka Sıradakiler dizisi yeni bölümü Arka Sıradakiler dizisi yeni bölümü
Yerli DiziFOX TV2007-11-11saat: 19:55
Büyük Zafer Lisesi Basketbol Takımı final maçını Oktay’ın sayesinde kazanırken çocuklar hayatlarında ilk defa bir şey başarmanın tadına varırlar. Kemal Hoca, çocukları okulda tutmanın yeni bir yolunu bulur. Tiyatro oyunu... Çocuklar ve Kemal bir tiyatro oyunu sergilemek için kolları sıvarlar. Oktay’ın babası Nihat, oğullarıyla arasını düzeltmenin yollarını arar. Bu konuda en büyük yardımcısı Kemal Hoca olacaktır.

Ve Gool Ve Gool
Spor ProgramıTV82007-11-11saat: 23:00
Futbol severler ekran başına tv8 Spor Servisi Müdürü Göktuğ Sevinçli’nin yönetimindeki “Ve Gool” bundan böyle her Pazar tv8 ekranlarında... Seviyeli sohbet.. Çarpıcı yorumlar.. Sürpriz konuklar.. Olay yaratan açıklamalar. Usta televizyoncu Göktuğ Sevinçli ile “Ve Gool” futbolun gündemini belirliyor.

% 100 Futbol % 100 Futbol
Spor ProgramıNTV2007-11-11saat: 22:15
Rıdvan Dilmen ve Güntekin Onay“%100 FUTBOL” Rıdvan Dilmen ve Güntekin Onay ile her maçın ardından sadece futbol...

İş Görüşmesi İş Görüşmesi
DiğerCNN TÜRK2007-11-11saat: 20:00
Gençler sektörlerin önde gelen temsilcileriyle “İş Görüşmesi”nde buluşuyor, Türkiye'nin en seçkin şirketlerinde çalışma olanağı kazanıyor. Milliyet İK sponsorluğundaki program hakkında detaylı bilgiyi adresinden edinebilirsiniz

Oradaydım belgeseli Oradaydım belgeseli
BelgeselCNN TÜRK2007-11-11saat: 21:25
Bir Soner Yalçın belgeseli Oradaydım’ın, 11 Kasım Pazar günü saat 21.25’teki yeni bölümünde; 6 Kasım 1981 tarihinde hayata geçirilen Yükseköğretim Kurulu’nun (YÖK) kuruluş hikayesi ekrana gelecek. YÖK’ün ilk başkanı Prof. Dr. İhsan Doğramacı, 26 yıldır gündemde olan ve çok tartışılan YÖK’ün kuruluşunun perde arkasında yaşananları Oradaydım’ belgeselinde anlatıyor.

Bunu Konuşalım Bunu Konuşalım
Talk ShowTV82007-11-11saat: 21:00
Genç kuşağın gözde gazetecilerinden, deneyimli radyo yapımcısı Candaş Tolga Işık, her hafta ses getirecek ve gündem yaratacak bir haber tartışma programına imza atıyor: Bunu KonuşalımKonuşulmayan konular, bir türlü çözülemeyen sorunlar, Türk ve dünya gündemi, sorunlara çözüm önerileri, yeni projeler, siyasetten ekonomiye, magazinden sanata, spordan aktüel olaylara kadar her şey Gazeteci Yazar Candaş Tolga Işık’la Bunu Konuşalım’da ele alınıyor…
Reklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı